Xiaomi Poco X3 Pro

poruka: 143
|
čitano: 77.854
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Taj ghost touch imam problem na dva poco mobitela u kuci. Zena ima poco x3 a ja poco x3 pro, oba jos uvijek imaju foliju koja je dosla na uređaju. Oba mobitela su pod garancijom, ako nakon stavljanja zastitnog stakla bude se isto desavalo saljemo na servis. Niste jedini.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Koristia sam poco x3 nfc godinu dana, nikad nikakav problem. 

Eto uzeo x3 pro ima mjesec dana i tek mi prosli tjedan se poceo javljat navedeni problem.

Koliko vidim ovde i na netu opcenito, hrpa ljudi ima problem sa ghost touch. Ova serija je ma koliko se prodavala, mali pobacaj.

I nije u redu pretplatnicima ne omogucit zamjenski mobitel jer sada koristim materin a5 2017 koji trza cim ga pogledas. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro

Sada donekle vidite zašto su Xiaomijevi uređaji toliko jeftini. Kontrola kvalitete je gotovo nepostojeća i zbog toga mogu prodavati uređaje po niskim cijenama.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
Marko :D kaže...

Sada donekle vidite zašto su Xiaomijevi uređaji toliko jeftini. Kontrola kvalitete je gotovo nepostojeća i zbog toga mogu prodavati uređaje po niskim cijenama.

 Meni je moj Mi 10T zadnji Xiaomi ikad, nikad više ni jedan njihov mob. Touch nekad reagira nekad ne, mob star jedva 3 mjeseca, kasne notifikacije, smrzne se. Skinem PDF dokument odem u preuzimanje mape, nema tog PDF-a.  A koji da uzmem drugi?? Spala knjiga na tri slova: Xiaomi, Samsung i Apple. Imao Samsung S20 FE, katastrofa od mobitela, mogao si jaje na njemu peći, baterija ni dan ne može izdržati, puno bloatware, neke ne možeš ni maknut. Huawei bez google sevisa...

Meni je Huawei bio zakon. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2021 22:46 (CPU).
6 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
Zato pričekaš nove Honor modele. Kao Huawei, a imaju GMS.
13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
CPU kaže...
Marko :D kaže...

Sada donekle vidite zašto su Xiaomijevi uređaji toliko jeftini. Kontrola kvalitete je gotovo nepostojeća i zbog toga mogu prodavati uređaje po niskim cijenama.

 Meni je moj Mi 10T zadnji Xiaomi ikad, nikad više ni jedan njihov mob. Touch nekad reagira nekad ne, mob star jedva 2 mjeseca, kasne notifikacije, smrzne se. Skinem PDF dokument odem u preuzimanje mape, nema tog PDF-a.  A koji da uzmem drugi?? Spala knjiga na tri slova: Xiaomi, Samsung i Apple. Imao Samsung S20 FE, katastrofa od mobitela, mogao si jaje na njemu peći, baterija ni dan ne može izdržati, puno bloatware, neke ne možeš ni maknut. Huawei bez google sevisa...

Meni je Huawei bio zakon. 

Imam identične probleme. Znam što želim od mobilnog uređaja, ali takav nudi samo Xiaomi i to samo jedan model. Sve što ima Poco X3 Pro meni odgovara, ali radije bih da iza njega stoji neka druga kompanija od Xiaomija. Ne kažem da je brend loš (imam par stvarčica od Xiaomija i dobre su), ali stvarno mi se ne hoda non stop po servisima jer im je kontrola kvalitete 0.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
Marko :D kaže...
CPU kaže...
Marko :D kaže...

Sada donekle vidite zašto su Xiaomijevi uređaji toliko jeftini. Kontrola kvalitete je gotovo nepostojeća i zbog toga mogu prodavati uređaje po niskim cijenama.

 Meni je moj Mi 10T zadnji Xiaomi ikad, nikad više ni jedan njihov mob. Touch nekad reagira nekad ne, mob star jedva 2 mjeseca, kasne notifikacije, smrzne se. Skinem PDF dokument odem u preuzimanje mape, nema tog PDF-a.  A koji da uzmem drugi?? Spala knjiga na tri slova: Xiaomi, Samsung i Apple. Imao Samsung S20 FE, katastrofa od mobitela, mogao si jaje na njemu peći, baterija ni dan ne može izdržati, puno bloatware, neke ne možeš ni maknut. Huawei bez google sevisa...

Meni je Huawei bio zakon. 

Imam identične probleme. Znam što želim od mobilnog uređaja, ali takav nudi samo Xiaomi i to samo jedan model. Sve što ima Poco X3 Pro meni odgovara, ali radije bih da iza njega stoji neka druga kompanija od Xiaomija. Ne kažem da je brend loš (imam par stvarčica od Xiaomija i dobre su), ali stvarno mi se ne hoda non stop po servisima jer im je kontrola kvalitete 0.

 Meni stvarno nije jasno kako mob od 3k može imati takve softverske i hardverske probleme. Mi 10T ima flagship 865 a trza u radu, još sam namjerno uzeo verziju sa 8GB rama. Ali me nekako najviše nervira kašnjenje notifikacija. Užas, neki dan mi je došlo da ga od pod kresnem. Netko te zove ne radi touch, ne možeš se javiti, mobitel od 3k. Neka su najpovoljniji ali meni nije problem platiti i malo više ali da radi kako treba, a ispada da je danas samo pitanje sreće, kako te koji model zadesi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2021 17:42 (CPU).
2 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Ja ga imam vec skoro 4 mjeseca i apsolutno nikakvih problema osim sto se kod punjenja zna dosta zagrijat. Radi savrseno i nisam dosad primjetio probleme koje navodite. Cuvajte vase uredaje malo bolje i cistite ih redovno 

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Ja ga baš danas uzimam (X3 Pro - 8GB model), stara uzima M3 Pro (6GB model) - valjda ne bude sranja.

I to što kažete, kol'ko para tol'ko muzike. Negdje (svugdje, izgleda) se uštedi, a QA im nije nešto pa dobiješ to da neki korisnici nemaju uopće problema dok bi ga drugi najradije šiknuli u provaliju.

 

Javim se ovdje ako primijetim taj famozni ghost touch. Prvo planiram sve podići na aktualne verzije odnosno sav taj bloat.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2021 18:02 (pr0n_addict).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
CPU kaže...
Marko :D kaže...
CPU kaže...
Marko :D kaže...

Sada donekle vidite zašto su Xiaomijevi uređaji toliko jeftini. Kontrola kvalitete je gotovo nepostojeća i zbog toga mogu prodavati uređaje po niskim cijenama.

 Meni je moj Mi 10T zadnji Xiaomi ikad, nikad više ni jedan njihov mob. Touch nekad reagira nekad ne, mob star jedva 2 mjeseca, kasne notifikacije, smrzne se. Skinem PDF dokument odem u preuzimanje mape, nema tog PDF-a.  A koji da uzmem drugi?? Spala knjiga na tri slova: Xiaomi, Samsung i Apple. Imao Samsung S20 FE, katastrofa od mobitela, mogao si jaje na njemu peći, baterija ni dan ne može izdržati, puno bloatware, neke ne možeš ni maknut. Huawei bez google sevisa...

Meni je Huawei bio zakon. 

Imam identične probleme. Znam što želim od mobilnog uređaja, ali takav nudi samo Xiaomi i to samo jedan model. Sve što ima Poco X3 Pro meni odgovara, ali radije bih da iza njega stoji neka druga kompanija od Xiaomija. Ne kažem da je brend loš (imam par stvarčica od Xiaomija i dobre su), ali stvarno mi se ne hoda non stop po servisima jer im je kontrola kvalitete 0.

 Meni stvarno nije jasno kako mob od 3k može imati takve softverske i hardverske probleme. Mi 10T ima flagship 865 a trza u radu, još sam namjerno uzeo verziju sa 8GB rama. Ali me nekako najviše nervira kašnjenje notifikacija. Užas, neki dan mi je došlo da ga od pod kresnem. Netko te zove ne radi touch, ne možeš se javiti, mobitel od 3k. Neka su najpovoljniji ali meni nije problem platiti i malo više ali da radi kako treba, a ispada da je danas samo pitanje sreće, kako te koji model zadesi.

Ovo s trzanjem nije do samog hardvera nego isključivo do softvera. MIUI je poznat po tome da je vrlo bugovit i da laga na svakom koraku. Znači doslovno poluproizvod; imaš mobitel s moćnim hardverom kojeg ne možeš kompletno iskoristit jer ono osnovno, operacijski sustav, ne radi kako treba.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2021 18:42 (Marko :D).
2 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Meni je ovo treci Xiaomi uredaj i nisam nikad imao te probleme. Smooth iskustvo. Da mi je znat sto vi radite s vasim uredajima da imaju tolike probleme. Cak mi nije ni bio potreban upgrade jer sam bio jos uvijek zadovoljan s proslim POCO uredajem koji je jos uvijek radio odlicno, ali su ovaj nudili dosta povoljno uz produljenje ugovora pa sam se pocastio.

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
Combustd kaže...

Meni je ovo treci Xiaomi uredaj i nisam nikad imao te probleme. Smooth iskustvo. Da mi je znat sto vi radite s vasim uredajima da imaju tolike probleme. Cak mi nije ni bio potreban upgrade jer sam bio jos uvijek zadovoljan s proslim POCO uredajem koji je jos uvijek radio odlicno, ali su ovaj nudili dosta povoljno uz produljenje ugovora pa sam se pocastio.

 Evo kopam kanale svaki dan s njim, mogu ti reć da super posluži.

3 godine
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
Combustd kaže...

Meni je ovo treci Xiaomi uredaj i nisam nikad imao te probleme. Smooth iskustvo. Da mi je znat sto vi radite s vasim uredajima da imaju tolike probleme. Cak mi nije ni bio potreban upgrade jer sam bio jos uvijek zadovoljan s proslim POCO uredajem koji je jos uvijek radio odlicno, ali su ovaj nudili dosta povoljno uz produljenje ugovora pa sam se pocastio.

 Ne znam dal nas potcjenjujes ili sta, al majstore, mobiteli koje koristim su doslovce kao novi ..

A ovaj koji imam Xiaomi (Poco X3 pro) ni ne moze biti drugaciji kad je star ni 3 mjeseca .. Glupo mi vec to da se za svaku ludost kamera sama pali, ili svjetlo, ili dok ugasim bluetooth nakon slusanja muzike preko bluetooth zvucnika da sam upali se opet, ili aplikacije, itd itd .. Pa to ne moze biti moja greska nikako ..

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
Overflow1984 kaže...
Combustd kaže...

Meni je ovo treci Xiaomi uredaj i nisam nikad imao te probleme. Smooth iskustvo. Da mi je znat sto vi radite s vasim uredajima da imaju tolike probleme. Cak mi nije ni bio potreban upgrade jer sam bio jos uvijek zadovoljan s proslim POCO uredajem koji je jos uvijek radio odlicno, ali su ovaj nudili dosta povoljno uz produljenje ugovora pa sam se pocastio.

 Ne znam dal nas potcjenjujes ili sta, al majstore, mobiteli koje koristim su doslovce kao novi ..

A ovaj koji imam Xiaomi (Poco X3 pro) ni ne moze biti drugaciji kad je star ni 3 mjeseca .. Glupo mi vec to da se za svaku ludost kamera sama pali, ili svjetlo, ili dok ugasim bluetooth nakon slusanja muzike preko bluetooth zvucnika da sam upali se opet, ili aplikacije, itd itd .. Pa to ne moze biti moja greska nikako ..

Ne podcjenjujem, samo iz okoline znam da dosta ljudi bas ne pazi kako koristi uredaje pa se zaprljaju i dovede cesto do problema s gumbima na poledini, ekranom.

 

Jesi probao odljepit zastitnu foliju s ekrana pa postavit drugu? Mozda nije dobro nanesena ili se pri postavljanju uvukla neka prljavstina, moze se dogodit. Vrlo jeftino se moze nac i bolja zastita stakla od te tvornicki nanesene pa si neces napravit nikakvu stetu. Ako prestane onda je folija kriva.

 

Btw. zivo me zanima postoji li na internetu tema, mjesto gdje se moze s nekim normalno razgovarat. Imam osjecaj da su svi na rubu incidenta non stop i bilo kakva recenica je povod za sipanje zuci, prozivke, sarkasticne odgovore. Dajte malo smirite ljudi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2021 20:36 (Combustd).
3 godine
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
Combustd kaže...
Overflow1984 kaže...
Combustd kaže...

Meni je ovo treci Xiaomi uredaj i nisam nikad imao te probleme. Smooth iskustvo. Da mi je znat sto vi radite s vasim uredajima da imaju tolike probleme. Cak mi nije ni bio potreban upgrade jer sam bio jos uvijek zadovoljan s proslim POCO uredajem koji je jos uvijek radio odlicno, ali su ovaj nudili dosta povoljno uz produljenje ugovora pa sam se pocastio.

 Ne znam dal nas potcjenjujes ili sta, al majstore, mobiteli koje koristim su doslovce kao novi ..

A ovaj koji imam Xiaomi (Poco X3 pro) ni ne moze biti drugaciji kad je star ni 3 mjeseca .. Glupo mi vec to da se za svaku ludost kamera sama pali, ili svjetlo, ili dok ugasim bluetooth nakon slusanja muzike preko bluetooth zvucnika da sam upali se opet, ili aplikacije, itd itd .. Pa to ne moze biti moja greska nikako ..

Ne podcjenjujem, samo iz okoline znam da dosta ljudi bas ne pazi kako koristi uredaje pa se zaprljaju i dovede cesto do problema s gumbima na poledini, ekranom.

 

Jesi probao odljepit zastitnu foliju s ekrana pa postavit drugu? Mozda nije dobro nanesena ili se pri postavljanju uvukla neka prljavstina, moze se dogodit. Vrlo jeftino se moze nac i bolja zastita stakla od te tvornicki nanesene pa si neces napravit nikakvu stetu. Ako prestane onda je folija kriva.

 

Btw. zivo me zanima postoji li na internetu tema, mjesto gdje se moze s nekim normalno razgovarat. Imam osjecaj da su svi na rubu incidenta non stop i bilo kakva recenica je povod za sipanje zuci, prozivke, sarkasticne odgovore. Dajte malo smirite ljudi.

 Isti problem javio mi se i kod folije koja je bila uz uređaj, isto kao i dok nije bilo folije, a taj problem se nastavlja i kod ove zastite koja je sad gore (odlicne kvalitete) .. Tak da, greska ocito postoji, i serijska je ..

 

Ne bi vjerovao, al zbilja postoje i oni koji cuvaju mobitele .. Zenin je nekoliko godina star i bez ijedne crtice je, isto kao sto je bio i moj stari (kojeg ne bi ni mjenjao da nisu godine dale svoje i nije isplatilo se vise popravljat) .. Za ovog sam mislio da je Best Buy, al ako ima takve greske kakve ima onda bas i nije tolko dobar ..

 

Ovako, u kompletu, mobitel nije los .. Al nije bas u redu da se desava to sto se desava s novim mobitelima.

2 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Mozda te zadesilo dobit problematican, steta.

 

Ja sam godinama na njihovim uredajima i nikad problema

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Meni je ovo 6 ili 7 Xiaomi, tako da nije da sam samo jedan model kupio pa idem odmah popljuvat proizvođača. Zadnji Samsung kojeg sam imao je A5 2016 i nikad više Samsung. Uspore nakon pola godine i ne pomaže factory reset.

 

Prvi Xiaomi mi je bio Redmi 2 i sjećam se tada da mi je bilo fora što sam mogao namjestiti za svaku aplikaciju da mi se pokazuje druga boja LED notifikacije. Imao sam Mi A2 lite, Redmi note 5, note 7, note 9, 9S i sada Mi 10T. I nikad nisam imao problema ko sa ovim 10T. Najbolji mi je bio Redmi note 7, ne znam jesam li ikakav problem imao s njim.

 

 

Još jedna stvar koja me nervira kod 10T je promixity senzor, ko da ne postoji ili postoji ali je napravljen da bi poštenom čovjeku izvadio živce. Pazi, mobitel je star jedva 3 mjeseca, kupljen 06.07.2021 u Telemach-a, pa zar bi se to trebalo događat na novom mobitelu, pošaljem li ga na servis nema šanse prije mjesec dana da ga dobijem, a zamjenski ne mogu dobit. Pa šta sad trebam kupovat neki drugi pored ovog, znači dodatni trošak, pa ako mora tako onda hvala Xiaomi. 

 

Čim kupim mobitel odmah kupujem maskicu i stavljam kaljeno staklo, posao mi nije te prirode da radim u prašini ili u nečistim uvjetima. Zadnji mobitel koji sam razbio je Huawei P9, nije mu ni kaljeno staklo pomoglo.

Pazim mobitel i oprezan sam, ne bacam ga na stol kad dođem s posla i takve stvari. Ne znam šta bi trebao, počet mu gatat i molit ga da mi se smiluje i da počne radit kako spada?? Ako smo do toga došli onda kvragu i ovi smartphone-i, bilo je lijepo nekad na tipke, baciš mob sa 7 kata i njemu ništa.

 

Pozz ekipa

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2021 22:41 (CPU).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Moram priznati, ko da smo mobitel urekli jucer ..

 

Danas se probudio tradicionalno (pre)rano, al posto je radni dan, nemam druge opcije.. Malo išao po mobitelu, pokrenuo jednu igru, odigrao brzinski (par minuta kad ionako nemam vremena više od tog, a ni volje) .. I odjednom je poceo mobitel, sam od sebe, klikati po ekranu, otvarati svakakve gluposti unutar igrice .. Izasao sam na brzinu van i to nastavilo se van igrice, mobitel iz neznanih mi razloga otvorio pozive, ja gasio, ovo se palilo itd itd .. Pa sam ga restartao i sad je "miran" .. Ako mi netko kaze da je to zbog zastitnog stakla koje je gore, onda se ne moze pomirit s tim da ovaj mobitel uopce nije dorađen prije nego je stavljen na tržište ..

 

Sad moram pronaci neki servis.. I vratim se na svoj stari Huawei, koji, unatoc godinama, klasa je za ovog .. Sve sam blize tome da zeni uzmem neki drugi mobitel a ne Xiaomi, za kojeg sam bio siguran da je best buy (ne moze biti to, kad ima ovakve greske .. a takoreci nov je. Strah me pomislit kako bude to dalje).

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2021 6:53 (Overflow1984).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro

Čekaj, ako se screen protector skine, događa li se isto? Možda ta zaštita koji dolazi s mobitelom nije dobra pa uzrokuje takve probleme. Kod mene je navika odmah skinut screen protector i stavit neko drugo kaljeno staklo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2021 15:06 (Marko :D).
3 godine
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
Marko :D kaže...

Čekaj, ako se screen protector skine, događa li se isto? Možda ta zaštita koji dolazi s mobitelom nije dobra pa uzrokuje takve probleme. Kod mene je navika odmah skinut screen protector i stavit neko drugo kaljeno staklo.

 Skinuo sam taj origigi protector i imam gore kaljeno staklo .. Događa se doslovce isto, samo sto necu sad opet uzimat to kaljeno staklo dolje.

11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Pozdrav ekipa! Koristim Poco X3 nfc i nemogu se nikako spojiti na wifi mrezu. Do neki dan sam bio priključen na t- com a sada sam prešao na A 1 mrežu. Na mobitelu pokazuje dva signala  wifi mreže od A1 . Jedna je 2.4 /5 ghz a druga 5ghz,probao sam sve spojiti ali neide. Resetirao  wifi mrežu više puta ali opet bez uspjeha.Pošizio sam,ima li netko da mi da savjet što napraviti? Hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro

Jesi li u routeru dirao neke postavke Wi-Fi mreže? Meni se Xperia ne želi spojiti na 5 GHz mrežu ako sam odabrao da radi na 80 MHz. Jednostavno nestane s liste, pojavi se, pa opet nestane i tako u krug. Onda sam stavio na 40 MHz i tako radi.

12 godina
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Evo nakon svega dva i pol dana korištenja nisam još primijetio Caspera koji lupa po mobu. Zasad se mobiteli ponašaju pristojno no na ovom (X3 Pro) sam naišao na neke (MI)UI bugove i tako, ali ništa kritično.

Dosta je snappy mobitel, a 120 Hz ekran je preporod - pogotovo za mene koji sam došao drito sa 60 Hz. Čitač prsta je također prilično brz, na M3 Pro je nešto sporiji.

 

Inače, ne znam jeste li vidjeli no izašla je relativno nedavno recenzija ovog moba na PC Ekspertu. Niti jedan od minusa mi toliko ne smeta osim što je mob fakat cigla, al' što je tu je.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.9.2021 23:14 (pr0n_addict).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro

Deblji i teži mobitel me uopće ne smeta. Štoviše, to je kod mene plus. Deblji je bolji jer se neće savit ko iPhone u džepu ili ako sjedneš na njega. Teži je bolji jer onda imaš bolji osjećaj da imaš nešto u ruci, odnosno, neće ti samo tako ispast dok lagani samo sklizne i zaboraviš na njega.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
pr0n_addict kaže...

Evo nakon svega dva i pol dana korištenja nisam još primijetio Caspera koji lupa po mobu. Zasad se mobiteli ponašaju pristojno no na ovom (X3 Pro) sam naišao na neke (MI)UI bugove i tako, ali ništa kritično.

Dosta je snappy mobitel, a 120 Hz ekran je preporod - pogotovo za mene koji sam došao drito sa 60 Hz. Čitač prsta je također prilično brz, na M3 Pro je nešto sporiji.

 

Inače, ne znam jeste li vidjeli no izašla je relativno nedavno recenzija ovog moba na PC Ekspertu. Niti jedan od minusa mi toliko ne smeta osim što je mob fakat cigla, al' što je tu je.

 Obavezno updateaj sve redovno jer stalno rade na ispravljanju bugova.

 

Ja sam konkretno imao jedan problem s trakom za notifikacije gdje bi mi ostao trajno baloncic od muzickog playera. Maknes ga, zakljucas mobitel, a on ostane. Vrlo brzo, kroz tipa tjedan dana je stigao update i od tad nema tog problema. 

7 godina
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Najiritantiniji bug na svim Xiaomi telefonima mi je u sučelju za kameru. Mogu ja sve postavke postaviti po izboru, ali čim izađem iz kamere i ponovno uđem, sve se resetira.

 

Taj bug ili "feature" je već dulje vrijeme prisutan.

I want to believe
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro

Sad je sve u redu,a nisam dirao ništa u postavkama,nego je bio problem u A1 mreži jer nisu mi aktivirali Wifi.

10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Je li mozda izasao update, koji bi rjesio ghost touch?

Mobitel je vec 2 tjedna u servisu i jos ceka na servis.

Nista prije sljedeceg tjedna, pa dok to rjese, ako i rjese, pa dok posalju nazad proci ce 2 tjedna.

Pozalio sam sto sam posla u sevis, rado bi sad koristio x3 pro i sa kasperom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
Nema tog updatea koji će riješiti hardverski problem.
10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
robogo kaže...
Nema tog updatea koji će riješiti hardverski problem.

 Slazem se. Puno se ljudi na internetu javilo s ovim problemom.

Ja mislim da su oni najmerno ovo napravili samo da zarade nesto na zamjenama ekrana. 

Drugog objasnjenja mi nema, ovo je ipak mobitel od 2k kuna sa dobrim specifikacijama, tako da su na necemu stedili.

Neznam ovo mi je neozbiljno od njih, i bezobrazno ako su to napravili.

Mislim da ubuduce necu nista uzimat od xiaomi i podbrendova. Eventualno one plus od kineza.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice