Top Gear

poruka: 477
|
čitano: 80.081
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Top Gear

Hoće li biti prijenos na nekoj tv ili stream na netu??

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
11 godina
neaktivan
offline
Re: Top Gear

Sumnjam.

Jedva da je HRT nekak poceo emitirat Top Gear,....

 

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
12 godina
offline
Top Gear

Mislim da se niti ne rade prijenosi toga, po Youtubu ima samo ovih "civilnih" snimka

Eh šta volim ovaj režim... Sunce sija, a ja ležim...
14 godina
offline
Re: Top Gear

Onda negine YT.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
14 godina
offline
Top Gear

Jutros sam dobio mail s kodom za popust na karte, vrijedi 48h. Kod je TGZgStig ako nekome treba. Ja sam karte kupio jučer {#}

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
neaktivan
offline
Re: Top Gear
power_user kaže...

Jutros sam dobio mail s kodom za popust na karte, vrijedi 48h. Kod je TGZgStig ako nekome treba. Ja sam karte kupio jučer {#}

hm nece

kako uopce dobiti kod?

13 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Ja sam dobio na mail isti taj kod za 30% popusta.

 

Uzmeš ih za 30% manje i prodaš na dan predstave 70% više

 

EDIT: Ja sam ih uzeo onaj dan kad je krenula prodaja.

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.6.2014 15:29 (chutac).
13 godina
offline
Top Gear

imate na 24 sata 50 % off za ove skuplje karte, izgleda da su ovi koji su prvi kupili karte najgore prošli, očito se loše prodaju karte

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
offline
Top Gear

Nije uopće iznenađenje to, još će karte biti za kunu na kraju kao na Dinamovim utakmicama {#}

13 godina
offline
Top Gear

Dečki jel bio itko danas kako je bilo?Jel mi možete rećoi jel bio koji "super" auto tipa ferrari,lambo ili tak nešt?

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
offline
Top Gear

Ja sam bio. Uz standardnu kolicinu zahebacije moglo se vidjeti Focuse RS, Impreze WRX Sti, 911 4s ( mislim da sam pogodio porša :p), R8 V8, F-type V8 roadster, Reliant Robini, stara bojno sređena 911, G-Wiz roadster, Jeremyev P45 i to je manje-više to izuzmemo li "nogometnu" tekmu, utrku kočija s skuterima umjesto konja, gadjanjem snajperista...

14 godina
offline
Re: Top Gear
zelenbic kaže...

Dečki jel bio itko danas kako je bilo?Jel mi možete rećoi jel bio koji "super" auto tipa ferrari,lambo ili tak nešt?

Bio sam, nisam baš odušvljen. Auti su bili relativno obični, u jednom trenu su se pojavili Audi R8, Porsche 911 Carrera 4s i Jaguar F-type, ali su samo kratko pričali o njima, nisu ih vozili.

 

Ako te zanima pogleaj

video, to je Top Gear Live iz Amsterdama, fore su identične, čak je i najava Stiga ista, a sve ostalo je jako slično. 

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
offline
Top Gear

Niti ne mogu na svakom showu imati različite fore tko bi to sve režirao. Gledao sam i ja prije našeg showa taj Live i da, recimo onaj ulaz s pozornicom na V8-mici je također isti

Meni je bilo ok, na kraju mi je tih 1.5h prošlo jako brzo prošlo.

 

Na kojoj si ti bio? Onoj u 18h ili 21h? Možda su mijenjeli neke sitnice, iako ne vjerujem

14 godina
offline
Re: Top Gear
speedy56 kaže...

Niti ne mogu na svakom showu imati različite fore tko bi to sve režirao. Gledao sam i ja prije našeg showa taj Live i da, recimo onaj ulaz s pozornicom na V8-mici je također isti

Meni je bilo ok, na kraju mi je tih 1.5h prošlo jako brzo prošlo.

 

Na kojoj si ti bio? Onoj u 18h ili 21h? Možda su mijenjeli neke sitnice, iako ne vjerujem

18h

 

Prošlo je i meni brzo, nisam razočaran, ali ipak sam očekivao malo više

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Evo par videa jučerašnje predstave

 

 

Snimano je koristeći Z1 Compact.


Ovo gdje je zvuk loš je zbog glasne glazbe.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
12 godina
offline
Re: Top Gear
chutac kaže...

Evo par videa jučerašnje predstave

 

 

Snimano je koristeći Z1 Compact.


Ovo gdje je zvuk loš je zbog glasne glazbe.

Bio si jako blizu mene, pogađam - cca. 245. mjesto oko 19-20. reda?

 

Ja ću kasnije postati snimke. Imam njihov govor na hrvatskom (nije loše :D), utrku malih vozila, nogomet i ono s Caterhamom

12 godina
offline
Top Gear

Ima li netko najavu stiga, ili se sjeća što su rekli?

EDIT: I da, bio sam i ja, u 18h meni je bilo super, možda malo prekratko, ali sam zadovoljan. Ja sam kupio one najjeftinije karte i na kraju su nam dali ove skuplje, jer nisu htjeli bezveze otvarati one gornje tribine, tako da sam dobro prošao. 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.7.2014 14:32 (dombak1608).
13 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Some say nesto and that he also has a tatoo of his face on his own face 

All we know is he's called the Stig

 

 

Bio sam sjedalo 32

Ulaz je bio A103, a red 20

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
12 godina
offline
Re: Top Gear
chutac kaže...

Some say nesto and that he also has a tatoo of his face on his own face 

All we know is he's called the Stig

 

 

Bio sam sjedalo 32

Ulaz je bio A103, a red 20

Nema veze, fulal sam totalno {#}, na paralelnoj tribini sam ja bio ali taman negdje u toj točki (21. red) 

 

A za Stiga, bilo je nešto s bradavicama (uz ovo s tetovažom), ali sam zabravio kaj

12 godina
offline
Re: Top Gear
speedy56 kaže...
chutac kaže...

Some say nesto and that he also has a tatoo of his face on his own face 

All we know is he's called the Stig

 

 

Bio sam sjedalo 32

Ulaz je bio A103, a red 20

Nema veze, fulal sam totalno {#}, na paralelnoj tribini sam ja bio ali taman negdje u toj točki (21. red) 

 

A za Stiga, bilo je nešto s bradavicama (uz ovo s tetovažom), ali sam zabravio kaj

Za stiga je bilo da ima tetovažu svoje face na svojoj faci i da mu čmar miriše na ananas :)

 

Super je bilo, zadovoljan sam :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Top Gear
Na showu u 18 druga fora je bila da mu bradavice mirišu na naranče..
show je bio dobar, ništa spektakularno jer je live show, ali jako zabavno i zanimljivo.
Ja sam navikao više na fore s TVa gdje mogu puno više toga namjestiti... Definitivno se isplatilo doći iz Splita pogledati :)
12 godina
offline
Top Gear

Evo moj video, imam još par komada, ali mi je upload id 0.5mbps presport :(

12 godina
offline
Top Gear

Ja također imam hrpu videa, moram montirati pa spojiti u jedan :)

 

Također, imam cijelu tekmu snimljenu na kojoj pobjeđujemo 6:3 zahvaljujući vrhunskoj izvedbi kapetana Hrvatske - STIG-a :D

12 godina
offline
Top Gear

Finalgear site je mrtav

A vidim da su imali neki skup na Ringu, a na fotki je Stojka riječkih tablica... 

Netko odavde? {#}

http://forums.finalgear.com/the-site-itself/the-end-of-an-era-finalgear-coms-main-site-retired-forums-will-live-on-58523/

http://i.imgur.com/9aRUG5t.jpg

 

14 godina
offline
Re: Top Gear
speedy56 kaže...

Finalgear site je mrtav

A vidim da su imali neki skup na Ringu, a na fotki je Stojka riječkih tablica... 

Netko odavde? {#}

http://forums.finalgear.com/the-site-itself/the-end-of-an-era-finalgear-coms-main-site-retired-forums-will-live-on-58523/

http://i.imgur.com/9aRUG5t.jpg

 

Netko je već pitao na njihovom forumu, bili su na putu po Europi pa su ga usput kupili

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
offline
Top Gear

taman krenia napisat da je umra finalgear {#}

HŽV
12 godina
offline
Top Gear

The perfect road trip 2 se pojavio na {#} stranicama {#}

10 godina
neaktivan
offline
Top Gear

ljetos procitah negdje da je bio neki skandal sa Klarksonom, navodno neke rasisticke izjave i da ce ga suspendovat, to je razlog sto jos uvijek nema sezone 22?

13 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Argentinci su nešto srali o tablicama na njegovoj 928-ici.

 

Zamisli da Ovčara ima datum i da te registarska oznaka podsjeti na to. Isto to, samo sa Argentinske strane.

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
13 godina
offline
Re: Top Gear
chutac kaže...

Argentinci su nešto srali o tablicama na njegovoj 928-ici.

 

Zamisli da Ovčara ima datum i da te registarska oznaka podsjeti na to. Isto to, samo sa Argentinske strane.

 

A ne opce nije provokacija... To je kao da dode u hrv i uzme tablice VU 1991 RS...

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice