Stavljanje titlova

poruka: 102
|
čitano: 57.578
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Stavljanje titlova

ok

 

budem sada

z v o n e x p
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stavljanje titlova

postaj link da se može preuzeti

15 godina
offline
RE: Stavljanje titlova
zvonebaba kaže...

haha nema automatizacije nema veze ja to napravio u tocno 1min manje vise preveo mi google sve samo copy-paste u workshopu samo stavio u SRT file i radi tak da sam skratio muke a i drugi mogu tako jednostavno je

kak da ne i na kaj sad to lici?ajd nam kopiraj par redova tu da mi to vidmo

Nothing is true, everything is permitted
14 godina
protjeran
offline
Stavljanje titlova

evo par redova jer mi jos nije stigao aktivacijski mail

 

00:00:06,690 - 00:00:09,380
Dragi su bespomoćni bebe žive u zlatnom ogradica za dijete,

2
00:00:09,520 - 00:00:10,780
i Nick je njihova dadilja.

3
00:00:10,940 - 00:00:13,000
I tako vrijeme on to radi čišćenja i poslije njih,

4
00:00:13,570 - 00:00:16,830
ima 'ništa, a ja ne znače ništa.

5
00:00:17,640 - 00:00:18,710
lijevo od njega za mene.

6
00:00:18,870 - 00:00:19,760
Nick?

z v o n e x p
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stavljanje titlova
R4zOR229 kaže...
zvonebaba kaže...

haha nema automatizacije nema veze ja to napravio u tocno 1min manje vise preveo mi google sve samo copy-paste u workshopu samo stavio u SRT file i radi tak da sam skratio muke a i drugi mogu tako jednostavno je

kak da ne i na kaj sad to lici?ajd nam kopiraj par redova tu da mi to vidmo

 neka, neka posta titl na titlovi.com pa ćemo vidjeti na što to liči. stvarno me zanima.

15 godina
offline
RE: Stavljanje titlova

a joj pa lakse na engleskom gledat jel ti on bukvalno prevede sad ovo uopce nema smisla jel se u engleskom treba gledat rijec u recenici nemoze se ovako prevodit,iskreno nis nisam skuzil iz ovoga

Nothing is true, everything is permitted
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stavljanje titlova
zvonebaba kaže...

evo par redova jer mi jos nije stigao aktivacijski mail

 

00:00:06,690 - 00:00:09,380
Dragi su bespomoćni bebe žive u zlatnom ogradica za dijete,


 moram vidjeti kako to igleda u kombinaciji s filmom/srijom - ovako mi ne znači ništa, ali mi liči na totalni totalni kaos.

14 godina
protjeran
offline
Stavljanje titlova

je imas tu seriju

z v o n e x p
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Stavljanje titlova

pa nisi niti napiso ime serije :P

Nothing is true, everything is permitted
14 godina
protjeran
offline
RE: Stavljanje titlova
zvonebaba kaže...

evo da se ja nadovezem trebam pomoc u vezi titlova znaci gledam neko vrijeme seriju DIRTY SEXI MONEY 1 sezona ima prijevod srpski i neke epizode 2 sezone to sam pogledao sada bih htio da sam napravim ili editiram titl ja sam mislio da kopiram u google prevoditelj i prevedm i zamjenjim text sa svim onim brojkmama i to sam napravio ali neradi pa ako ko zeli pomoc nek uzvrati odgovor

 

 

vidis da jesam napisao ime serije

z v o n e x p
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stavljanje titlova

ajde uploadaj to gore, a ja ću skinuti tu epizodu serije da vidim kako to izgleda.

14 godina
protjeran
offline
Stavljanje titlova

uploadano samo se ceka odobrenje od administratora to ti je epizoda 5 sezona 2 dirty sexy money

 

z v o n e x p
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stavljanje titlova

ok, pogledati ćemo

15 godina
offline
RE: Stavljanje titlova
Nothing is true, everything is permitted
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stavljanje titlova

a kako ide stavljanje titlova kada je film za gledanje na dvd-playeru i to u onim mapama video ts i audio ts?

rfbios
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stavljanje titlova

Evo i mene znima ;)

Vjerujem da je jako zabavno ;)

:)
15 godina
neaktivan
offline
Stavljanje titlova

http://www.megaupload.com/?d=GQL3L920 logic, evo prijatelju gledaj i plači Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.7.2010 19:33 (robisierra92).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Stavljanje titlova
rfbios kaže...

a kako ide stavljanje titlova kada je film za gledanje na dvd-playeru i to u onim mapama video ts i audio ts?

Evo ti guide:

 

http://forum.videohelp.com/threads/163978-How-To-Add-Subtitles-to-a-DVD-(THE-COMPLETE-WORKING-GUIDE)

 

izgleda komplicirano, ali je zapravo poprilicno jednostavno.

Jedino sto ima dosta koraka.

14 godina
neaktivan
offline
Stavljanje titlova u pinnacle

znam kako se stavljaju titlovi u pinnacle (ja koristim pinnacle studio 12),ali neznam koje titlove stavljam kada ih ja nepisem.

negdje sam procitao da je .txt ali nisam imao uspjeha sa tim.tko zna nek pomazeSmijeh

rfbios
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stavljanje titlova u pinnacle
rfbios kaže...

znam kako se stavljaju titlovi u pinnacle (ja koristim pinnacle studio 12),ali neznam koje titlove stavljam kada ih ja nepisem.

negdje sam procitao da je .txt ali nisam imao uspjeha sa tim.tko zna nek pomazeSmijeh

 filmovi su ti najčećše u srt i sub fotmatu. tu i tamo se pojavi neki u txt, ali to su stari titlovi.

 

odeš na titlovi.com i tamo potražiš koji fim trebaš. ako npr imaš film "avatar-dvdrip-vision-tl", onda trebaš tražiti i takav titl, tog naziva ii sličnog. skineš titl pokreneš ga s filmom i gledaš da li se podudara titl s glasovima u filmu. ako ne odgovara, obrišeš i skineš drugi.

 

najbolje ti je titl i film preimenovati da budu istog imena npr. avatar.avi (film) vatar.srt (titl), tako da player sam prepozna titl i pokene ga skupa s filmom.

14 godina
neaktivan
offline
Stavljanje titlova

najbolje skini titlove s http://titlovi.com/ oni imaju največu bazu titlova tako da ćeš sigurno pronači odgovarajuče tvom filmu i otvori film u nekom player otiđi load subtitle i ubaci ih i gledaj Belji se

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stavljanje titlova

hvala vam na odgovorima.stavljao sam titlove u convertXtoDVD i tamo sve titlove prihvaća,pa kad god trebam nešto spržiti za dvd player radim u njemu.

ali sada trebam format mpeg2 za one strongove(za digitalnu TV) jer on moze samo mpeg2 ćitati pa moram raditi u pinnacleu.

problem je što neznam koje titlove da stavim jer nijedan neprihvaća.dali i tu trebaju imati isto ime titl i film ili ima neki problem?

rfbios
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stavljanje titlova

ne znam za taj strong da li čita titlove i koje titlove, trebali bi biti istog nazivai titl i film. inače, možeš konvertirati film s any video converterom pa u njega u tom postupku ubaciti titl.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Stavljanje titlova
rfbios kaže...

hvala vam na odgovorima.stavljao sam titlove u convertXtoDVD i tamo sve titlove prihvaća,pa kad god trebam nešto spržiti za dvd player radim u njemu.

ali sada trebam format mpeg2 za one strongove(za digitalnu TV) jer on moze samo mpeg2 ćitati pa moram raditi u pinnacleu.

problem je što neznam koje titlove da stavim jer nijedan neprihvaća.dali i tu trebaju imati isto ime titl i film ili ima neki problem?

Gdje nadje pinacle. formatfactory je rjesenje za tebe. Iz cega hoces u sta hoces plus titlovi.

:)
13 godina
protjeran
offline
Stavljanje titlova

meni bi trebo neki program tako da sastavim DVD npr:da mogu staviti hrvatske,slovenske i češke.

HVALA UNAPRIJED

TT hard TT rock AJME MENI
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stavljanje titlova

covertxtodvd podržava višestruke titlove.

13 godina
neaktivan
offline
Stavljanje titlova

Bok ekipa imam jedno pitanje. Ne znam kakvih iskustava imate sa programom DVD Flick koji bi trebao biti besplatna alternativa komercijalnom X to DVD, ali meni su problem upravo titlovi. Nisam prije koristila nikakav sličan program, ali sam na ovom forumu naučila puno korisnih stvari pa između ostalog i kako mogu video datoteke bilo kojeg formata snimiti na DVD i gledati u DVD playeru. "Googlanjem" sam našla besplatnu alternativu (jer ne koristim shareware programe, samo freeware ili open source), DVD Flick, koja mi je do sada bila i više nego dovoljna što se tiče osobnih, kućnih video uradaka. No naišla sam na problem kada sam pokušala dodati vlastite titlove u jedan video (u .srt fomatu koji je podržan u DVD Flicku). Iako sam na postavkama novog projekta učitala i dodala titlove na hrvatskom jeziku oni mi se ne pojavljuju kada pretvorim i snimim video na DVD, no kada otvorim video (prije konvertiranja) zajedno sa pripadajućim titlovima u VLC playeru, titlovi rade bez problema.

 

I na kraju pitanje - Zna li netko u čemu je problem i je li možda riječ o nekom bugu u samom programu? Možda čak netko zna neku (besplatnu) alternativu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stavljanje titlova
13 godina
neaktivan
offline
RE: Stavljanje titlova

Da, ali nažalost u krajnjem rezultatu ne prikazuju mi se titlovi. Mislim da je riječ o problemu u samom programu i već tražim neku zamjenu. Ukoliko znaš neki sličan program, koji je besplatan, bila bih zahvalna kad bi stavio link.

 

Hvala puno na odgovoru. Osmijeh

14 godina
neaktivan
offline
Stavljanje titlova

Pozdrav,imam jedan problem.Imam film posebno i titl posebno.Kako da sad to spojim zajedno da mogu uploadati na jedan torrent.Ako netko zna nek mi otkrije sistem.

mašić
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice