AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.270
|
čitano: 1.680.495
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 mjeseci
protjeran
offline
Re: AMD Navi
forumaš kaže...

He he i baš mi je tak super. I tak ima previše galaksija za odigrati, 1000 planeta 

 Kak se kaže popularno kod crvenih, "It's not a bug, it's a feature" hehe

14 godina
offline
Re: AMD Navi

Definitvno je bug, nema tu spora. Samo kaj krajnje nebitan za igranje 

15 godina
offline
AMD Navi

Nema druge dragi forumaš moraš se kožnatome naguzit. Ali nasmija me i ti dobro sa odgovorom da ima galaksija i planeta pa se ne primjeti ako koja fali.

Beyond Limits kaže... Ja i Dery smo na provjerenim r5 5600 modelima, braca po oruzju, nemoj prenositi zen4 PMS na nas.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
DarthMarkus kaže...
Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe.

 Koliko sam video na onom screenshotu iz članka, fali jedna, doduše zaista kako je i rečeno, cela zvezda (dakle ne pola zvezde).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
14 godina
offline
Re: AMD Navi

Ne fali ništa, sve je distupno, samo ne vidiš ovo što je prikazano na slikama, ali baš ću provjeriti prvom prilikom 

Imaš interaktivnu 3D mapu sa sustavima , i naravno da vidiš sve planete i zvijezde 

Ali tak nebitno, nitko od vas  nebu ni igrao ovo 😆

9 mjeseci
protjeran
offline
AMD Navi

Ja sam ju prodao momentalno kako sam dobio kod za igru na mail nakon narudžbe 7800X3D za 30e.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Navi

Ja sam ju kupio prije izlaska

15 godina
offline
AMD Navi

Pada cijena ali treba da padne na 600eura jer je ovo ustvari 7800xt. Pa da vidiš kako bi padala i rtx4080. Ajde amd sruši nevidiju ako smiješ. Ne smiju se sa time igrat moraju slušat kožnatog.

 

https://videocardz.com/newz/amd-radeon-rx-7900-xtx-drops-to-949-eur-now-cheaper-than-some-high-end-rtx-4070-ti-models

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2023 12:17 (dery).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Navi

Možda sve skupa padne za max 50 eura, a kaj se nvidije tiče zakaj bi spuštali kad sve prodaju osim rtx 4060 ti koju nitko ne želi,  njoj će valjda spustiti cijenu.

A sobzirom na najvaljenje nestašice moglo bi to uskoro i sve gore, a ne dolje.

Treba se naguziti i kupit, nema druge :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
forumaš kaže...

Možda sve skupa padne za max 50 eura, a kaj se nvidije tiče zakaj bi spuštali kad sve prodaju osim rtx 4060 ti koju nitko ne želi,  njoj će valjda spustiti cijenu.

A sobzirom na najvaljenje nestašice moglo bi to uskoro i sve gore, a ne dolje.

Treba se naguziti i kupit, nema druge :D

 Ma to je u USA nema toga kod nas.Usporedba sada nova serija hi end amd- nevidija vrijedi više šta jest jest. Dok je serija rx6000 sad puno bolji izbor od rtx3000.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
14 godina
offline
AMD Navi

Dery treba se naguziti i problem riješen, keširaš 1700 eura za ciglu rtx 4090 i gejmaš u 60 fpsa sa dropovima na 55, ili koristiš frejm generator koji ti ruši igru svakih deset minuta jer nije službeno podržan :D

I vidiš sunce :D

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
forumaš kaže...

Dery treba se naguziti i problem riješen, keširaš 1700 eura za ciglu rtx 4090 i gejmaš u 60 fpsa sa dropovima na 55, ili koristiš frejm generator koji ti ruši igru svakih deset minuta jer nije službeno podržan :D

I vidiš sunce :D

 

 

 Kod nas rtx4070ti jeftinja od rx7900xt tu se naguziš amd-u. Rtx4070 i rx7800xt podjednaka cijena isto se naguziš amd-u.U oba slučaja nevidija ima superiorniji proizvod. Rtx 4080 cijena veča za 200eura od 7900xtx ali i vrijedi toliko više brate. 7900 je promašaj.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2023 13:48 (dery).
14 godina
offline
AMD Navi

Istina, nisu normalni zato ih rijetki i kupuju. Srećom ne kupujem više ništa. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Navi
Kojih ovdje likova ima . Sad su odjednom 4080 i 4090 smece jer nemaju dobar score u made for AMD igri? Nisam znao da je starfield jedina igra za pc.i ne postoji ni jedna druga

Ja sam od amd digo ruke Iako imam ryzen5 proc.. Cekam crni petak u svabiji da ubodem il 4070ti il 4080.. Kad vec nece super verzije izbaciti..

R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2023 22:11 (R3nchi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
R3nchi kaže...
Kojih ovdje likova ima . Sad su odjednom 4080 i 4090 smeve jer nemaju dobar score u made for AMD igri? Nisam znao da je starfield jedina igra za pc.i ne postoji ni jedna druga

Ja sam od amd digo ruke Iako imam ryzen5 proc.. Cekam crni petak u svabiji da ubodem il 4070ti il 4080.. Kad vec nece super verzije izbaciti..

 Ma igra je total sjebana imaju greške u kodu obzirom na viđeno kako prosječno izgleda ima da se vrti triput bolje.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
12 godina
offline
AMD Navi

Vrlo solidan deal za jednu od boljih 7900xtx...u iskušenju sam...100e jeftinije nego kod nas.

 

Udri

 

Btw, ovo je uvjerljivo najveći i najomrženiji trol u gaming biznisu. Liku moderi naprave 90% posla i još sere.

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2023 18:47 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
AMD Navi

Cijela ova generacija oba proizvođača je cjenovno smeće ak' se ne misliš naguzit. Ak' se već misliš naguzit pitanje je samo koliko široko. Men' se čini da nvidija traži malo šire. Prema stranici nabava.net 4070ti je skuplja od 7900xt, iako ne nešto značajno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: AMD Navi
PlayPetepp kaže...

Cijela ova generacija oba proizvođača je cjenovno smeće ak' se ne misliš naguzit. Ak' se već misliš naguzit pitanje je samo koliko široko. Men' se čini da nvidija traži malo šire. Prema stranici nabava.net 4070ti je skuplja od 7900xt, iako ne nešto značajno.

 Nvidija trazi malo šire no poslje te guza manje boli jer Radeonku ces morati dati za "đabe" koliko ce joj cijena pasti Nvidija  bolje drzi cijenu s godinama manje izgubiš

7 godina
offline
Re: AMD Navi
Boris grozni kaže...
PlayPetepp kaže...

Cijela ova generacija oba proizvođača je cjenovno smeće ak' se ne misliš naguzit. Ak' se već misliš naguzit pitanje je samo koliko široko. Men' se čini da nvidija traži malo šire. Prema stranici nabava.net 4070ti je skuplja od 7900xt, iako ne nešto značajno.

 Nvidija trazi malo šire no poslje te guza manje boli jer Radeonku ces morati dati za "đabe" koliko ce joj cijena pasti Nvidija  bolje drzi cijenu s godinama manje izgubiš

RTX3070 je pravi primjer toga.

14 godina
offline
AMD Navi

Ovisi da li su ju kupio po izlasku ili za vrijeme mining ludila. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Navi

Zna baja kad je vrijeme za bijeg. Možda ode za intel ko i raja. Možda ih je ovaj kočio pa sad radeon divizija ubije nevidiju.

 

https://videocardz.com/newz/scott-herkelman-announces-departure-from-amd

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2023 11:34 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 mjeseci
protjeran
offline
AMD Navi

Taj lik je budaletina na kvadrat, vec sam pisal o njegovim izjavama i pothvatima. Prvo najave mjesecima prije izlaska o 50% vecoj efikasnosti od rx 6000 serije, pa kad su i znali da nista od toga i da su ispali turbo loša arhitektura po potrošnji spram konkurencije na samoj prezentaciji je govorio kako je rx 7000 serija najefikasnija arhitektura na svijetu a ada Lovelace se uveliko vec prodavala 

 

A sad za rx 8000 seriju je najavil kak nije svim igračima bitna potrošnja pa se zna vec unaprijed u kojem bude to smjeru išlo 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
AMD Navi

Dugo će se pamtiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
Jacked kaže...

Taj lik je budaletina na kvadrat, vec sam pisal o njegovim izjavama i pothvatima. Prvo najave mjesecima prije izlaska o 50% vecoj efikasnosti od rx 6000 serije, pa kad su i znali da nista od toga i da su ispali turbo loša arhitektura po potrošnji spram konkurencije na samoj prezentaciji je govorio kako je rx 7000 serija najefikasnija arhitektura na svijetu a ada Lovelace se uveliko vec prodavala 

 

A sad za rx 8000 seriju je najavil kak nije svim igračima bitna potrošnja pa se zna vec unaprijed u kojem bude to smjeru išlo 

 Nemoćan budaletina šta li, pokušava od govna napravit pitu. Moguće da ga je baka potjerala jer neče liže.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
9 mjeseci
protjeran
offline
AMD Navi

Naravno da do sad iz amd kluba niko jednu krivu nije rekao za njega kao ni za Raju dok je bio tamo, sad ce im svima odjednom bit loš i glavni krivac  al dok su tamo svi su im najveci znalci na svijetu...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
AMD Navi

A tu ima neki amd klub? Nisam primjetio. Većina ga cijelo vrijeme pljuje, a svi hvale nvidiju i intel ... il' sam ja neš krivo skužio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 mjeseci
protjeran
offline
AMD Navi

Pricam generalno, nema veze samo sa BUG-om

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 mjeseci
offline
Re: AMD Navi
PlayPetepp kaže...

A tu ima neki amd klub? Nisam primjetio. Većina ga cijelo vrijeme pljuje, a svi hvale nvidiju i intel ... il' sam ja neš krivo skužio.

Nisi ništa skužio krivo, normalno ti je na bugu da se pljuje po amd-u. Amd je sirotinjski hardware, zeleni su bogom-dani. To je početni i jedini aksiom oko kojeg nema rasprave.

 

To što je Radeon zapravo jedina slamka potrošačima (čitaj meni i tebi) da imamo normalne cijene grafičkih (i procesora!), i da unatoč 8 puta manjem broju zaposlenika od intela, te 5 puta manjoj godišnjoj zaradi (2021.) - uspije donijeti cpu koji pojede intel po potrošnji i performansama nakon generacija i generacija intelovih tick-tock koračića...

 

O razlici između AMD-Nvidia u pitanju R&D ulaganja, net wortha i prihoda - nema smisla pričat. Sama činjenica da AMD prati korak u srednjem-high segmentu grafičkih kartica, i da je napokon Intel probudio iz sna sa ryzenima - je čudo.

 

Uvijek sam branio amd, i kad sam imao plavo-zelenu platformu (zadnjih 10 godina), i sad kad sam baš s guštom prešao na taj sirotinjski amd :)

 

Da nema AMD-a, imali bi još i7 sa 4ht jezgre na 28nm++++++++ nodu za 450€, a Jensen bi prodavao GTX-ice sa 3.5GB rama za soma eura. A kad bolje malo pogledaš, i danas ti daje 12GB na karticama od soma eura . Moja bivša 1080ti je 2018. imala 11GB, a koštala je 850€!

15 godina
offline
Re: AMD Navi
Inochulum kaže...
PlayPetepp kaže...

A tu ima neki amd klub? Nisam primjetio. Većina ga cijelo vrijeme pljuje, a svi hvale nvidiju i intel ... il' sam ja neš krivo skužio.

Nisi ništa skužio krivo, normalno ti je na bugu da se pljuje po amd-u. Amd je sirotinjski hardware, zeleni su bogom-dani. To je početni i jedini aksiom oko kojeg nema rasprave.

 

To što je Radeon zapravo jedina slamka potrošačima (čitaj meni i tebi) da imamo normalne cijene grafičkih (i procesora!), i da unatoč 8 puta manjem broju zaposlenika od intela, te 5 puta manjoj godišnjoj zaradi (2021.) - uspije donijeti cpu koji pojede intel po potrošnji i performansama nakon generacija i generacija intelovih tick-tock koračića...

 

O razlici između AMD-Nvidia u pitanju R&D ulaganja, net wortha i prihoda - nema smisla pričat. Sama činjenica da AMD prati korak u srednjem-high segmentu grafičkih kartica, i da je napokon Intel probudio iz sna sa ryzenima - je čudo.

 

Uvijek sam branio amd, i kad sam imao plavo-zelenu platformu (zadnjih 10 godina), i sad kad sam baš s guštom prešao na taj sirotinjski amd :)

 

Da nema AMD-a, imali bi još i7 sa 4ht jezgre na 28nm++++++++ nodu za 450€, a Jensen bi prodavao GTX-ice sa 3.5GB rama za soma eura. A kad bolje malo pogledaš, i danas ti daje 12GB na karticama od soma eura . Moja bivša 1080ti je 2018. imala 11GB, a koštala je 850€!

 Amd je dobar ako nečeš igrat igre. Nitko to ne spori izvrstan mi ga volimo.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
16 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...
Inochulum kaže...
PlayPetepp kaže...

A tu ima neki amd klub? Nisam primjetio. Većina ga cijelo vrijeme pljuje, a svi hvale nvidiju i intel ... il' sam ja neš krivo skužio.

Nisi ništa skužio krivo, normalno ti je na bugu da se pljuje po amd-u. Amd je sirotinjski hardware, zeleni su bogom-dani. To je početni i jedini aksiom oko kojeg nema rasprave.

 

To što je Radeon zapravo jedina slamka potrošačima (čitaj meni i tebi) da imamo normalne cijene grafičkih (i procesora!), i da unatoč 8 puta manjem broju zaposlenika od intela, te 5 puta manjoj godišnjoj zaradi (2021.) - uspije donijeti cpu koji pojede intel po potrošnji i performansama nakon generacija i generacija intelovih tick-tock koračića...

 

O razlici između AMD-Nvidia u pitanju R&D ulaganja, net wortha i prihoda - nema smisla pričat. Sama činjenica da AMD prati korak u srednjem-high segmentu grafičkih kartica, i da je napokon Intel probudio iz sna sa ryzenima - je čudo.

 

Uvijek sam branio amd, i kad sam imao plavo-zelenu platformu (zadnjih 10 godina), i sad kad sam baš s guštom prešao na taj sirotinjski amd :)

 

Da nema AMD-a, imali bi još i7 sa 4ht jezgre na 28nm++++++++ nodu za 450€, a Jensen bi prodavao GTX-ice sa 3.5GB rama za soma eura. A kad bolje malo pogledaš, i danas ti daje 12GB na karticama od soma eura . Moja bivša 1080ti je 2018. imala 11GB, a koštala je 850€!

 Amd je dobar ako nečeš igrat igre. Nitko to ne spori izvrstan mi ga volimo.

 

A je? Evo ja igram igre na AMD-u

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice