Nvidia ili ATI

poruka: 130
|
čitano: 18.450
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Nvidia ili ATI
stoncin3 kaže...
Xero kaže...

Neznam,, vidit ču šta če odgovorit,,ak sam ja morat ču sve pročitati da vidim dal sam kakvu glupost negdje izjavioSramim se

 Ja mislim da stoji...Osmijeh Znam da nisam expert, ali toliko se razumije. Ja, da kupujem uzeo bih između dvije ATI 4850 sigurno! Novija tehnologija je sama po sebi razlog za i k tome ostale činjenice da je best buy po nekim relevantnim izvorima.
 Točno tako, definitivno se slažem. Ovdje neki ovu temu "pretaču iz šupljeg u prazno", to definitivno. I moram reć da ovaj aquaevivaeave je zaslužio da postane moderator, čovjek se bori na sve načine. Do sad mi je ovo najzanimljivija tema. Mora da moderatori krepavaju od smijeha.
Audi R8 - born of powerful ideas
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2008 18:30 (Batista).
15 godina
offline
Nvidia ili ATI

mislite si vi kaj ocete, ja jos uvjek stojim kod tvrdnje da su to gotovo identicni monitori... ima razlike, lol, veci DC, lol, ko ga koristi? cunga lunga? pa ne kupuju se kaogume, i to kaj mozes dobit sa neoriginalnom matricom sve stoji (da se zebi sada zavaravali ima i T220 sa neorignalnim panelima pa ti ni ta prica ne stoji), ali zna se di se uvjek dobije sa originalnom (ne da je neoriginalni panel toliko losiji -> iako ima i onih koje ako dobis mos pocet plakat, ali osobno taj monitor bih vratio unutar 7 dana za 100% povrata novca bez puno razmisljanja makar to znacilo tamo zivit njima za vratom dok ne shvate da to zakonski moraju dozvolit) i jos uvjek je 500+ kuna jeftiniji 2232BW od T220, sto se tice 2252 ili 2253 koga briga kak se tocno zove, svi znaju kaj sam mislil reci, cijepidlacis, a razlike zimedju 2232BW i T220 u kvaliteti su mizerne, ako ih uoce ima, pogotovo ak dobis oba sa originalnim panelom, a neoriginalni panel znaci da bus se vise igral sa postavkama dok dobijes jednako kvalitetnu sliku (sto se tice boja), sto se tice vremena odziva i input laga ii ghostina razlike izmedju T220 i 2232 BW nema. sa druge strane razlike izmedju 4850 i 4870 su puno vece i kombinacija 2232 + 4870 je puno bolja, jaca i ugodnija za iste pare nego T220 + 4850, al ak mu je vece zadovoljstvo gledat super cool moredan, hip nice dizajn monitor sa stucanjem na mid-high postavkama pri 1680*1050 radije nego malo manje cool i ne toliko dobro dizajnirani, ali jednako kvalitetan monitor bez trunke stucanja na very high za iste pare (osim crysis) onda go for it

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nvidia ili ATI
Batista kaže...
stoncin3 kaže...
Xero kaže...

Neznam,, vidit ču šta če odgovorit,,ak sam ja morat ču sve pročitati da vidim dal sam kakvu glupost negdje izjavioSramim se

 Ja mislim da stoji...Osmijeh Znam da nisam expert, ali toliko se razumije. Ja, da kupujem uzeo bih između dvije ATI 4850 sigurno! Novija tehnologija je sama po sebi razlog za i k tome ostale činjenice da je best buy po nekim relevantnim izvorima.
 Točno tako, definitivno se slažem. Ovdje neki ovu temu "pretaču iz šupljeg u prazno", to definitivno. I moram reć da ovaj aquaevivaeave je zaslužio da postane moderator, čovjek se bori na sve načine. Do sad mi je ovo najzanimljivija tema. Mora da moderatori krepavaju od smijeha.
 Ajd ne kuri bezveze , kaj bi se ja boril, al nemre mi neko govorit nekaj kaj nije....a vidim da brkaju 8800GS/GT/GTS 512,, a jedino po čemu im je 4850 bolja je, jer je novija, a ostalo nije bitno! Mislim živo mi se fućka ko bu uzel koju karticu, al nemreš govorit nekaj kaj nije, i usto nemaš niš drugo za raći osim BOLJA JE! Mislim nema smisla! Namigiva
E4500 8800GTS 512MB g92 2X1GB DDR2 P35-DS3 IP35 FORTRON 400W 320seagate+160samsung spin point Samsung t220
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nvidia ili ATI

Realno gledano, šta uzet ATI ili NVIDIA svodi se na to, da je najbolje uzet onu koja je jeftinija jer su približno identičnih performansi, a razlika od +5FPS ,-5FPS je zanemariva...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nvidia ili ATI
mtopol kaže...

Realno gledano, šta uzet ATI ili NVIDIA svodi se na to, da je najbolje uzet onu koja je jeftinija jer su približno identičnih performansi, a razlika od +5FPS ,-5FPS je zanemariva...

 Slazem se u potpunosti s ovim...Ovo prepucavanje ne vodi nikamo...Ovakve teme ovako mogu samo i zavrsit...www.itx.ba tu imate testove grafickih po meni najbolje site sto se toga tice...pa po meni je i glupo otvarat ovakve teme koja je graficka bolja jer se zna da ce doc do "rata" na forumu...ako se vec dvoumis izmedju grafickih odes na npr site koji sam naveo i pogledas test graficke jedne druge trece...pogledas omjer cijene i performansii odlucis  najbolje sam...jer izmedju ostalog sam znas kolke su ti financijeske mogucnosti pa prema tome...Namigiva
Intel q6600 mbo asus P35 8gb DDR2 ATI 3870 512mb 1TB WD Samsung 2232bw Logitech G15 Logitech G7 Logitech X530 5,1
16 godina
offline
RE: Nvidia ili ATI
aquaevivae kaže...
Batista kaže...
stoncin3 kaže...
Xero kaže...

Neznam,, vidit ču šta če odgovorit,,ak sam ja morat ču sve pročitati da vidim dal sam kakvu glupost negdje izjavioSramim se

 Ja mislim da stoji...Osmijeh Znam da nisam expert, ali toliko se razumije. Ja, da kupujem uzeo bih između dvije ATI 4850 sigurno! Novija tehnologija je sama po sebi razlog za i k tome ostale činjenice da je best buy po nekim relevantnim izvorima.
 Točno tako, definitivno se slažem. Ovdje neki ovu temu "pretaču iz šupljeg u prazno", to definitivno. I moram reć da ovaj aquaevivaeave je zaslužio da postane moderator, čovjek se bori na sve načine. Do sad mi je ovo najzanimljivija tema. Mora da moderatori krepavaju od smijeha.
 Ajd ne kuri bezveze , kaj bi se ja boril, al nemre mi neko govorit nekaj kaj nije....a vidim da brkaju 8800GS/GT/GTS 512,, a jedino po čemu im je 4850 bolja je, jer je novija, a ostalo nije bitno! Mislim živo mi se fućka ko bu uzel koju karticu, al nemreš govorit nekaj kaj nije, i usto nemaš niš drugo za raći osim BOLJA JE! Mislim nema smisla! Namigiva
 Pa ako netko veli da je bolja,a ti kažeš da nije pa šta ti se isplati tolko tipkat ??? Zašto se opterećuješ s tim. Svatko može reći da je bolja ili nije, neki vjeruju u Alaha, neki u Isusa Krista. Oprosti ali nemogu izdržat a da ne kažem---> Slaba ti je propovijed :)))))))
Audi R8 - born of powerful ideas
15 godina
offline
Nvidia ili ATI

I šta na kraju?

ATI ili Nvidia?

Belji se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nvidia ili ATI
Drakon kaže...

I šta na kraju?

ATI ili Nvidia?

Belji se

Ma to ti nitko ne zna...nema smisla ova tema al uopće!
Ljudi i tako dijelove za komp (jasno oni koji si sami sastavljaju konfiguracije) kupuju po prijašnjim iskustvima i vrlo malo njih će "preobratiti" tuđe mišljenje.
15 godina
protjeran
offline
RE: Nvidia ili ATI
zero cool kaže...

Slažem sebi novu konfu, pa sam došao do dileme za grafičku karticu i našao sam ih par koje su mi zapele za oko, budući da imam budžet od oko 3500kn za sve zanima me vaše mišljenje za grafu pa ću vam pokazat nekoliko grafi:

Zotac GF 9600GT, 512MB DDR3, DVI audio, TV-out, DVI          
Sapphire Radeon HD3850 512MB DDR3 lite retail, PCIE, TVout, DVI
Zotac GF 8600GTS, 512MB DDR3, DVI audio, TV-out, DVI         
XFX nVidia GeForce 9600 GT, PCIe, 512MB, DDR3, DVI           
Sapphire ATI Radeon HD 3870, PCIe, 512MB, DDR3/DDR4, 2xDVI, TV-out  

Asus ATI Radeon HD 4650, PCIe, 512MB, DDR2, DVI 
Sapphire ATI Radeon HD 4670, PCIe, 512MB, DDR3, DVI

 Za taj cjenovni razred, to je mislim low-end, a od 500-1000 KN mislim da si i naveo HD3870 uzmi za 100 KN više mainstream grafu i HD4850. Bog neka nam prosti...Neodlučan
Q6600 , EX38-DS4, DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
16 godina
offline
RE: Nvidia ili ATI
Uspoređujući te grafe nema neke velike razlike između njih, ali odustao sam od 9600 uzest ću 9800 ili tako nešto
Kako se zove lanac od osam Velebita:velebajt hahahaha(LOL).....
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice