Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.348
|
čitano: 13.518.552
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ma sve 5..ti si zadovoljan i to je najbitnije ali da je Bose nije.. mozda imas Bose ozvucenje ( imaš sub na mjestu rezervne gume?) koje je netko naknadno ugrađivao ali pitanje je isplativosti ovog sta ti zelis.
Pretpostavljam da je unos Slo, jesi rijesio sve u RH, troškovi bili prema planiranome?

Imas dobar Renault Hrvatska forum, regaj se jer ima dobar support a stavi i par slika slobodno.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2021 20:24 (nansale).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

posto mi nitko nije znao rec kakva su iskustva sa alufelge.hr, onda cu vam ja znat rec uskoro...uglavnom, narucene felge za kupejku, cekam dostavu...

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hardrock kaže...

Ipak sam odlučio se strpit na neko vrijeme..

 

dobar auto se ne kupuje na brzinu.. volva sam pikirao skoro godinu dana, prije toga sam hondu tražio ziher jedno 6 mjeseci..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
hardrock kaže...

Ipak sam odlučio se strpit na neko vrijeme..

 

dobar auto se ne kupuje na brzinu.. volva sam pikirao skoro godinu dana, prije toga sam hondu tražio ziher jedno 6 mjeseci..

 I jos si se zajebo, da si trazio VW-a naso bi ga u 6 dana i bio bi sretan 16 godina :D

Truth in engineering.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Batista kaže...
nine kaže...
hardrock kaže...

Ipak sam odlučio se strpit na neko vrijeme..

 

dobar auto se ne kupuje na brzinu.. volva sam pikirao skoro godinu dana, prije toga sam hondu tražio ziher jedno 6 mjeseci..

 I jos si se zajebo, da si trazio VW-a naso bi ga u 6 dana i bio bi sretan 16 godina :D

 on bi bio sretan ili meho ?

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Batista kaže...
nine kaže...
hardrock kaže...

Ipak sam odlučio se strpit na neko vrijeme..

 

dobar auto se ne kupuje na brzinu.. volva sam pikirao skoro godinu dana, prije toga sam hondu tražio ziher jedno 6 mjeseci..

 I jos si se zajebo, da si trazio VW-a naso bi ga u 6 dana i bio bi sretan 16 godina :D

 Imao je Golfa 4 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stric_Jura kaže...

 on bi bio sretan ili meho ?

 On, naravno. 

ivanzu kaže...

 Imao je Golfa 4 

 Mislim da 3.

Truth in engineering.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Prije Volvoa imao je četvorku. 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
hardrock kaže...

Ipak sam odlučio se strpit na neko vrijeme..

 

dobar auto se ne kupuje na brzinu.. volva sam pikirao skoro godinu dana, prije toga sam hondu tražio ziher jedno 6 mjeseci..

 Ja sam swifta sport tražio i čekao godinu dana po oglasnicima, mada ih nije bilo u to vrijeme kao danas

 
Ali općenito hot hatch-a nema puno i rijetki su...

Renault twingo rs-a na prste jedne ruke možemo nabrojat kod nas...
Toyota yaris ts isto na prste jedne ruke, koliko ih je malo...
Mitsubishi colt czt rally-art- znam samo za dva u oglasnicima...
Nissan pulsar gti-r, ja sam vidio samo jednog na oglasniku...
Ford fiesta st...
Fiat punto gt, hgt, abarth...
Seat ibiza fr/cupra...

Ajde civic-a type-r i clia sport/rs se čak i nađe po oglasnicima...

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2021 15:17 (1BIT).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Njuskajuci bespucima interneta, danas naletih na ovo. Kakav mokri san 

14 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...

Njuskajuci bespucima interneta, danas naletih na ovo. Kakav mokri san 

Meni je iznenađujuće to što ga je stvarno dosta izvozio u te 4 godine.

 

PSN - darklydexter
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Baš sam i ja naletio na jednog danas

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dali se moze 1.9 tdi motor iz golf5 sa 5 vrata ikako staviti u golf 5 kupe.
Naime iman izudaran golf 5 obicni i golf 5 kupe sa blokanim motorom i mehanicar mi je rekao da je gleda u katalog auta da su drugacije dimenzije nosaca itd. Zanima me jel iko to napravio i jel se moze uopce to napraviti zahvaljujem na odgovoru
Lp
3 godine
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
.
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2021 15:33 (Svale555).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Batista kaže...
ivanzu kaže...

 Imao je Golfa 4 

 Mislim da 3.

 

tricu sam imao prije 15+ godina, četvorku kada sam došel u nemčiju.. čvrka je bila sestrina, ona taman kupila civica pa sam ju ja preuzeo..

ruku na srce, teško mi se odlučiti koji od ta 2 gnoja mi je bio gori  civic englez (6-ica liftback) kojeg sam imao poslije trice je bio svemirski brod za oba 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ezio kaže...

Meni je iznenađujuće to što ga je stvarno dosta izvozio u te 4 godine.

 

 

A vidis da je uvoz iz Murice, njima 110tkm u 4 godine nije puno.

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav momci!

 

Došlo je i to "divno" doba da moram kupiti novi auto, pa bih vas zamolio za malu pomoć. Buđet je 17,5k € dalo bi se još protegnuti za trošak uvoza XD, ali uglavnom toliko imam, a kredu ne želim dizati. Pošto vozimo primarno kratke relacije preko tjedna cca 3km ujutro do posla i vrtića (firma mi je 100m od vrtića) gledam da bi uzeo benzinca.

Kako vam se čini Golf Sportsvan primjer1 ili primjer2? Nažalost karavani ne dolaze u obzir jer žena neće , a treba nam veći auto zbog klinaca i da ima više mjesta na zadnjoj klupi pogotovo jer sam visok i kada gurnem sic u pozciju za vožnju iza mene ne ostane puno. Gledao sam još i citroen c4 picasso/spacetourer kratki, ali me kod njega odbija što su sve kontrole na touch screenu. Šta kažete vi auto gurui? Imate kakvu drugu preporuku da pogledam?

 

/cheers

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Ako zena placa pola automobila, onda ima pravo na pola odluke.

 

Ako uvozis iz njemacke, mozes dobiti za te novce UX200, po meni najbolji mali-veliki SUV.

 

https://www.autoscout24.hr/ponude/lexus-ux-200-launch-edition-benzin-siva-7d059208-d635-4ae6-b1a6-301571ad0699

 

Ako joj je i to "veliko", onda CT200h, imas hibrida, malo trosi, idealan za male relacije,

gdje ne potrosis ni kapi:

https://www.autoscout24.hr/lst/lexus/ct-200h?sort=price&desc=0&ustate=N%2CU&size=20&page=1&priceto=17500&kmto=50000&fregfrom=2017&atype=C&

 

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Sad ce doci čitatelj i preporuciti neku toyotu,  samo se malo strpi

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

Ako zena placa pola automobila, onda ima pravo na pola odluke.

 

Ako uvozis iz njemacke, mozes dobiti za te novce UX200, po meni najbolji mali-veliki SUV.

 

https://www.autoscout24.hr/ponude/lexus-ux-200-launch-edition-benzin-siva-7d059208-d635-4ae6-b1a6-301571ad0699

 

Ako joj je i to "veliko", onda CT200h, imas hibrida, malo trosi, idealan za male relacije,

gdje ne potrosis ni kapi:

https://www.autoscout24.hr/lst/lexus/ct-200h?sort=price&desc=0&ustate=N%2CU&size=20&page=1&priceto=17500&kmto=50000&fregfrom=2017&atype=C&

 

 

 

 Bilo bi lakše da ja plaćam 100 posto auta , stražnji dio djeluje pomalo klaustrofobično na oba, ali motorizacija djeluje zanimljivo. Najviše me privuklo na Golfu i Citroenu što imaju velike prozore 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

Sad ce doci čitatelj i preporuciti neku toyotu,  samo se malo strpi

 

Pa zapravo u ovim uvjetima bi neki hibrid bio idealan, a tu je Toyota ipak glavna. A i benzinci su im generalno pouzdani sto se za mnoge europljane bas i ne moze rec.

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zanimljivo je bilo danas od korenice do zagreba.  Padalo je ko ludo od jutra.

PSN:Tomislav025
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

VW benzinca ćeš teško u HR prodati osim ako mu ekstremno spustiš cijenu, treba i to imati na umu. S obzirom da ti se kod nas većinom voze dizeli bolje ti je na VW forumu pregledati iskustva s tim 1.5 TSI motorom. Toyota da, ali ove Lexuse i slične zanemari, prvo održavanje će definitivno biti skuplje nego od nekih normalno zastupljenih brendova kod nas, a drugo kad ih budeš prodavao kajat ćeš se što si ga ikad kupio, gore nego VW benzinca.

Pogledaj nekakav Tiguan ili aute te klase, nije terenac, da, ali nije ni karavan ni monovolumen, a ima ih svakakvih na izbor.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2021 19:05 (Hacker002).
7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
keke kaže...

 Bilo bi lakše da ja plaćam 100 posto auta , stražnji dio djeluje pomalo klaustrofobično na oba, ali motorizacija djeluje zanimljivo. Najviše me privuklo na Golfu i Citroenu što imaju velike prozore 

 

Ja bi ju nagovorio na CR-V 2.0, imas ih 2018. do 50.000km za te novce.

Al vjerojatno ce joj se to ciniti preveliko, pa zato potrazi godisnjaka

HR-Va sa 1.5 do 25.000km za te novce, ima velike prozore otraga i prostran je,

te "magic seats" otraga, ako ces ikad nesto vece morati prevoziti.

https://www.autoscout24.hr/ponude/honda-hr-v-1-5-i-vtec-elegance-benzin-plava-596c7d9e-bbe6-423c-9fdb-8e26cdfe7b9f

 

Ili 1.5 Civica, ne mozes fulati, kvaliteta je tu, a ima i mjesta, te nije "dugacak" za zenu:

https://www.autoscout24.hr/ponude/honda-civic-sedan-1-5-vtec-turbo-comfort-benzin-crvena-f33065b1-9861-4d32-8c96-5d635ebfdda0

 

https://www.autoscout24.hr/ponude/honda-civic-benzin-bijela-0393aeb6-4f3c-f804-e053-0100007fad3d

 

https://www.autoscout24.hr/ponude/honda-civic-1-5-i-vtec-turbo-garantie18zoll-8fach-a-benzin-bijela-7c09b5b4-0e90-304f-e053-0100007f0c67

 

https://www.autoscout24.hr/ponude/honda-civic-1-5-i-vtec-turbo-cvt-executive-benzin-ljubicasta-00ce414a-6c2a-4b62-b2f0-b17428f031f9

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Hvala na savjetima! Btw ne kužim tu opčinjenost dizelom .

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Kako znaš da je taj 1.5 Civic "kvalitetan"?

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nemogu vjerovati koliko sam vozila vidio sa ljetnim gumama. Provozavši se od Jankomira do Žitnjaka.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Nemogu vjerovati koliko sam vozila vidio sa ljetnim gumama. Provozavši se od Jankomira do Žitnjaka.

Lako Jankomir - Žitnjak, ja bio na Sljemenu. Bože.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Old Iggy kaže...
Fake_Alert kaže...

Nemogu vjerovati koliko sam vozila vidio sa ljetnim gumama. Provozavši se od Jankomira do Žitnjaka.

Lako Jankomir - Žitnjak, ja bio na Sljemenu. Bože.

 Da su to bar krame stare od auta, vecinom su auti preko 10k €...

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
Old Iggy kaže...
Fake_Alert kaže...

Nemogu vjerovati koliko sam vozila vidio sa ljetnim gumama. Provozavši se od Jankomira do Žitnjaka.

Lako Jankomir - Žitnjak, ja bio na Sljemenu. Bože.

 Da su to bar krame stare od auta, vecinom su auti preko 10k €...

Da 10k, mene je relativno nova petica štopala 90% spuštanja, a ne bi se maknuo pa da je ne znam tko iza njega...

Bar 50% vremena je bio na kočnici. Nevjerojatno.

A kad sam išao gore, PU tablica, čovjek je stao nasred ceste, skoro pri vrhu. Bukvalno stao i stajao par sekundi. Narano da su obojica generirali kolinu u oba smjera, ne bi im palo na pamet maknuti se.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice