Xiaomi 13T/13T Pro

poruka: 141
|
čitano: 44.826
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 mjeseca
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Javim svakako!
3 mjeseca
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Da, slazem se da bi trebao izdrzati ali ocito mi nesto jako crpi bateriju i ja to ne znam.

Probala sam sad sve gore navedene opcije pa se javim kroz par dana kad vidim kako je.
3 mjeseca
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Ostavila sam samo fejs i mess da vidim ako mi dode kakva poruka.
16 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Redmi 13 PRO +

Danas mi došao HyperOS

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
I kako sada radi?
16 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Još je fluidnije sve.

Baš se osjeti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Doktore fulali ste temu

 
0 0 hvala 0
6 tjedana
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Nije za ovu temu ali prodaje li neko xiaomi 13 ultru mozda bijelu u okolici splita?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Poceo me zajebavat 13t, azuriran na hyper os... Mobilni i wifi signal kao da su losiji, zna se zblesirat da na wifi nis ne radi, a ostali uredaji rade, jednom u par dana zasteka da se nekih 10-20 sekundi neda otkljucati, ni na otisak prsta ni na gumb za paljenje, nakon tih 20 sekundi se otkljucava na otisak bez problema i sve normalno radi, isto jednom u par dana se zna dogoditi da se restarta, to skuzim jedino po tom da napise da se kod pokretanja mora upisati pin...

I danas najveci problem, okinuo 2 slike u razmaku par sekundi i jedna slika normalna, druga slika ima ljubicastu okomitu crtu, skoro preko cijele visine slike i ta crta je ostala sad na svim novijim slikama, vidi se i u kameri bez da slikam...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Meni se evo danas poceo javljat neki delay po prvi puta, cudno skroz, a mobitel je tako izvrsno radio na MIUI... Ne mora znaciti da je do toga samo eto usporedba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Kolege, zlatno pravilo za sve Xiaomi uređaje da se nikada ne nadograđuju, svakim update-om uređaj lošije radi (pričam iz osobnog iskustva, imao sam 4 xiaomi mobitela do sada i svaki je bio drastično usporeniji/lošiji nakon update-a). Trenutačno imam 13t ali sam update isključio, radi kao urica, baterija 2 dana drži, nema restarta nasumičnog, nema lag-a, sve tip top.
Imaju brdo modela i jednostavno ne mogu/ne stignu to sve optimizirati pa nam serviraju aljkave/nedovršene verzije...
Sajko
15 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Rade li vam na Hyper OSu normalno Google aplikacije?
Planiram kupiti 13t Pro pa da znam.
Zanima me i kakva je situacija sa custom romovima za taj mob?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
tintin kaže...
Rade li vam na Hyper OSu normalno Google aplikacije?
Planiram kupiti 13t Pro pa da znam.
Zanima me i kakva je situacija sa custom romovima za taj mob?

 Zasto nebi normalno radile google aplikacije ? Sve funkcionira perfektno, mislim da nema potrebe za custom romovima osim ak to volis radit i mjenjat

15 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Nema custom romova za dimensity procesore koje koriste 13t/13t pro, samo za snapdragon mobače.
Sajko
13 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Nakon skoro 5 god koristenja mi9t gledam sta kupiti

 

Sad je obicni 13t na akciji 420 430e ima li smisla traziti dalje 

 

Cekao sam redmi note 13 pro + al kad sam vidio zakrivljen ekran uzivo muka mi doslo

 

 

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Ja sam isto na Mi9T i gledam 13T pro.

Mene jedino muči što nije Snapdragon proc

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2024 10:42 (tintin).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
ja uzeo Zeni 13t da upgradea s note 9s..
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Stigao mi danas 13T Pro.

Upravo se ažurira na HyperOS..

Zanima me ako je ko skidao foliju koja je došla postavljena na mobitelu i stavljao kaljeno staklo kako u tom slučaju radi otisak prsta.

Preko te folije radi perfektno, ali ja bi radije stavio kaljeno staklo.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

Ja koristim ovu foliju koja je na mobitelu, meni je to dovoljno samo da stiti od sitnih ogrebotina, osobno ne volim ona debela stakla na mobitelu.

14 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Nakon nešto manje od pet mjeseci mobitela mogu reći da imam problema sa trajanjem baterije odnosno da baterija ne drzi uopce dobro, pa neka svatko tko zeli kupiti ovaj mobitel uzme to u obzir. Za ostatak mobitela nemam nikakvu zamjerku. 13T u pitanju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2024 14:20 (rocko9).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Imam ga otprilike jednako toliko i baterija mi je čist ok. Ni preloša, ni predobra.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice