Windows 7 - općenito izdvojena tema

poruka: 5.032
|
čitano: 1.261.635
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

ma dobro nema....veze necu nis dirat...........

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Ne znam kakvih bi to problema trebalo biti ,iako sam pročital tih savjeta na tone po netu. Pitanje je samo s čim se je to skidalo da su se sj.... windowsi? S ovim se može maknut watermark bez ikakvih naknadnih problema!! Provjereno!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2009 21:39 (kizo2703).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

ja nisam instalirao nikake drivere...ali sam napravio update...el je on to rjesio?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Vjerojatno da je! Samo jesi pokušavao upaliti neku igru? Radi li? :)

 

btw. evo ja sam isprobao ovaj watermark remover što je kizo dao i u redu je sve. Nije ništa oštetio koliko sam primjetio do sada!

Koji Windows je bitniji? 32 bitni ili 64 bitni? =) I naletite na: http://www.kozul.comuv.com/forum/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

nikako ne uspjevam instalirati flash player na chrome.........

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
ivan_1995 kaže...

nikako ne uspjevam instalirati flash player na chrome.........

ni ja na ffox 3.5 beta 4. ne znam je li do firefoxa ili do firefoxa-na-sedmici, al vecina video prozora jednostavno ne radi. pr. na dnevnik.hr ni jedan jedini video.
za sad problem krpam otvaranjem u safariju, makar lagano postaje iritantno.
ps. mali, fasciniras me. 14 godina i vec kopas po ovakvim stvarcicama. svaka cast. Smijeh
There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2009 23:43 (bubbach).
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

evo ja sam uspio........prvo moras skinuti s adobe...onaj koji tebi pase (za koji preglednik)

 

onda morass izbrisati flash player od IE...pa onda instalirati taj....i to je to 

 

meni je tako barem uspjelo

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja

Evo instalirao ja danas isto 7-icu, prelazim na nju sa xp-a. Dojam je i vise nego pozitivan, novi windows je veoma brz, ne trosi bas previse ram-a , brzo se pali, dosada nisam imao nekih vecih problema, jedino sa driverima od misa (mx518) je bilo malo zeznuto no sredio sam. Iskreno ocekivao sam da ce biti puno vise bug-ovit i da ce biti dosta problema, no sve radi super, jedino su performanse u igrama malo losije u usporedbi sa xp-om no nista znacajno. Mislim da se vise necu vracati na xp nego da cu ostati na 7-ici ukoliko ne bude ubuduce nekih vecih problema.

xfire> bmw144 Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

kod mene je ista situacija.....

 

 

sta da sada napravim da formatiram c partijicu na kojoj su mi xp....ili da si ih ostavim

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
ivan_1995 kaže...

kod mene je ista situacija.....

 

 

sta da sada napravim da formatiram c partijicu na kojoj su mi xp....ili da si ih ostavim

 Ne ,nemoj dirat jel ti ujoš uvijek mogu zatrebat ,a i oni su finalni ,registrirani (valjda jesu?). A i još uvijek ima stvari koje nisu "na ti" sa Sedmicom. Ako imaš dovoljno mjesta na PCu stavi si Sedmicu ko glavni OS ,instaliraj BCDedit ,uredi s njim boot manager da ti se komp boota direktno u nju. A imaš na istoj stranici iReboot (obavezno instalirat na oba OS-a) s kojim onda možeš prelazit iz jednog u drugi OS bez boot managera. U svakom slučaju ne diraj XP i probaj ove programe.
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

bum si moro instalirati taj prog...ali neda mi se sad......neda mi se svaki put pri paljenju birati koji os ....hehe

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Da li je netko primjetio da se onaj ugrađeni alata za defragmentaciju jako sporo podiže? Par puta sam ga pokretao, i uvijek sam imao dojam da se program neće pokrenuti (nema nikakve animacije, nikakve naznake da se program pokreće itd....).

Got me shoota,life is good.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
MegaMass 2000 kaže...

Da li je netko primjetio da se onaj ugrađeni alata za defragmentaciju jako sporo podiže? Par puta sam ga pokretao, i uvijek sam imao dojam da se program neće pokrenuti (nema nikakve animacije, nikakve naznake da se program pokreće itd....).

 Kakva animacija?! Nema u Sedmici nikakvih animacija u defragmenteru ,samo odabereš particiju i pokazuje ti samo postotke analize ,fragmentacije ,defragmentacije. Uredi kad hoćeš da radi i koje particije i gotovo.
15 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
MegaMass 2000 kaže...

Da li je netko primjetio da se onaj ugrađeni alata za defragmentaciju jako sporo podiže? Par puta sam ga pokretao, i uvijek sam imao dojam da se program neće pokrenuti (nema nikakve animacije, nikakve naznake da se program pokreće itd....).

 to sam i ja primjetio. lupim enter kad ono ništa. par puta lupim enter i opet ništa. i onda nakon 5-10 sekundi se otvori 5 prozora
Tkojesmojetipkovniceukraorazmaknicu(Space),nekamijehitnovrati.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
kizo2703 kaže...
MegaMass 2000 kaže...

Da li je netko primjetio da se onaj ugrađeni alata za defragmentaciju jako sporo podiže? Par puta sam ga pokretao, i uvijek sam imao dojam da se program neće pokrenuti (nema nikakve animacije, nikakve naznake da se program pokreće itd....).

 Kakva animacija?! Nema u Sedmici nikakvih animacija u defragmenteru ,samo odabereš particiju i pokazuje ti samo postotke analize ,fragmentacije ,defragmentacije. Uredi kad hoćeš da radi i koje particije i gotovo.
 
Dakle prije nego počneš paljbu, zamolio bih te da post pročitaš sa razumjevanjem. Dakle ja nisam "tražio" animaciju u samom programu, nego sam pitao da li je netko primjetio da se program za defragmentaciju sporo pokreće (sporo pokretanje pograma,a ne sam njegov rad). Dakle kad želim pokrenuti dotični program nema nikakve naznake da se on pokreće, i za razliku od "Disk Cleanupa" nema onu "animaciju" - "Working in the background" (nema strelice sa onim kružićem što se rotira).
Smiri doživljaje, jer nitko ne napada Windows 7. Traže se pitanja,savjeti itd.......
Got me shoota,life is good.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2009 12:48 (MegaMass 2000).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
jurluk kaže...
to sam i ja primjetio. lupim enter kad ono ništa. par puta lupim enter i opet ništa. i onda nakon 5-10 sekundi se otvori 5 prozora
 Znači da ti je kanta slaba ,i treba joj da reagira! Strpljenja i ako možeš, stavi još rama na matičnu!
14 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Evo prije par dana skinuo sam Windows 7 RC i mogu reci da je odlican. Brzi je start up, vizuelno je bolji, poboljsan paint,wordpad, calc itd... Problema s driverima nisam imao. Meni je bolji od Viste 100x  Smijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
MegaMass 2000 kaže...
Dakle prije nego počneš paljbu, zamolio bih te da post pročitaš sa razumjevanjem. Dakle ja nisam "tražio" animaciju u samom programu, nego sam pitao da li je netko primjetio da se program za defragmentaciju sporo pokreće (sporo pokretanje pograma,a ne sam njegov rad). Dakle kad želim pokrenuti dotični program nema nikakve naznake da se on pokreće, i za razliku od "Disk Cleanupa" nema onu "animaciju" - "Working in the background" (nema strelice sa onim kružićem što se rotira).
Smiri doživljaje, jer nitko ne napada dotični OS.
 Ma sve u redu stari moj ,samo me čudi kad veliš da mu treba vremena! Meni se otvara momentalno ,ali ok ,sorry!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
jurluk kaže...
MegaMass 2000 kaže...

Da li je netko primjetio da se onaj ugrađeni alata za defragmentaciju jako sporo podiže? Par puta sam ga pokretao, i uvijek sam imao dojam da se program neće pokrenuti (nema nikakve animacije, nikakve naznake da se program pokreće itd....).

  to sam i ja primjetio. lupim enter kad ono ništa. par puta lupim enter i opet ništa. i onda nakon 5-10 sekundi se otvori 5 prozora
 
Upravo ovo, bilo bi dobro da se pojavi ona animacija "Working in the background", da čovjek zna da se je program pokrenuo. 
Got me shoota,life is good.
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

A j... ga to su sitnice ,ko kaj velim malo strpljenja ipak je ovo sistem još u razvoju. Valjda će se složit i to do finalne verzije. Iako velim ,baš sam išel isprobat na sinovu kantu i tu se isto otvorilo unutar sekunde!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
kizo2703 kaže...

A j... ga to su sitnice ,ko kaj velim malo strpljenja ipak je ovo sistem još u razvoju. Valjda će se složit i to do finalne verzije. Iako velim ,baš sam išel isprobat na sinovu kantu i tu se isto otvorilo unutar sekunde!!

  Možda je problem i tome što imam dva hard diska.

Btw, Windows Experience Index. 
Windows Experience Index Windows Experience Index
Got me shoota,life is good.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2009 13:23 (MegaMass 2000).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
MegaMass 2000 kaže...
  Možda je problem i tome što imam dva hard diska.

Btw, Windows Experience Index. 
 Ja imam četiri tak da to sigurno nije problem! I ,izvini ali j...š WEI ,još jedna umjetna M$ glupost!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
kizo2703 kaže...
MegaMass 2000 kaže...
  Možda je problem i tome što imam dva hard diska.

Btw, Windows Experience Index. 
  Ja imam četiri tak da to sigurno nije problem! I ,izvini ali j...š WEI ,još jedna umjetna M$ glupost!
    Sve pet, stavio sam ga čisto okvirno
Got me shoota,life is good.
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Mene zanima da li vam baterija na prijenosnom računalu traje duže sa win.7 ili sa Vistom. Primjetio sam da kod mena traje od 45 min. do 1 sata duže na win.7 nego na Visti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 nepoznat account

Ekipa, mislim da imam problem!

Evo primjetio sam da na svom RC buildu(7100) sedmice imam neki nepoznat account(wtf) čudnog imena!! Sumnjam na neki hack, ili virus. Ali ništa mi nije javio ESET a ni scan kojeg sam pokrenuo iz XP-a(dual boot) nije otkrio ništa!! Pitam sad, dali netko može objasniti ovo?

Evo slika

 

Ako sam ti pomogao svojim postom, slobodno klikni na gumb HVALA! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Window 7 nepoznat account
Bellatrix kaže...

Ekipa, mislim da imam problem!

Evo primjetio sam da na svom RC buildu(7100) sedmice imam neki nepoznat account(wtf) čudnog imena!! Sumnjam na neki hack, ili virus. Ali ništa mi nije javio ESET a ni scan kojeg sam pokrenuo iz XP-a(dual boot) nije otkrio ništa!! Pitam sad, dali netko može objasniti ovo?

Evo slika

 

 Natali je kriva, velim ti, sta ju gazis :))) Zezam se, nemam pojma.
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 nepoznat account
Aki kaže...
Bellatrix kaže...

Ekipa, mislim da imam problem!

Evo primjetio sam da na svom RC buildu(7100) sedmice imam neki nepoznat account(wtf) čudnog imena!! Sumnjam na neki hack, ili virus. Ali ništa mi nije javio ESET a ni scan kojeg sam pokrenuo iz XP-a(dual boot) nije otkrio ništa!! Pitam sad, dali netko može objasniti ovo?

Evo slika

 

 Natali je kriva, velim ti, sta ju gazis :))) Zezam se, nemam pojma.
 hehe.. :) i ona i gotovo svi fileovi!! onaj čudan account s hrpom brojeva i slova ondje stoji a neznam ni što znači i odkuda ga!Iznenađen
Ako sam ti pomogao svojim postom, slobodno klikni na gumb HVALA! :)
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

To ćeš nać u svakom fileu na cijelom PCu. To ti je owner acount iz drugog OS-a. Možeš ga i obrisat ,ali bolje ga ne dirat jel onda opet u drugom OS-u može bit problema da ti ga neće dat otvorit. Znači ,ništa strašno i bolje pustit na miru.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Aham..tako znači.. dobro je znati! Bilo mi je sumljivo zbog tog čudnog naziva. Pa sam pomislio da nisam "owned" :)

 

Ako sam ti pomogao svojim postom, slobodno klikni na gumb HVALA! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

e kak da iskljucim ono upozorenje prije svakog instaliranja nekog prog...a ili igre

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice