Trodnevni flat

poruka: 4
|
čitano: 3.067
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Trodnevni flat
Aktvirao besplatnu opciju trodnevni flat. Zanima me postoji li limit i smanjuju li brzine nakon nekog limita, nisam nigdje nasao da pise nesto o tome?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Trodnevni flat

na čemu, posjetu javnoj kući, danima čvaraka i luka ?

 

Koji operater, koja osnovna tarifa, štaaaaa, štaaaaaa  ?

Ju je je? Je ju je!
6 godina
offline
Trodnevni flat

Ako se radi o trenutno aktualnoj ponudi od T-coma (trodnevni flat) u njihovoj mobilnoj aplikaciji na androidu onda iz prve ruke mogu reći da kad sam zadnji put aktivirao nije bilo nikakvog limita potrošnje niti smanjivanja brzine.

 

Evo, ja sam ga zadnji put kad su nudili besplatno koristio preko starog smartphonea koji mi je glumio modem kojeg sam spojio na računalo (tethering) i na online speedtestu je kod mene brzina varirala između 20-30 Mbps download sa rijetkim spikeovima do 35+ Mbps i u jednom danu sam uspio na toj brzini potrošiti preko 60 Gb prometa u downloadu. Nisam uspio više zbog sporog mobilnog neta u mjestu gdje živim (selo) ali vjerujem da nema ograničenja, dosad mi bar nisu ništa ograničili.

Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
offline
Re: Trodnevni flat
Stranglet kaže...
Aktvirao besplatnu opciju trodnevni flat. Zanima me postoji li limit i smanjuju li brzine nakon nekog limita, nisam nigdje nasao da pise nesto o tome?

Postoji limit, a to je trenutni kapacitet mreže na tvojem području. A to je dovoljan ograničavajući faktor.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice