Mišljenje PHILIPS 37PFL3507H/12
poruka: 3
čitano: 3.800
moderatori: DrNasty, XXX-Man, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Zanima me vase misljenje s obzirom da kupujem TV (LCD/LED) do 4000kn.
Inace valjda bude dosta 94cm s obzirom da je udaljenost gledanja nekih 2,5m?
Moze i preporuka neceg boljeg do te cijene
http://www.elipso.hr/audio__video/tv/37PFL3507H%7C12/
ekran :37"(94 cm),
Full HD LED,
rezolucije 1920 x 1080 piksela,
Digital Crystal Clear,
MPEG-2, MPEG-4, DVB T/C,
100Hz Perfect Motion Rate,
dinamički kontrast zaslona 100 000:1,
3 x HDMI, 2 x USB,
podrška za bežični LAN.
Moj PC
0 0 hvala 0
17 godina
offline
Za 2,5 m udaljenosti 40" bi bio neki minimum