Bonbon usluge

poruka: 434
|
čitano: 233.305
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Ja sam također uzeo na 3 broja tu opciju sve duplo za 11.19 eura.
Prije 30 gb za 10 eura, a sada 70 gb za 11.19 eura.
Imao sam iskon wifi 80 gb, ali na terenu mi je bio jako loš signal pa sam se vratio na bonbon.
Još nisam sve gige stigao potrošiti pa prebace u sl. mjesec.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bonbon usluge
x360gamer kaže...
Mislim da je gotovo s onih -5,xx eura popusta. Ažurirana stranica 1.11. i nemaju više ništa za nove korisnike koliko sam proletio kroz članke.

 Popust jos postoji, danas sam pitao 

13 godina
offline
Re: Bonbon usluge
x360gamer kaže...
Mislim da je gotovo s onih -5,xx eura popusta. Ažurirana stranica 1.11. i nemaju više ništa za nove korisnike koliko sam proletio kroz članke.

Kako nema popusta, u točki 4.8 u cjeniku lijepo piše, Ponuda kombinacije:


Cjenik pretplata

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2023 0:26 (milinho).
12 godina
offline
Bonbon usluge

Može neki savjet..zvali su mi ženu da predje na placanje računa koliko sam shvatio mjesečno uplatnicom ili int bank slicno kao pretplata ali se može prekinuti bilo kad..kažu da ce biti povoljnije nego što sad placa..

Trenutno svaki mj Mali razgovori 4.5 e i srednji net za 7.5e

Ukupno 12 e svaki mj, mada ti razgovori najcesce se jako malo i troše ali ajd.. Davno su zvali i rekli su da ce sad ovih dana ponovno prije isteka tarife.  Dal preci na tu novu opciju i šta se uopće nudi ne mogu se sjetiti 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bonbon usluge
milinho kaže...
x360gamer kaže...
Mislim da je gotovo s onih -5,xx eura popusta. Ažurirana stranica 1.11. i nemaju više ništa za nove korisnike koliko sam proletio kroz članke.

Kako nema popusta, u točki 4.8 u cjeniku lijepo piše, Ponuda kombinacije:


Cjenik pretplata

 

kaw_liga kaže...

Može neki savjet..zvali su mi ženu da predje na placanje računa koliko sam shvatio mjesečno uplatnicom ili int bank slicno kao pretplata ali se može prekinuti bilo kad..kažu da ce biti povoljnije nego što sad placa..

Trenutno svaki mj Mali razgovori 4.5 e i srednji net za 7.5e

Ukupno 12 e svaki mj, mada ti razgovori najcesce se jako malo i troše ali ajd.. Davno su zvali i rekli su da ce sad ovih dana ponovno prije isteka tarife.  Dal preci na tu novu opciju i šta se uopće nudi ne mogu se sjetiti 

 Pa nudi se što je kolega gore linkao: " 4.8. Ponuda kombinacije

Od 28.9.2023. za korisnike koji su ostvarili ponudu kombinacija, cijene sa pdv-om su: Velika kombinacija 8,19 EUR/61,71 kn, Jako velika kombinacija 11,19 EUR/84,31 kn, Jako jako velika kombinacija 14,19EUR/106,91 kn. Korisnik može koristiti pogodnost najviše 24 mjeseca od aktivacije pogodnosti ili do promjene usluge, odnosno isključenja. "

 

1. Jako jako veliku kombinaciju — paket s kojim više nikad nećeš tražiti šifru za Wi-Fi. Uzmi 65 GB, 4000 minuta i 500 SMS-ova za samo 19,50 EUR / 146,92 KN.

2. Jako veliku kombinaciju i za samo 16,50 EUR / 124,32 KN budi online od jutra do sutra uz čak 35 GB, 4000 minuta i 500 SMS-ova. 

3. Veliku kombinaciju! Uzmi 14 GB, 4000 minuta i 500 SMS-ova za samo 13,50 EUR / 101,72 KN.

 

s tim da je prvih godinu dana sve uduplano, minute, gigabajti i poruke.

 

12 godina
offline
Re: Bonbon usluge

Znači ja bi uzeo ovu 3) opciju i za samo 1e i 50fen razlike dobio skoro duplo. To se isplati onda

Jedino buni ovo novi korisnici i te jeftinije opcije dal i ja tu spadam mislim ostvarujum li pravo 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2023 11:53 (kaw_liga).
11 godina
offline
Re: Bonbon usluge

Popust je cca 5€ po cjeniku koji je kolega linkao (4.8), ako se prebacuje sa bonova na pretplatu smatra se novim korisnikom i ostvaruje taj popust i te cijene samo traži u komunikaciji te cijene, ima gore screenshotova kako su to i drugi napravili.

12 godina
offline
Bonbon usluge

4.8. Ponuda kombinacije

Od 28.9.2023. za korisnike koji su ostvarili ponudu kombinacija, cijene sa pdv-om su: Velika kombinacija 8,19 EUR/61,71 kn, Jako velika kombinacija 11,19 EUR/84,31 kn, Jako jako velika kombinacija 14,19EUR/106,91 kn. Korisnik može koristiti pogodnost najviše 24 mjeseca od aktivacije pogodnosti ili do promjene usluge, odnosno isključenja.

 

U mom slučaju je dovoljno velika kombinacija

14 GB interneta, 500 poruka, 400 min

8.19 Eur

 

 

Malo me strah pretplate zbog roaminga u kojem sam često?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bonbon usluge

Staviš limit računa na 8,20 Eur i miran si.

Bit će!
13 godina
neaktivan
offline
Bonbon usluge

Pozdrav, moze brza pomoc oko aktivacije nakon prelaska, pitam ovdije jer je najaktivnija tema.

 

Danas dobio bonbon karticu (prešao s telemacha na bonbon) , aktivacija ce biti u petak ujutro.

 

1. Znaci stavim karticu u mob  kad izgubim signal telemacha.

2. trebam aktivirati broj pozivom: Dal se s druge strane trebaju javiti, da bi aktivacija uspijela, i ako da kako to radi kad ja još nemam para gore?

3. Jel mogu nazvat službu za korinike kao prvi poziv, jel se taj SZK broj naplacuje bon bon korisnicima ili je besplatan, pošto cujem da se dugo ceka, da mi ne drmnu odma neki ogroman trošak

4. Kažu da poslije tog prvog poziva aktiviram paket. Ja sam preko whatssupa dogovorio veliku kombinaciju s popustom. Ako nakon aktivacije broja sam odaberem veliku kombinaciju na neki od ponuđenih načina, da li ce mi akcijska cijena s popustom biti automatski data ili se opet moram javiti SZK, i ako da prije aktivacije paketa ili poslije.

Zato bi bilo idealno da za prvi poziv nazovem SZK , pozovem se na dogovoreni deal, ali problem je ako se taj broj naplčuje a poziv bude trajao....

 

Puno hvala dobroj duši koja ce nac minut da mi pomogne haha, tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Sir.Green kaže...

Pozdrav, moze brza pomoc oko aktivacije nakon prelaska, pitam ovdije jer je najaktivnija tema.

 

Danas dobio bonbon karticu (prešao s telemacha na bonbon) , aktivacija ce biti u petak ujutro.

 

1. Znaci stavim karticu u mob  kad izgubim signal telemacha.

2. trebam aktivirati broj pozivom: Dal se s druge strane trebaju javiti, da bi aktivacija uspijela, i ako da kako to radi kad ja još nemam para gore?

3. Jel mogu nazvat službu za korinike kao prvi poziv, jel se taj SZK broj naplacuje bon bon korisnicima ili je besplatan, pošto cujem da se dugo ceka, da mi ne drmnu odma neki ogroman trošak

4. Kažu da poslije tog prvog poziva aktiviram paket. Ja sam preko whatssupa dogovorio veliku kombinaciju s popustom. Ako nakon aktivacije broja sam odaberem veliku kombinaciju na neki od ponuđenih načina, da li ce mi akcijska cijena s popustom biti automatski data ili se opet moram javiti SZK, i ako da prije aktivacije paketa ili poslije.

Zato bi bilo idealno da za prvi poziv nazovem SZK , pozovem se na dogovoreni deal, ali problem je ako se taj broj naplčuje a poziv bude trajao....

 

Puno hvala dobroj duši koja ce nac minut da mi pomogne haha, tnx

nazoveš HT-ovu SZK na 0800 9000, to ti je besplatno.. čim krene zvoniti, možeš prekinuti.. možeš i sam aktivirati kombinaciju, ali svakako se moraš javiti njima da ti aktiviraju popust (mogu ti oni i kombinaciju odmah aktivirati ako hoćeš) - ne moraš ih zvati, možeš poslati poruku na FB ili WhatsApp

13 godina
neaktivan
offline
Bonbon usluge

super, puno hvala na brzom infu.

 

A inace za ubuduce da znam, znaci taj broj SZK-a 097 0 266 266 se naplacuje i za bonbon korisnike?

Nije to malo glupo.

Telamach nije imao 0800 broj, ali za korisnike telamacha je bio besplatan. 

 

Pa tako bi svaki operater trebao imati IMO.

 

 

Ubiti kad sad još jednom citam moje prvo pitanje i tvoj odgovor , vec si mi i na ovo odgovorio, da se naplačuje. Malo bzv. al šta je tu je.....

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2023 10:56 (Sir.Green).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Sir.Green kaže...

super, puno hvala na brzom infu.

 

A inace za ubuduce da znam, znaci taj broj SZK-a 097 0 266 266 se naplacuje i za bonbon korisnike?

Nije to malo glupo.

Telamach nije imao 0800 broj, ali za korisnike telamacha je bio besplatan. 

 

Pa tako bi svaki operater trebao imati IMO.

 

 

Ubiti kad sad još jednom citam moje prvo pitanje i tvoj odgovor , vec si mi i na ovo odgovorio, da se naplačuje. Malo bzv. al šta je tu je.....

ovo ne znam, nisam ih dosad zvao.. ali da, bilo bi logično da se ne naplaćuje.. vjerojatno netko drugi može potvrditi

12 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Ti samo aktiviraj broj, dakle napravi prvi poziv i obrati im se na WUp... Ništa nemoj sam aktivirati, to sve oni odrade... Aktiviraju ti odabranu kombinaciju s popustom...
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2023 17:18 (Corto_1973).
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Bonbon usluge

riješeno, broj bonbon SZK je besplatan ako bude još koga zanimalo, hvala svima

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Sir.Green kaže...

riješeno, broj bonbon SZK je besplatan ako bude još koga zanimalo, hvala svima

 A koji je broj jer 097 0 266 266 nije?

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
11 godina
offline
Bonbon usluge

Prosao prijenos broja , novo stari korisnik , 5.31 eura popusta plus promo duplo.
Do sljedeceg puta 

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Bonbon usluge
unique83 kaže...

Staviš limit računa na 8,20 Eur i miran si.

 Vezano za pretplatu i roaming dal je dovoljno samo otici u mobilne mreže -podatkovni roaming - isključeno?

 

Često sam u roamingu pa se bojim visokih računa 

16 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Uz to si postavi i limit na neki iznos, npr ako ti je limit 20eura cim bude racun toliko neces vise moci raditi dodatne troskove, sto je korisno zbog roaminga.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
4 godine
online
Re: Bonbon usluge
kaw_liga kaže...
unique83 kaže...

Staviš limit računa na 8,20 Eur i miran si.

 Vezano za pretplatu i roaming dal je dovoljno samo otici u mobilne mreže -podatkovni roaming - isključeno?

 

Često sam u roamingu pa se bojim visokih računa 

 Odeš u bonbon aplikaciju za mobitel i postaviš si limit u EUR-ima.

4 godine
online
Re: Bonbon usluge
matecro007 kaže...

Prosao prijenos broja , novo stari korisnik , 5.31 eura popusta plus promo duplo.
Do sljedeceg puta 

 Isto novo stari korisnik s tim popustom.

 

Zvao bonbon szk i rekli da ne mogu dobiti i 5,31 EUR-om popusta koliko sada imam i duple gige. Ali nema veze. I ovo je dobro.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2023 17:08 (zelenapaprika).
12 godina
offline
Bonbon usluge

delit

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.12.2023 21:04 (kaw_liga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Imam jedan problem.
U mobitelu koristim bonbon internet simicu i obicnu simicu.
Na internet kartici imam bolji signal nego na obicnoj.
Recimo odem iza u kucu i na mjestu gdje sa internet karticom imam signala tu mi obicna kartica pokazuje EDGE, znaci nemoguce je koristiti internet normalno.
Pokušao sam zamjeniti kartice u utoru, ali uopce nije pomoglo.
Na poslu u gradu mi isto duže treba da kad nema signala, i kad dođem na mjesto gdje ga imace ima, dugo mu treba da se spoji na 4g/5g.
Dali je ovo problem do sim kartice ili je jednostavno neka fora da internet kartica ima neku bolju propusnot, jer ovo ovako je neupotrebljivo.
Na slikama je primjer u isto vrijeme na istom mjestu kad odaberem prioritetnu karticu za internet...
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Bonbon usluge

imam bonbon prepaid, e koja je fora, dopunjavam ga skoro svaki mjesec od 10/30 eur da vazenje kartice se ne produzava ??? pise 152 dana jos da vazi...pa sta treba da uradim da se produzi ...? pisem chat podrsci, nema odg

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bonbon usluge
dadotb kaže...

imam bonbon prepaid, e koja je fora, dopunjavam ga skoro svaki mjesec od 10/30 eur da vazenje kartice se ne produzava ??? pise 152 dana jos da vazi...pa sta treba da uradim da se produzi ...? pisem chat podrsci, nema odg

 to ti oni automatski produže nakon nekog vremena, ne sekiraj se oko tog.

9 godina
online
Bonbon usluge

hvala, ali im je chat podrska uzas, cekao na odgovor 2 sata i dobio imbecilan odgovor

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Bonbon usluge
x360gamer kaže...
Samo da javim da je meni uspjelo bez ikakvih problema ono što sam pisao - istekla promocija -40 kn popusta.
Otišao na tomato, nakon 2 tjedna se vratio na bon bon kao novi korisnik i dobio opet -40kn. Uz povećanje cijena, 11,19e će mi biti račun, tako da imam sve što sam imao i opet po cijeni koja je bila mi i prije (+povećanje).
Ja zadovoljan i miran 24 mj.

 Znači top, trebam naručiti tomato i pretrpit tih 2 tjedna? Ja sam budala htio smanjiti troškove jer realno nisam potrošio 35 gb, a uz to sam još dobivao 35 gb. No kako sam aktivirao 6 GB, nisam razmišljao da neće biti 6+6 i sad je kriza. Idem naručiti tomato i bok 😂

11 godina
offline
Re: Bonbon usluge

Prva slika bonbon sim kartica
Druga slika bonbon internet kartica

I dalje isti problem, i nakon sto mi je bonbon poslao zamjensku sim karticu.
Kad sam malo proucio detalje, vidjeh da je obicna simica proizvedena u Madarskoj, a ova internet simica u Njemackoj, i ista ima bolji prijem signala i pokrivenost. Nevjerojatno. Doslovno da neznam sta bih napravio po tom pitanju.

TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2024 21:16 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Bonbon usluge

Instaliraj NetMonster app za signal i vidi da li ti se obje SIM-ice spajaju na isti toranj i bandove (frekvencije)

 

Lako moguće da se spajaju na različite tornjeve/frekvencije pa otud razlika u signalu iako ista mreža

9 godina
online
Re: Bonbon usluge
sinkee kaže...
dadotb kaže...

imam bonbon prepaid, e koja je fora, dopunjavam ga skoro svaki mjesec od 10/30 eur da vazenje kartice se ne produzava ??? pise 152 dana jos da vazi...pa sta treba da uradim da se produzi ...? pisem chat podrsci, nema odg

 to ti oni automatski produže nakon nekog vremena, ne sekiraj se oko tog.

 evo i dalje mi nije produzeno, strasno

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice