Windows 10 - općenito izdvojena tema

poruka: 15.419
|
čitano: 3.651.651
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 FAQ, Windows 10 - problemi
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Envy kaže...
(Nije ti na odmet da u PC Settings pa po Update postaviš na Fast kada su u pitanju Builodovi.

 

Tvoja druga slika me buni jer ja nisam vidio OneDrive for Bussiness nego OneDrive Pro, možda imaš Office 2013 sa ugrađenim SP-om u instalacijskom fajlu ili ne hm.. ne znam kod mene je ovaj drugi naziv.

 


Uređivano: Mene zanima kako upasti u ove plave skupove, predpostavljam da ako nisam u Redmontu da nemam neke veće šanse:

 

http://az648995.vo.msecnd.net/win/2014/10/Ring2.png

 

Postavljeno je na Fast.

Da, piše ti Office 2013 ... isti je bio i na 9841 i ovo se nije pojavljivalo. BTW, i sam vidiš da OneDrive for Business nije instaliran.

 

Zaboravi na to. To je samo za interno testiranje.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
15 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi
Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
My name is Legion... For we are many!
12 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Ivan(4) kaže...
antimon95 kaže...

Imam jedan dosta velik problem. Svaki put kad palim pc pojavi se proces store broker i uzima 50% cpu-a uvijek i kad killam proces opet se pojavi nakon nekog vremena. Pojavio se prvi put kad sam instalirao windows 10

Koji proces? .NET ima neki proces koji se odradi nakon instalacije frameworka, služi za optimizaciju njegovog rada i treba ga prosto pustiti da se izvrti.

store broker. Znaci windows store, i valjda neki njegov proces store broker, dosta se ljudi zalilo na to.

16 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Zna netko rješenje problema? WM Player 6.0.4

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Kako riješiti problem oko Microsoft Jigsaw?Naime,kod učitavanja blokira kod prijave iako sam prijavljen igrao naTP build 9841,a sada na buildu 9860 to ne ide.?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

mpc-hc mi svaki put kad kad ga upalim vrati postavke od titlova na default, ima jos netko takav problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
MasinGeri kaže...

mpc-hc mi svaki put kad kad ga upalim vrati postavke od titlova na default, ima jos netko takav problem?

koju verziju mpc-hc imas?

zadnja je 1.7.7

http://mpc-hc.org/

http://www.soundstream.com/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
MasinGeri kaže...

mpc-hc mi svaki put kad kad ga upalim vrati postavke od titlova na default, ima jos netko takav problem?

 Nisam imao problem s MPC, ali me zezao qBittorrent, isto se svaki put vratio na defaultne postavke. Probaj MPC pokrenuti kao administrator i onda podesiti.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
nino_z kaže...
MasinGeri kaže...

mpc-hc mi svaki put kad kad ga upalim vrati postavke od titlova na default, ima jos netko takav problem?

 Nisam imao problem s MPC, ali me zezao qBittorrent, isto se svaki put vratio na defaultne postavke. Probaj MPC pokrenuti kao administrator i onda podesiti.

Pomoglo, Hvala

 

Verzija 1.7.7

16 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Najbrži kaže...

Zna netko rješenje problema? WM Player 6.0.4

Skinuo UK verziju x64 i ista stvar -.-"

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
15 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Nakon 32 dana mogu potvrditi da ova windows alpha radi kao CHARM kod mene (kada je hardware upitanju) , reinstalacija drivera za zvučnu je bio najveći "problem" , i software manje više a bogami puno više funkcionira OK(eventualno neka najnovija inačica štuca ali stara proradi ili eventualno compability mode). Kome je windows (zajedno sa pratećim programima) čisto za zabavu komotno naprijed po ISO i instalacija. Trenutno mi je build 9860. Hvalio sam 8.1 na sva usta ali nakon 2mjeseca iz meni nepoznatih razloga usb 2.0 portovi "štucali" nekad rade nekad ne , nisam riješio problem i prešao sa org Win 8.1 na ovu evoluation copy! LoL

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Windows 10 - dojmovi, problemi

Next Windows 10 Build to Bring New Window Animations, Improved Notification Center

 

New position for the notification center


One of the most noticeable changes in the upcoming Windows 10 Technical Preview build will be the new position of the notification center.

At this point, its icon is placed at the left of all System Tray icon, but in the upcoming update the notification center will be moved at the right, just near the clock.

While it's difficult to find a reason behind this change, Microsoft most likely believes that it's more natural to have a notification center next to the clock, but it obviously remains to be seen if users like the new position more.

At the same time, Microsoft is also planning to introduce quick actions for the notification center, but it's not yet clear if these improvements will be included in the upcoming build or not.

 

Smoother windows animations


Another change that was implemented in Windows 10 Technical Preview build 9860 and which could be revised in the next update is the little effect that can be spotted when opening and closing apps.

All windows now have a new effect when performing these actions, and while they do look good and make the operating system feel a bit more modern, it appears that there's still room for improvement in this regard.

As a result, the upcoming Windows 10 Technical Preview update will also make windows animations smoother, while also bringing some new options aimed at users who might want to disable them completely.

At this point, all these details are still in the rumor stage, so don't take anything for granted until we see the next Windows 10 build going live.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi

Kad, Bog ti pamet dao? Sve ćemo mi to ionako da probamo ali kad? {#}

9 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Zašto nije moguče pokrenuti neke igre na buildu 9860 iako su uredno pokretane u buildu 9841(solitaire,jigsaw microsoft,mahjong itd..)?Na " fejsu " od  Microsoft Jigsaw čitam i u UK imaju takovih problema(nije u pitanju "područje"pristupa internetu).

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2014 18:21 (polori).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi

Zato jer su lijepo rekli da su te igre "broken"... Ne rade. Jbg, alpha build...

My name is Legion... For we are many!
16 godina
online
Windows 10 - dojmovi, problemi

Windows 10 Technical Preview 9879 slike i nove mogucnosti.

Mogucnost uklanjanja Tasks i Search (navodno dolaze 25.11.)

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.11.2014 11:06 (djigibao).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
djigibao kaže...

Windows 10 Technical Preview 9879 slike i nove mogucnosti.

Mogucnost uklanjanja Tasks i Search (navodno dolaze 25.11.)

Search i Tasks View možeš maknuti već sad,

istina, ulaženjem u Registry. (ili klikom na već gotove skripte)

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.11.2014 12:34 (kizo2703).
16 godina
online
Windows 10 - dojmovi, problemi
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Pozz! Regao sam se na widnows insider, dobio key itd itd. ali problem je kaj nemogu drirektno skinut vise od 1Gb, a windows ima 3.81GB pa me znaima dali ima mozda torent s original fileovima, pa da tako preuzmem, regam koristeci svoj key, i updateam?

sup bro?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Strm kaže...

Pozz! Regao sam se na widnows insider, dobio key itd itd. ali problem je kaj nemogu drirektno skinut vise od 1Gb, a windows ima 3.81GB pa me znaima dali ima mozda torent s original fileovima, pa da tako preuzmem, regam koristeci svoj key, i updateam?

sad simbolički opis, ne radi bankomat pa bi ja malo s pištoljem do šaltera.. po novac, svojojm karticom.. to je slično tvom pitanju.

-otkloni problem. (ne izazivaj novi-veći..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Novi Build stigao, 9879, javim dojmove kada se vratim iz grada.

 

Uređivano: Ups, ne vidjeh gore da je već netko pisao. Hm.. čudno ali baš sam gledao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 17:03 (Envy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
ihush kaže...
Strm kaže...

Pozz! Regao sam se na widnows insider, dobio key itd itd. ali problem je kaj nemogu drirektno skinut vise od 1Gb, a windows ima 3.81GB pa me znaima dali ima mozda torent s original fileovima, pa da tako preuzmem, regam koristeci svoj key, i updateam?

sad simbolički opis, ne radi bankomat pa bi ja malo s pištoljem do šaltera.. po novac, svojojm karticom.. to je slično tvom pitanju.

-otkloni problem. (ne izazivaj novi-veći..).

Pa jel postoji ikakav nacin? Ja kad ista skidam direktno, ako je vece od 1GB samo dl prekine..{#}

sup bro?
15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Strm kaže...
..

Pa jel postoji ikakav nacin? Ja kad ista skidam direktno, ako je vece od 1GB samo dl prekine..{#}

 -nema razloga za prekidom..(kako ostali skinu?), tj znači da imaš neki problem. Otkloni problem. Kako? Pa ovisi što ga uzrokuje, npr nemaš mjesta za down itd.. (to moraš otkriti, dok torrent nije baš ista stvar, tj kriš zakon i dalje imaš problem koji nisi riješio.)

 

-što se mene tiče, skidaj, ove stranice su pune linkova na (polu)legalne izvore, dok se za TPBovske moraš snaći. Samo ne savjetujem bez potrebe takve stvari, pogotovo jer imaš čist izvor.

(baš bi i Sinatra mogao pripomoći..)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Evo i brzinskih dojmova. Dakle glava mana koju sam našao na predhodnom buildu jeste da ako u nekom folderu ima gro slika njih 20-40% jednostanvo ne prikazuje kao umanjen prikaz. Nije bitno šta je odabrano u View u Picture Tools u File Exploreru.

Preporodio sam se kada je nekih 200 slika uredno prikazao.

 

Ahilova peta prethodnog builda.. hm.. ovo je sada čudno jeste da niste mogli obrisati ili premjestiti neki folder (obični film sa slikom YIFY unutra) jer kaže da bla bla bla.. znate već. "Ne možete premjestiti ili izbrisati jer folder koristi drugi proces ili program". Dakle to nije radilo prije no što ću krenuti u grad, ali evo sada.. hm. za čudo, sve što sam ispremještao i obrisao radi.

 

Ostalo je bukvalno sve na mjestu osim OneDrive nudi mi neku budalaštinu mrsko mi sada uopšte i gledati o čemuje riječ. Neke kozmetičke promjene (to nas ionako ne zanima) i tako.

Dopunim ukoliko se čega sjetim.

 

Uređivano: Windows mi ne da pristup jednom od diskova. Riječ je od 2,5" 150GB SATA HDD-u.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 21:48 (Envy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
ihush kaže...
Strm kaže...
..

Pa jel postoji ikakav nacin? Ja kad ista skidam direktno, ako je vece od 1GB samo dl prekine..{#}

 -nema razloga za prekidom..(kako ostali skinu?), tj znači da imaš neki problem. Otkloni problem. Kako? Pa ovisi što ga uzrokuje, npr nemaš mjesta za down itd.. (to moraš otkriti, dok torrent nije baš ista stvar, tj kriš zakon i dalje imaš problem koji nisi riješio.)

 

-što se mene tiče, skidaj, ove stranice su pune linkova na (polu)legalne izvore, dok se za TPBovske moraš snaći. Samo ne savjetujem bez potrebe takve stvari, pogotovo jer imaš čist izvor.

(baš bi i Sinatra mogao pripomoći..)

Nemoj, ako je moguce, sinatru uvlacit u ovo{#} Ma ne, mreza, na kojoj sam ja i dobar dio sela, ima nekakvo ogranicenje, nista, hvala jos jednom{#}

sup bro?
15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
Strm kaže...
..

Nemoj, ako je moguce, sinatru uvlacit u ovo{#} Ma ne, mreza, na kojoj sam ja i dobar dio sela, ima nekakvo ogranicenje, nista, hvala jos jednom{#}

 -pa tako reci.. skidaj od kud možeš (imaš razlog, objašnjenje), ali provjeri hashsum.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Meni nece da pali lampice na tipkovnici (num lock, scroll lock i caps lock). Prepozna kada je pritisnuta ali nece upaliti lampicu. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 10 - dojmovi, problemi

Nadam se da ste vidjeli novi dizajn ikona za foldere na buildu 9879. To sam maloprije skuzio na desktopu gdje imam jedan folder za projekt na kojem radim i fino, opa malo sam ostao paf sa novom ikonom koji mi lici na neki early build Viste (slicne su imali tad ako se dobro sjecam)

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - dojmovi, problemi
franciskod kaže...

Meni nece da pali lampice na tipkovnici (num lock, scroll lock i caps lock). Prepozna kada je pritisnuta ali nece upaliti lampicu. {#}

I ja da javim isti problem. :D

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 FAQ, Windows 10 - problemi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice