Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.620
|
čitano: 462.887
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Od 18:00h igramo protiv Škotske.

Očekivanja?

Očekujem tešku utakmicu jer nam nekak ne leže, iako nisu neka jaka momčad.

Ajde nek bude 2:0 za nas.
8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ja samo ne mogu virovat da se pokraj Pampas arene igra na maksimiru
Svasta….
15 godina
online
Hrvatska nogometna reprezentacija

Tako se to radi. Pripremaš se, fokusiraš se, u hotelu si s 5 zvjezdica, jedeš samo zdravo, dobivaš puno para svaki mjesec kad lotpu naganjaš, dobiješ plaću i od repke, voziš se u finim kolima i onda dobiješ gol u 5 minuti. Pa stvarno svaka čast. Ja bi osobno bio jako ponosan na sebe

11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

strašno koji sudac... al ajde, bar je nerješeno 

13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ovo je jedna od skadaloznijih odluka sudaca koje sam vidio zadnjih godina. Kamo je trebao Livi s nogom nakon ispucavanja lopte? Pitao bih ja Lewandovskog da pokaže ožiljak jer mi se čak čini da ga nije pipnuo a ovaj konj ni da pomisli ići pogledati VAR.  Suca na hlađenje dulje vrijeme.

Malo o igri... Defenzivni blok šteka, ne može Modrić sve pokrivati, Broz (onaj prije pustinje) fali jako ali imamo budućnost koja je potentna ali u toj defenzivi treba još dosta žganaca pojesti. Uglavnom, zanimljiva tekma.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put jučer u 22:55 (vrinho).
14 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Zanimljiva tekma u svakom slučaju. Obrana je jao meni. Erlić sa 3 odozada, mislim da ta opcija vise ne bi trebala dolaziti u obzir. Više me brinulo kako igrači daleko stoje od igrača, Poljaci su imali previše prostora. Kolektivna obrana nije bila na razini. Baturina i Sucic kad igraju tamo gdje trebaju igrati, to je užitak za gledati. Jako dvojben crveni. Livaković nema kuda s nogom, ali jbg kontakt je bio nakon izbijanja. Ali čini se da je Lewandoski namjerno uletio pod noge golmanu. Da tu nije bio Lewandoski sumnjam da bi isto sudili. Isto tako zašto se nije aktivirao VAR (po pravilima može se provjeriti crveni karton)?. Uvijek se Liviju neke čudne sudačke odluke događaju (sjetimo se onog penala protiv Argentine). Baš lik nema sreće. Ali opet, 3 boda smo izgubili puno prije.

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 23:15 (fighterZu).
15 godina
online
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ako je ovo crveni što je onda Pickford trebao dobiti u polufinalu svjetskog nakon starta na Mandži.

8 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

modric i perisic u obrani igrac manje, pogotovo perisic. Jednostavno lose i van ritma, covjeku stalno igrac iza leđa ili ga prolazi kao da ne postoji.

Vrijeme je da ga se polako pocne otpisivati.

 

Ovaj crveni onako, ni da ni ne, uvijek se moze diskutirati  je li ili nije livakovic "produzio" nogu nakon ispucavanja. Ja osobno ovo ne bi sudio.

 

 

No sve u svemu cijela utakmica na dalićevu dušu....

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
sporttest kaže...

modric i perisic u obrani igrac manje, pogotovo perisic. Jednostavno lose i van ritma, covjeku stalno igrac iza leđa ili ga prolazi kao da ne postoji.

Vrijeme je da ga se polako pocne otpisivati.

 

 

 

No sve u svemu cijela utakmica na dalićevu dušu....

 

Koja već utakmica koja ide na Dalićevu dušu? Čovjek je toliko tvrdoglav, da se onih par igrača nije samo povuklo još uvijek bi igrali kod Dalića u prvom sastavu. Isto tako stalno pljuje po HNLu, a igrači HNLa ga spašavaju. I zašto nije zvao Smolčića, koji je odličan igrač. Uglavnom, Dalić i Perišić najslabije karike.

8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
mmafan kaže...
sporttest kaže...

modric i perisic u obrani igrac manje, pogotovo perisic. Jednostavno lose i van ritma, covjeku stalno igrac iza leđa ili ga prolazi kao da ne postoji.

Vrijeme je da ga se polako pocne otpisivati.

 

 

 

No sve u svemu cijela utakmica na dalićevu dušu....

 

Koja već utakmica koja ide na Dalićevu dušu? Čovjek je toliko tvrdoglav, da se onih par igrača nije samo povuklo još uvijek bi igrali kod Dalića u prvom sastavu. Isto tako stalno pljuje po HNLu, a igrači HNLa ga spašavaju. I zašto nije zvao Smolčića, koji je odličan igrač. Uglavnom, Dalić i Perišić najslabije karike.

 ja samo čekam dan kad će se on povuć....jednostavno podkapacitiran.

što se tiče pljuvanja HNL, samo zbog toga bi se trebao povući. Čovjek koji priča o FAMILY pljuje svoju ligu koja je temej FAMILY, pa makar i lažno je hvali, daj joj vjetar u leđa. Jarni je otišao i zbog puno manje stvari (po meni).
Tom istom HNLu koji ti uzgaja igrače i u koji tvoj savez nije uložio jednog centa (a to mu je zapravo i svrha) od svih nagrada koje je pokupio ( jbg moraju se isplatiti bonusi i nerazumno velika plaća izbornika) uprvo pocinju pregovori za nova TV prava. Što mislite da li je ovako pametan izbornik pomogao da ta TV prava budu skuplja?

 

p.s. kada prica da se mjesto u reprezentaciji mora zaslužiti i da hnl  nije referenca za ulazak u reprezentaciju hajdemo se sjetiti dalicevih referenca sa kojima je usao u reprezentaciju.

 

2000. – 2002.  Varteks (pomocni trener)
2002. – 2005.  Varteks (sportski direktor)
2003. – 2005.  Varteks (pomocni trener)
2005. – 2007.  Varteks
2007. – 2008.  Rijeka
2008. – 2009.  Dinamo Tirana
2009. – 2010.  Slaven Belupo
2010. – 2012.  Al Faisaly
2006. – 2011.  U21 Hrvatska (pomocni trener)
2012. – 2013.  U23 Al Hilal
2013.        Al Hilal
2014. – 2017.  AL Ain FC

Jebene reference. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice