Dr. House

poruka: 474
|
čitano: 187.812
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Dr.House

Ne znam jel već spomenuto, al u drugoj epizodi četvrte sezone, kad House sastavlja novu ekipu i drži im nekakva predavanja u nekom amfitetatru, na ploči se može vidjeti ispisano "Tesla was robbed". Zanimljivo. :)

 

Edit: Inače, postoji par zanimljivih teorija o tome na yahoo answer stranicama. LINK

totus mundus agit histrionem
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2011 16:56 (SinCr0).
14 godina
offline
Dr.House

Dr.House je najjača serija {#}. Evo, ja sam veče debelo u petoj sezoni {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House

A ja u sedmoj sezoni...

I HAVE A LARGE CHIN, YOUR ARGUMENT IS INVALID!
14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Ova epizoda (7X13) mi je bila baš dobra .. nije klasična House epizoda :D ... i to sa happy end-om :)

14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Ja je baš pogleda i nije mi se svidjela mislim da je to prva epizoda koja mi nije bila zanimljiva u mora sam preskakat djelove od dosade.

Posebno mi se nije svidjelo kad priča s ono dvoje djece(ona mala je stvarno iritantna).

BFBC2: ALIEN464
14 godina
offline
Dr.House

Meni je najjača epizoda, ona prva iz šeste sezone. Mislim da je neki dvobroj ili nešto sl.

Uglavnom, ta mi je bila najzanimljivija iz inače odličnog serijala.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House
VAPOR-X kaže...

Ja je baš pogleda i nije mi se svidjela mislim da je to prva epizoda koja mi nije bila zanimljiva u mora sam preskakat djelove od dosade.

Posebno mi se nije svidjelo kad priča s ono dvoje djece(ona mala je stvarno iritantna).

Niti jedna serija nije fail, kad pogledaš koliko se serija pokvari nakon prve sezone ova i dalje tjera na stiskanje F5-ice kad treba doći na torrent , a već smo u dubokoj sedmoj :P

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1663451
16 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Ja sam pratio do treće sezone pa sad skidam od četvrte prema sedmoj, zanima me lik koji glumi Olivia Wilde.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House
davorsite kaže...

Ja sam pratio do treće sezone pa sad skidam od četvrte prema sedmoj, zanima me lik koji glumi Olivia Wilde.

13, ali nje više nema.

14 godina
offline
Re: Dr.House
davorsite kaže...

Ja sam pratio do treće sezone pa sad skidam od četvrte prema sedmoj, zanima me lik koji glumi Olivia Wilde.

i nas zanima šta je s njom uopće, dal' ćemo čuti što je nakraju bilo s njom, zašto je otišla?

 

@franky - spoil much?

It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase 'Regards' ever again.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2011 20:39 (The Unforgiven).
15 godina
offline
Dr.House

koliko ja znam trebala bi se vratit u 150 epizodi

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2011 20:42 (seg20).
14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

A definitivno naaaaaajbolja epizoda mi je 1 epizoda 6 sezone ... u to nema sumnje :DD ....
Nego šta se tiče 13-ice...  vratit će se ona ... sad je bila out jer je Olivia imala neki film za snimat ... nego kako govore... sad će im (Houseu) dovest još više fanova tako da ...  :D   Ali i ova M.M. Masters je dobra zamjena ... nekad bi je tako tila opalit šakon jer zna dignit živce hahah... al' opet...  :P 

15 godina
offline
Re: Dr.House
The Unforgiven kaže...
davorsite kaže...

Ja sam pratio do treće sezone pa sad skidam od četvrte prema sedmoj, zanima me lik koji glumi Olivia Wilde.

i nas zanima šta je s njom uopće, dal' ćemo čuti što je nakraju bilo s njom, zašto je otišla?

 

@franky - spoil much?

13 - Dr. Remy Hadley - mali spoiler - njoj su navodno išli na ruku kako bi snimila Tron, navodno se vraća u 150 epizodi, moram potražiti link još, ali to sam pročitao ranije, na imdb.com forumu :)

I, slažem se s postom gore, jedna od boljih ako ne i naj naj epizoda je s početka šeste sezone. Super razvoj likova, baš ima svega, sat i pol čiste uživancije s Houseom i Frankom Potente :)

14 godina
offline
Dr.House

Ima li gdje da se mogu gledati nove epizode čim izađu ponedjeljkom,da ne moram čekat utorak?

Piracy lives forever!!!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House
softwaremaniac kaže...

Ima li gdje da se mogu gledati nove epizode čim izađu ponedjeljkom,da ne moram čekat utorak?

One izlaze utokom - uračunaj vremensku razliku između nas i amerike

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
offline
Re: Dr.House
Paolo2612 kaže...
softwaremaniac kaže...

Ima li gdje da se mogu gledati nove epizode čim izađu ponedjeljkom,da ne moram čekat utorak?

One izlaze utokom - uračunaj vremensku razliku između nas i amerike

Hvala :)

Piracy lives forever!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House
softwaremaniac kaže...

Ima li gdje da se mogu gledati nove epizode čim izađu ponedjeljkom,da ne moram čekat utorak?

Posto SAD kasni za nama, nama je ionako utorak kad je njima serija na FOX-u.

 

EDIT: nisam refreshao tab neko vrijeme pa nisam vidio Paolov odg {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2011 21:09 (Mitsuoka).
14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Komentari na "novo stanje" ?! Naravno, 7 sezona  ... :(

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2011 20:10 (HughLaurieFan).
14 godina
offline
Re: Dr.House
HughLaurieFan kaže...

Komentari na "novo stanje" ?! Naravno, 7 sezona  ... :(

A ne znam, žao mi je što je prekinuo s Cuddy, al u jednu ruku, puno će zanimljivije biti sad.

 

 

Zadnja epizoda je genijalna.

It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase 'Regards' ever again.
14 godina
offline
Re: Dr.House

CANNONBALL!!! {#}

 

genijalan je.

i ono sa samostrelom mi je bilo WTF??!! jel to opet neka halucinacija il je zasro pa će opet upast u probleme pa jooj... {#} 

SteelSeries Giveaway!! HTTP://STEELSERIES.COM/10?CODE=EP0WN3MF
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2011 20:49 (sinister_axe).
14 godina
offline
Re: Dr.House
sinister_axe kaže...

CANNONBALL!!! {#}

 

genijalan je.

i ono sa samostrelom mi je bilo WTF??!! jel to opet neka halucinacija il je zasro pa će opet upast u probleme pa jooj... {#} 

Kraj je najjači :D

It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase 'Regards' ever again.
14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Neznan koliko vas zna da Hugh Laurieu izlazi album u 5. misec, koliko vas to zanima i koliko vas uopće sluša ovu vrst muzike, al' evo jedan link :  http://hughlaurieblues.com/  :D Uživajte! :)) 

14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

13-ica se vraća :D Vidit ćemo je u epizodi "The Dig" (11 April 2011) - 18. epizoda :D -- SPOILERI http://www.tvline.com/2011/03/house-mystery-what-did-thirteen-do/ 

14 godina
offline
Re: Dr.House
Fala qrcu više, treba nam neki komad osim Cuddy i ove Houseove nove konačno :)
It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase 'Regards' ever again.
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2011 15:59 (The Unforgiven).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House
HughLaurieFan kaže...

13-ica se vraća :D Vidit ćemo je u epizodi "The Dig" (11 April 2011) - 18. epizoda :D -- SPOILERI http://www.tvline.com/2011/03/house-mystery-what-did-thirteen-do/ 

zapravo i sama ta izjava je spoiler...ali oprosteno ;)

14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Let's make this topic alive again!

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dr.House
BannedOnThisForum kaže...

Let's make this topic alive again!

Buuhhahaha {#}

http://soksa.3dhr.net/
14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Imam 6. sezonu na disku već maltene pola godine ali nikako da odgledam, već sam zaboravio na nj. Mogao bih to ovaj tjedan obavit.

14 godina
offline
Re: Dr.House

gledaj, definitivno se isplati
meni omiljena sezona

 

(pod uvjetom da si gledao sezonu 5, il bar finale sezone 5)

No more can they keep us in, listen damnit, we will win.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2011 21:35 (The Unforgiven).
14 godina
neaktivan
offline
Dr.House

Naravno, odgledao sam sve do 5. sezone uključujući i nju.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice