Problem kod uploada slike

poruka: 8
|
čitano: 2.194
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Problem kod uploada slike

svaki put kad uploadam neku sliku i pošaljem poruku sa slikom, slika nestane, i poruka se mora uredit i ponovno uploadat slika i onda ostane

 

nije neki velik problem, ali zna ići na živce

Bubamara na steroidima.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem kod uploada slike
jurluk kaže...

svaki put kad uploadam neku sliku i pošaljem poruku sa slikom, slika nestane, i poruka se mora uredit i ponovno uploadat slika i onda ostane

 

nije neki velik problem, ali zna ići na živce

 i kod mene se isto to dešava, odavno
The blue screen of death is the best game I've ever played.
14 godina
neaktivan
offline
Problem kod uploada slike

Nakon uploada treba kliknut i onaj botun prebaci ..prenesi kako vec.

Govorim to jer nekad sam zaboravim kliknut nakon uploada pa slike zbog moje greske nema. :-)

Ne moze to bez kabla
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem kod uploada slike
pa normalno da znam za to, ali opet ne ostane
Bubamara na steroidima.
15 godina
neaktivan
offline
Problem kod uploada slike

meni se dogada ista stvar no nakon jedne tvrdnje mog prijatelja skuzili smo u cemu je problem

stavi opis slike i nece biti problema

ili je stvar sto se slika nemoze tako brzo uploadati pa triba malo pricekati prije nego sto stavi post zat je po meni najbolj uploadati sliku priko npr.http://imageshack.us/

I can't remember anything Can't tell if this is true or dream
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2009 15:02 (labrovic).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem kod uploada slike

to se i meni danas dogodilo.

ja gledam đe su slike? al nije to velik problem ako je malo slika.

OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Problem kod uploada slike

Uz sav trud, ne mogu reproducirati problem. Jedino što sam uspio je kliknuti "pošalji" prije nego što se slika uploadala, no to je logično ponašanje - ne može slika biti gore ako ste ju prekinuli u uploadu.

 

Vama kojima se to događa: koji browser koristite? koji OS? što točno radite? događa li vam se uvijek ili samo ponekad? vidite li sličice na ekranu prije nego što kliknete "pošalji"?

Domagoj
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem kod uploada slike
Domagoj kaže...

Uz sav trud, ne mogu reproducirati problem. Jedino što sam uspio je kliknuti "pošalji" prije nego što se slika uploadala, no to je logično ponašanje - ne može slika biti gore ako ste ju prekinuli u uploadu.

 

Vama kojima se to događa: koji browser koristite? koji OS? što točno radite? događa li vam se uvijek ili samo ponekad? vidite li sličice na ekranu prije nego što kliknete "pošalji"?

 Meni se ovaj problemcic znao desiti i na Win Xp Sp3 i na Win 7 build 7201..

Probleme sam primijetio u Firefox 3.010, Opera 9.64.

 

Neki dan mi je u Operi 9.64 trebalo 6 puta da  odradim to prebacivanje, tek je iz 6 pokusaja uspjelo, sve sam uredno prebacio  (bila je slicica), stavio komentar koji ce biti ispod i stisnuo posalji, ali slike u postu nije bilo.

Inace se desava povremeno, ali eto prekjucer tek iz 6-tog puta sam uspio staviti sliku u post.

 

 

Edit:

 

Evo sta mi se desilo kasno sinoc 01,40 sati:

Os Winxp sp3 i Firefox 3.11

 

1) Dosao na forum i primjetim da fale neke opcije (thumbs up, down, hvala, prijavi, arhiviraj), refresham temu i opet nema, odem u drugu i ima, vratim se opet u ovu i pojave se, refresham i nestanu ponovno...

2) Hocu da nesto napisem u jednoj temi i da posaljem slike i sve normalno uradim, medjutim dobijem problem, da me ponovno vrati u post koji sam pisao a da ga nije poslao vec se pojavi polovicni log screen, zatim refresham i odlogira me sa Buga. Ovo mi se dva puta desilo, da bi na kraju kad sam ponovno usao i pokusao uci u temu izbacilo "Stranice su trenutno nedostupne".

3) Vratim se ponovno u jednu temu, i dok sam prebacivao sa stranice na stranicu izbaci me sa Bug foruma....

 

O cemu se radi, jeli bilo sinoc kakvih prepravljanja?

Nema opcija Nema opcija
Nema opcija Nema opcija
??? ???
Post se nije mogao poslati Post se nije mogao poslati
!! !!
Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2009 23:35 (boxer).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice