Xiaomi Pocophone F1

poruka: 1.535
|
čitano: 382.434
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
GuardianOTB kaže...

Mene najviše nervira ponovna instalacija mobilnog bankarstva i egrađani...za mob.bank. moram u poslovnicu i to mi je takva tlaka da ne mogu opisati...

 Za koju to banku?

5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Ispao mi je pocophone i to u masci,sa male visine,i blago je naciklo staklo..sve radi ispravno imate neke prijedloge,da mijenjam ili da ostavim..da li je potrebno mijenjati kompletan ekran...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Mogao bih čak i kaljeno preko,ne smeta u radu...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Update

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Može pomoć napuknuto staklo tj.touch na pocu,naručio bih preko aliexpressa sad koji sa okvirom ili bez ima li neko iskustva,koja bi bila cijena za zamjenu kod servisera...

Ako može link preko alija...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
pero_2 kaže...
GuardianOTB kaže...

Mene najviše nervira ponovna instalacija mobilnog bankarstva i egrađani...za mob.bank. moram u poslovnicu i to mi je takva tlaka da ne mogu opisati...

 Za koju to banku?

 PBZ

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
GuardianOTB kaže...
pero_2 kaže...
GuardianOTB kaže...

Mene najviše nervira ponovna instalacija mobilnog bankarstva i egrađani...za mob.bank. moram u poslovnicu i to mi je takva tlaka da ne mogu opisati...

 Za koju to banku?

 PBZ

 Ako imaš PBZ internet banking onda možeš sam baviti reaktivaciju aplikacije putem opcije Redistribucija podataka.

7 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Rjesen lag kod toucha, za sada puno bolje radi :)
Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Stobbart kaže...
GuardianOTB kaže...
pero_2 kaže...
GuardianOTB kaže...

Mene najviše nervira ponovna instalacija mobilnog bankarstva i egrađani...za mob.bank. moram u poslovnicu i to mi je takva tlaka da ne mogu opisati...

 Za koju to banku?

 PBZ

 Ako imaš PBZ internet banking onda možeš sam baviti reaktivaciju aplikacije putem opcije Redistribucija podataka.

 A di se to nalazi? Nisam.uspio naći..

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Pozdrav ekipa,u subotu sam kupio Samsung Galaxy Watch 46mm i upario ga sa svojim Pocom.Sve funkcionira kako treba osim jedne stvari.Tu i tamo mi puca BT veza,tocnije svakih mozda 15-20 min.Neko vrijeme drzi dobro,onda se disconnecta i svaki put se moram rucno connectat kroz Galaxy Wearable aplikaciju.Cak nekad kod spajanja kroz app ne bude kako treba,nego moram ugasit bt na mobu i ponovo se spojit,te ponovo kroz wearable aplikaciju connectat.Cimer u stanu mi ima xiaomi band narukvicu pa sam pomislio da mu ona smeta,al i nakon sto sam izasao van ista stvar se desava.Takodjer sam makao zakljucavanje screena na Pocu,jer sam pomislio da mozda ima ogranicenja dok je zakljucan i nista se nije promijenilo.Jel netko slucajno pokusavavo povezat isti sat sa pocom,ili je imao mozda slicnih iskustava sa drugim satovima,ili mozda s nekom drugom bt periferijom?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Ja imam Huawei Watch GT i imam slična iskustva, vjerojatno zbog toga što Pocophone dosta agresivno gasi aplikacije.

Probaj se poigrati sa postavkama aplikacija u mobitelu, pa javi dojmove.

 

PSN - DeniZg80
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Mislim da ima pametno spajanje odnosno da sat i mobitel automatski spoje kad su u blizini,ili pametno otključavanja smart lock ...tako nešto

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Pitanje za one koji su imali poco i prešli na xiaomi mi9t ,kolika je razlika u brzini,imao sam već snapdragon 660 u mia2 i bio mi je prespor.

Da li se isplati prelazak sa poca na mi9t.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Poca jebe softver...inace je brzi nego 9t
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Znam da je brži,kolika je razlika, u brzini,vidim i mi8 je ista cijena kao mi9t ,koji je tu najbolji izbor..

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

@ Mitch

Što konkretno nevalja sa SW na Poco F1?

Original MIUI ili neki drugi ROM?

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2019 14:41 (cdark).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
DeniZg kaže...

Ja imam Huawei Watch GT i imam slična iskustva, vjerojatno zbog toga što Pocophone dosta agresivno gasi aplikacije.

Probaj se poigrati sa postavkama aplikacija u mobitelu, pa javi dojmove.

 

 

Pogasio sam sva ogranicenja u postavkama Galaxy Wearable i Galaxy Watch Plugin(te dvije aplikacije su potrebne za sat),tocnije pod Other Permissions za ove dvije aplikacije sam allow-ao sve sta sam mogao(Modify system settings,Start in backround ...) i evo skoro 3 sata bez pucanja,vrlo vjerojatno da ga je tu nesto ogranicavalo pa mozes i sam pokusat.Vidit cemo jos do kraja dana,i doma kad dodjem kad mu mi band dodje u rang oce bit problema.

14 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

za sad ova nova verzija radi bez greske vidjet cemo nakon par dana ima li promjena

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2019 13:41 (gusta21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Radi odlicno u mene vec 10 dana :)
Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Naručio sam pocophone za oko 1700kn te sam čitao malo o problemima i dosta se navodi touch problem. Narudžba još nije poslana pa me zanima ako je bolje odustati i uzeti nešto drugo tipa mi9t 128gb za oko 2200kn ili biste na mom mjestu ipak ostali kod pocophone-a?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

iskreno...ja čiam ovdje da neki "osjete" "vide" lagove i probleme što hardverske što softverske (nakon updejtova) sa ekranom tj touch...ja nisam ništa primijetio...ali ama baš nikakvu promjenu niti problem sa svojim. Konstantan je...uključujući i fingerprint reader kooji radi besprijekorno (jedino m ine očita kad mi je mokar prst)...nemam nikakvih problema, uključujići i ostale stavke mobitela...daleko najbolja kupovina mobitela koju sam obavio u životu!

 

možda su ostali imali doticaja sa ostalim "boljim" mobitelima...ali za prosječnog (pa i malo više? korisnika...ovo je po meni i dalje best buy...zamisli da sam ga kupio kad je izašao za 2700kn, a sad je 1700kn...po meni no brainer!

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Hmmmm... Volim poco, ali za 500kn vise amoled i ultrawide kamera i dobro stabiliziran 4k... Ja bi dao 500kn

15 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Ja bi rade Poco, garu u HR i SD845...

9T Pro jos ajde...ali zasad preskup
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Mitch kaže...
Ja bi rade Poco, garu u HR i SD845...

9T Pro jos ajde...ali zasad preskup

 9tpro sigurno je bolji od Poca, Ali između Mi9t i Poco.. ja bih isto poca. Osim amoleda ne vidim nekih drugih velikih prednosti. U futroli i kaljenom staklu su m illi svi mobiteli pa mi izgled i ne igra neku ulogu. Radije biram fluidnost.. ja svoga ubijam. 2 SIMa na 4g, WiFi, sync, drustvene mreže (šta privatne, šta poslovne), 5 mailova uvijek u syncu, dual apps. SOT jucer 5h30min I Jo's 10% ostalo baterije.

13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Koji gcam da skinem? miui 10.0.4.0, probao sam San1ty's F1v9.5: F1v9.5_6.2.030.apk, ali neće install

edit: izgleda da je ovo nekakva stara verzija miui, skidam 10.3.7.0

Radi-San1ty's F1v9.5

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2019 13:04 (dustY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
dustY kaže...

Koji gcam da skinem? miui 10.0.4.0, probao sam San1ty's F1v9.5: F1v9.5_6.2.030.apk, ali neće install

edit: izgleda da je ovo nekakva stara verzija miui, skidam 10.3.7.0

Radi-San1ty's F1v9.5

 Ja koristim ovog is prvog sticky posta.. meni dobar :)

5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Mi9t je u svemu malo bolji od poca ali ne previše,dakle u gotovo svim detaljima ,procesor je nešto brži u poca ali mi9t ima uglađeniji rad te mi se čini bolje optimiziran .

Prednosti mi9t, amoled zaslon bez zuba,baterija traje 20 posto više zbog štedljivog procesora,kamera je bolja,očekivanja su da će biti još bolja kad se ispegla softver..izrada kućišta kvalitetnija naspram plastičnog poca,pop up kamera.

I na kraju mi9t je godinu mlađi te će vjerojatno imati za isto toliko dužu softversku nadogradnju odnosno podršku...

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Xiaomi Pocophone F1
Cesare kaže...

Mi9t je u svemu malo bolji od poca ali ne previše,dakle u gotovo svim detaljima ,procesor je nešto brži u poca ali mi9t ima uglađeniji rad te mi se čini bolje optimiziran .

Prednosti mi9t, amoled zaslon bez zuba,baterija traje 20 posto više zbog štedljivog procesora,kamera je bolja,očekivanja su da će biti još bolja kad se ispegla softver..izrada kućišta kvalitetnija naspram plastičnog poca,pop up kamera.

I na kraju mi9t je godinu mlađi te će vjerojatno imati za isto toliko dužu softversku nadogradnju odnosno podršku...

 

Možda misliš na Mi 9? Ili Mi 9t Pro?

 

Jer pocophone je za nekih 40% brži od Mi 9T. (300k antutu vs 218k)

5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

I huawei  p20 pro ima oko 220 000 na antutu kao i mi9t,radi odlično i bolji je uređaj od pocophona i duplo skuplji.

U njemu kuca najbolji prošlogodišnji huawei procesor kirin 970 koji je po meni  tu negdje kao ovogodišnji snapdragon 730 koji je u mi9t

U pocophonu je prošlogodišnji snapdragon 845 koji radi odlično i iznimno je brz,dakle sve je stvar softvera i optimizacije a antutu nije baš mjerodavan,i meni se činilo da je poco oko 20 posto brži ali što više koristim mi9t ta mi je razlika u svakodnevnom korištenju sve manja ili je uopće nema. U oba mobitela baterija je 4000mah pa isto mislim da u mi9t traje 20% duže.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.9.2019 9:44 (Cesare).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Mi9t je bolji uređaj od pocophona,moglo bi se reći nasljednik jer je u svemu bolji a nudi se po sličnoj cijeni kao poco kad je izašao.

Što se tiče procesora u otvaranju stranica na internetu nećete primijetiti nikakve razlike,igrice ne igram pa neću komentirati.

Snapdragon 730 je vrh gornje srednje klase i za 99% korisnika i više nego brz.

 
0 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice