Imate li neki problem s BOL forumom? zaključana tema

poruka: 71
|
čitano: 11.420
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
RE: Imate li neki problem s BOL forumom?
DOPE kaže...
RaLe kaže...

Ne znam jel ovo bilo vec, ali evo sto se meni dogada s nekim postovima (Windows XP, Firefox 2.0.0.12)

 

http://img523.imageshack.us/img523/6759/screenshot042qz6.jpg

 

Odsjece dio posta. Iznenađen

  To je do mene a ne do tebe i tvoga FF. Forum (kao sto je vec rceno) ne radi
dobro sa Operom tako da de desavaju i ti problem gdje fali dio teksta (otovrio sam temu o tome).

Znaci  problem  je  u  tome  sto  sam  kucao  iz  Opere...  na  FF  mi  se  ne  prelazi  i  ako  ga  ponekad  koristim
tako  da  sada  kucam  enter  na  svakih  par  rijeci  nebili  izbjegao  sudaranje  sa  desnim  djelom  foruma. 

Ne moraš to više raditi, server parsira sve postove napisane Operom i dodaje dodatne razmake. Malo grđe izgleda jer su dvostruki, no barem je čitljivo.

Domagoj
16 godina
offline
RE: Imate li neki problem s BOL forumom?

Evo upravo mi se kad sam kliknuo na 'odgovor' u temi 'CoD2 forever' pojavila sljedeća poruka:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Server Error in '/' Application. Runtime Error Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

 

.....   tu je bilo web koda koji mi nije dao staviti u post  ......


--------------------------------------------------------------------------------------------


Koristim Windows Vista Ultimate 64bit i FF 2.0.0.12.

16 godina
moderator
offline
RE: Imate li neki problem s BOL forumom?
Dado_ZG78 kaže...

Evo upravo mi se kad sam kliknuo na 'odgovor' u temi 'CoD2 forever' pojavila sljedeća poruka:

Kriv sam!


Domagoj
16 godina
offline
Imate li neki problem s BOL forumom?

Domagoj

Zanci  nema  vise  problema  sa  operom  i  njenom  kradjom  tekstova  ?

 

E  imam  ja  sada  slijedeci  problem.  Nikako  en  mogu  da  postavim  linkove  na  post.  Kako  god  da  upisem  linkovi  se  registruju  kao  dio  teksta  a  ne  kao  link.  Ne  znam  gdje  grijesim.

Evo  i  slike  kako  izgleda:

 

http://img219.imageshack.us/img219/6453/01mo9.jpg 

(ne  znam  sad  jeli  i ona  izgleda  kao  dio  teksta  ili  kao  link)

 

EDIT:  skontao  sam.  Moram  svaki  link  prijaviti  kao  da  jeste  link  sa  ovim  gore  "spojkama"  ili  cime  vec.

 

 

 

There is no pain or anger that I am not
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2008 3:44 (DOPE).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Imate li neki problem s BOL forumom?

Taj bug se i meni dogada, nekad jednostavno ne prepozna link pa ga rucno napravim. Oznacis text linka i kopiras ga, kliknes iznad u alatnoj traci na umetni/uredi poveznicu dok je link jos oznacen i zalijepis link u prozoru koji se otvori.


What fruit is named after a computer? Apple.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Imate li neki problem s BOL forumom?
Ma jedva sa skontao. Tacnije, ta opcija (koju sada koristimo) jeste da neki tekst slijedi ka nekom linku. A sada link slijedi ka linku. Nidje veze.

Samo mi nije jasno nekad mi je prepoznavao kao link a sada nece. Cak se desavalo da ako ima u postu vise adresa, neke prepozna kao linkove a neke ne. hmmm...
16 godina
neaktivan
offline
Imate li neki problem s BOL forumom?

 

 

kod citiranja nikako ne mogu spustiti kursor izvan citiranog podrucja..frustrirajuce..

a  nema  niti  visestruko  citiranje  opcija..barem  je  ja  nisam  primjetio..
takodjer kod editiranja poruke..kad stisnem enter za novi red..prije nego li sam upisao editirani tekst baci me na pocetak poruke umjesto novog reda..

preglednik  je  opera  9.22

  jos  jedan  misteriozni  problem  primjetih..naime  smanji  mi  se  broj  postova..ok..ak  su  obrisani  postovi  od  strane  moderatora  moze  biti  neka  obavijest..u  profilu..

i  ev  sad  se  bRoj  poRuka  opet  povecao..bez  da  sam  ista  pisao..:S

u wanna peace of me....
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2008 10:47 (shake).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Imate li neki problem s BOL forumom?
shake kaže...

 

 

preglednik  je  opera  9.22

Ajde molim te za početak instaliraj najnoviju verziju Opere jer ona ima strašno puno problema s editorima općenito. Nije niti najnovija verzija savršena, no navodno je bolja.

Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
Imate li neki problem s BOL forumom?

Problem sa prelamanjem :D, prelama mi desni dio boxa u donjem uglu gdje stoji ono nerijeseni problemi

browser je firefox 2.0.0.12

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Imate li neki problem s BOL forumom?
Alen kaže...

Problem sa prelamanjem :D, prelama mi desni dio boxa u donjem uglu gdje stoji ono nerijeseni problemi

browser je firefox 2.0.0.12

 Nisam baš siguran da kužim na što misliš, no smdi mi na ovo:


Domagoj
16 godina
moderator
offline
Imate li neki problem s BOL forumom?

Zaključavam ovu temu jer mi ju je nemoguće pratiti, a vidim i vama, jer se stalno ponavljate :-).

Molim sve koji imaju problema da otvore posebnu temu u ovom forumu za svoj problem.

Također, podsjećam da je od neprocijenjive koristi navesti naziv i verziju web-preglednika koji koristite.

 

Usput, hvala svima na komentarima, prijedlozima i prijavama problema! Možda ne stignemo odgovoriti na sve, no sve je pročitano i uzeto u obzir!

 

Domagoj
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2008 12:16 (Domagoj).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice