Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 575.104
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Kupio bi kod nas mobitel i sad pitanje za vas

Vrijedi li ćekati božić da bi bilo nekog popusta ? Kupio bi kod nas PRO verziju.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
T700 kaže...

Kupio bi kod nas mobitel i sad pitanje za vas

Vrijedi li ćekati božić da bi bilo nekog popusta ? Kupio bi kod nas PRO verziju.

 

Vjerojatno će biti nekakvih akcija i popusta kod nas, treba pratiti par trgovina tipa SD, ekupi, Links... koje znaju imati akcije na Xiaomi modele.

Osobno mislim da će ovom modelu još pasti cijena jer sad stižu nasljednici Xiaomi K30 i K30 Pro. K30 će imati cijenu oko 240-250$.

13 godina
online
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

 Xiaomi K30 nije nasljednik za K20, mada izgleda po nomenklaturi da je. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
itomic009 kaže...

 Xiaomi K30 nije nasljednik za K20, mada izgleda po nomenklaturi da je. 

A tko će tim Kinezima znati, vjerojatno će se za EU tržište zvati Mi 10T 

Računao sam da je K20 flagship brenda Redmi, onda je nekako logično da je K30 nasljednik, ali što je meni logično njima vjerojatno nije tako da je sve to upitno.

13 godina
online
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

 Pa logično je kad gledaš tako po imenima modela, ali kinezi imaju svoju logiku. 

14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ekipa, relativno novi korisnih Xiaomi MI 9T Pro je ovdje :D

Zanima me da li se na globalnom MIUI 11, android 10 da ikako uključiti app drawer?

Trenutna verzija MIUIa mi je 11.0.3.0

Nokia Lumia 930 Windows 10 Mobile FTW
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ekipa pazite na ekrane jer zamjena kod nas dođe 1650kn😱.(Neutrino servis). Kažu trenutno najskuplji xiaomijev model za mijenjanje ekrana.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Dermentor kaže...

Ekipa pazite na ekrane jer zamjena kod nas dođe 1650kn😱.(Neutrino servis). Kažu trenutno najskuplji xiaomijev model za mijenjanje ekrana.

Ekran se može osigurati od loma i puknuća već od nekih 10kn mjesečno, što stvarno nije puno.

14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

jbt mob platio 2200 kn. a ekran je 1650, wth

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Pislje kaže...

jbt mob platio 2200 kn. a ekran je 1650, wth

To je sa rukama. Display se može nabaviti za oko 700kn, pa ga sam promijeniš. Pola sata posla, a tko ima iskustva može i brže.

13 godina
online
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

 Pa  dobre su mu onda te ruke od 1000kn 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
itomic009 kaže...

 Pa  dobre su mu onda te ruke od 1000kn 

Zlatne ruke 

Moraš računati i na rizik da s*ebe cijeli mob, pipav je to posao.

Nedavno sam mijenjao ekran i kućište na jednom iPhoneu, frend me upilao da mu to napravim i više to nikako ne bi radio. Ekran zamijeniti je jednostavno, ali kućište, strava.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Obicno kada padne mobitel, okvir po strani se udubi. I sad ako stavis novi ekran, vjerojatnost je da kad stisnes po tom rubu gdje je udubljen unutra da ce ekran popucat..
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Nocio kaže...

Ekipa, relativno novi korisnih Xiaomi MI 9T Pro je ovdje :D

Zanima me da li se na globalnom MIUI 11, android 10 da ikako uključiti app drawer?

Trenutna verzija MIUIa mi je 11.0.3.0

Ako ga ne vidis, pogledaj moj post na 46. stranicI

Ili instaliraj poco launcer

11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Kako ukljuciti na tipkovnici da imam hrvatske znakove, č ć š ž? Gboard mi je trenutno na defaultu.

 

Na mi5 mi je automatski prepoznao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.12.2019 22:39 (matecro007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ma naručiš novi sa gb za 1700, =).

 

Mene nekad bas nostalgija opere za pocom, jos ga nisam proadao, bas mi zao.

Dirty dosen
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.12.2019 8:46 (Pislje).
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
matecro007 kaže...

Kako ukljuciti na tipkovnici da imam hrvatske znakove, č ć š ž? Gboard mi je trenutno na defaultu.

 

Na mi5 mi je automatski prepoznao.

Pa... dodaš hrvatski jezik u Gboard?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ima za 1700 kn? Molim te link ako nije problem :)

14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Na gearbestu bude 265-270usd, ja sam uzeo pro s 128 gb za 335usd, trenutno je u biti 245 s cool kuponom, sto je 1650kn

Dirty dosen
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 8:24 (Pislje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Daj napiši koji kupon je u pitanju

10 godina
online
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Momci kakav je SOT ns mi9t obicni?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Kod mene je oko 7 do 9 sati..ovisi kaj radim i jel sam na mobile ili wifi

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Instalirao sam na kraju nova launcher jer nemam tu opciju da enableam stock app drawer 

 

Moram podijeliti svoje zadovoljstvo s ovim uređajem.

Naspram Huawei P10(obični) sam izrazito zadovoljan i fasciniran što baterijom pa isto tako i kamerom u odredenim situacijama. 

Baterija mi traje i traje i traje dok sa Huawei P10 mi to nije bio slučaj jer sam ga morao koristiti štedljivo da bi baterija izdurala dan, dok s ovim idem spavati na oko 50% baterije. U nekoliko navrata u danu palim bluetooth i gps ga se poveže sa MI Band 4, ima dosta YouTube, surfanja, pomalo i igranja igrica, 9gag itd itd. Stalno mi je spojen na 4G, kada mi je WiFi upaljen, mobilne podatke ne vašim. Ne mogu reći da ga štedim, ali isto tako ga i ne ubijam šta se korištenja tice.

Nokia Lumia 930 Windows 10 Mobile FTW
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Da se ja pohvalim. Stigao mi je danas Mi 9t pro White verzija.

 

Htio sam bijelu verziju jer izgleda elegantnije, sa zlatnim rubovima. Mislio sam da mi plava boja svijetla neče odgovarati ali bas se ljepse vidi uzivo :D

 

Nije vazan izgled, ali mene sad više privlači elegantnost i zato htio tu bijelu verziju :)

 

 

Sto se tiće čitača prstiju, prvo sam to podesio onda skinuo nadogradnju neku i opet on nije radio pa sam ga podesio. Inače radi pristojno :)

 

Od faceid-a odustao, ovo mi je više praktičnije a EU rom ne planiram stavljati, mislim da neču nista dirati, stavio sam regiju na indoneziju i nebi smijelo biti problema.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

ima neka fora s tim regijama?

osim da app tema bude vidljiva?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

ima neka fora s tim regijama?

osim da app tema bude vidljiva?

 kad sam imao redmi note 5 onda nije bilo samo u vezi tema, već i nisi mogao koristiti FaceID ako ne stavis na drugu regiju. Navodno i ikonice dolje, ne mozes imati više od 4 ako je naša regija.

 

 

 

 

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
T700 kaže...
16OR kaže...

ima neka fora s tim regijama?

osim da app tema bude vidljiva?

 kad sam imao redmi note 5 onda nije bilo samo u vezi tema, već i nisi mogao koristiti FaceID ako ne stavis na drugu regiju. Navodno i ikonice dolje, ne mozes imati više od 4 ako je naša regija.

 

 

 

 

 Ok, znaci ako ti ne treba tema aplikacije stavis hr regiju i cao, ovo nije redmi note 5 pa sve nabrojano radi najnormalnije i na eu regijama, hr i koja god

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Član obitelji je kupio Mi9t Pro 6/128 Global Version. Sa svim je zadovoljan osim kamere.

Nije mi jasno je li defektan primjerak ili koji je vrag jer je u stock kameri kvaliteta fotografija nije ni na razini mog duplo jeftinijeg Redmi Note 7, a u 10. po redu instaliranom gcamu je na razini ili malo bolji of RN7. Software je MIUI 11 na Androidu 10.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.12.2019 1:50 (CROGamerJosip).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
CROGamerJosip kaže...

Član obitelji je kupio Mi9t Pro 6/128 Global Version. Sa svim je zadovoljan osim kamere.

Nije mi jasno je li defektan primjerak ili koji je vrag jer je u stock kameri kvaliteta fotografija nije ni na razini mog duplo jeftinijeg Redmi Note 7, a u 10. po redu instaliranom gcamu je na razini ili malo bolji of RN7. Software je MIUI 11 na Androidu 10.

 Nekaj tu ne štima. Mi9t pro ima odličnu kameru....

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Mi 9t pravi za 2 klase bolje fotke od rn7, kamol pro verzija, tu definitivno nest ne stima

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice