Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 574.832
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Vratio sam se u klub

Ovo je prvi put na muiu 11 nakon skoro 3 tjedna koristenja

Ode 40% u toku noci

 

Eu rom

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 10:48 (16OR).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Nešto o battery drainu na MI9t:

 

https://c.mi.com/thread-2434406-1-0.html

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

Vratio sam se u klub

Ovo je prvi put na muiu 11 nakon skoro 3 tjedna koristenja

Ode 40% u toku noci

 

Eu rom

 

 

 Ovoga stvarno ima dosta i cudno mi je da xiaomi nista ne poduzima. Kako je netko vec napisao, saljite im feedback, mozda se nesto popravi.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
eliah84 kaže...
16OR kaže...

Vratio sam se u klub

Ovo je prvi put na muiu 11 nakon skoro 3 tjedna koristenja

Ode 40% u toku noci

 

Eu rom

 

 

 Ovoga stvarno ima dosta i cudno mi je da xiaomi nista ne poduzima. Kako je netko vec napisao, saljite im feedback, mozda se nesto popravi.

 Probajte pogasit autostart na appovima i počistit cleanerom sve, pogotovo slike i thumbove od watsappa itd. I onda restart telefona.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 11:50 (gnomisa).
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

...nitko ne piše da li se radi o mi 9T li mi 9T pro...

?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Z004 kaže...

...nitko ne piše da li se radi o mi 9T li mi 9T pro...

?

 Misli da svi misle na mi 9T (ne pro, ne k20)

12 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja nemam problema sa "curenjem baterije" na svom mi9t  (da pokucam o drvo) a imam zadnju verziju MUI-a

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tomislav10 kaže...

Ja nemam problema sa "curenjem baterije" na svom mi9t  (da pokucam o drvo) a imam zadnju verziju MUI-a

 Nema ni moj kolega koji ima MI9t (global ROM, kupljen u SD). Valjda je random problem.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
gnomisa kaže...
tomislav10 kaže...

Ja nemam problema sa "curenjem baterije" na svom mi9t  (da pokucam o drvo) a imam zadnju verziju MUI-a

 Nema ni moj kolega koji ima MI9t (global ROM, kupljen u SD). Valjda je random problem.

 Moguće da je zbog toga, i moj je iz RH.

11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Moj je isto iz HR (Hg Shop), global rom, i imam battery drain, i na MIUI 10 i na 11. Doduše evo već tjedan dana nemam, ali ga očekujem svaki čas :D

 

6/128, plavi, ako to šta predstavlja

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 13:46 (prefontaine).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Moj isto iz hr i nemam te probleme no jednom sam dosad osjetio toplinu i vidio da nesto zdere, ubio sam sve apk u ramu, preko aplikacije cistac sve ocistio i restart.. otad nikad, a od 8.mj imam mob

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ma meni u pravilu restart sve rješava. Prije 2 tjedna sam ga skoro odmah preduhitrio. Ostavio sam ga na stolu, nakon par minuta ga uzimam osjetim da se počeo grijat, baterija pala za 5%, na 28 (a bio je na 33 kad sam ga spustio), a u tih par minuta je u awakeu bio. Restart, kad se upalio baterija je bila na 24 i nakon toga do kraja dana se normalno ponašao.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Kako to da imate globalne a kupljene kod nas,

Moj je iz neutrina i eea je tj eu rom

 

Ugl kao sto rekoh ovo je 1.x na miui 11, na 10 mi se dogodilo 3-4x u mj dana

 

Auto start sam imao pogaseno, google backup pogasen, sinkronizacija samo g mail, mreze za 2.sim namjestene na lte wcdma, predmemorija je brisana

 

Sve sto su uvijek pisali sam imao i podeseno, i eto 3 tjedna je sljakalo bez problema, sve do nocas

Zaboravio sam prt scr detalja potrosnje baterije, ali u tih cca 4,5h nije otisao u deep sleep, bio je budan cijelo vrijeme, signal je bio dobar, ostalo ok

 

U muiu hidden set app imam pogasen chrom i ostale google apk koje ne koristim, ugl to je to

 

Imam filimg da ce opet biti ok 2tjenda pa ispocetka krenit zajebavat

 

Ako se ubrzo ponovo, backup, pa ponovo recovery rom, factori reset i ispocetka, sretno mi bilo

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

Kako to da imate globalne a kupljene kod nas,

Moj je iz neutrina i eea je tj eu rom

 

Ugl kao sto rekoh ovo je 1.x na miui 11, na 10 mi se dogodilo 3-4x u mj dana

 

Auto start sam imao pogaseno, google backup pogasen, sinkronizacija samo g mail, mreze za 2.sim namjestene na lte wcdma, predmemorija je brisana

 

Sve sto su uvijek pisali sam imao i podeseno, i eto 3 tjedna je sljakalo bez problema, sve do nocas

Zaboravio sam prt scr detalja potrosnje baterije, ali u tih cca 4,5h nije otisao u deep sleep, bio je budan cijelo vrijeme, signal je bio dobar, ostalo ok

 

U muiu hidden set app imam pogasen chrom i ostale google apk koje ne koristim, ugl to je to

 

Imam filimg da ce opet biti ok 2tjenda pa ispocetka krenit zajebavat

 

Ako se ubrzo ponovo, backup, pa ponovo recovery rom, factori reset i ispocetka, sretno mi bilo

 

Kako ne. Ima ih global kod nas kolko hoćeš.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
gnomisa kaže...

Nešto o battery drainu na MI9t:

 

https://c.mi.com/thread-2434406-1-0.html

 I ja prvog dana isključio Google backup , a miCloud nije ni aktiviran. WiFi uključen samo po potrebi , nikad preko noći. Svim sumnjivim aplikacijama zabranio korištenje Wifi-a i podataka. 90 dana od kupnje i još nisam primjetio brzo pražnjenje baterije ili neke druge probleme. I ne punim ga sa brzim punjačem iz  paketa nego običnim od Redmi note 5 AI. Čini mi se da kvalitetnije napuni ali naravno pola sata duže.

Negdje sam pročitao da ako je mobilni signal slab onda antena često skakuće između 2g i LTE . Pritom se dosta troši baterija. I da se to skakutanje  isto dešava iz nekog razloga ako je uključen Wifi.

shit happens too often
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 14:53 (Wox).
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

Kako to da imate globalne a kupljene kod nas,

Moj je iz neutrina i eea je tj eu rom

 

 Evo kako kod mene piše za MIUI version: MIUI Global 11.0.2 Stable (PFJEUXM).

 

Šta im znači ovo global, a šta EU unutar ovog PFJEUXM nemam pojma.

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

To ti je eu vezija PFJEUXM

 

Global je MI znaci PFJMIXM

 

Imas rusku RU, indijsku IN i kina CN al samo kao redmi k20

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 15:22 (16OR).
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Imal sam danas u rukama (Imp. Galerija) Nova 5T i osjećaj je odličan, nekak više pruža premium iskustvo nego 9T (Pro).
Al samo ugašen, no mislim da su ta dva moba žestoki rivali - i ni s jednim se nemre fulati...
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 15:29 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Wox kaže...
gnomisa kaže...

Nešto o battery drainu na MI9t:

 

https://c.mi.com/thread-2434406-1-0.html

 I ja prvog dana isključio Google backup , a miCloud nije ni aktiviran. WiFi uključen samo po potrebi , nikad preko noći. Svim sumnjivim aplikacijama zabranio korištenje Wifi-a i podataka. 90 dana od kupnje i još nisam primjetio brzo pražnjenje baterije ili neke druge probleme. I ne punim ga sa brzim punjačem iz  paketa nego običnim od Redmi note 5 AI. Čini mi se da kvalitetnije napuni ali naravno pola sata duže.

Negdje sam pročitao da ako je mobilni signal slab onda antena često skakuće između 2g i LTE . Pritom se dosta troši baterija. I da se to skakutanje  isto dešava iz nekog razloga ako je uključen Wifi.

 Ionak bi trebalo prek noći imat upaljen airplane mod. Ako ništa drugo onda radi zračenja od mreže. Znam, bavim se "glupostima" ali čujte......

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 15:41 (gnomisa).
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Meni nikad nije bio jasan taj premuim feel, ovak i onak ide neka debela maska gore da ne bude suza. i na kraju mazim plastiku od dva evrića kak god. Svaki mog gol vidim pet puta kad ga kupim, par čiščenja i prodaja.

Dirty dosen
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Pislje kaže...

Meni nikad nije bio jasan taj premuim feel, ovak i onak ide neka debela maska gore da ne bude suza. i na kraju mazim plastiku od dva evrića kak god. Svaki mog gol vidim pet puta kad ga kupim, par čiščenja i prodaja.

 Meni nije jasno to turanje mobitela u shitne maske, ajde kad je neka kvalitetna i dobrog materijala, ali kupiti hardware od 3000+ kuna i staviti ga u $1 kondom mi je baš fuj.

Nikad mi nije pao mobitel (osim kad mi je bilo svejedno).

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
EZY-E kaže...
Pislje kaže...

Meni nikad nije bio jasan taj premuim feel, ovak i onak ide neka debela maska gore da ne bude suza. i na kraju mazim plastiku od dva evrića kak god. Svaki mog gol vidim pet puta kad ga kupim, par čiščenja i prodaja.

 Meni nije jasno to turanje mobitela u shitne maske, ajde kad je neka kvalitetna i dobrog materijala, ali kupiti hardware od 3000+ kuna i staviti ga u $1 kondom mi je baš fuj.

Nikad mi nije pao mobitel (osim kad mi je bilo svejedno).

 Ja sam bas odlucio ovog imat bez maske ali je jednostavno presklizak, a i ova maska koja dode uz njega je bas odlicna. Ni ja nebi imao maske na mobitelima al jednostavno koliko god da pazis desit ce se da ispadne negdje, ili ga moras stavit negdje na beton ili gdje je prljavo, nema sanse da ne ogrebe

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

ova originalna koje dode s njim je bas ok, nije predebela, mobitel fino lezi u ruci cak i s maskom.. jel ima za kupiti takvih originalnih maski negdje? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja imam ovu https://s.click.aliexpress.com/e/ozOgCo3A i prezadovoljan sam. Dovoljno tanka da ne narušava izgled, dovoljno mekana da amortizira udarce, a super prozirna pa se vidi i presijavanje plave boje. Jedino što bih volio jeste da joj rubovi malčice prelaze preko ekrana, ovako je u samoj ravnini. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Xiaomi akcija u mobisa, pa ako je nekome zanimljivo, imaju Mi 9T od 2260kn.

 

https://www.mobis.hr/proizvodi/xiaomi-pametni-telefoni-akciji/?items_layout=grid

 
2 0 hvala 2
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Postoji li opcija da recimo zadam da mi se flight mode automatski aktivira radnim danima od 23:00 do 06:00? Ili ako to ne može unutar samog sustava, ima li aplikacija za to?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
prefontaine kaže...

Postoji li opcija da recimo zadam da mi se flight mode automatski aktivira radnim danima od 23:00 do 06:00? Ili ako to ne može unutar samog sustava, ima li aplikacija za to?

Postoji

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Pislje kaže...

Meni nikad nije bio jasan taj premuim feel, ovak i onak ide neka debela maska gore da ne bude suza. i na kraju mazim plastiku od dva evrića kak god. Svaki mog gol vidim pet puta kad ga kupim, par čiščenja i prodaja.

 Trebalo bi kupiti kvalitetniju masku. Bar neki Nillkin. Nema smisla stavljati smeće a za mob dali 2 ili 3 tkn.

14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ma sve su te maske iste i vise volim imat par jeftinjara pa vidit koja pase. te jefinjare su ovak i onak kpije nilkena spgena itd. Guma je guma

Dirty dosen
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Narucio prek prek goldwaya 11.11. jos uvijek nije krenuo. Dobavljac kaze da je shipping time 2-10 dana. Jos nekome nije poslano?

Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice