Novi MAXTV reciver izdvojena tema

poruka: 1.738
|
čitano: 777.984
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ulica Ulice kaže...

Ima li tko da je prešao na nove Max tv pakete i zadržao IPTV prijemnik ( u mom slučaju su 2 IPTV prijemnika )?
Koliko se dodatnih Maxtv streamova ( OTT ) može istovremeno koristiti?
Ja sada na starom paketu mogu 2 a dobivam proturječne informacije od toga da mi ostaju 2, zatim da mogu imati samo 1 te kao vrhunac mi je rečeno da ne mogu imati niti jedan ?
Info je sa SZK....

Pusti ti službu za korisnike. Mnogi od njih ne znaju kaj govore. Možeš i dalje koristiti IPTV, a ak ti žele uvaliti nešto drugo, jednostavno ih ne preuzmeš i nek šalju natrag. Sve dogovaraj pismeno i čuvaj screenshote za slučaj da se ne drže toga.

nemam za potpis
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
ak imas iptv, imaa slobodna jos 2 streama, ja sam dokupio jos 1 za 2€... znaci imam sad sveukupno 4...
Iphone 15 pro max Playstation 5 Samsung 75qn90b
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Vi koji imate Max tv android box koju koristite izlaznu rezoluciju.?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

2160/50p

9 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Jel trza slika na Areni?

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Produžio ugovor, ostavio 2 IPTV prijemnika i ostaju mi dvije internet apliakcije istovremeno ( 4 istovremena gledanja ).

Da sam prešao na recimo Android, imao bih samo 2 Androida i mogućnost dokupa za 2 Eura još jedne apliakcije ( znači, 3 maksimalno )....

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Jesi li možda našao riješenje da proradi aplikacija na Firesticku?
Luc
12 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Luc989 kaže...
Jesi li možda našao riješenje da proradi aplikacija na Firesticku?

 Nisam, imam Tizen TV tako da san ju instalirao nativno na njega.

9 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Luc989 kaže...
Jesi li možda našao riješenje da proradi aplikacija na Firesticku?

FireTV se još čeka, on je jedini ostao.

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/televizija/maxtv

 

Android verzija ima nekoliko zaštita, najdalje što sam na Firesticku došao je početni screen ali nijedan kanal nije radio.

16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ulica Ulice kaže...

Ima li tko da je prešao na nove Max tv pakete i zadržao IPTV prijemnik ( u mom slučaju su 2 IPTV prijemnika )?
Koliko se dodatnih Maxtv streamova ( OTT ) može istovremeno koristiti?
Ja sada na starom paketu mogu 2 a dobivam proturječne informacije od toga da mi ostaju 2, zatim da mogu imati samo 1 te kao vrhunac mi je rečeno da ne mogu imati niti jedan ?
Info je sa SZK....

 

Ja sam nedavno prešao, imao sam isto 2 komada STBa i plaćao dodatni uređaj.

Sad više ne plaćam dodatni uređaj, nego najam jednog komada. I iz SZK su mi rekli da imam aktiviran samo jedan STB. Ne znam jel su krivo nešt zabrijali, taj drugi ionako ne koristim i ne treba mi više pa sam ga spakirao u kutiju.

Ali imao sam ugovor na 24mj za drugi uređaj da plaćam jeftinije, no izgleda da se to raskinulo sa upgradeom paketa. Nisam dalje istraživao.

Za istovremene streamove nisam isprobavao, to ionako rijetko koristim.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Može molim pomoć oko ovih maksimalnih stream-ova i kupnje istih za 2 eura?

 

Uzeo sam samostalni maxtv L paket i u najam sam uzeo 3 android stb-a. Sada nakon što sam sve dobio, kažu mi da istovremeno mogu gledati na samo 2 prijamnika i da na svom L paketu ne mogu zakupiti dodatan stream za 2 eura. 

Dal je to istina ili sam naletio na nekog tko ne zna svoj posao? Ne razumijem onda kako su mi dali 3 prijamnika u najam i koja je svrha toga?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
skroby17 kaže...

Može molim pomoć oko ovih maksimalnih stream-ova i kupnje istih za 2 eura?

 

Uzeo sam samostalni maxtv L paket i u najam sam uzeo 3 android stb-a. Sada nakon što sam sve dobio, kažu mi da istovremeno mogu gledati na samo 2 prijamnika i da na svom L paketu ne mogu zakupiti dodatan stream za 2 eura. 

Dal je to istina ili sam naletio na nekog tko ne zna svoj posao? Ne razumijem onda kako su mi dali 3 prijamnika u najam i koja je svrha toga?

 

Ako imaš jedan uređaj kod routera (nije ti problem povezati kablom) lijepo im vrati taj 1 android i traži da ti daju 1 iptv umjesto njega. Dodatni stream bi trebao moći aktivirati samostalno za 2€ mjesečno u Moj Telokom aplikaciji ali zašto bi plaćao 2€ više ako možeš zamjeniti 1 android uređaj za IPTV? Žalosno je da večina u korisničkoj podršci ne zna svoj posao.

nemam za potpis
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.10.2024 15:05 (tenac).
12 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
vidi sliku
4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Produžio ugovor na naredne 2 godine; prešao sa Max 3 Premium na Max tv L trio pkaet..... prvih 6 mjeseci je usluga za 1 Euro, odnosno pošto sam ostao na 2 IPTV uređaja plaćam još drugi prijemnik 2,13 Eura.

Uz to, nadogradio sam Netflix Basic na Premium pretplatu.

Dakle, sve to dođe 60,96 Eura mjesečno ( u Magenti sam ) + 2,13 Eura drugi prijemnik + 0,53 Eura RTL paket + 5 Eura Netflix ( razlika između Basic pretplate koja je u tih 60,96 i Premium pretplate )

 

Izračun?

 

prvih 6 mjeseci plaćam sve to plaćam 8,66 Eura mjesečno i nakon toga 68,62 Eura ( napominjem, tu su i MAX i Netflix Premium u usluzi ).

 

Na taj način me kroz 24 mjeseca ukupno usluga dođe 1286,88 Eura i to podijeljeno na 24 mjeseca dođe u prosjeku 53,62 Eura mjesečno.

Kako sam do sada Max 3 Premium uslugudo sada  plaćao bez ikakvih popusta oko 55 Eura + 10 Eura za Netlix, ispada da ću istu razinu usluge ( 2 IPTV prijemnika + 2 dodatana istovremena MAX tv streama ) plaćati nekih 11 Eura manje nego prije, gledano u prosjeku ( zbog ovih 6 mjeseci po 1 Euro ).

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ulica Ulice kaže...

Produžio ugovor na naredne 2 godine; prešao sa Max 3 Premium na Max tv L trio pkaet..... prvih 6 mjeseci je usluga za 1 Euro, odnosno pošto sam ostao na 2 IPTV uređaja plaćam još drugi prijemnik 2,13 Eura.

Uz to, nadogradio sam Netflix Basic na Premium pretplatu.

Dakle, sve to dođe 60,96 Eura mjesečno ( u Magenti sam ) + 2,13 Eura drugi prijemnik + 0,53 Eura RTL paket + 5 Eura Netflix ( razlika između Basic pretplate koja je u tih 60,96 i Premium pretplate )

 

Izračun?

 

prvih 6 mjeseci plaćam sve to plaćam 8,66 Eura mjesečno i nakon toga 68,62 Eura ( napominjem, tu su i MAX i Netflix Premium u usluzi ).

 

Na taj način me kroz 24 mjeseca ukupno usluga dođe 1286,88 Eura i to podijeljeno na 24 mjeseca dođe u prosjeku 53,62 Eura mjesečno.

Kako sam do sada Max 3 Premium uslugudo sada  plaćao bez ikakvih popusta oko 55 Eura + 10 Eura za Netlix, ispada da ću istu razinu usluge ( 2 IPTV prijemnika + 2 dodatana istovremena MAX tv streama ) plaćati nekih 11 Eura manje nego prije, gledano u prosjeku ( zbog ovih 6 mjeseci po 1 Euro ).

 

Ma kako prvih 6 mj. 1 €. Ja sam prije mjesec dana produljio i bilo je 3 mjeseca, a tako piše i na webu.

A 140€ poklon bon za SD nisi dobio?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Preko SZK ide 3 mjeseca pa su me uputili na chat jer oni imaju mogućnost dati 6 mjeseci..... na chatu su rekli ili 6 mjeseci za 1 Euro ili 3 mjeseca za 1 Euro + bon u SD od 140 Eura.

Uz to, sve je bilo riješeno i aktivirano u roku 3 sata....

 

16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ulica Ulice kaže...

Preko SZK ide 3 mjeseca pa su me uputili na chat jer oni imaju mogućnost dati 6 mjeseci..... na chatu su rekli ili 6 mjeseci za 1 Euro ili 3 mjeseca za 1 Euro + bon u SD od 140 Eura.

Uz to, sve je bilo riješeno i aktivirano u roku 3 sata....

 

 
Aha ok, to je to onda, bez bona 6mj.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Kako je mjesečna naknada za L paket 60 Eura, bolje mi je bilo uzeti to  ( 3x60 =180 ) nego bon u SD

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ulica Ulice kaže...

Kako je mjesečna naknada za L paket 60 Eura, bolje mi je bilo uzeti to  ( 3x60 =180 ) nego bon u SD

 

Je, bolje je, dobiješ malo više od pol mjeseca extra. I ja bih tako da sam znao da ima opcija. Ja sam samo u mobilnoj applikaciji kliknuo na ponudu s bonom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2024 10:42 (Bitanga).
4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Krajem 10-tog mjeseca uvode optiku u zgradu; kako je dostupan i A1 koaksijalac, sad se samo HT i A1 natječu tko će više ponuditi da se prijeđe kod njih za optiku ili koaksijalac.... nude se tableti za 1 Euro, mobiteli, laptopi sa 70% cijene dole....

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ja sam krajem kolovoza preko chata dobio 3 mjeseca za 1€ i SD bon od 50€, možda zato što sam uzeo M paket? Magenta 1, bakar, nisu mi nudili nikakve druge kombinacije.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2024 11:12 (Leprechaun).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Mene su prvo kontaktirali putem telefona i onda porukama kroz aplikaciju.... telefonski je bilo nuđeno samo 3 mjeseca za 1 Euro..... kroz aplikaciju 3 mjeseca za 1 Euro i bon od 50 Eura a putem chata na kraju 6 mjeseci za 1 Euro ili 3 + bon od 140 Eura....

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ulica Ulice kaže...

Preko SZK ide 3 mjeseca pa su me uputili na chat jer oni imaju mogućnost dati 6 mjeseci..... na chatu su rekli ili 6 mjeseci za 1 Euro ili 3 mjeseca za 1 Euro + bon u SD od 140 Eura.

Uz to, sve je bilo riješeno i aktivirano u roku 3 sata....

 

Bez ikakvih bonova ide do 9 mjeseci, ja sam prije par dana aktivirao. S tim da taj bon od 140€ ide samo u L paketu, ako sam dobro vidio u Cjeniku. I ako se uzme paket od 6mj, cini mi se da isto postoji mogucnost bona, ali u manjem iznosu. 

 

Screenshot je u prilogu da ne bi bilo da lažem :)

 

Napomena: 9mj popusta ne vrijedi za cijelu HR nego samo za posebna područja (svi veći gradovi su na listi).

4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Kako će meni do kraja godine na adresi biti dostupna optika rečeno mi je da ako je uzmem ( a hoću ) mogu dobiti dodatna 3 mjeseca za 1 Euro.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Žalosno je to što se u trećem desetljeću 21. stoljeća neki moraju tek sada radovati dolasku optike...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i oni drugi, žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
BlackMoon kaže...

Žalosno je to što se u trećem desetljeću 21. stoljeća neki moraju tek sada radovati dolasku optike...

 A neki ne mogu još ni sanjati optiku :(

8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Neki još nisu ni blizu da se tome raduju (ja) ;(
16 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Znamo li način da aplikaciji MaxTV dodijelimo dugme na daljinskom? Ili neki drugi lakši način za pokreniti MaxTV aplikaciju. Imam TCL 805 Android TV
seelo
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice