Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

poruka: 9.230
|
čitano: 1.712.604
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Kupovina fotoaparata i foto opreme
15 godina
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Branimir2412 kaže...

Zahvaljujem na opširnim komentarima, inače sam amater u fotkanju. Ali lijepo je saznati neke stvari ovako preko komentara pa ću idući put malo pripaziti te se i sagnuti dok slikam Osmijeh

 Dobro da se ne sagibas za sapunom :)
I'm going woo woo
16 godina
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Dobra, dobra...Smijeh

AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400 || Sapphire HD3870 512MB GDDR4 || 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz || Asus M2R32-MVP || HDD Segate 250Gb, 16Mb || Chieftec power supply 650W Turbo Series
16 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

ajde malo kritike please ;) 

 

novi K-m je u pogonu! bit će još za kritiku

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2009 21:06 (damir_zg).
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

fora, lijep pas, gdje mogu nabavit takvog(fotoaparata)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
pfliper kaže...

fora, lijep pas, gdje mogu nabavit takvog(fotoaparata)

 u vemilu, zagreb

a i na raznim drugim prodajnim mjestima, google is your friend


15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
damir_zg kaže...

ajde malo kritike please ;)

 

novi K-m je u pogonu! bit će još za kritiku

  Sl.1.- Kužim da si htio pozadinu van dofa, ali ni cvijet ti nije baš oštar (a valjda bi trebao biti). Ja bih ga ipak dao malo lijevo, i možda malo niže. Naravno, ostalo ti je još mjesta za igrat se s bojom i kontrastima, ali to je već cjepidlačenje. 
Sl.2.- Ružno odrezana noga, i prednja i zadnja (ili se kaže stražnja?). Trebao ti je pas biti cijeli u komadu slikan, znači u ovom slučaju kadar malo dolje i malo desno. Inače, sviđa mi se odsjaj u oku i svjetlo. 
  Verzija druga; zumirati i napraviti portret. Zanimljiv izraz lica, odsjaj u oku i lijepo svjetlo odradili bi ostatak. 


Vuk dlaku mjenja ali nikada!
15 godina
odjavljen
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Evo i jedne moje, slikana sa K800i i malo dorađena u Photoshopu CS4 (c/b, blur). Komentari dobrodošli....

Intel Celeron D 3.09 gHz, 2 GB DDR400, GeForce 8400 GS 512, Seagate Barracuda 160GB + Seagate Barracuda 80GB, LG Flatron W1934S
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Evo vam još

 

Zlatno more

 

Oblak

Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30 f1.4, FL-50R, HLD-4 Intel Core2Duo E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI DDR2 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample, Seagate 320GB i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate Service Pack 1 32-bit Windows 7 Ultimate Build 7077
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Sum_of_all_fears kaže...

Evo i jedne moje, slikana sa K800i i malo dorađena u Photoshopu CS4 (c/b, blur). Komentari dobrodošli....

  Stvarno mi nije jasno što bi se na ovom crtežu moglo komentirat. 

Imenjače mog aparata, nisi mi ni ti baš jasan. 

I sad čekam da mi netko kaže kako sam bahat   arogantan. 
Vuk dlaku mjenja ali nikada!
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2009 22:56 (ksoric).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
ksoric kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Evo i jedne moje, slikana sa K800i i malo dorađena u Photoshopu CS4 (c/b, blur). Komentari dobrodošli....

  Stvarno mi nije jasno što bi se na ovom crtežu moglo komentirat. 

Imenjače mog aparata, nisi mi ni ti baš jasan. 

I sad čekam da mi netko kaže kako sam bahat   arogantan. 
 E to ti je more (govorim za prvu sliku) slikano sa palnine Sis (650m) dok je puhala orkanska bura. Drugo je slikano direktno u Sunce, ali nisam imao sreće jer ga je prekrio ovaj oblak. Inače fotke nisu obrađivane.

Čuj ako se sam smatraš bahatim...... (šala naravno)
Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30 f1.4, FL-50R, HLD-4 Intel Core2Duo E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI DDR2 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample, Seagate 320GB i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate Service Pack 1 32-bit Windows 7 Ultimate Build 7077
16 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
ksoric kaže...
Imenjače mog aparata, nisi mi ni ti baš jasan.
 hiperprodukcija! Smijeh

ksoric kaže...
I sad čekam da mi netko kaže kako sam bahat   arogantan. 
vidim da nitko neće, pa ću ja: bahat si i arogantan. Belji se
(join the club!)
ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
elkarrde kaže...
ksoric kaže...
Imenjače mog aparata, nisi mi ni ti baš jasan.
 hiperprodukcija! Smijeh

 E kada bi još razumio što je pjesnik htio reći......
Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30 f1.4, FL-50R, HLD-4 Intel Core2Duo E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI DDR2 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample, Seagate 320GB i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate Service Pack 1 32-bit Windows 7 Ultimate Build 7077
16 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Oly_E3 kaže...
 E kada bi još razumio što je pjesnik htio reći......
 da stavljaš fotke na net ko da je količnina bitna. Smijeh
ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
elkarrde kaže...
Oly_E3 kaže...
 E kada bi još razumio što je pjesnik htio reći......
 da stavljaš fotke na net ko da je količnina bitna. Smijeh
 A to, moja stvar koliko stavljam, ako imaš neš' protiv zadrži to za sebe Namigiva
Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30 f1.4, FL-50R, HLD-4 Intel Core2Duo E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI DDR2 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample, Seagate 320GB i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate Service Pack 1 32-bit Windows 7 Ultimate Build 7077
16 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Oly_E3 kaže...
 A to, moja stvar koliko stavljam, ako imaš neš' protiv zadrži to za sebe Namigiva
 nemam baš niš protiv, couldn't care less. samo primjećujem. Namigiva
ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
elkarrde kaže...
Oly_E3 kaže...
 A to, moja stvar koliko stavljam, ako imaš neš' protiv zadrži to za sebe Namigiva
 nemam baš niš protiv, couldn't care less. samo primjećujem. Namigiva
 Imaš onda dobru moć zapažanja Smijeh.
Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30 f1.4, FL-50R, HLD-4 Intel Core2Duo E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI DDR2 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample, Seagate 320GB i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate Service Pack 1 32-bit Windows 7 Ultimate Build 7077
15 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Evo i ja zadržavam za sebe.  Smijeh

Vuk dlaku mjenja ali nikada!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Oly samo ti stavljaj... drago mi je vidit nekog tko je toliko aktivan ko i ti. Nazalost ja nemam toliko vremena za setnjice i obilaske sa foticem... cekam ljeto i godisnji...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Dolina Neretve pod snijegom...

... ...
The Man Who Broke A Dragons Heart...
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2009 19:50 (Ammon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

I što mislite?

Area-51 m15x
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Razer_Copperhead kaže...

I što mislite?

 
Pa...Belji se 1 slika je malo, pinkicu mutna i nije mi bas jasno sta bi trebala prikazivat. A druga ima praznog prostora, mutna je te se trebalo priblizit jos leptiru i precizno fokusirat.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
hrvatskabloodymary kaže...
Razer_Copperhead kaže...

I što mislite?

 
Pa...Belji se 1 slika je malo, pinkicu mutna i nije mi bas jasno sta bi trebala prikazivat. A druga ima praznog prostora, mutna je te se trebalo priblizit jos leptiru i precizno fokusirat.
 To slikano sa Sonny Ericsson K810i pa je mutno. Prva prikazuje stari bunar, a da sam probližio još leptira na drugoj slici bilo bi puuuno gore. Hvala na komentaru i nastojat ću od sada slikavat s pravi fotoaparatom i ispraviti ostale greške.Osmijeh
Area-51 m15x
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2009 10:03 (Razer_Copperhead).
15 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Evo dvi moje slike s ljetovanja i da ne obazirite se na okinut predji dio broda jer sam bia u žurbi. Osmijeh  Za par dana cu stavit jednu sliku koja je upravo na natjecanju na jednom forumu jel je ne smijen stavljat negdi drugdi dok je tamo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Na 2. fotki si malo provu odrezao, a prva je ok.

 

@Razer_Copperhead

 

Ova bugenvilija mi se sviđa i nije loša, a ova prva je ispravan samo ima dosta spaljenih djelova (preeksponiranost)

Intel E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample, Seagate 320 i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate Service Pack 1 32-bit Intel Celeron D330 @ 3.63GHz, Asrock 775S61, SiS 330 32MB, 1.25GB 400MHz, WD 80GB,
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Oly_E3 kaže...

Na 2. fotki si malo provu odrezao, a prva je ok.

 

@Razer_Copperhead

 

Ova bugenvilija mi se sviđa i nije loša, a ova prva je ispravan samo ima dosta spaljenih djelova (preeksponiranost)

 Prvo hvala ti na pohvali i kritici. Nisam toliko stručnjak za fotografiju pa ako biš mi mogao malo bolje objasniti što je ''preeksponiranost''(spaljeni djelovi)?
Area-51 m15x
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2009 10:50 (Razer_Copperhead).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

To su ti oni jako svijetli djelovi na gromači

Intel E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample, Seagate 320 i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate Service Pack 1 32-bit Intel Celeron D330 @ 3.63GHz, Asrock 775S61, SiS 330 32MB, 1.25GB 400MHz, WD 80GB,
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Oly_E3 kaže...

To su ti oni jako svijetli djelovi na gromači

Hvala na objašnjenju.Osmijeh
Area-51 m15x
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2009 10:46 (Razer_Copperhead).
15 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Molim kritike!!! Al stvarno!

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
jozak kaže...

Molim kritike!!! Al stvarno!

 

 

 

 prva je ljepa, u drugoj malo znak upada u oči i nije to to, a u trećoj hmm malo mi je monotona Izlanuo se
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
jozak kaže...

Molim kritike!!! Al stvarno!

 

 

 

 Jedino prva može nekako proći. U ostalima nevidim ništa zanimljivo. Dosadne su obadvije! Izlanuo se
Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Kupovina fotoaparata i foto opreme
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice