Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.688
|
čitano: 1.909.543
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Bok, ponovljeno pitanje opet, tražim tablet od 1-2k kn, samo za Netflix zapravo, da ne šteka i da je ekran po mogućnosti oke.

Član obitelji mi je u bolnici i gledam kako da mu olakšam vrijeme.

Jedino bitno mi je da ga mogu odmah kupiti u dućanu u Zg.

 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Koji tablet do 1500
Koristio bi ga za Eon player, MAXtv to go
Znači vecinom za gledanje TV-a,video sadržaji ispred svega...
...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Lenovo Tab M10 FHD Plus preporuka!

Samo nemoj na e digital kupovat jos ga cekam!!:)

Hvala gospodinu R!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Je li ovo dobar odabir, ili ima nešto bolje u tom cjenovnom rangu? Namjena isključivo surfanje. Ništa igre, ništa ozbiljan rad, kamera nebitna. Samo da je min. 10".

 

https://bazzar.hr/p/DEN6MZN-huawei-mediapad-t3-2-32-10-wifi-space-gray?utm_source=jeftinije&utm_medium=products&utm_campaign=jeftinije_products&utm_content=pp_16

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

odi na youtube i pogledaj!Prije ces saznati nego da ovdje cekas odgovor!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
unky kaže...

Lenovo Tab M10 FHD Plus preporuka!

Samo nemoj na e digital kupovat jos ga cekam!!:)

Hvala gospodinu R!!

 

Ne znam kako itko može preporučati Lenovo tablete bez napomene koja će ga isključiti za većinu korisnika - ne možeš gledati Netflix u HD-u na njemu.

15 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Za to ga nisam ni uzeo!Netflix gledam na mobu ahhaha

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Koji tablet da uzmem?

Nema neke naročite teme imate kakvu preporuku za neki Pen

za ipad naručio bi preko Ali ex.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Chronosus kaže...
unky kaže...

Lenovo Tab M10 FHD Plus preporuka!

Samo nemoj na e digital kupovat jos ga cekam!!:)

Hvala gospodinu R!!

 

Ne znam kako itko može preporučati Lenovo tablete bez napomene koja će ga isključiti za većinu korisnika - ne možeš gledati Netflix u HD-u na njemu.

 

 

Možeš ,

na Lenovo 11 pro kojeg imam a tablet ima podršku za Netflix HD i Dolby vision  OLED 2K zaslon vrhunski hardware za malo love , samo se bojim kakva će biti dalje softverska podrška .

13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
MUĆAK kaže...

 

 

Možeš ,

na Lenovo 11 pro kojeg imam a tablet ima podršku za Netflix HD i Dolby vision  OLED 2K zaslon vrhunski hardware za malo love , samo se bojim kakva će biti dalje softverska podrška .

 

P11 i P11 pro su jedini aktualni Lenovo tableti koji imaju podršku za Netflix HD. Za usporedbu, Huawei uredno ima u istom cijenovnom rangu. P11 već dobrano zalazi u srednji cijenovni rang.

 

Nek ti je sa srećom što se tiče softverske podrške. Moj Yoga Tab 3 Pro, tablet koji se uredno prodavao do tipa 2018. po 4,5k kuna, nije dobio jedan upgrade Androida. Ostao je na Androidu 6 s kojim je izašao 2016.

Hardver je dan danas nenadmašiv. Fenomenalni JBL zvučnici, odličan stand, super ekran s rezom 1600 x 2560, PROJEKTOR!!!!! (fičr zbog koje sam ga i nabavio), kvaliteta izrade...

 

E da, ni ja ne mogu gledati Netflix HD više, iako sam u startu mogao. Uživaj dok možeš. Ja sam prekrižio Lenovo za sve buduće kupnje, koliko god kul rješenja imali.

7 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Chronosus kaže...
MUĆAK kaže...

 

 

Možeš ,

na Lenovo 11 pro kojeg imam a tablet ima podršku za Netflix HD i Dolby vision  OLED 2K zaslon vrhunski hardware za malo love , samo se bojim kakva će biti dalje softverska podrška .

 

P11 i P11 pro su jedini aktualni Lenovo tableti koji imaju podršku za Netflix HD. Za usporedbu, Huawei uredno ima u istom cijenovnom rangu. P11 već dobrano zalazi u srednji cijenovni rang.

 

Nek ti je sa srećom što se tiče softverske podrške. Moj Yoga Tab 3 Pro, tablet koji se uredno prodavao do tipa 2018. po 4,5k kuna, nije dobio jedan upgrade Androida. Ostao je na Androidu 6 s kojim je izašao 2016.

Hardver je dan danas nenadmašiv. Fenomenalni JBL zvučnici, odličan stand, super ekran s rezom 1600 x 2560, PROJEKTOR!!!!! (fičr zbog koje sam ga i nabavio), kvaliteta izrade...

 

E da, ni ja ne mogu gledati Netflix HD više, iako sam u startu mogao. Uživaj dok možeš. Ja sam prekrižio Lenovo za sve buduće kupnje, koliko god kul rješenja imali.

 

 

Čitao sam po stranim forumima da je Lenovo užas po pitanju nadogradnji  i kvartalnih i velikih i onda sam tako kao ti komentirao sada pa se neki lik ovdje naljutio da pišem bedastoće jer on ima neki Lenovo i to niže klase pa da je odmah dobio nadogradnju na A10.

Nisam mogao odoliti hardveru za 2800 kn 460 $ a vidjeti ćemo za softver možda se može nešto preko firum zajednice iskemijat ubuduće ako oni ne budu sami , inače je tablet super  zaslon,zvučnici,cpu,memo, izrada ...

14 godina
online
Koji tablet da uzmem?

Pozz svima,

 

gledam zadnjih par dana Samsung Galaxy Tab A7 i neke Huawei modele tipa Mediapad T5... Vidim da su oni tu negdje po speckama osim kaj je Huawei vjerojatno lockan na svoj AppStore (ili nije..?).. Ima li netko susreta sa tim/sličnim tabletima? Također prihvaćam i preporuke. Cijenovno sam slobodan do 1500 hrk.

 

tnx

 

edit: kupljen Galaxy TAB a7, uređaj nije loš, brz odaziv, ekran zadovoljavajući, podosta memorije, zvuk odličan. Za te novce best buy trenutno kod nas.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.9.2021 18:29 (tuna-1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
tuna-1 kaže...

Pozz svima,

 

gledam zadnjih par dana Samsung Galaxy Tab A7 i neke Huawei modele tipa Mediapad T5... Vidim da su oni tu negdje po speckama osim kaj je Huawei vjerojatno lockan na svoj AppStore (ili nije..?).. Ima li netko susreta sa tim/sličnim tabletima? Također prihvaćam i preporuke. Cijenovno sam slobodan do 1500 hrk.

 

tnx

 

Ja sam gledao baš tak nešt za malog rođaka i zaključio da je najbolje naručiti Amazon Fire HD, unatoč zezanciji jer se ne može direktno naručiti do nas.

7 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav,

 

Tata (70g.) me tražio da mu uzmem tablet od 2500-3000kn max. 

Primarno bi se koristio za Mail, vijesti (portale), Netflix, Youtube i slično.

Poželjno što veći ekran.

 

Ne razumijem se u tablete pa ako itko ima preporuku bio bih Vam zahvalan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Alchemist kaže...

Pozdrav,

 

Tata (70g.) me tražio da mu uzmem tablet od 2500-3000kn max. 

Primarno bi se koristio za Mail, vijesti (portale), Netflix, Youtube i slično.

Poželjno što veći ekran.

 

Ne razumijem se u tablete pa ako itko ima preporuku bio bih Vam zahvalan.

 2800kn, 10"

2 godine
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Alchemist kaže...

Pozdrav,

 

Tata (70g.) me tražio da mu uzmem tablet od 2500-3000kn max. 

Primarno bi se koristio za Mail, vijesti (portale), Netflix, Youtube i slično.

Poželjno što veći ekran.

 

Ne razumijem se u tablete pa ako itko ima preporuku bio bih Vam zahvalan.

 2899 kn

 

https://mi.hr/xiaomi-pad-5-tablet-bijeli

9 godina
offline
Koji tablet da uzmem?
Pozdrav,

gledam Xiaomi Pad 5 i sve mi se više sviđa, no nisam koristio tablet barem 6-7 godina, pa me zanima hoću li ja moći npr. spojiti neku tablet tipkovnicu i u isto vrijeme imati otvoren Word i tipa Chrome na tom uređaju? Onako split screen kao i na mobitelima, ali bolje optimiziraniji.

Koristio bih ga tako kad radim neke stvari na faksu, bio bi mi kao blaga zamjena za laptop u tim situacijama.




 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Imam samsung a7 i postao mi je malo spor za neke android igre, sad gledam ove kineske tablete s memorijom od 4 g, oko nekih 100 tinjak dolara, pa se pitam da li to sta valja

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
MissMachine kaže...

Bok, ponovljeno pitanje opet, tražim tablet od 1-2k kn, samo za Netflix zapravo, da ne šteka i da je ekran po mogućnosti oke.

Član obitelji mi je u bolnici i gledam kako da mu olakšam vrijeme.

Jedino bitno mi je da ga mogu odmah kupiti u dućanu u Zg.

 

Hvala unaprijed

 

Pozdrav, samo da javim da sam uzela Samsung Galaxy A7 Wifi, bila je akcija za 1499kn u Mikronisu. 

 

Zadovoljna sam korištenjem, gleda se najviše Netflix i čitanje vijesti u browseru, a radi bez zastoja i neke malo "teže" stvari.

 

Mislim da fakat vrijedi te novce 

16 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

kupio bih si rabljeni ipad za citanje, youtube/skrolanje i muziku, imam za potrositi 1000-1500kn. preporuke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

razumije li se itko u grafičke tablete? želim koristiti za šaranje po laptopu umjesto miša , pisanje itd.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav. Zelim kupit tablet za faks i najbitnije mi je da ima dobar stylus i da je lako vodit biljeske, prezentacije itd. Budzet je oko 4000kn i zasad mi se svidjaju iPad 9+apple pen i S7(FE). Kod iPada mi najvise smeta nemogucnost umetanja memorijske kartice i sta nije USB-C, ali ako je stvarno kvalitetniji uredjaj onda bi presao preko toga. Ne znam koji da odaberem izmedju njih dvoje pa bih molio pomoc.

8 iPad 9
9 Samsung Galaxy tab S7
0 Samsung Galaxy tab S7 FE
1 Nesto drugo
Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Koji tablet da uzmem?

Ako želiš notese uzmi Samsung.

Ako želiš crtati uzmi iPad.

 

Osobno nikad ne bi uzeo niti jedan tablet osim iPad-a jer su android tableti još uvijek smeće.

iPad će ti trajati dulje i biti podržan više godina, no Samsung ima veći (no ne i kvalitetniji) ekran i zvučnike te korisnije aplikacije.

 

iPad

Bolji OS, fluidnost, za graf. crtanje, bolja olovka

 

Samsung,

Veći ekran, proširiva memorija, moderniji dizajn, DEX, cijena

 

Osobno? Da moram birati između ta dva, uzeo bi Samsung FE.

No radije bi platio više za OLED verziju, ali kod te cijene je iPad Pro daleko bolji izbor.

Preporuka? Pričekaj Black Friday. Negdje ćeš moći kupiti jedan od tih tableta uz puno veći popust.

Ili jednostavno Samsung Tab s6 jer ima AMOLED ekran.

The planet broke before the Guard did!
Re: Koji tablet da uzmem?

Stari rabljeni Wacom. Bez ekrana jer su daleko jeftiniji te su bolji za početnike koji još nemaju iskustva i nisu sigurni da li je to za njih.

 

Ako želiš novo, nemoj Wacom jer je pre skup. Radije Huion ili XP-Pen, no njih je malo teže pronaći u RH.

Nemoj preko 500kn, ne isplati se za početnike, tek za naprednije ako baš voliš crtati.

Ja koristim 9-10 godina stari Wacom Bamboo za 3d sculpt i to mi je dovoljno.

The planet broke before the Guard did!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

ma nije za crtanje nego pisanje 

Re: Koji tablet da uzmem?

Tablet za pisanje po laptopu?
A da kupiš laptop sa podrškom za stylus?

 

Bilo kako bilo, odgovor ti je isti za pisanje i crtanje. Wacom.

The planet broke before the Guard did!
14 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Čitam temu jer bi uzeo ženi ipad mini da ne škilji na telefon po kući. Čini mi se kao dobro rješenje, praktičan, malen..

OFF//

No svako toliko se pitam, što da je netko htio kupiti nekoliko tableta pa da je temu nazvao "Koje tablete da uzmem?". 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Chuwi je izbacio zanimljiv low-budget tablet koji će zadovoljiti i nešto zahtjevnije korisnike.

 

 

Cijena: 1160kn (s tipkovnicom 1290kn)

https://store.chuwi.com/products/chuwi-hipad-air

 
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

ima li netko samsung galaxy tab s5e? navodno postoje problemi sa wi fi, molim iskustva

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice