Kreiranje mp3 playliste

poruka: 4
|
čitano: 3.699
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kreiranje mp3 playliste

Poštovanje,

 

Malo sam njuškao po ovim topicima i stvarno ne mogu pronaći ništa što mi odgovara i ne znam da li uopće postoji takav topic. 
Naime, tražim neki jednostavni programčić u kojem mogu ubaciti pjesme koje imam na laptopu i odrediti gdje koja završava i gdje počinje slijedeća, sa laganim fadeom i ništa vise, tako da kad sve to završim te pjesme ostanu sačuvane kao jedan veliki miks ili ti ga kao jedna velika mp3 kompozicija, ajmo reći od nekih 50ak pjesama koje bih puštao navečer u kafiću. Problem kod običnih mp3 playera je što se može namjestiti fade ali odsvira pjesmu do kraja a većina pjesama ima razdoblje od velike tišine na početku i na kraju koje mi jednostavno nije dopustivo.

Znam dosta programa gdje se manualno može ubacivati pjesma pa ih sam prebacivaš, ali zanima me ima li kakav jendostavni program za napravit ovakav miks, movie maker je malo prekompliciran za ovo.

Unaprijed Hvala svima! 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kreiranje mp3 playliste

Pokušaj sa Audacityem.

 

Dodavaj pjesmu po pjesmu, reži tišine i radi fade out efekte kako ti odgovara. Na kraju to spremi kao jedan MP3 fajl ali ne diraj kvalitetu. Računaj sa time da pjesme na 128kbit će zvučati malo lošije nakon rekodiranja tj. spremanja.

 

Ili složi listu u Winampu i uključi fade out. Tih par sekundi tišine neće nikom smetati, vjeruj mi.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kreiranje mp3 playliste

Hvala na odgovoru, taman mi se skida pa ti javim kako je prošlo :)

12 godina
neaktivan
offline
Kreiranje mp3 playliste

Malo komplicirano za ovo sto ja trebam ali dali bi se nesto i napravit.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice