AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.270
|
čitano: 1.639.534
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: AMD Navi

Dok ne dojde raptor mužnja je u zamahu, ubrzo stiže B650 pa 3D. Imaju manevarskog prostora za kontinuiranu mužnju.Amd je korak ispred.

Otišli smo radi tebe u offtopic. RDNA3 ako nudi jednako u sirovim performansama veča efikasnost uz nižu cjenu također korak ispred izbor je jasan.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2022 13:38 (dery).
10 godina
offline
AMD Navi

Izbor je jasan, srednjak novim stvarima.

Jer u cilju im je porješavat sve staro i onda spustit 10 posto cijene čime je amd s procesorima down čim raptor dođe radi velike razlike u cijeni cijelog komba.

Događa se ista stvar zato spominjem cpu

AMD ciganski spušta cijene kartica tek sad samo radi nove serije zelenih srednjak za jedne i druge, prosla era rudarenja i sad ganjate tek akcije.

Nove kartice će vjerojatno tj. sigurno koštat papreno samo upitne performanse.

S obzirom da još uvijek nisu ispolirali svoj softver u vezi raytracinga, najvjerojatnije i neće opet će sirova snaga gurat 90 posto...Ova mining era je jednostavno pokazala koliki smo mi ovisnici i da nije bitna cijena novo se kupovat mora.

 

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Navi
Bero_ng95 kaže...

Izbor je jasan, srednjak novim stvarima.

Jer u cilju im je porješavat sve staro i onda spustit 10 posto cijene čime je amd s procesorima down čim raptor dođe radi velike razlike u cijeni cijelog komba.

Događa se ista stvar zato spominjem cpu

AMD ciganski spušta cijene kartica tek sad samo radi nove serije zelenih srednjak za jedne i druge, prosla era rudarenja i sad ganjate tek akcije.

Nove kartice će vjerojatno tj. sigurno koštat papreno samo upitne performanse.

S obzirom da još uvijek nisu ispolirali svoj softver u vezi raytracinga, najvjerojatnije i neće opet će sirova snaga gurat 90 posto...Ova mining era je jednostavno pokazala koliki smo mi ovisnici i da nije bitna cijena novo se kupovat mora.

 

 Stvar je jednostavna. Ne moraju biti brži od Nvidije.

 

Neka ponude 80 - 90% od 4090 perfomansi za ispod keka eura i prvi ću promjenit tabor.

 

Sve će im bit u cijeni. Meni osobno ne znači njihov (pa makar i brži) proizvod po ovim bolesnim cijenama ništa.

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2022 22:49 (DarthMarkus).
16 godina
offline
AMD Navi

Vrlo vjerojatne tehhnikalije dva nova modela RDNA3 7000 serije grafetina.

 

https://wccftech.com/amd-radeon-rx-7900-xtx-24-gb-rx-7900-xt-20-gb-rdna-3-graphics-cards-leak-unveil-next-week/

 

 
 

 

Potvrđeno, RDNA3 grafe neče koristi "povremeno volimo izgorit nove jeftine naponske konektore" kao na Nvidia 4000 seriji grafa.

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.10.2022 23:55 (rambox).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Navi

Sta im ovo znaci 5nm + 6nm ?

16 godina
offline
Re: AMD Navi
MGloc kaže...

Sta im ovo znaci 5nm + 6nm ?

 Zen4 CPU/RDNA3 GPU je 5nm, a 6nm je I/O die dakle 7000 serija procesora ili grafetina to je isti proizvodni nm hardver.

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.11.2022 23:33 (rambox).
13 godina
offline
Re: AMD Navi
rambox kaže...

 

 

Potvrđeno, RDNA3 grafe neče koristi "povremeno volimo izgorit nove jeftine naponske konektore" kao na Nvidia 4000 seriji grafa.

 

 

 Koje ti gluposti pišeš.

16 godina
offline
AMD Navi

Škotonja opet aktivan, pa ako se dobro razumije engleski da to se sve fino poklapa stare informacije+nove infrmacije itd.Sve se vrti oko AMD Chipleta, i kak se čini izgleda da če RDNA3 grafe gurat vrlo visoke GPU frekvencije.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
AMD Navi

Hahaha evo i tog AMD čudaka Škota aka "zen 2 5GHz" aka "on treba dobiti posao u AMD"  nakon dugo vremena zatišja, bas sam ga spominjal nedugo na CPU temama...

 

Frajer ima iritantniji glas od generičkog prevoditelja

 

Bome ga je fino izduvetal Frame Chasers, i sve njegove dumbsterfire bisere. Pa da vidimo sutra tko je bio u pravu 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
Zwer54 kaže...

Hahaha evo i tog AMD čudaka Škota aka "zen 2 5GHz" aka "on treba dobiti posao u AMD"  nakon dugo vremena zatišja, bas sam ga spominjal nedugo na CPU temama...

 

Frajer ima iritantniji glas od generičkog prevoditelja

 

Bome ga je fino izduvetal Frame Chasers, i sve njegove dumbsterfire bisere. Pa da vidimo sutra tko je bio u pravu 

 

 Dok ti shvatiš sve informacije,a fino sam rekel ako dobro razumiješ engleski ili njegov škotski itd.

 

- škotonja nije izvor informacija za RDNA3, a taj izvor kojeg on komentira je vrlo pouzdan

 

- škotonja samo komentira več odavno poznate prednosti AMD chiplet dizajna, pogleč Intel danas i kaj ih je snašlo fučkaj ga sad

 

Vezano za ovog Jubitu šmrkavca, čim vidiš da netko kaže da recimo Zen 2 nevalja odma ti je sve jasno.Več sam ranije komentiral njegove objave(i opet danas), i to tamo gdje on ne može obrisat komentar pa svi vide realnu situaciju njegovih gluposti.Tip je običan klikbejter, i vjerojatno če pošizit kad vidi da negdje ne može obrisat komentare na njegove budalaštine. 

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-7000-zen-4-cpu/282858.aspx?page=13&jumpto=6546365&sort=asc&view=flat

 

AMD,........is that Epyc or what?
15 godina
offline
Re: AMD Navi
DarthMarkus kaže...

 Stvar je jednostavna. Ne moraju biti brži od Nvidije.

 

Neka ponude 80 - 90% od 4090 perfomansi za ispod keka eura i prvi ću promjenit tabor.

 

Sve će im bit u cijeni. Meni osobno ne znači njihov (pa makar i brži) proizvod po ovim bolesnim cijenama ništa.

 

 

 

Zwer54 kaže...

 

 Kolega markus ti je lijepo rekao, izgledno da će tako i biti osim onog:"ispod keka eura".

kradem mine iz minskog polja
7 godina
offline
Re: AMD Navi
rambox kaže...
Zwer54 kaže...

Hahaha evo i tog AMD čudaka Škota aka "zen 2 5GHz" aka "on treba dobiti posao u AMD"  nakon dugo vremena zatišja, bas sam ga spominjal nedugo na CPU temama...

 

Frajer ima iritantniji glas od generičkog prevoditelja

 

Bome ga je fino izduvetal Frame Chasers, i sve njegove dumbsterfire bisere. Pa da vidimo sutra tko je bio u pravu 

 

 Dok ti shvatiš sve informacije,a fino sam rekel ako dobro razumiješ engleski ili njegov škotski itd.

 

- škotonja nije izvor informacija za RDNA3, a taj izvor kojeg on komentira je vrlo pouzdan

 

- škotonja samo komentira več odavno poznate prednosti AMD chiplet dizajna, pogleč Intel danas i kaj ih je snašlo fučkaj ga sad

 

Vezano za ovog Jubitu šmrkavca, čim vidiš da netko kaže da recimo Zen 2 nevalja odma ti je sve jasno.Več sam ranije komentiral njegove objave(i opet danas), i to tamo gdje on ne može obrisat komentar pa svi vide realnu situaciju njegovih gluposti.Tip je običan klikbejter, i vjerojatno če pošizit kad vidi da negdje ne može obrisat komentare na njegove budalaštine. 

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-7000-zen-4-cpu/282858.aspx?page=13&jumpto=6546365&sort=asc&view=flat

 

 Tog Adoreda je cijela zajednica popljuvala pamse ugasio i nesto na jako dugo vremena i svojih predviđanja koje su za stand up comedy, nisi ni ti za nista drugo pa kuzim da lijepis takvu maskotu.

 

Kaj se tice ovog frane chasersa lik ima u rukama day one sav novi hardver za razliku od tih lajavaca u prazno. Isto tak je i 2 mjeseca unaprijed predvidil da bide zen 4 sranje i razbio lažnu AMD presicu i namjestanje rezultata na komade. Isto tak je i pogodio par mjeseci unaorijed i cijelu paletu rtx 40 serije u postotku oerformansi koje ce donseti.

 

Shodno svemu tome i tvojim djecjim upisima i tome kaj nema jeftinu ddr4 opciju i ploče kak je reko se ZEN4 ni ne prodaje, a ti pricaj svoju propagandu i obrnutu relanost nekom drugom.

 

Zen2 je drek za gaming, dokazano miljon i jedan put, tog lika produktivnost i te stvari ne intereiraju kao ni 95% mainstream tržista.

 

AMD do zen3 nije imao konkurentan gaming cpu, pa cak ni sa zen3 ako gledamo low fps i dropove u E Sports naslovima.

 

 

7 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...

 Kolega markus ti je lijepo rekao, izgledno da će tako i biti osim onog:"ispod keka eura".

 Ja sam ti odavno dao svoju prognozu...

 

15 godina
offline
Re: AMD Navi

tema je navi ne zen procesori

kradem mine iz minskog polja
7 godina
offline
AMD Navi

Pa za Navi da, procitaj kaj pise

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Navi

najnovija hit igra preferira radeona:

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...

najnovija hit igra preferira radeona:

Otpalo bi ti uho, da si stavio i link na taj video.

 

 

A čuj da vrlo vjerojatno, najbrža RDNA3 grafa u toj igrici bit če osjetno brža od RTX 4090.

AMD,........is that Epyc or what?
7 godina
offline
AMD Navi

Sutra u 21h počinje prezentacija

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
AMD Navi

Da pogodim paletu igara za danasnju predstavu tete Lise i cherry pick namjestaljki i trikova u po slici i prilici prezentacije zen4 fijaska...

 

Biti ce neki ZEN4 model uz obavezan SAM koji AMD hardveru daje dodatan boost spram rebara i igre koje narocito profitiraju od istog i FSR2 u kombinaciji.

 

Slutim na ovako nesto:

1. novi COD

2. AC Valhalla

3. Rise of the Tomb Rider

4. Horizon

5. F1

6. Microsoft Flight Simulator

7. FC6

8. RE Village

9. CSGO

10. F1 2022

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2022 13:22 (Zwer54).
Moj PC  
0 5 hvala 0
13 godina
online
Re: AMD Navi
Zwer54 kaže...

Da pogodim paletu igara za danasnju predstavu tete Lise i cherry pick namjestaljki i trikova u po slici i prilici prezentacije zen4 fijaska...

 

Biti ce neki ZEN4 model uz obavezan SAM koji AMD hardveru daje dodatan boost spram rebara i igre koje narocito profitiraju od istog i FSR2 u kombinaciji.

 

Slutim na ovako nesto:

1. novi COD

2. AC Valhalla

3. Rise of the Tomb Rider

4. Horizon

5. F1

6. Microsoft Flight Simulator

7. FC6

8. RE Village

9. CSGO

10. F1 2022

 Koji je tvoj cilj u svemu ovome? Nađi mi jednog konglomerata koji ne kombinira marketing po željama i mogućnostima proizvoda. Nikad uža borba među hardver proizvođačima a tebe pere jer amd nije bolji. Kolko ti imaš godina sinek? 

7 godina
offline
AMD Navi

Pa AMD ni nije bolji nema me kaj prat. Ja samo dajem prognozu kako ce sve ispasti na kraju od suludih ocekivanja pojedinaca i opcenito AMD publike. 

 

 Objasnio sam sve odavno i na temelju cega temeljim svoju prognozu, ne pucam kao grom iz vedra neba kako to rade inace botovi

 

Majušan je to die, nema od toga konkurencije za 4090 kako sam predvidio vec

AMD NAVI 31 GPU has been pictured

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2022 16:57 (Zwer54).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
AMD Navi

Bit će ludo večeras!!!

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
AMD Navi

Jedan od glavnih leak-era 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Ovaj je puko ko kokica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
AMD Navi

Neka ponude performanse slicne nvidiji i neka imaju manju cijenu i to je dosta. Nema potrebe da budu  brzi od 4090.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: AMD Navi
gil kaže...

Ovaj je puko ko kokica.

 Znaš da su najveći umovi čovječanstva svi bili ludi 

 

Cujemo se kasnije...

 

Ps. Cemu je tiha misa, nitko ni da gukne procjenu neku 

16 godina
offline
Re: AMD Navi

70% se nada da će ati ponudit nešto opipljivo u nadi da će nvidia spustit cijenu 4080 i to je manje više to :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
12 godina
suspendiran
offline
AMD Navi

Standardno AMD-ovski energetska efikasnost, rama na izvoz, performanse qurac.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
AMD Navi

Jos uvijek laprdaju o efikasnosti, to je sasvim jasno da bude lakrdija

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi

bome lik dosadan ko alka vujica.

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice