Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 571.671
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

jel zna netko jel se moze iskljuciti kada mi dode obavijest da mi zvuk se utisa, bas me zivcira to

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

il sve na mute, sa tonovima zvona

il posebno postavke  - obavijesti pa aplikaciju po aplikaciju

 

to je ono sto miui nudi, jel neka apk ima za skinut koja bi to odradila brze, nezz

 

 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Treći pokušaj,možda bude treća sreća :-)
Bok,imam 2 problema koja nisam imao na prošlom modelu Xiaomi-a(RN 4X).Prvi je da mi se za vrijeme dolaznih poziva obavezno spušta statusna traka.Drugi problem je da kad zovem neki broj koji je zauzet(a uključena mu je opcija da mu zvoni mob i tokom razgovora),ne iskače mi oblačić sa obavijesti-broj koji zovete je zauzet,pokušajte kasnije-pa puštam da mob zvoni 20 puta umjesto da nakon drugog zvona spustim i probam kasnije
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
jutros update-o na 12.0.4.0 i u galeriji mi pola slika ucitano pola crno jel tko ima isti problem?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

još nisam dobio taj update, jel baterija sada bolja?

Inače danas mi se prvi put ugasio u razgovoru i sam od sebe ponovo upalio.

11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
imas za skinut na xiaomi.eu
nezz ne pratim toliko potrosnju zavisi od koristenja :)
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2020 0:11 (Pacoo).
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Memphis kaže...

još nisam dobio taj update, jel baterija sada bolja?

Inače danas mi se prvi put ugasio u razgovoru i sam od sebe ponovo upalio.

ja sam to imao na starom mobu, mislio sam da je to moba tj u softweru itd ali ispalo je da je problem u tipki. Par puta se u dzepu restartao sam od sebe a zapravo je tipka bila blago pritisnuta tj osjetliva na to i zbog toga se restartao. 

 

16 godina
online
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja sam inače zadovoljan trajanjem baterije. Doduše, ne koristim telefon intenzivno, a onaj ekran sa potrošnjom je poluupotrebljiv, tako da nikad nemam kompletnu statistiku od poslednjeg punjenja, ali punim na 48h i imam utisak da bi se u kraćem razdoblju moglo izvući podosta SoT-a.

 

BTW, nedavno sam umesto originalnim napunio telefon Aukeyevim punjačem (QC3.0) i, iako ne bi smelo da bude razlike, imao sam utisak da baterija traje beskonačno, pogotovo što sam u narednih 2 dana neobično mnogo aktivno koristio uređaj. Originalni global ROM, verzija 12.0.2.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Ivan(4) kaže...

Ja sam inače zadovoljan trajanjem baterije. Doduše, ne koristim telefon intenzivno, a onaj ekran sa potrošnjom je poluupotrebljiv, tako da nikad nemam kompletnu statistiku od poslednjeg punjenja, ali punim na 48h i imam utisak da bi se u kraćem razdoblju moglo izvući podosta SoT-a.

 

BTW, nedavno sam umesto originalnim napunio telefon Aukeyevim punjačem (QC3.0) i, iako ne bi smelo da bude razlike, imao sam utisak da baterija traje beskonačno, pogotovo što sam u narednih 2 dana neobično mnogo aktivno koristio uređaj. Originalni global ROM, verzija 12.0.2.

 Pa meni je baterija isto ok ali na MIUI 11 je bila trajnija. Jel netko koristi google pay na tom telefonu? Meni ne radi.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Memphis kaže...
Ivan(4) kaže...

Ja sam inače zadovoljan trajanjem baterije. Doduše, ne koristim telefon intenzivno, a onaj ekran sa potrošnjom je poluupotrebljiv, tako da nikad nemam kompletnu statistiku od poslednjeg punjenja, ali punim na 48h i imam utisak da bi se u kraćem razdoblju moglo izvući podosta SoT-a.

 

BTW, nedavno sam umesto originalnim napunio telefon Aukeyevim punjačem (QC3.0) i, iako ne bi smelo da bude razlike, imao sam utisak da baterija traje beskonačno, pogotovo što sam u narednih 2 dana neobično mnogo aktivno koristio uređaj. Originalni global ROM, verzija 12.0.2.

 Pa meni je baterija isto ok ali na MIUI 11 je bila trajnija. Jel netko koristi google pay na tom telefonu? Meni ne radi.

 zeni radi na 9t, a meni na 9t pro isto sve.... nikakvi problemi s placanjem nikad.... u biti jedini razlog sto ga nisam rootao i pobrisao bloatware je to sto gpay koristim.....

VenAtoR#2231
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Meni stalno deaktivira/ briše memoriranu karticu ... banka veli da je kod njih sve ok. Ne znam više kaj da radim. Radi dan-dva i onda ju zbriše kad oću nešto platit.

14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

neznam sta da ti kazem... jesi probo hard reset? i ako i to neradi ja bi preflesho rom... stavio eu ako nije recimo....

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Memphis kaže...

Meni stalno deaktivira/ briše memoriranu karticu ... banka veli da je kod njih sve ok. Ne znam više kaj da radim. Radi dan-dva i onda ju zbriše kad oću nešto platit.

Možda je u pitanju nešto od ovoga?

https://www.westpac.com.au/faq/android-pay-card-removed/

11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

..

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 22:09 (Pacoo).
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

meni je baterija trajala minimalno dan, a uglavnom i vise, no otkad imam 12.0.3 verziju, znaci zadnjih par mjeseci,jedva mi pola dana izdrzi..sad ne znam jel do to updatea ili je baterija jednostavno toliko oslabila..jel imao ko istih problema i kako ih je rijesio? :D 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tictactoe kaže...

meni je baterija trajala minimalno dan, a uglavnom i vise, no otkad imam 12.0.3 verziju, znaci zadnjih par mjeseci,jedva mi pola dana izdrzi..sad ne znam jel do to updatea ili je baterija jednostavno toliko oslabila..jel imao ko istih problema i kako ih je rijesio? :D 

ne vjerujem da je do baterije, mada je sve moguće. stavi si accubattery pa vidi battery health.

nije loše ni napraviti factory reset da se sve posloži kako treba nakon nadogradnje.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tictactoe kaže...

meni je baterija trajala minimalno dan, a uglavnom i vise, no otkad imam 12.0.3 verziju, znaci zadnjih par mjeseci,jedva mi pola dana izdrzi..sad ne znam jel do to updatea ili je baterija jednostavno toliko oslabila..jel imao ko istih problema i kako ih je rijesio? :D 

Eno kod brata na mi9se problem nakon updejta na miui 12, ne ide na spavanje kad je ekran ugasen, cucla non stop bateriju

 

To lako vidis u statistici potrosnje baterije

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 19:36 (16OR).
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Pitanje za vas Rootate li svoj mob iz nekog razloga ?  Ako da, zašto ? 

 

Ja bi htio staviti Youtube Vanced kao default, uspio sam deaktivirati glavni youtube ali svejedno još Vanced nije glavni. postoji mogučnost preko nekog alata da se podesi da Vanced bude glavni youtube player ali me zanima što gubim sa rootanjem ? 

 

Hoće li aplikacija za bankarstvo i dalje fukcionirati ? 

 

Vanced želim staviti radi google asistenta, naglas kažem što želim, recimo vozim auto i kažem play "ime muzike" i otvara youtube da bi pokrenuo muziku. a problem je u tome što mi defaultni youtube ne radi dok je zaslon zaključan, znači ništa od google asistenta kad koristim to. 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
1. potpuna kontrola nad uređajem + dodatne stvari...
2. deinstaliraj YouTube i isključi automatsko ažuriranje za isti
3. radi m-zaba (za ostale ne znam)
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 20:11 (tintin).
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tictactoe kaže...

meni je baterija trajala minimalno dan, a uglavnom i vise, no otkad imam 12.0.3 verziju, znaci zadnjih par mjeseci,jedva mi pola dana izdrzi..sad ne znam jel do to updatea ili je baterija jednostavno toliko oslabila..jel imao ko istih problema i kako ih je rijesio? :D 

 I meni baterija manje traje od MIUI 12

16 godina
online
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tictactoe kaže...

meni je baterija trajala minimalno dan, a uglavnom i vise, no otkad imam 12.0.3 verziju, znaci zadnjih par mjeseci,jedva mi pola dana izdrzi..sad ne znam jel do to updatea ili je baterija jednostavno toliko oslabila..jel imao ko istih problema i kako ih je rijesio? :D 

 Šta mu radiš pa isprazniš bateriju za pola dana? Ozbiljno pitam, jer mi se čini da bi bilo potrebno gotovo sve to vreme aktivno koristiti telefon da bi se to postiglo.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja koristim rootan Mi9T Pro i aplikacija od pbz-a radi, samo treba imati magisk manager, treba enableati magisk hide i onda u postavkama magiska oznaciti "hide magisk manager"

Do nedavno nije radila pbz aplikacija ako je magisk bio instaliran, ali su sada nesto sredili i sljaka bez problema.

 

BTW, ne koristim niti stock miui niti xiaomi.eu, nego MMX (MiuiMIX) koji je debloatana verzija vec debloatanog xiaomi.eu

Xiaomi MI 9T Pro 💪🏿💪🏿
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Nocio kaže...

Ja koristim rootan Mi9T Pro i aplikacija od pbz-a radi, samo treba imati magisk manager, treba enableati magisk hide i onda u postavkama magiska oznaciti "hide magisk manager"

Do nedavno nije radila pbz aplikacija ako je magisk bio instaliran, ali su sada nesto sredili i sljaka bez problema.

 

BTW, ne koristim niti stock miui niti xiaomi.eu, nego MMX (MiuiMIX) koji je debloatana verzija vec debloatanog xiaomi.eu

 koja je najbolja procedura za roootanje. Trebam li nužno preko računala ili mogu preko neke aplikacijena mobu ? 

 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Isao si samo u banku po novu aktivaciju pbz-a i to je to?
VenAtoR#2231
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
T700 kaže...
Nocio kaže...

Ja koristim rootan Mi9T Pro i aplikacija od pbz-a radi, samo treba imati magisk manager, treba enableati magisk hide i onda u postavkama magiska oznaciti "hide magisk manager"

Do nedavno nije radila pbz aplikacija ako je magisk bio instaliran, ali su sada nesto sredili i sljaka bez problema.

 

BTW, ne koristim niti stock miui niti xiaomi.eu, nego MMX (MiuiMIX) koji je debloatana verzija vec debloatanog xiaomi.eu

 koja je najbolja procedura za roootanje. Trebam li nužno preko računala ili mogu preko neke aplikacijena mobu ? 

 

 Ako nemas otkljucan bootloader i instaliran custom recovery, onda bez racunala ne mozes nista.

jocommb kaže...
Isao si samo u banku po novu aktivaciju pbz-a i to je to?

 U pocetku jesam pa sam kasnije zapamtio svoj kod za oporavak i od tada ne moram u banku.

Xiaomi MI 9T Pro 💪🏿💪🏿
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Mozes li mi dat link uputa koje si sljedio za rootanje i instaliranje nagiska i tog sveg... Nisam vec dugo radio s custom romovima i tim svim... Magiska nije jos bilo kad sam zadnji mob rooto.... 🤣
VenAtoR#2231
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jel vam radi Volte/WIFI. Meni se uključi samo ponekad, nekad radi ok a nekad uopće ne radi. Dok na Samsungu radi bez problema. I našao sam neki bug di se ruši. Kad odem u postavke sima, SIM 2 i hoću odabrat ono zadnje Roaming preferences onda se sruši ...

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 20:32 (Memphis).
12 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ženi su se počeli pojavljivati "ghost touchevi" po ekranu :(

Sad si razmišljam dal uzeti novi mobitel ili samo ekran s AliExpressa?

Promjena cijelog ekrana će sigurno ispraviti tu grešku, jel?

 

Btw, vidim da ima mnogo različitih ekrana na netu, čak i drugih tehnologija prikaza! Je netko uzimao, ili ima link od nekog provjerenog?

mi 9T je u pitanju.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 21:17 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Kolega kupio mjesec dana poslije mene ima isti problem, mobitel nema i godinu dana. Nosit će ga na garanciju.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice