NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.793.840
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Hmmm... da ti nisu radeonku uvalili pod nvidiu? Pa se zato kvari...

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Kant kaže...

Hmmm... da ti nisu radeonku uvalili pod nvidiu? Pa se zato kvari...

 moguće je, još se čudim otkud na nevidiji 12gb vrama, kad se zna da zeleni prodaju samo grafe s 8gb

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
picajzla0707 kaže...
Kant kaže...

Hmmm... da ti nisu radeonku uvalili pod nvidiu? Pa se zato kvari...

 moguće je, još se čudim otkud na nevidiji 12gb vrama, kad se zna da zeleni prodaju samo grafe s 8gb

Pa da, moja ima bas 8, dakle cista Nevidija!!!

golden fields of ancient times, endless chains of mighty giants
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
metallic kaže...

Pa da, moja ima bas 8, dakle cista Nevidija!!!

 dakle moja je radeonka

ajd, bar je dobro radila dok je radila

nesumnjivo zbog nevidijinih drajvera 

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Dobro radila? Nece valjda pocastit odlaskom pod garom?

 

Samo nek ode tiho, ako vec mora otic...bez eksplozija.

golden fields of ancient times, endless chains of mighty giants
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
metallic kaže...

Dobro radila? Nece valjda pocastit odlaskom pod garom?

 

Samo nek ode tiho, ako vec mora otic...bez eksplozija.

 jutros hrpa artefakata, jednom je i krešnula windoze

vjerojatno je pri kraju

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Pa ne kukaj nego se nadaj da se ne može popraviti pa onda biraš novu grafu . Ako se dobro sjećam, rekao da si da je plaćena oko 8500kn. Dakle, ili imaš birat koji hoćeš model od RTX 4070 Ti ili RX 7900 XT, ili što bi ja napravio i doplatio još malo za RX 7900 XTX i rokaj. 

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
picajzla0707 kaže...
metallic kaže...

Dobro radila? Nece valjda pocastit odlaskom pod garom?

 

Samo nek ode tiho, ako vec mora otic...bez eksplozija.

 jutros hrpa artefakata, jednom je i krešnula windoze

vjerojatno je pri kraju

 

itomic009 kaže...

Pa ne kukaj nego se nadaj da se ne može popraviti pa onda biraš novu grafu . Ako se dobro sjećam, rekao da si da je plaćena oko 8500kn. Dakle, ili imaš birat koji hoćeš model od RTX 4070 Ti ili RX 7900 XT, ili što bi ja napravio i doplatio još malo za RX 7900 XTX i rokaj. 

Aha, jasno sve sad. Bit ce sto bude, a evo i kolega itomic009, je smislio dobar scenarij.

golden fields of ancient times, endless chains of mighty giants
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ma ne kukam... previše. Te 4070ti su ionako par posto jače, nije mi to napeto previše, a vjerojatno ću biti bez grafe bar dva tjedna. I ova moja ima garu još 2,5 godina tako da mi ni to nije prevelika prednost.
Ako bude baš zamjena, dodat ću još 300e za 4080
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

A da poludis, uzmes 4090!!! Postanes kralj foruma express.

golden fields of ancient times, endless chains of mighty giants
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ima i previše kraljeva
3 godine
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Inno3d ichill Rtx 3070ti x4 model, danas nakon instalacije najnovijih drivera i restarta krepaju svi ventovi, ovo je vec 2/2 inno3d ichill kartica koje su mi krepucnule (prva je 1080ti)
Kupljena slavne 2021g za cijenu jednog apartmana na moru

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.5.2023 14:06 (Boris grozni).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Znači imaš garanciju na veliku cifru pa mijenjaš za brži novu karticu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
forumaš kaže...

Znači imaš garanciju na veliku cifru pa mijenjaš za brži novu karticu.

 Ma tak mi svejedno, na nabavi nisam nasao takav model, sad ako su riknuli svi ventovi tj kontroler ili neki dio vjerovatno se to moze popraviti, nebi bilo loše uzeti neku iz 4xxx serije kao picajzala na racunu je samo 10k

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.5.2023 15:40 (Boris grozni).
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Moja malo radi, malo jebe. Nakon onih artefakata dan i pol je radila normalno.
Jutros kao da je cijeli ekran premrežen tankim linijama (slika dolje), nije pomogao ni restart, ni novi drajveri.
Od popodne opet radi normalno, blesavo mi je slati na reklamaciju ako se njima neće pokazati ništa
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Jesi li probao zamjeniti kabel i ulaz s kojim je spojena na monitor?

 

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Nisam, kabel imam samo jedan dp, ali imam hdmi kabel za tv. Probat ću sutra promijenit ulaz ili vidjet jel baca artefakte i na televizoru kad krene jebat
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Boris grozni kaže...

Inno3d ichill Rtx 3070ti x4 model, danas nakon instalacije najnovijih drivera i restarta krepaju svi ventovi, ovo je vec 2/2 inno3d ichill kartica koje su mi krepucnule (prva je 1080ti)
Kupljena slavne 2021g za cijenu jednog apartmana na moru

 "Svakako preporuka što prije se riješiti te kartice, drlog od proizvoda koji je nekompaktibilan s tonom app i igara. Zabraniti prodaju instantno!"

edit:
karma....
za one koji ne znaju, to je od kolege navod, samo u drugoj (crvenoj) temi...

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.5.2023 15:49 (vrx).
3 godine
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
vrx kaže...
Boris grozni kaže...

Inno3d ichill Rtx 3070ti x4 model, danas nakon instalacije najnovijih drivera i restarta krepaju svi ventovi, ovo je vec 2/2 inno3d ichill kartica koje su mi krepucnule (prva je 1080ti)
Kupljena slavne 2021g za cijenu jednog apartmana na moru

 Svakako preporuka što prije se riješiti te kartice, drlog od proizvoda koji je nekompaktibilan s tonom app i igara. Zabraniti prodaju instantno!

 kartica radi perfektno s svime kao i svak nividia u zadnji 25g, nikakvih problema ni s app ni s igrama, krepavanje ventova nema veze s ičim, fulao si temu nije ovo AMD

14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Boris grozni kaže...
vrx kaže...
Boris grozni kaže...

Inno3d ichill Rtx 3070ti x4 model, danas nakon instalacije najnovijih drivera i restarta krepaju svi ventovi, ovo je vec 2/2 inno3d ichill kartica koje su mi krepucnule (prva je 1080ti)
Kupljena slavne 2021g za cijenu jednog apartmana na moru

 Svakako preporuka što prije se riješiti te kartice, drlog od proizvoda koji je nekompaktibilan s tonom app i igara. Zabraniti prodaju instantno!

 kartica radi perfektno s svime kao i svak nividia u zadnji 25g, nikakvih problema ni s app ni s igrama, krepavanje ventova nema veze s ičim, fulao si temu nije ovo AMD

 da, da, "radi" savršeno. osim kaj su ventovi krepali nakon instalacije drivera... i što ti je još jedna ranije krepala.
ma ne, apsolutno nema veze s ičim. ma, ni sa karticom samom, ne može to. to je ipak nvdija a nvidija je oličenje stabilnosti i tehničke savršenosti.
"sveta krava" kako bi vi "intelektualci" rekli. za 10 000kn.





I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.5.2023 16:46 (vrx).
3 godine
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Jbga stari, kupi nvidiju kaj da ti velim rijesi se tog toksicnog hw pa ce i bijes & stres biti manji

Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Boris grozni kaže...

Jbga stari, kupi nvidiju kaj da ti velim rijesi se tog toksicnog hw pa ce i bijes & stres biti manji

 cope harder.

btw, podjebavanje na stranu, rokni to na garanciju i mjenjaj za nekog drugog proizvođača, inno zna imat problema sa ventovima.
frendu jedna 2060 je dvaput završila na servisu zbog njih, prozujali.


I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.5.2023 15:57 (vrx).
2 godine
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
vrx kaže...
Boris grozni kaže...
vrx kaže...
Boris grozni kaže...

Inno3d ichill Rtx 3070ti x4 model, danas nakon instalacije najnovijih drivera i restarta krepaju svi ventovi, ovo je vec 2/2 inno3d ichill kartica koje su mi krepucnule (prva je 1080ti)
Kupljena slavne 2021g za cijenu jednog apartmana na moru

 Svakako preporuka što prije se riješiti te kartice, drlog od proizvoda koji je nekompaktibilan s tonom app i igara. Zabraniti prodaju instantno!

 kartica radi perfektno s svime kao i svak nividia u zadnji 25g, nikakvih problema ni s app ni s igrama, krepavanje ventova nema veze s ičim, fulao si temu nije ovo AMD

 da, da, "radi" savršeno. osim kaj su ventovi krepali nakon instalacije drivera... i što ti je još jedna ranije krepala.
ma ne, apsolutno nema veze s ičim. ma, ni sa karticom samom, ne može to. to je ipak nvdija a nvidija je oličenje stabilnosti.
"sveta krava" kako bi vi "intelektualci" rekli. za 10 000kn.





Realno fizičko rikavanje grafičke kartice ili nekog drugog njenog dijela nema veze s onim što ti pokušavaš insuinirati.
Dovoljno je pogledati forume i nebrojene teme o Amd proizvodima i njihovim problemima, imaš i video od Hardware Unboxed koji govori o tom globalnom problemu :)M2c i TD od mene!

14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Kobajagi kaže...
Realno fizičko rikavanje grafičke kartice ili nekog drugog njenog dijela nema veze s onim što ti pokušavaš insuinirati.

Dovoljno je pogledati forume i nebrojene teme o Amd proizvodima i njihovim problemima, imaš i video od Hardware Unboxed koji govori o tom globalnom problemu :)M2c i TD od mene!

naravno.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Bas zamisljam mindset prvog vlasnika doticne grafe kod kolege BorisGrozni; dat 10.000hrk na 3070ti 2021. Damn!

golden fields of ancient times, endless chains of mighty giants
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
metallic kaže...

Bas zamisljam mindset prvog vlasnika doticne grafe kod kolege BorisGrozni; dat 10.000hrk na 3070ti 2021. Damn!

 Stariji tip, uzeo na 12 rata, vjerovatno nikavih hobia i zanimacija u zivotu nesto kao picajzla i ajar,  kaj da ti velim svijet se okrenuo naglavacke jer nije nista bolja prica ni s mladima tj još gora 10x, kurca sviraju i zive kod staraca sad ce i do 40-te znam ih milijon po cijeloj Hr.

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Ajoj, jos gore jer onda prodao i ostao bez "objekta ceznje"!

 

Anyhow, tu smo nekad kao utocistu, cujes samo dobro, a nekad samo lose tj cudno..

golden fields of ancient times, endless chains of mighty giants
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Boris grozni kaže...
metallic kaže...

Bas zamisljam mindset prvog vlasnika doticne grafe kod kolege BorisGrozni; dat 10.000hrk na 3070ti 2021. Damn!

 Stariji tip, uzeo na 12 rata, vjerovatno nikavih hobia i zanimacija u zivotu nesto kao picajzla i ajar kaj da ti velim svijet se okrenuo naglavacke jer nije nista bolja prica ni s mladima tj još gora 10x, kurca sviraju i zive kod staraca sad ce i do 40-te znam ih milijon po cijeloj Hr.

Osjećam se prozvanim...a kaj bi trebao hodat po bitrijama, utakmicama, u crkvu ili gledat Arenu. Kakve zanimacije kad odgojiš djecu i kad postaneš deda sa unucima. Ideš na posao, i kad dođeš doma igraš igre. Kad buš ako ne sada. Kaj bi trebal putovat i razgledavat gradove...bio i vidio. Ostaje pecanje a to mi je sporo i dosadno.

Sam kaj taj stariji tip slabo prati tržište pa kupuje kad ne treba i kaj ne treba bez obzira koliko novaca imao...ne treba ih baš bacati :D

 

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Boris grozni kaže...

 vjerovatno nikavih hobia i zanimacija u zivotu nesto kao picajzla i ajar,  

ne procjenjuje ljude po samom sebi, noliferu

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
picajzla0707 kaže...
Boris grozni kaže...

 vjerovatno nikavih hobia i zanimacija u zivotu nesto kao picajzla i ajar,  

ne procjenjuje ljude po samom sebi, noliferu

 Pa di su vam žene da vam život dobije smisao.

Jer poznato je da je žena stvorena za kuhaču i jebaču( Zločesta djeca)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice