Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.762
|
čitano: 13.885.918
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...
Gajotres kaže...

Zašto su polovni električni auti tako jeftini čak i da su kupljeni s poticajima baš su jeftini preko njuškala, stari par godina i ništa kilometara. 

 

Kupujem ženi auto, mislio sam nekog godišnjaka A3 ili Q2 ali vidim cijene ovih polovnih električnih pa me to počelo svrbiti. 

 Da nije to hibrid tj. gtron kod audija ? Hibride ljudi bas ne vole osim ako nije Toyota...

Htio sam joj benzinca A3 ili Q2 ali sam vidio da ima hrpa raznih električnih s nešto sitno kilometara, Zoe, Corsa, KoNa relativno povoljnih. 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Gajotres kaže...
hahhaajaads kaže...
Gajotres kaže...

Zašto su polovni električni auti tako jeftini čak i da su kupljeni s poticajima baš su jeftini preko njuškala, stari par godina i ništa kilometara. 

 

Kupujem ženi auto, mislio sam nekog godišnjaka A3 ili Q2 ali vidim cijene ovih polovnih električnih pa me to počelo svrbiti. 

 Da nije to hibrid tj. gtron kod audija ? Hibride ljudi bas ne vole osim ako nije Toyota...

Htio sam joj benzinca A3 ili Q2 ali sam vidio da ima hrpa raznih električnih s nešto sitno kilometara, Zoe, Corsa, KoNa relativno povoljnih. 

 Ti mali se voze jedino taman dok traje garancija na bateriju (ili malo iza toga da ga uspijes prodat), i iskljucivo ako ce se vozit nonstop po gradu i ako ga imas di prikljucit doma. Sve ostalo je banana, na malo duzi put nemres sa tim govnetom kad mu je domet u banani... Ovaj range sta pise na internetu zaboravi, to je bez klimatizacije i bez icega ukljucenog, i s obzirom da se baterija degradira i da ga neces ostavit na tipa 5%. Vozio sam Nissana NV200 2021g sa 50tkm na satu, 40kwh baterija i domet na internetu je cca 200km, meni je u vrucim ljetnim danima pod klimom i gradskom voznjom domet bio cca 100km...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice