NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 568.734
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
NBA liga

Koliko god mi je on drag igrac, da, gore je.

Ali sta ces, odlucio covjek uzeti prstenje

14 godina
offline
NBA liga

Nemjerljivo gore

Odvratno

Nezahvalno

You have to be odd to be number one
11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Bit ce im malo jedna lopta
14 godina
offline
Re: NBA liga
Sad neće ništa osvojit.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
offline
Re: NBA liga
x18x05x kaže...
Sad neće ništa osvojit.

Osvojit ce sigurno par naslova, uz moguce oboranja 73:9.

Potpisali su Zazu Pachuliu takoder.

15 godina
offline
NBA liga

dobro nebi ja nista bas pricao sa 100%. i lakersi su doveli paytona i malonea uz kobea i shaqa pa su tad osvojili kitu majmunovu a payton je svojevremeno bio top plej, malone najbolja cetvorka, shaq tad najbolji centar i kobe top 3 suter. puno zvjezda ti moze bit dvosjekli mac jer si zbog njih zrtvovo klupi i dubinu momcadi i da im se sad desi ozljeda bilo kojeg od ove cetvorice oni su u kurcu, jer nemogu pokrit tu rupu onda. tako da ovaj gsw ce funkcionirat kao dinastija ako odluce ne hvatat neke bjesne rekorde i forsirat igrace.

iskreno ja im zelim sve najgore zbog kd-a. stvarno mi je bio pre drag igrac i onda ko neka picka napravi ovo.

14 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

dobro nebi ja nista bas pricao sa 100%. i lakersi su doveli paytona i malonea uz kobea i shaqa pa su tad osvojili kitu majmunovu a payton je svojevremeno bio top plej, malone najbolja cetvorka, shaq tad najbolji centar i kobe top 3 suter. puno zvjezda ti moze bit dvosjekli mac jer si zbog njih zrtvovo klupi i dubinu momcadi i da im se sad desi ozljeda bilo kojeg od ove cetvorice oni su u kurcu, jer nemogu pokrit tu rupu onda. tako da ovaj gsw ce funkcionirat kao dinastija ako odluce ne hvatat neke bjesne rekorde i forsirat igrace.

iskreno ja im zelim sve najgore zbog kd-a. stvarno mi je bio pre drag igrac i onda ko neka picka napravi ovo.

 Ja mislim da je njih više sjebao team chemistry 

I ono krme debelo zvano Shaq koji je samo gledao kako će Kobeju uterat *rac

You have to be odd to be number one
8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Ako Wade ode u Cavallierse, Warriorsi opet nemaju sanse!

artuditu
10 godina
online
NBA liga

ja ne znam sta je nekim ljudima, nakon ove pobjede cavaliersa u 7 utakmica, pomislili su da su cavsi dominantni nad gswom što uopće nije točno.

 

ta finalna serija je lako mogla otić i warriorsima da je kreten curry malo mislio svojom glavom

14 godina
offline
Re: NBA liga

Pobjede se računaju, moglo je ali nije. Tako da pričekaj iduću sezonu i opet gledaj kako Cavsi osvajaju.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
NBA liga

Gasol u spursima?

You have to be odd to be number one
7 godina
offline
Re: NBA liga

Da, 40 milja na 2 godine.

14 godina
offline
NBA liga

Pop kuha

You have to be odd to be number one
13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Ovako na papiru GSW sad stvarno izgleda nepobjedivo ali to je mac sa dvije ostrice kako je gore napisano, startna petorka im je krcata zvijezdama i kolike su im sanse da gaze sve pred sobom tolike su i da se urusi cijeli tim, prvo dubina tima, drugo potencijalne povrede bilo kojeg startera, trece chemistry i pitanje sa koliko lopti ce igrati... bili su u Lakersima Kobe-Shaq-Malone-Payton i u Blazersima Pippen-Wallace-Sabonis pa su osvojili ku*ac od ovce, tako da nista ne mora da znaci.

Pljuvali smo Lebrona kad je presao u Heat ali njegova tadasnja situacija i okolnosti su nista naspram ovoga, vjerojatno najkukavicki prelaz u historiji lige. Iskreno bi mi bilo drago da opet izgube od Cavsa u finalu ili da ih zajebe neko na putu kroz zapad.

14 godina
offline
Re: NBA liga
Ode West iz SAS i GSW. Napravili mjesta Gasolu.
14 godina
offline
NBA liga

Po mom mišljenju, ako je već Durant želio otići iz Oklahome onda je Boston bio idealno mjesto za njega. Odlična budućnost (imaju pickove Netsa za sljedeća 2 drafta), imaju već sad odličnu ekipu sa jednim od boljih trenera i ogroman cap space tako da su osim Horforda i Duranta mogli dovesti još pokojeg igrača. Slavna povijest, ogromna franšiza, a i liga bi bila puno izjednačenija sa boljom istočnom konferencijom. Šteta što je ovako ispalo, baš mi je Durant pao u očima i nisam mislio da će napraviti to što je napravio.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2016 15:18 (antimadridista).
7 godina
offline
NBA liga

Wade u Bullsima za 47 miljuna, 2 godine. Opraštam se sa legendom. :(

15 godina
offline
NBA liga

Uopce me ne cudi to sto je wade otiso, miami ga uopce ne cjeni koliko bi trebali. Wade je najbolji igrac miami heata u povjesti i oni njemu sad nude nekih 20 milja godisnje a puno losiji od njega dobiju tolko para. I vec prosle godine su ga jebali za ugovor i sad opet ove. nadam se da nece imat ozljede i da ce imat dobru sezonu u bullsima, ipak je on iz chicaga pa je to kao neki povratak doma. 

 

Jako zanimljiv free agency svakako. 

13 godina
odjavljen
offline
NBA liga

Danas na fejsu je izašao neki video gdje neki idiot pali Wade-ov dres iz Miami-a. Pa treba ga za jaja objesiti. Pa ako je iko napravio sve za svoj klub, onda je to Wade. 3x prvak, 1x MVP finala, najbolji u povijesti Heata u poenima, asistencijama, ukradenim loptama... Sramotno

If you're going through hell, keep going!
14 godina
offline
Re: NBA liga
Neki seljo da ispadne frajer pred društvom je to išao radit. Nije svjestan da je ispao glup.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
online
NBA liga

Ma bullsi ce bit katastrofa, svi ce im pustati da sutaju sa trice. Nemaju likovi startera sutera

15 godina
offline
Re: NBA liga
MARKOZD15 kaže...

Danas na fejsu je izašao neki video gdje neki idiot pali Wade-ov dres iz Miami-a. Pa treba ga za jaja objesiti. Pa ako je iko napravio sve za svoj klub, onda je to Wade. 3x prvak, 1x MVP finala, najbolji u povijesti Heata u poenima, asistencijama, ukradenim loptama... Sramotno

 a budala neka, to je sad kao fora jer su to radili s lebronovim dresovima. ljudi ne kuze da je miami zapravo odjebo wade-a a ne on njih.

Del_Boy97 kaže...

Ma bullsi ce bit katastrofa, svi ce im pustati da sutaju sa trice. Nemaju likovi startera sutera

 zaboravljas butlera? lik je vrhunski suter. no da, bekovi su im dosta losi sto se tice trice, wade nikad u zivotu nije trice gado no zato je ubojit s mid range-a, a rondo je po meni danas dosta podcjenjen igrac, po meni jos uvijek top 3 dodavac lige(ne mislim na poziciju pg nego dodavanje kao skill). osobno mislim da ce bullsi uc u playoff, kolko im je to pametno s obzirom da tamo nece moc bas puno u to nebih ulazio prije nego sto sama sezona pocne i vidim kako ce to sve uopce funkcionirat.

10 godina
online
NBA liga

ma rondo je debil, lik bi lagano bio top 3 razigravača da moze pogodit slobodna i mid range, ali taj lik nema niti jedno niti drugo

15 godina
offline
Re: NBA liga
Del_Boy97 kaže...

ma rondo je debil, lik bi lagano bio top 3 razigravača da moze pogodit slobodna i mid range, ali taj lik nema niti jedno niti drugo

 ha cuj kazu da danas plej vrijedi onolko kolko dobru tricu ima. generalno se slazem jer danas plej bez suta mora stvarno bit perfektan u ostalim segmentima(sto rondo je) da bi uopce prismrdio prvoj postavi i dobio neku dobru minutazu. ako pogledamo ronda u primeu(znaci boston od 2007. do 2010.) i ronda danas, nije on toliko losiji od tada, samo tada se igrala drukcija kosarka. rondo je tad bio perfektan plej, imo je najbolju viziju terena, najbolja dodavanja koja je bilo jako tesko presrest, imo je dobre ulaze zahvaljujuc jako dobroj atleticnosti te je kao plej jako dobro hvato skokove. dal ga je sjebala ozljeda ili se liga jednostavno promjenila, neznam. 

to sto ti kazes je istina, mislim meni jednostavno nije jasno kako netko tko igra u nba-u i dobiva ogromne pare nemoze gadat slobodne barem 70%, koliko jebeno tesko moze bit izvjezbat slobodne, da si najveci panj uspio bi dovest postotak na 70% ako bi svaki dan na treningu sutiro.

 

kako god mislim da je ugovor koji je dan rondu odlican za bullse, sad dali je dobar potez uzet wadea uz ronda, po meni i nije. jer ako si vec odlucio da ces zrtvovat tricu za dobro dodavaca, zasto onda i na bek suteru zrtvovat tricu. no mozda je taktika bullsa uzet wade kako bi ga kasnije tradeali i dobili neke pickove ili dobre igrace, wade ce uvijek imat vrijednost na trade marketu.

14 godina
offline
NBA liga

devetnaest sezona, pet naslova, jedan tim

>20 000 poena, >15 000 skokova, >3000 blokova, pljeskali smo na svaki

 

HVALA!

You have to be odd to be number one
15 godina
offline
NBA liga

nekima je godina super zbog duela novih zvjezda currya i lebrona, a meni je tuzna jer su otisli kobe i timmy.

14 godina
offline
NBA liga

Ja mislim da imam laganu krizu (when-all-of-your-childhood-heroes-no-longer-play crisis)

Ali ne samo po pitanju košarkaša (Ali, BB King)

You have to be odd to be number one
13 godina
odjavljen
offline
NBA liga

Jos su tu Pierce, Garnett, Carter, Dirk.. iduca godina ili dvije ce biti tuzne

If you're going through hell, keep going!
9 godina
neaktivan
offline
NBA liga

nije baš vezano za nba, al dali neko zna nekakav kvalitetan stream za večeras SAD-Australija

10 godina
offline
Re: NBA liga
el pistlero123 kaže...

nije baš vezano za nba, al dali neko zna nekakav kvalitetan stream za večeras SAD-Australija

Bit ce ovdje nekih pola sata prije tekme:

http://livetv.sx/en/eventinfo/432010_australia_usa 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2016 22:57 (jopaa991).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice