Vodič za odabir grafičke kartice izdvojena tema

poruka: 40.626
|
čitano: 5.589.041
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
D3lBoy kaže...

1080-1080ti ako ces 144hz (ovisi koje igre igraš), ali ako ne planiras upgrade par godina onda 1080ti. Skup je to biznis pa makar bila samo full hd rez.

 Pa jel onda u sustini najbolje da uz 1080ti idem i na drugi/novi monitor, tipa 2k ? 

 


A, onda sledi i propratno drugo pitanje, kad je vec ta graficka, da li je bezveze ici na 2k, umesto na 4k...

 

P.S.

 

A, tek uzeo ovaj monitor:

 

https://www.asus.com/us/Monitors/VG248QE/

Gefeiert
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 0:07 (dalibor.kum.markovic).
10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Svakako je bolje ici na 1440 nego biti na 1080, ali ako ti treba 144hz onda bolje ostati na 1080 ekranu i 1080ti. Bolje je ici na "2k" nego na 4k jer za 4k nema jos graficke, da 1080ti bi mogao gurati neke igre na 4k maxed, ali za godinu dvije nece moc nove igre. Tako da ce trebati neko vrijeme da to u potpunosti zaživi.

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
online
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
D3lBoy kaže...

1080-1080ti ako ces 144hz (ovisi koje igre igraš), ali ako ne planiras upgrade par godina onda 1080ti. Skup je to biznis pa makar bila samo full hd rez.

U protekih mjesec dana sam se ponovio u Asus PG279Q i Asus Strix GTX1080 Ti OC da može to sve gurati. Istina da je skup sport (>10k kuna), ali baš to što ne planiram min. dvije godine išta kupovati, tj. još samo Ryzen za black friday i miran sam dvije-tri godine. Ako ti ne gori, za black friday si uzmi na popustima GTX1080Ti, 24.11 ti je.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
D3lBoy kaže...

Svakako je bolje ici na 1440 nego biti na 1080, ali ako ti treba 144hz onda bolje ostati na 1080 ekranu i 1080ti. Bolje je ici na "2k" nego na 4k jer za 4k nema jos graficke, da 1080ti bi mogao gurati neke igre na 4k maxed, ali za godinu dvije nece moc nove igre. Tako da ce trebati neko vrijeme da to u potpunosti zaživi.

Koji ce ti 4k maxed svi detalji, to je suludo i smijesno, sa high/medium se mozes naigrati vrhunski i neces primjetiti razliku jer je broj piksela poprilicno visok 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Broj piksela nema veze sa kvalitetom scene. Cak i gore ako igraš na 4k, recimo 30" ekranu, a teksture na medium - igra ce izgledat grozno. Samo ces jos bolje vidit te low res teksture, loš draw distance, loše sijene.

Visoka rezolucija zbog broja piksela može smanjiti potrebu za AA (ovisno o velicini ekrana), ali ne moze stvorit teksture i ostale detalje. Rađe bi išao na monitor niže rezolucije pa igrao na ultra, nego na 4k pa na medium.

Battlelog: D3lBoy-00
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
D3lBoy kaže...

Broj piksela nema veze sa kvalitetom scene. Cak i gore ako igraš na 4k, recimo 30" ekranu, a teksture na medium - igra ce izgledat grozno. Samo ces jos bolje vidit te low res teksture, loš draw distance, loše sijene.

Visoka rezolucija zbog broja piksela može smanjiti potrebu za AA (ovisno o velicini ekrana), ali ne moze stvorit teksture i ostale detalje. Rađe bi išao na monitor niže rezolucije pa igrao na ultra, nego na 4k pa na medium.

WTF 

 

4k na high/medium ce ti biti kao 1440p na ultra, jesi ikad imao priliku da upalis 4k i vidis kod nekih kvalitetnijih naslova jer ovo sto pricas nema veze s vezom Oo

 

Plus reci da 1080ti nije 4k kartica je grijeh 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Pricas gluposti... Jesi li ti kad razumio šta su teksture, sjene, anisotropic filtering, draw distance, foliage, efekti, post procesing... ništa od tog nema božje veze sa rezolucijom i da imaš 8k izgledat ce užas, kolicina piksela nema veze sa kvalitetom detalja, zato sto imaš više piksela neces pretvorit hd teksture u ultra hd

 

Nisam rekao da 1080ti nije 4k kartica vec da je na knap i nagodinu nece bit dovoljna za 4k...

Battlelog: D3lBoy-00
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Znaci nisi imao 4k display u prilici da vidis ni da koristis, ok 

EOD 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

1440p a kamoli 1080p na ultra se ne mogu mjeriti s 4k na medium to je jasno ko dan.

Ko je probao zna ko nije ne zna.

Moj PC  
3 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
chaselol kaže...

Znaci nisi imao 4k display u prilici da vidis ni da koristis, ok 

EOD 

Dobar argument, jedno je cinjenica drugo kako tebi izgleda. Kvaliteta teksture ovisi o rezoluciji teksture, i ako je tekstura nekog zida recimo 1920x1080 ona ce ostati takva bez obzira na postavljenu rezoluciju. Povecavanje tekstura je i povecavanje rezolucije teksture, ako imaš low res teksture na 4k rezoluciji i velikom ekranu, doci ce do izražaja još jace - Činjenica.

4k izgleda bolje od nižih rezolucija? Ma daj? Prvi put cujem!... U igrama rezolucija ima zasebnu ulogu, bez obzira na kolicinu piksela ako ti drvece i trava nestaju na 150m to je užasno (po meni). Bolji ugođaj ce biti igrati na nižoj rezoluciji sa full draw distanceom, objektima i kvalitetom tekstura, efekata, post procesa... Ali dobro, ti blebneš svoje i napišeš EOD. Zaključaj i idemo.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 15:50 (D3lBoy).
6 godina
protjeran
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

jNisi u pravu D3lboy. Cak i na low detaljima, 4k ce izgledati bar 50% bolje od 1080p. Ako mi ne vjerujes, probaj spustiti sadasnju 1080p (imas?) na 1024*768...mrdaj detalje koliko te volja, razlika je ocita. 4k bi izgledala najljepse na malom monitoru, no s obzirom da vecina uzima vece monitore + vecu rezoluciju, tih 4k dodje na isto kao 1680*1050 na 22" monitoru. Da je na 22" monitoru imati 4k, to bi izgledalo bozanstveno, ali imao bi zajebanciju sa podesavanjem teksta jer bi ti sve bilo presitno...

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 16:11 (Gorstak79).
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Gorstak79 kaže...

Nisi u pravu D3lboy. Cak i na low detaljima, 4k ce izgledati bar 50% bolje 1080p. Ako mi ne vjerujes, probaj spustiti sadasnu 1080p (imas?) na 1024*768...mrdaj detalje koliko te volja, razlika je ocita

Mjesas kruske i jabuke

6 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...
Gorstak79 kaže...

Nisi u pravu D3lboy. Cak i na low detaljima, 4k ce izgledati bar 50% bolje 1080p. Ako mi ne vjerujes, probaj spustiti sadasnu 1080p (imas?) na 1024*768...mrdaj detalje koliko te volja, razlika je ocita

Mjesas kruske i jabuke

 nista ja ne mijesam...rezolucija je jedno, detalji su drugo...

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Jesus..... Naravno da je ocita razlika, pogotovo ako native rezoluciju downscaleaš. Kada na 1440 ekranu spustim na 1080, slika izgleda gore nego na drugom monitoru koji je native full hd. Razlika je i u velicini panela, što je veca rezolucija panel ce biti veci, i recimo ako se na 32" 4k ekran downscalea imalo, sve ce izgledati katastrofalno.

To uopce nije bit rasprave, poanta je u tome da rezolucija nece, ne može i nikad nije utjecala na detalje u igri. Bez obzira na rezoluciju ako su sjene na medium one ce i dalje biti mutne ili grbave, ako je draw distance na 50% on ce i dalje renderat samo XY metara bez obzira na rezoluciju. Ja znam kako vi to gledate "oštrija je slika", fala bogu, ali detalji su i dalje jednaki kao na nižim rezolucijama. Ne kužim šta vam nije jasno, brkate kako je oštra slika sa grafickim postavkama. Po tome možeš uzet 5k monitor i sve postavke stavit na low i bit ce jednako kao na 4k medium ili koliko god?

Battlelog: D3lBoy-00
6 godina
protjeran
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Nisam bas upratio raspravu dovoljno dobro, ocito...za rezu je potrebno da grafa ima puno g pixels per second....za detalje je potrebno g texels per second...dvije razlicite stavke...

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
D3lBoy kaže...

Jesus..... Naravno da je ocita razlika, pogotovo ako native rezoluciju downscaleaš. Kada na 1440 ekranu spustim na 1080, slika izgleda gore nego na drugom monitoru koji je native full hd. Razlika je i u velicini panela, što je veca rezolucija panel ce biti veci, i recimo ako se na 32" 4k ekran downscalea imalo, sve ce izgledati katastrofalno.

To uopce nije bit rasprave, poanta je u tome da rezolucija nece, ne može i nikad nije utjecala na detalje u igri. Bez obzira na rezoluciju ako su sjene na medium one ce i dalje biti mutne ili grbave, ako je draw distance na 50% on ce i dalje renderat samo XY metara bez obzira na rezoluciju. Ja znam kako vi to gledate "oštrija je slika", fala bogu, ali detalji su i dalje jednaki kao na nižim rezolucijama. Ne kužim šta vam nije jasno, brkate kako je oštra slika sa grafickim postavkama. Po tome možeš uzet 5k monitor i sve postavke stavit na low i bit ce jednako kao na 4k medium ili koliko god?

ja ti preporucam da igras na 4k rezi tjedan dana s medium/high postavkama i zatim se vrati na 1080p ultra.

Javi dojmove.

Dobit ces proljev.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
toxic kaže...
ja ti preporucam da igras na 4k rezi tjedan dana s medium/high postavkama i zatim se vrati na 1080p ultra.

Javi dojmove.

Dobit ces proljev.

 

 Ovisi na kojem monitoru ce igrati...ako ce igrati 4k medium na 43" i 1080p na 24" ultra, bolje ce mu izgledati 1080p

 

to da moze na 24" zavrtiti 4k, je sasvim druga prica, to bi bilo nenadjebivo..

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 16:28 (Gorstak79).
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
D3lBoy kaže...

Dobar argument, jedno je cinjenica drugo kako tebi izgleda. Kvaliteta teksture ovisi o rezoluciji teksture, i ako je tekstura nekog zida recimo 1920x1080 ona ce ostati takva bez obzira na postavljenu rezoluciju. Povecavanje tekstura je i povecavanje rezolucije teksture, ako imašlow res teksture na 4k rezoluciji i velikom ekranu, doci ce do izražaja još jace - Činjenica.

4k izgleda bolje od nižih rezolucija? Ma daj? Prvi put cujem!... U igrama rezolucija ima zasebnu ulogu, bez obzira na kolicinu piksela ako ti drvece i trava nestaju na 150m to je užasno (po meni). Bolji ugođaj ce biti igrati na nižoj rezoluciji sa full draw distanceom, objektima i kvalitetom tekstura, efekata, post procesa... Ali dobro, ti blebneš svoje i napišeš EOD. Zaključaj i idemo.

Tebi je jasno da ces ti imati isti broj FPS-a sa low i super mega giga ultra teksturama, jedino sto ce ti biti vazno u tom trenutku je kolicina VRAM-a, probaj tipa Witchera 3 stavi teksture na low, pa na max pa ces vidjeti da je isti FPS 

Sto se tice full draw distance, to ponajvise optereti i CPU sam, isto kao i shadows 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Nije sve tako jednostavno, nit se teksture sve ucitaju direkt u memoriju pa da nema nikakvog impacta na performanse, draw distance nije CPU only, to su neke teze koje se vucaraju vec godinama, ali u praksi pokazuju suprotno. Sjene, AF, Foliage i ostalo necu ni komentirati. Dobro eto igrajte onda na 4k medium, moje mišljenje (i mišljenje bilo kog ko ima oko za detalje) je da cu rađe igrati maxed niža rezolucija nego 4k sa sniženim detaljima.

Probao sam igrati sniženi detalji 1440 vs maxed 1080 (na 1080 native ekranu - ne downscale) jedan pored drugog. I 1080 maxed mi izgleda bolje. inb4 - znam da je 4k druga prica ali poanta je ista, jbg mene muci kad mi drvo izgleda ko zeleni mulj u daljini, a trava zelena ploha na 100m, GTA V primjerice, stavite travu na medium pa ce vam bit jasno sta pricam, makar bila 8k rezolucija, i btw. iskljucivo ovisi o GPU Grass details, ako staviš na ultra kao da je druga igra kad odeš van grada.

Battlelog: D3lBoy-00
11 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Gorstak79 kaže...
ibme74 kaže...
Gorstak79 kaže...

Nisi u pravu D3lboy. Cak i na low detaljima, 4k ce izgledati bar 50% bolje 1080p. Ako mi ne vjerujes, probaj spustiti sadasnu 1080p (imas?) na 1024*768...mrdaj detalje koliko te volja, razlika je ocita

Mjesas kruske i jabuke

 nista ja ne mijesam...rezolucija je jedno, detalji su drugo...

Kako ne miješaš? Uspoređuješ spuštanje detalja i spuštanje rezolucije.

6 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...
Kako ne miješaš? Uspoređuješ spuštanje detalja i spuštanje rezolucije.

 

Vidim da nisi popio jutarnju kavicu. O tome se i raspravlja...

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 17:15 (Gorstak79).
15 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
D3lBoy kaže...

Nije sve tako jednostavno, nit se teksture sve ucitaju direkt u memoriju pa da nema nikakvog impacta na performanse, draw distance nije CPU only, to su neke teze koje se vucaraju vec godinama, ali u praksi pokazuju suprotno. Sjene, AF, Foliage i ostalo necu ni komentirati. Dobro eto igrajte onda na 4k medium, moje mišljenje (i mišljenje bilo kog ko ima oko za detalje) je da cu rađe igrati maxed niža rezolucija nego 4k sa sniženim detaljima.

Probao sam igrati sniženi detalji 1440 vs maxed 1080 (na 1080 native ekranu - ne downscale) jedan pored drugog. I 1080 maxed mi izgleda bolje. inb4 - znam da je 4k druga prica ali poanta je ista, jbg mene muci kad mi drvo izgleda ko zeleni mulj u daljini, a trava zelena ploha na 100m, GTA V primjerice, stavite travu na medium pa ce vam bit jasno sta pricam, makar bila 8k rezolucija, i btw. iskljucivo ovisi o GPU Grass details, ako staviš na ultra kao da je druga igra kad odeš van grada.

sve 5 ali to je tvoje misljenje.

ovdje na forumu mogu nabrojati na prste obje ruke koliko ljudi ima 4k monitore pa eto ti valjda jedini tvrdis ovo gore boldano.

Mislim bar imas tonu video oko toga pa mozes pogledati iako na yotuube sve dobro kompresirano opet se vide razlike

Ja imam doma i 1080p i 4k monitor pa i 4k tv.

 

Neusporedivo je jednostavno i baš zasto sto imas oko za detalje bi to trebao znati (ako imas?)

Izmedu ostalog ja sam prije ove gtx 1080 imao i gtx 1070 i sasvim lijepo se igras na high detaljima pri 60 fpsa dakle to nisu samo medium detalji vec naginju na high. Neke naslove mozes igrati i high/ultra.

Recimo ovaj novi cod u beti igram s gtx 1080 bez dropova na max detaljima 60 fps tj mislim da je par opcija na high ali npr AA max, AO max, texture extra itd..

 

Takvu sliku neces nikada dobiti niti na jedan nacin na 1440p a kamoli na 1080p monitoru jednostavno je nemoguce i to je onaj WOW efekt.

Jednom kada igras duze vremena na boljem i vidis losije dobijes proljev i pitas se kako sam mogao. 

Ista shema ti je 60hz vs 144hz.. ako predes s 60hz na 144hz vidjeti ces razliku ali osjetit ces je tak kada se nakon par sati vratis natrag na 60hz...

 

Meni da prostis 1080p prvenstveno izgleda ko govno..

1440p je vec prihvatljivo ali i to izgleda dosta losije nego 4k...

 

E sada pravo pitanje je 1440p 144hz ili 4k na 60hz..

1440p@144hz je zahtjevnije dosta a 1080p na 144hz je jednako zahtjevno za hw kao i 4k@60hz.

 

 

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Ekipa, moze savjet pls.

Riknula mi grafa na desktopu, pa trebam nesto novo. Kako bas ne pratim kako se krece trziste - molim da mi savjetuje sto da uzmem.

Problem je sto na tom racunalu imam phenoma 955BE, pa bi bilo dobro da proc nije bottleneck.

Inace ne bi se bas koristila za gaming, vise obrada fotki. No ako moze nesto i zavrtit to je samo plus.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Maddog_HR kaže...
Ekipa, moze savjet pls.

Riknula mi grafa na desktopu, pa trebam nesto novo. Kako bas ne pratim kako se krece trziste - molim da mi savjetuje sto da uzmem.

Problem je sto na tom racunalu imam phenoma 955BE, pa bi bilo dobro da proc nije bottleneck.

Inace ne bi se bas koristila za gaming, vise obrada fotki. No ako moze nesto i zavrtit to je samo plus.

 rx 460

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
12 godina
suspendiran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Pravim zagriženim gamerima jedino je bitan gameplay sve ostalo je manje bitno pa tako I detalji. A jedna gtx 1060 ili rx 570 sasvim dovoljna za veliku većinu korisnika usudio bih se reći 80 posto a ostalih 20 su ionako likovi koji samo vrte benchmarke I ne uživaju u igrama.
 
8 0 hvala 2
6 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Stvar je u tome što radiš. Snimam gameplay i valjam se doma od smijeha kad čujem da likovi žele snimati 1080p 60fps sve max. Slabo mi dođe na takve komentare. Za one koji snimaju gameplay, bilo kakav, i s bilo kojim programom, znaju da to ždere komp do bola i da je skoro pa nemoguće to snimati ... za to treba Intel 10 core sa GTX1080TI sli. :D Tako da nema potrebe ići iznad 720p 30fps max. Jednostavno nema hardwarea jakog koji bi to trenutno gurao. Ako i dobiješ fps i detalje, nema šanse da će to CPU pratiti i zapisivati u isto vrijeme. 1080p je još daleko od standarda. Tako da po meni nema potrebe ići više od GTX970 i R9 290. ;)

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
VelvetGlove kaže...

Stvar je u tome što radiš. Snimam gameplay i valjam se doma od smijeha kad čujem da likovi žele snimati 1080p 60fps sve max. Slabo mi dođe na takve komentare. Za one koji snimaju gameplay, bilo kakav, i s bilo kojim programom, znaju da to ždere komp do bola i da je skoro pa nemoguće to snimati ... za to treba Intel 10 core sa GTX1080TI sli. :D Tako da nema potrebe ići iznad 720p 30fps max. Jednostavno nema hardwarea jakog koji bi to trenutno gurao. Ako i dobiješ fps i detalje, nema šanse da će to CPU pratiti i zapisivati u isto vrijeme. 1080p je još daleko od standarda. Tako da po meni nema potrebe ići više od GTX970 i R9 290. ;)

 Nije istina,pogledaj streamere sa twitch npr,gledam spec od ovih koji imaju sponzore imaju i7 4770k 32gb ram gtx 1080,sli ili ti,pa uspiju streamat i snimat u fullhd u isto vrijeme. 

6 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Probaj snimat GTA V u 1080p 60 fps max u bandicamu preko CPUa, ne GPUa. ;) Onda slobodno možeš pisati dalje. :D Ja ti otvoreno kažem da znam ljude koji imaju i7 K Haswell najjaći, i da nisu mogli dobiti codemastersovu f1 igru streamat preko CPUa. Lako preko GPUa koji ždere malo FPSa. Preko CPUa probaj takve stvari. ;) Počni prvo s Bandiem i GTA V. :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
VelvetGlove kaže...

Probaj snimat GTA V u 1080p 60 fps max u bandicamu preko CPUa, ne GPUa. ;) Onda slobodno možeš pisati dalje. :D Ja ti otvoreno kažem da znam ljude koji imaju i7 K Haswell najjaći, i da nisu mogli dobiti codemastersovu f1 igru streamat preko CPUa. Lako preko GPUa koji ždere malo FPSa. Preko CPUa probaj takve stvari. ;) Počni prvo s Bandiem i GTA V. :)

 Zato na sreću postoji ryzen 1700 za 2700 kn pa to nije nikakav problem danas :)

 

A za ove 4k, slažem se s onima koji kažu da je bolje 4k i nešto niži detalji. Džabe su svi ultra detalji ako nema dovoljno piksela da se ne vide. Igram se na 4k TVu i definitivno je ljepša slika na 4k nego 1080p viši detalji.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
VelvetGlove kaže...

Probaj snimat GTA V u 1080p 60 fps max u bandicamu preko CPUa, ne GPUa. ;) Onda slobodno možeš pisati dalje. :D Ja ti otvoreno kažem da znam ljude koji imaju i7 K Haswell najjaći, i da nisu mogli dobiti codemastersovu f1 igru streamat preko CPUa. Lako preko GPUa koji ždere malo FPSa. Preko CPUa probaj takve stvari. ;) Počni prvo s Bandiem i GTA V. :)

 Hmm... zašto bi netko snimao preko CPUa??

Snimaš preko jake grafičke (npr GTC 1070 ili jače), dodatne kartice za snimanje, ili ako si mazohist i moraš preko CPU-a, onda kupiš neki Ryzen s 16 threadova.

 

Ja sam još prije 5 godina snimao Battlefield 3 na 100 FPSa preko FRAPS-a da bi mogao raditi slow motion scene. Preko CPU-a. S nekim malo nadprosječnim računalom. A to je onda bila jedna od najzahtjevnijih igara.

 

Nago, koje komponente imaš? Vidim da ti ne piše pod Moj PC.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice