Steta covika koji bi se godinama sa ovim
zayebava.
Steta covika koji bi se godinama sa ovim
zayebava.
Koja je uopće korisna svrha i tog zadatka i tog rješenja?
Koja je uopće korisna svrha i tog zadatka i tog rješenja?
Pada mi na pamet svašta: optimizacija izgradnje infrastrukture, modeliranje mreža, 2D/3D rekonstrukcija (optimizacija CAD softvera, računalni vid, robotika), epidemiologija, istraživanja primjene lijekova na tkivo koje možemo prikazati kao matricu stanica... Pametni ljudi će sigurno pronaći još puno načina primjene.
Meni taj AI još ne ide u glavu. Ok, majstore, fino si to riješio, svaka čast. A sad mi reci koliko puta se slovo E pojavljuje u "Erdősev problem".
Četiri puta
Erdősev problem 
Mađarsko ő se čita "e"
Meni taj AI još ne ide u glavu. Ok, majstore, fino si to riješio, svaka čast. A sad mi reci koliko puta se slovo E pojavljuje u "Erdősev problem".
Ne odgovara na glupa pitanja 🤣
http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
Slazem se, al ovo je AI. On ne zna jel mu je odgovor glup ili pametan.
http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Za sad, za sad, čekamo petu generaciju za desetak godina.
Čak i sad ove pro verzije te znaju pitati; "Jeste li vi čovjek" ?, pa se malo naježim 
Osim toga, prikladnije bi bilo reći; "On ne zna je li mu odgovor točan ili netočan", jer bi "glup ili pametan" predmnijevalo ipak neko jednostavno humanoidno razmišljanje.
Zar nisu racunala i prije rjesavala neke probleme? Hm. Šok i vjeverica. 