Novi MAXTV reciver izdvojena tema

poruka: 1.615
|
čitano: 658.040
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
ista stvar i kod mene verzija 950 završava,na firestick 4k 2023 verzija
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Ako neka dobra duša uploada verziju izvučenu sa android TVa, možemo probati ali po meni, 99% da neće raditi...

6 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
na eon android boxu radi uredno maxtv nova aplikacija gledao sam kod brata
12 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Vjerojatno ova tema izlazi na usi, ali ima li kakvih novosti za apk za firestick? 

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Dolazi novo Max tv sučelje, dobio sam SMS poruku, da će se kroz narednih 7 dana napraviti ažuriranje.
Jel netko od vas već dobio to ažuriranje i kako vam se noviteti čine?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Promjenit ce se samo raspored programa i neke sitnice,ostalo sve isto..ui isti
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
galinjo24 kaže...
Promjenit ce se samo raspored programa i neke sitnice,ostalo sve isto..ui isti

 Niš posebno

4 godine
offline
Re: Novi MAXTV reciver
maki040 kaže...

Jel itko spojio kabel od obicne antene na novom receiveru? Da li ti kanali budu onda u aplikaciji kao i svaki drugi? 

 Ovo i mene zanima, ali ne za aplikaciju nego normalni Max-tv. Ja vidio da ima ulaz za antenu i spojio, ali kanali od antene se ne pojavljuju, a na DVBT od obične antene mi je slika malo bolja pa sam mislio to ubaciti u Max-tv kanale, ali ne ide. Ili ipak ide?

7 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ne ide automatski, probaj u postavkama uključiti pretraživanje.
 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Uključio sam normalno, ali ništa, al na starom receiveru, ne na novom.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Novi MAXTV reciver

MaxTv Box,dvbt programi.

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Jel to stari receiver, moj je valjda isti, u čemu je caka?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
zaboravni12 kaže...

Jel to stari receiver, moj je valjda isti, u čemu je caka?

 Ovo su novi boxovi.... ti misliš na one "stare" još uvijek aktualne.

16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Jel skuzio tko da nema vise opcije za stavit 4k na RTL kanale kod novog android boxa ? upočetku ga je bilo...

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2024 10:22 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Pozdrav!

Još ništa od Samsung Tizen aplikacije?

Ima netko inside info, kad bi to moglo biti?

Steam and EA: CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
bilo je i na maxsport opcije izabrat 4k al nema tog vec dva tjedna sigurno... al to je bilo nebitno posto nijedan stream jos nije u 4k na maxtv platformi..
Iphone 15 pro max Playstation 5 Samsung 75qn90b
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
CyberDemonVZ kaže...

Pozdrav!

Još ništa od Samsung Tizen aplikacije?

Ima netko inside info, kad bi to moglo biti?

 Lumeni iz t-scuma obećali su to još prije Nove godine. Znaju li oni išta napraviti kako treba i u roku?

 

Ostavite se 4K mogućnosti na maxTV-u. "Znalci" iz te prodane prčije zvane t-scum, gdje sam nekad i ja zarađivao za život (dok je još bila koliko-toliko normalna), sav materijal downgradiraju u 1080p, bez obzira u kojoj se rezoluciji emitira. Upscalingom dobijete samo mutnu i vidljivo lošiju sliku, pa ako vak je fetiš samo to da gledate 4K, izvolite...

Isto rade i sa zvukom. Sve se sprči u običab stereo ili, uz malo sreće u DD 2.0. Na izvorni 5.1 zaboravite! Jer kad su papci, onda su do kraja papci!

 

I još nešto: Nova TV se već skoro dvije godine ne emitira u punom zdravom HD formatu, već gledamo HEVC zakodirani upscalirani umjetni full HD...ne znam kako ovdje to nitko nije primjetio i prokomentirao. Nova TV prije malo više od jedne godine, dok je puštana u punom HD formatu (zajedno s RTL programima, uz sitnu naplatu), imala je puno ljepšu i oštriju sliku. općenito bolju nego bilo koji HRT program!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i oni drugi, žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
5 tjedana
offline
Novi MAXTV reciver

Pozdrav,

 

Da li je tko probao koristiti MaxTV Andrdoid aplikaciju na Google TV televizoru?

Da li to radi ili TV mora biti Android TV?

 

Hvala

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
tngon kaže...

Pozdrav,

 

Da li je tko probao koristiti MaxTV Andrdoid aplikaciju na Google TV televizoru?

Da li to radi ili TV mora biti Android TV?

 

Hvala

 

Koliko znam Google TV i Android TV je isto samo je Google novi naziv.

nemam za potpis
4 godine
offline
Re: Novi MAXTV reciver
tngon kaže...

Pozdrav,

 

Da li je tko probao koristiti MaxTV Andrdoid aplikaciju na Google TV televizoru?

Da li to radi ili TV mora biti Android TV?

 

Hvala

 

 Ja probao, imam Google, radilo, ali lošija slika od normalnog MAX-TV, pa sam izbrisao i više nisam isprobavao.

5 tjedana
offline
Re: Novi MAXTV reciver
tenac kaže...
tngon kaže...

Pozdrav,

 

Da li je tko probao koristiti MaxTV Andrdoid aplikaciju na Google TV televizoru?

Da li to radi ili TV mora biti Android TV?

 

Hvala

 

Koliko znam Google TV i Android TV je isto samo je Google novi naziv.

 

Google TV je "light" verzija Androida bazirana na ChromeOS koja nema sve funkcionalnosti, zato me i zanima da li je netko baš probao android aplikaciju na istom.

 

zaboravni12 kaže...
tngon kaže...

Pozdrav,

 

Da li je tko probao koristiti MaxTV Andrdoid aplikaciju na Google TV televizoru?

Da li to radi ili TV mora biti Android TV?

 

Hvala

 

 Ja probao, imam Google, radilo, ali lošija slika od normalnog MAX-TV, pa sam izbrisao i više nisam isprobavao.

 

 Da li si to probao na Google TV iz web preglednika ili baš kroz službenu Android aplikaciju?

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2024 9:07 (tngon).
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Nadogradila se ova skalamerija od MaxTV poluproizvoda! I odmah šok…
Nestali su svi izvorni HD programi, ovo je sve sada upscalirani HEVC na 1080p?
Pa jesu li oni normalni? Umjesto da poboljšavaju kvalitetu oni je pogoršavaju i svi mi s optikom moramo patiti zbog onih s zahrđalim kutijama na stupu i max 10mbit propusnosti!
Ja ovo masno plaćam, lopine jedne! Koga oni mažu?
Kome se obratiti za dobiti natrag bar čiste HD programe? Vežu te ugovom i prcaju kako stignu. Banda! Još i lažu, jer su aplikaciju za TizenOS najavili još prije Božića, a još malo će Uskrs...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i oni drugi, žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2024 5:58 (BlackMoon).
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

nema nazad nažalost

14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
BlackMoon kaže...

Nadogradila se ova skalamerija od MaxTV poluproizvoda! I odmah šok…
Nestali su svi izvorni HD programi, ovo je sve sada upscalirani HEVC na 1080p?
Pa jesu li oni normalni? Umjesto da poboljšavaju kvalitetu oni je pogoršavaju i svi mi s optikom moramo patiti zbog onih s zahrđalim kutijama na stupu i max 10mbit propusnosti!
Ja ovo masno plaćam, lopine jedne! Koga oni mažu?
Kome se obratiti za dobiti natrag bar čiste HD programe? Vežu te ugovom i prcaju kako stignu. Banda! Još i lažu, jer su aplikaciju za TizenOS najavili još prije Božića, a još malo će Uskrs...

 a najbolje je da imaju adaptive bitrate (ako gledaš putem androida) i mogu u najvećoj rezoluciji pustiti kad bi htjeli

nemam za potpis
6 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Zna li tko da li ovaj njihov maxtv box ima mogućnost spajanja preko wifi ili samo preko lan kabela?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Koji? Android da, Samsung i ostali "obični" STBovi ne.

7 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
pa meni izgleda na iptv klasicnom samsung stb dost losija i muljava slika u usporedbi sa android boxom
Iphone 15 pro max Playstation 5 Samsung 75qn90b
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Ne znam koji ću dobiti, ugovorio sam optiku i onaj box za 2 eura, pošto imam samsung TV.

7 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Sramotno je da obećavaju već više od pola godine aplikacije za Samsung, LG i Amazon uređaje i još ih nisu u stanju napraviti. Vjerojatno i namjerno da što više ljudi unajmljuje njihove boxove i stbove.
 
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
imal sam astb i slika bila dost dobra, pa mi to kasnjenje od 20sek islo na zivce i trazio klasicni stb i slika muljava, dost losija od astb... dobit ces astb ak nisi izricito trazio klasicni iptv
Iphone 15 pro max Playstation 5 Samsung 75qn90b
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice