Mala nadogradnja foruma 20091014

poruka: 19
|
čitano: 2.359
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Mala nadogradnja foruma 20091014

Poigrali smo se nekim sitnicama na forumu, prvenstveno na temelju vaših ideja i prijedloga u ovom podforumu, pa od danas (odnosno djelomično jučer) imamo sljedeće nove mogućnosti:

 

Unaprijeđeno pretraživanje

Od sada je moguće pretraživati unutar pojedinog podforuma, odnosno unutar pojedine teme. Da bi opcija bila dostupna, potrebno je ući u podforum odnosno temu i onda započeti pretragu.

I dalje se može pretraživati po naslovima tema, unutar samih poruka i imena autora.

Pretraživanje je još dodatno ubrzano jer se u nekim situacijama predugo čekalo na rezultate.

Nadam se da će sada biti manje duplih tema :-)

 

Vrijeme u aktivnim temama

Do sada je za sve teme prije ponoći pisalo "jučer" - sad za zadnjih 24 sata piše vrijeme, a tek za teme starije od 24 sata piše jučer. Jer ste vi to tražili... :-)

 

Broj čitanja teme

Na brojnim mjestima u forumu se može vidjeti koliko je puta tema pročitana. Broj nije unique u odnosu na korisnike - dakle, ako pet dana svaki dan ista osoba otvara temu, brojat će se pet puta. Listanje stranica teme se, naravno, ne broji kao zasebno čitanje niti ponovno čitanje unutar istog sessiona.

 

HTH

Domagoj
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2009 9:44 (Domagoj).
 
32 0 hvala 32
16 godina
offline
Mala nadogradnja foruma 20090501

Odličan dodatak ovaj sa pretraživanjem. Zbilja korisno i potrebno.

 

Druga dva su ok, al ne neophodna. Hvala.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
 
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mala nadogradnja foruma 20090501

Svaka čast!

oko za oko,pasta za zube
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mala nadogradnja foruma 20090501

Čestitke i od mene, ov je zbilja trebalo ovak velikom forumu - poštena tražilicaNamigiva

A i broj hitova na teme, sad se vide neke ekstremne brojke - Gaming kviz recimo oko 350.000 ....

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mala nadogradnja foruma 20090501

bas sam trazio temu i vidim da je stvarno puno brza trazilica - instant searching :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mala nadogradnja foruma 20090501

Pohvale na trudu.

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mala nadogradnja foruma 20090501

Jupi, baš nam je trebala takva tražilica. Svaka čast! Namigiva

Press any key to continue or any other key to quit.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Mala nadogradnja foruma 20091014

Svaka Čast!!! Samo takoNamigiva! Ovo je postao najnaj forum na internetu. Namigiva

Moj blog: http://www.xzero-hack.bloger.hr Moj forum: http://www.hacking.smfnew.com
15 godina
offline
RE: Mala nadogradnja foruma 20091014
Domagoj kaže...
Unaprijeđeno pretraživanje

Od sada je moguće pretraživati unutar pojedinog podforuma, odnosno unutar pojedine teme. Da bi opcija bila dostupna, potrebno je ući u podforum odnosno temu i onda započeti pretragu.

...

kako je to novo kad je toga bilo i prije?! samo što je pristup bio malo drugačiji i rezultati bili lošiji. to je nestalo sa onom velikom nadogradnjom foruma, i ja sam odmah tražio da se to vrati, i eto sad se vratilo. malo kasno, ali bolje ikad nego nikad

 

staro pretraživanje (18.12.2008.) staro pretraživanje (18.12.2008.)
 

i btw. zašto je Mala nadogradnja foruma 20090501. da tu možda ne ide današnji datum? jer sam po prijašnjim nadogradnjama skužio da tako ide...

Bubamara s minigunom. | http://tinyurl.com/erepNA
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2009 17:07 (jurluk).
16 godina
moderator
offline
RE: Mala nadogradnja foruma 20091014
jurluk kaže...

kako je to novo kad je toga bilo i prije?! samo što je pristup bio malo drugačiji i rezultati bili lošiji. to je nestalo sa onom velikom nadogradnjom foruma, i ja sam odmah tražio da se to vrati, i eto sad se vratilo. malo kasno, ali bolje ikad nego nikad

 

i btw. zašto je Mala nadogradnja foruma 20090501. da tu možda ne ide današnji datum? jer sam po prijašnjim nadogradnjama skužio da tako ide...

Bilo je prije nešto slično, no vrlo osnovno i niti do koljena ovome što je sada. U pozadini se radi o sasvim drugačijem rješenju, što se vidi i u kvaliteti rezultata i brzini pretrage.

 

U pravu si za ime teme, ispravio sam. Kopi-pejst, što ćeš :-)

Domagoj
15 godina
offline
RE: Mala nadogradnja foruma 20091014
Domagoj kaže...
Bilo je prije nešto slično, no vrlo osnovno i niti do koljena ovome što je sada. U pozadini se radi o sasvim drugačijem rješenju, što se vidi i u kvaliteti rezultata i brzini pretrage.

 

U pravu si za ime teme, ispravio sam. Kopi-pejst, što ćeš :-)

istina, ono pretraživanje je bilo stvarno loše, i pretraživao se samo sadržaj poruka, a sad i poruke i teme i autori. a primjetio sam da ne pronalazi protjerane autore. jel to baš tako napravljeno?

 

i inače svaka čast na super nadogradnji (to sam zaboravio napisat u prethodnom postu Osmijeh)

Bubamara s minigunom. | http://tinyurl.com/erepNA
14 godina
offline
Mala nadogradnja foruma 20091014

zadnja dva moja prijedlogaCool toe to..tnx na unaprijedenju

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Mala nadogradnja foruma 20091014

još malo pa če ovaj forum biti savršen

Ako kome treba Lockerz pozivnica neka se javi pp
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mala nadogradnja foruma 20091014
RPG vs TENK kaže...

još malo pa če ovaj forum biti savršen

Šta pričaš, već je vrh vrhova (mislim na dizajn i jednostavnos - modovima nije jednostavnost ali nama je :))

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
15 godina
offline
RE: Mala nadogradnja foruma 20091014
BannedOnThisForum kaže...
RPG vs TENK kaže...

još malo pa če ovaj forum biti savršen

Šta pričaš, već je vrh vrhova (mislim na dizajn i jednostavnos - modovima nije jednostavnost ali nama je :))

Jeste dobar, ali fali  mu još malo glancanja što se tiče prebacivanja slika na forum.

Često zakaže i ne prebaci slike.

Da, radim pravilno - tipka prebaci.

It's good to be smart - It's smarter to be good
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mala nadogradnja foruma 20091014
boxer kaže...
BannedOnThisForum kaže...
RPG vs TENK kaže...

još malo pa če ovaj forum biti savršen

Šta pričaš, već je vrh vrhova (mislim na dizajn i jednostavnos - modovima nije jednostavnost ali nama je :))

Jeste dobar, ali fali  mu još malo glancanja što se tiče prebacivanja slika na forum.

Često zakaže i ne prebaci slike.

Da, radim pravilno - tipka prebaci.

meni se nikad nije desilo.

ni kad je bio u beti

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
16 godina
offline
RE: Mala nadogradnja foruma 20091014
boxer kaže...
BannedOnThisForum kaže...
RPG vs TENK kaže...

još malo pa če ovaj forum biti savršen

Šta pričaš, već je vrh vrhova (mislim na dizajn i jednostavnos - modovima nije jednostavnost ali nama je :))

Jeste dobar, ali fali  mu još malo glancanja što se tiče prebacivanja slika na forum.

Često zakaže i ne prebaci slike.

Da, radim pravilno - tipka prebaci.

 Vjerojatno zato sto koristis IE(kao i ja) a ovaj forum bas i nije optimiziran za IE..imam i ja takvih problema

addicted to HD :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mala nadogradnja foruma 20091014

Dobre novostHvala puno .

15 godina
offline
RE: Mala nadogradnja foruma 20091014
benko kaže...
boxer kaže...
BannedOnThisForum kaže...
RPG vs TENK kaže...

još malo pa če ovaj forum biti savršen

Šta pričaš, već je vrh vrhova (mislim na dizajn i jednostavnos - modovima nije jednostavnost ali nama je :))

Jeste dobar, ali fali  mu još malo glancanja što se tiče prebacivanja slika na forum.

Često zakaže i ne prebaci slike.

Da, radim pravilno - tipka prebaci.

 Vjerojatno zato sto koristis IE(kao i ja) a ovaj forum bas i nije optimiziran za IE..imam i ja takvih problema

He He, nebi vjerovao, ali ne koristim uopće IE.

Koristim Firefox uglavnom, a ponekad Operu.

It's good to be smart - It's smarter to be good
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice