Veliki problemi win 7 i win 8 nakon instalacije

poruka: 4
|
čitano: 953
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Veliki problemi win 7 i win 8 nakon instalacije

Prvo se ispričavam ako stavljam post u krivu kategoriju. 

 

Imam problem odnosno više problema koje naznam riješit :(

1. stanje stvari ( opis situacije )

evo ovako imam 4 računala kod kuće koja su u mreži, ja imam 2 mama 1 i sestra 1 :)

Nedavno sam 3 računala formatirao i snimio nova windowse.

2. Problem.

Na svim računalima imam manje više isti problem na neke sam stavio win 7 a na neke win 8, no ovo pitanje se odnosi na win 7 .
radi se o računalu koje koristi moja stara.

a) prvo sam snimio win 7 koji je bio pirate radi se o win7 pro x64. nakon rastarta neradi kako treba
b) drugi puta sam snimil win 8.1 . nakon restarta neradi kako treba
c) treći puta sam snimio original win 7 pro x64 nakon restarta neradi kako treba

3. simptomi

Na sva 3 instalirana windowsa javljaju se isti problemi koje nikada prija nisam imao radilo je sve godinama al doslovno :)

a) ne želi instalirati office naravno pirate izbacije i error
b) crome i firefox prestaju raditi error could not find mozzila runtime, a crome uopće ne pokreće
c) crome i firefox se poslje 2 restarta daju samo pokrenuti run as admin iako mi nije jasno pa ja već jesam admin account al dobro ostavljem
da nešto neznam
c) neradi ctrl+ald+del otvara task managager samo run as administrator
d) neradi run/uninstall program u control panelu
e) svhost.exe nije izlistan u procesima ne zauzima memoruju ( iako se i to znalo događati ).već mi traži admin prava da pokrenet internet explorer
i file explorer te mi izbaci prozor untrusted publisher svhost.com ??
f:) prilikom kopiranja s drugog hdd -a office 2007, 2013 stoji kvačica na read only i moram napraviti unlock pa bi pokrenuo instalciju
- uspio sam office 2013 donekle pokrenuti no istalacija je štekala i da imam njimlje runtime 4.5.

4. što sam probao

a) probao sam 2 puta staviti iste win 7 original PS cd je malko izgrecan
b) snimio cc cleaner i avast antivirus- to ja nakratko popravilo stvar no nakon reseta opet isto :(
c) probao sam win 7 a updeatovima i bez - ista stvar

PS Ovi problemi sa javljau na sva 3 kompa na jednom je win 7 original a na druga 2 win 8.1 pirate

- Imate li ideja ?? ja sam probao sve što sam znao . ( ovo su fresh instalacije )

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Veliki problemi win 7 i win 8 nakon instalacij

Ovo naveliko krši pravila foruma ali dobro.

 

Problem ti je u tim instalacijama. Sigurno neki ultimet blek pred-aktivejted sa Zaljeva. Baci to u smeće i instaliraj čiste Windowse.

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki problemi win 7 i win 8 nakon instalacij

win 7 original su snimljeni i aktivirani . 

15 godina
offline
Re: Veliki problemi win 7 i win 8 nakon instalacij
Leviathan_os kaže...

win 7 original su snimljeni i aktivirani . 

- ne postoji neoriginalan win. Može biti samo ispravno ili neispravno (ili neki drugi neispravni dio). Aktivacija - key je bitna stvar kad govoriš o 'originalu'.

Popravak CCom .. hmmm, ne, to ne popravlja ali zato povećava yogurtaste sumnje kao uzrok.

Skini s MSove stranice, original, snimi MSovin alatom ... (izmijeni .sif da možeš bez keya..) instaliraj i vidi s trial 30 dana dal je sve OK. Aktivirati je lako ako imaš valjan key, nepotrebno ako je nešto neispravno.

 

Sve, baš sve mora biti ispravno od CD-DVD snimke i PCja, software, .. bez malwarea i ostalog nepotrebnog smeća. Tad obično radi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice