Jedno pitanjce za stručnjake.Kao učenik i bivši sudionik Infokupa imam priliku skinuti gore navedeni sustav besplatno i legalno,pame zanima dal to mogu koristit i obični kućni korisnici i dal je to bolje od W7 Ultimate
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Zar je tako teško?
To je OS za embeded uređaje, pa malo prouči što su embeded uređaji i sl. pa će ti neke stvari biti jasnije i nećeš postavljati pitanje: "Je li bolji od Win7".
Btw.
Kakve veze ima što si sudjelovao na županijskom natjecanju, to nije baš neki pokazatelj znanja.
Ne kažem da je ali sam uz pomoć toga dobio mogućnost da skinem neke profesionalne alate pa tako i Windows Embedded
Ne razumijem za sto se moze koristiti taj OS? Da li ga mogu koristiti legalno kao npr. instalirani WIN XP. Igrati igrice na njemu, surfati sigurno, online kupovati itd. Za sto je to uopce namijenjeno? Hvala na brzom odgovoru! :)