NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.512
|
čitano: 803.233
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
17 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...
Ja se sa kolegama redovno svadam da Durantula ako ne osvoji naslov ove sezone ide u Knickse a oni tvrde nema sanse, skupa s Rondom koji ce trazit trejd iz dallasa natrag u boston, ali zainteresirani su nyk...moraju utrpat novce natrag u fransizu

 oce cap to dopustit? mislim melo ima ogroman ugovor a i durantu treba dat ogroman ugovor, sto ce ostat za ostale igrace?

ja stvarno neznam di bi on mogo otic. prica se o washingtonu jer od tamo potjece, a ako se to dogodi, washington ce vladat istokom. a i ima durant jos sljedecu sezonu ugovor s okc-om tako da ima priliku za naslov i sljedece godine, a da imaju boljeg trenera mozda bi ga i osvojili.

17 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
pa maknuli su sve igrace

samo Melo ima ugovor iznad 10 mil
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
17 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Neznam kako OKC moze priko GWS/Mem dok god im je Brooks trener, ajde sad imaju cak i nekakvu klupu ali opet najveci problem im je trener kojeg bi trebalo minjenjat. Na zapadu navijam za Memphis, nema mi veceg gusta nego gledat Tonya Allena kako unistava protivnike i frustrira ih. 

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Ja pratim Knickse, za sljedecu sezonu nemaju 5 igraca u roosteru i cap space im je tek iznad 30 miliona. Phil Jackson je to sve organizirao, Melo je ovu sezonu otpisao i otisao na operaciju koljena, Knicksi tankiraju za top 3 picka na draftu (trenutno su najgori), svi igraci sa velikim ugovorima su trejdovani i cap space je ogroman. Tako da ce sljedece sezone New York vjerojatno sacinjavati Melo, Okafor ili koga vec draftaju, i dva role-player igraca. Za Duranta nisam siguran, mnogo vise se pominju Marc Gasol, Millsap i sl.

17 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Eto kao sto sam rekao...cavsi naguzili GSW samo s pocetnom petorkom...jos da klupu srede u finalu su samo tako

 

 

i da, lbj 42-11-5

curry 18-3-6

 

ova teima ce sigurno imat veliku tezinu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
17 godina
offline
NBA liga

ubio je lbj jucer, svaka mu cast, konacno tekma ko u primeu.

westbrook kriminalan sut imo jucer, iako je dao 39 poena 14 skokova i 11 asistencija, nazalost popusili su.

17 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
popusili su jer je uzeo 38 suteva...gledao sam tekmu uzivo jer ga imam na fantasyu :D zadnje tri tekme sve triple double...jos sa hardenom.


Znam samo da bi All NBA 1
trebao biti Westbrook, Curry, Harden, Lebron, Davis/Cousins/Gasol/Aldridge

al hebiga nije moguce imat dva playa
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
17 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...
popusili su jer je uzeo 38 suteva...gledao sam tekmu uzivo jer ga imam na fantasyu :D zadnje tri tekme sve triple double...jos sa hardenom.


Znam samo da bi All NBA 1
trebao biti Westbrook, Curry, Harden, Lebron, Davis/Cousins/Gasol/Aldridge

al hebiga nije moguce imat dva playa

 je, 38 suteva je puno previse i 39 poena je malo za 38 suteva al jbg ko prati westbrooka zna da mu se zna dogodit da ga nejde sut nikako, al ipak je upisao hrpu skokova i asistencija, za pleja od 190 cm je to vrh. jel wess sad prvi u ligi po triple doubleovima u sezoni ili je neko ispred?

17 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

Wess - 4
Rondo i MCW - 3
Harden - 2

 

U double doublovima

 

Pau 38

DMC i Vucevic 34

Drummond 32

Wall 31

Davis 30

 

 

s time da je DMC igrao samo 43 tekme, a Pau 55

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 13:26 (Mitch).
17 godina
offline
NBA liga

steta cousinsa sto nije u boljem timu.

17 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Ja bi njega htio u Celticsima....i gotovo je sigurno da Hezonja stize tamo osim ako ga netko ne picka ranije :D

Dolazak Thomasa u Boston je po meni vrhunski potez...
BTW ako prati netko NCAA, Okafor je nista posebno...igrac kao Jared Sullinger u Bostonu, identicni
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
17 godina
offline
NBA liga

Evo wessa s trecim triple doubleom, MVP.

13 godina
offline
NBA liga

fg?

17 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Wess ili Harden..ako se gledaju pobjede onda Curry ili Lebron..

 

bas tezaj izbor ove godine...svaki od navedenih zasluzuje

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
17 godina
offline
Re: NBA liga
Del_Boy97 kaže...

fg?

 43% sut i 40 poena, 13 skokova i 11 asistencija. meni je on kralj, covjek dominira brojkama definitivno, ako okc zavrsi 7. ja bi mu dao mvpa ako nastavi ovako do kraja sezone. ako niste gledali tekmu pogledajte na nba stranici video kako je wess odigro, s kojom zeljom on igra meni je to fascinantno, cijelu tekmu igra ko ludak, skace, zabija, asistira, ko da nema umora, to se mozda vidlo u par tekmi i kod hardena i currya i lebrona ali ovaj to radi iz utakmice u utakmicu, a tri triple doublea u nizu to i potvrduju.

 

nego, izgleda da se rose vraca prije playoffa na terene, to je ta danasnja medicina.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 14:52 (mar123).
17 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Veceras, SK2, 21:30 Houston @ Cleveland.


Bas me zanima oce LeBron igrat obranu ili ce ko Harden
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Meni je zao Rosea, bio sam jedan od onih koji su se iskreno nadali da ce se vremenom vratiti u All Star formu, ali ovo trece kidanje ligamenata ce ga psihicki devastirati. Mada sumnjam i da fizicki poslije toliko povreda i operacija koljena mogu biti kao sto su nekad bila. Steta, vec je 99% u onom nizu sjajnih igraca povredama upropastenih karijera.

17 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Harden MVP...sam rjesio tekmu, vukao ih 40 minuta i izborio OT...

 

vidjet cemo do kraja sezone, ali ako bude scoring champ i nastavi 8r 6a trend jednostavno onda mora biti...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
17 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...

Harden MVP...sam rjesio tekmu, vukao ih 40 minuta i izborio OT...

 

vidjet cemo do kraja sezone, ali ako bude scoring champ i nastavi 8r 6a trend jednostavno onda mora biti...

 odlicna tekma, tenzije na terenu cijelo vrijeme. lebron je bio nesto lose volje, nekuzim ono na beverlyu zasto je napravio, bez ikakvog razloga ga je nabijao u pod. onaj hardenov udarac je bio slucajan po meni, mislim covjek ga je drzao i bacio na pod, nista nije sudeno i jos harden tehnicku pobere. isto tako pred kraj tekme nisu uopce sudili faulove na hardenu koje je radio lebron. inace lebron je igro odlicnu obranu na hardenu, u par napada harden nije mogo nista, al onda kasnije je prolazio kroz sve igrace, ako ovako nastavi bit ce zasluzeno mvp(jedino me malo brinu njegove oscilacije u igrama, zna zabit po 14 poena).

 

 

15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Zna li netko gdje naci slike All Star 2015 igraca, ono kad se svi zajedno slikaju iz jedne konferencije?

17 godina
offline
NBA liga

westbrook 4. triple double zaredom, dobro bilo je protiv usranih 76ersa, al opet 49 poena sa 48% suta je odlicno. nebi se uopce cudio da okc fino izbaci golden state u prvoj rundi PO, naravno to ce bit moguce samo ako se kd vrati.

17 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Nevidim kako OKC moze izbacit GSW, mozda da se igra 1-2 utakmice i nije stvar da OKC nije dobar ali realno koliko su utakmica skupa odigrali KD i Wes, 20 mozda ? Jos pridodaj tomu da im se klupa dosta promjenila, nema vise Perka dosli su Dion, Kanter, Singler itd. Dok s druge strane ih ceka potpuno uigrana momcad s odlincom 'kemijom'. Ali ako Wes nastavi igrat ovako (iako sumljam jer ima jos dosta do plejofa) bit ce to vrhunska prva runda.

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
17 godina
offline
NBA liga

Kako ne vidis? Durant se vraca il sljedeci tjedan il onaj nakon, njemu na terenu trenutno nema ravnog, tu je i wess i bolja klupa nego prosle sezone, i kako mislis kd i wess su odigrali zajedno samo 20 utakmica? Ove sezone da al kakve to ima veze, pa igrali su prije zajedno. A gswu je forma dosta pala u odnosu na pocetak sezone i strah me da su lose tempirali formu, mislim meni su oba kluba dobra, tako da u svakom slucaju bit ce dobra prva runda. 

17 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

Nema veze sta su prije igrali, svaka sezona je nesto novo. Klupa je bolja nego prijasnjih sezona ali nisu uigrani, pogledaj samo kakvo je dodavanje Dion odigra na kraju protiv CHI to nema veze s mozgom. Njima jos momcad nije bila kompletirana, ili je ali to je toliko mali uzorak da je nebitan. Ima tu puno upitnika oko te momcadi, imaju potencijala da dodu do finala kao i sve ostale momcadi na Zapadu, ali prednost dajem GSW ako se susretnu u PO. 

 

Forma GSW trenutno nije toliko bitna, imaju najbolji omjer i mogu se lagano poceti odmarat za PO, a i razlika je imzedu regularne sezone i plejofa ogroman. Sumljam da je se Kerr preracunao, ipak ima masu naslova i iskustva da bi napravio takvu glupu gresku kao sto je krivo tempirat ekipu. Kerr je sve naucio od Zen Mastera i Popa i zato ima dajem jos prednosti Kerr > Brooks.

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
17 godina
offline
NBA liga

ljudi kao da su nekako brzo zaboravili sto je kd radio protivnicima prosle sezone, da on nije ove sezone ozljeden okc bi lagano bio 1. ili 2. na zapadu.

17 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Tesko, on ne igra nikakvu obranu po meni, a fizicki je nikakav faktor u igri, pogotovo ne na westu

 

 

Ali njegova ofenziva i tehnika definitivno...

 

Na westu bi ih mucio Houston s Howardom, definitivno Portland iz PO od prosle g, GSW jer nemaju dobre defanzivne bekove za thompsona i currya, i naravno Memphis koji igra kompletnu kosarku.

 

S Durantulom su tu negdje kao Dallas i Spursi opet.

Ali PO je prica za sebe pa se ne zelim zaletit i pricat gluposti. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
16 godina
offline
NBA liga

Kakva utakmica Spurs-Cavaliers, vrijedno finala, Cleveland dobio 128-125 nakon produzetaka

Malo me podsjetila da Heat-Spurs finale, u slicnom stilu kao Allen, Irving zabija za produzetke

Kawhi tragicar, promasuje dva slobodna pred kraj regularnog djela

 

Irving fantastican, 57pts, 7/7 trica

James 31pts

Parker 31pts

Duncan skoro triple-double 18pts-11reb-8ast

 

 

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
17 godina
offline
Re: NBA liga
Intel&ATI kaže...

Kakva utakmica Spurs-Cavaliers, vrijedno finala, Cleveland dobio 128-125 nakon produzetaka

Malo me podsjetila da Heat-Spurs finale, u slicnom stilu kao Allen, Irving zabija za produzetke

Kawhi tragicar, promasuje dva slobodna pred kraj regularnog djela

 

Irving fantastican, 57pts, 7/7 trica

James 31pts

Parker 31pts

Duncan skoro triple-double 18pts-11reb-8ast

 

 

 kako mi je zao sto nisam gledo, tolko dosadnih tekmi sam gledo ove sezone i onda ovakve propustim.

17 godina
neaktivan
offline
NBA liga

HOU - CLE (ova od prije neki tjedan) I CLE - SAS obavezno pogledat...naj tekme sezone

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
17 godina
offline
NBA liga

russel nije normalan, kako covjek igra iz utakmice u utakmicu, kako ga je lijepo gledat. rijetko se vida da neko sam ovako vodi cijeli tim, jer ozljedeni su kd, ibaka i kanter. wess upisuje triple double jedan za drugim. istina je da mu je fg% uzas, ali ako pogledate utakmicu, a ne samo statistiku nakon tekme, vidjet cete da nijedan sut ne uzima bez veze, radi sve kako bi pobjedio i uspjeva. evo bas jucer sam ga gledo, odlicna utakmica, sa ovakvim suigracima dobit jednu atlantu koja vodi cijelo vrijeme, prekrasno.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice