HNK Hajduk Split izdvojena tema zaključana tema

poruka: 2.232
|
čitano: 537.931
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
HNK Hajduk Split

U državi se odjednom od nogometaša očekuje da su uzor i primjer, a čak i oni koje vode državu su huligani i primitivci. Ako čemo pričati i samo o nogometu, one koji nam vide nogomet i koji su u vrhu HNS-a su seljačine i primitvci. Ali sad očekujemo od nogometaša da nam budu nekakvo ogledalo društva i primjer? O čemu mi pričamo?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
HNK Hajduk Split

Ja sam iz Bilica pokraj Šibenika i navijač sam Hajduka a Livaji poručujem "NAPUŠI SE KUKIJA DEBILU RETARDIRANI" 

14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
nicky.sl kaže...

Ja sam iz Bilica pokraj Šibenika i navijač sam Hajduka a Livaji poručujem "NAPUŠI SE KUKIJA DEBILU RETARDIRANI" 

 Woow. Kako boli..

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
12 godina
offline
HNK Hajduk Split

Problem u ovoj situaciji je kaj za odredene klubove vise ne igraju domaci decki. Nema vise onog naboj da igras za svoj klub, neki oldschool stih. Ovakve pizdarije su nekada bile normalne. Sada lete kazne cim se nekoga krivo pogleda. Sta cemo sa Joe Simunikom koji je dobio i mjesto izbornika nakon pjevanja na maksimiru? A jebate al se sve zaboravi ultra brzo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
nicky.sl kaže...

Ja sam iz Bilica pokraj Šibenika i navijač sam Hajduka a Livaji poručujem "NAPUŠI SE KUKIJA DEBILU RETARDIRANI" 

 Ako si od tamo onda dobro znaš da se u Šibeniku redovito pale dresovi i obilježja Hajduka jer oni na svu silu žele da su "drugačiji" od ostatka Dalmacije. Ulizuju se purgerima i navijaju zajedno s njima protiv Hajduka ali eto oni su "sami protiv svih" i drugačiji. Što je sve ok, ali onda nemojte plakati kad vas se bocne s druge strane. Svugdje se prezentira danas kako samo hajdukovci eto iz čista mira mrze Šibenik a ovi eto obožavaju Hajduk i Split. Moš mislit.

 

Šibenčani redovito sjede na tribini sa dinamovcima i pjevaju "ubij tovara". To je sve normalno i ok valjda...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2023 17:59 (antimadridista).
10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Šibenik kao grad da mrze Hajduka to je istina ali kompletna okolica ugrubo barem 80% ljudi su iskreni Hajdukovci u koje se i ja ubrajam.

Livajina pisma me zbilj pogodila i uvridila i priko toga mu ne mogu prići. 

11 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Ne znam što se sad svi prave mutavi pa ispada da je Livaja uvridija Šibenik ka grad. Pa nije pa s Marsa i zna da ima Hajdukovaca kolko oš' u Šibeniku i uostalom DPH Šibenik.
Što je piva odnosilo se na navijače (Funcute) i nemojte previše fantazirat oko toga.

Da mu je to trebalo i nije, jbga što je tu je. Treba je bit pametniji.
13 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
nicky.sl kaže...

Šibenik kao grad da mrze Hajduka to je istina ali kompletna okolica ugrubo barem 80% ljudi su iskreni Hajdukovci u koje se i ja ubrajam.

Livajina pisma me zbilj pogodila i uvridila i priko toga mu ne mogu prići. 

 Ako i sam kažeš da grad Šibenik mrzi Hajduk a okolica odakle si ti ne, onda ne znam zašto si se našao uvrijeđen. Kad i sam praviš razliku. Zna se kome je pjesma namijenjena. Namijenjena je kao provokacija Funcutima, ništa drugo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2023 18:16 (antimadridista).
10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
antimadridista kaže...
nicky.sl kaže...

Šibenik kao grad da mrze Hajduka to je istina ali kompletna okolica ugrubo barem 80% ljudi su iskreni Hajdukovci u koje se i ja ubrajam.

Livajina pisma me zbilj pogodila i uvridila i priko toga mu ne mogu prići. 

 Ako i sam kažeš da grad Šibenik mrzi Hajduk a okolica odakle si ti ne, onda ne znam zašto si se našao uvrijeđen. Kad i sam praviš razliku. Zna se kome je pjesma namijenjena. Namijenjena je kao provokacija Funcutima, ništa drugo.

 Pošto živim 6km od Šibenske poljane oliti centra grada smatram se Šibenčaninom i stoga me ta pisma pogodila, ipak je Šibenik moj grad a nogometni klub Šibenik nije moj klub Hajduk je moj klub.

Razumin ja da je to namjenjeno Funcutima al svejedno me pogodilo. 

 

13 godina
offline
HNK Hajduk Split

Shvaćam. Ali s druge strane Hajduk ima navijača svugdje u Hrvatskoj i šire. I svugdje se isto tako pjevaju pogrdne pjesme o Hajduku i Dalmatincima. I meni je nelogično očekivati da hajdukovci ne odgovaraju na takve pjesme samo zato jer bi to moglo pogoditi nekog navijača Hajduka koji tamo živi. 

 

Pa između ostalog u Zagrebu živi tisuće navijača Hajduka. A znamo kakvi su odnosi. Bilo bi glupo da sad neki navijač Hajduka iz Zagreba osobno shvaća nešto što se pjeva kao provokacija dinamovcima.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
antimadridista kaže...

Shvaćam. Ali s druge strane Hajduk ima navijača svugdje u Hrvatskoj i šire. I svugdje se isto tako pjevaju pogrdne pjesme o Hajduku i Dalmatincima. I meni je nelogično očekivati da hajdukovci ne odgovaraju na takve pjesme samo zato jer bi to moglo pogoditi nekog navijača Hajduka koji tamo živi. 

 

Pa između ostalog u Zagrebu živi tisuće navijača Hajduka. A znamo kakvi su odnosi. Bilo bi glupo da sad neki navijač Hajduka iz Zagreba osobno shvaća nešto što se pjeva kao provokacija dinamovcima.

 Sve to stoji ali jedan igrač njegovog kalibra to nebi smio raditi tim pismama je misto na tribinama a ne među igračima na travnjaku. 

12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
antimadridista kaže...
nicky.sl kaže...

Šibenik kao grad da mrze Hajduka to je istina ali kompletna okolica ugrubo barem 80% ljudi su iskreni Hajdukovci u koje se i ja ubrajam.

Livajina pisma me zbilj pogodila i uvridila i priko toga mu ne mogu prići. 

 Ako i sam kažeš da grad Šibenik mrzi Hajduk a okolica odakle si ti ne, onda ne znam zašto si se našao uvrijeđen. Kad i sam praviš razliku. Zna se kome je pjesma namijenjena. Namijenjena je kao provokacija Funcutima, ništa drugo.

 Napisana je da je pivaju navijači, ne igrači. Pretjera je i amen. Znam dosta ljudi iz Šibenika i okolice (pozdrav Petroviću iz Bilica) koji navijaju za Šibenik, za Hajduk, a i one koje zaboli ona stvar za nogomet. Za ove prve me baš briga što ih je uvidija ali uvridija je i ove ostale. Za početak bi isprika bila na mistu.

 

7 godina
protjeran
offline
Re: HNK Hajduk Split
Ja bas suprotno mislim, ne ocekujem ispriku niti mislim da je triba dat. On je igrac hajduka kojeg se najvise vriđa al on je isto tako i navijac hajduka. On isto ima pravo ba svoje misljenje i svoje stavove i uzvracanje udarca. Ka sta sam vec reka price da je on “idol mladima,igrac njegovog kalibra blabla” on to nije bira, to su mu drugi dali….on samo zivi svoj zivot
7 godina
protjeran
offline
Re: HNK Hajduk Split
A i nadam se da ce ovo probudit prgavost u drugim igracima, da nogomet opet bude nogomet
10 godina
offline
HNK Hajduk Split

 


HST je nekada slovio za pravi antifašistički klub. Imao je navijače posvuda.
Nije bilo mržnje koja se valjala ulicama i tribinama, kao danas.

 

Nažalost, zahvatile su ga neke druge stvari u međuvremenu.

Nije problem samo ML kao takav, nego što i ima podršku samoga kluba i navijača.

Nije dobro kada ulica, rulja, huligani imaju glavnu riječ.

 

Fantomska udruga NH je nedavno rekla da na stadion, sem gostujućeg dijela smiju samo članovi udruge...
Huligani HST-a su na autocesti blokirali promet, a trebalo je proći vozilo Hitne pomoći, htjeli dići benz. pumpu u zrak, napadali policiju,
....čemu sve to??

 

Nisu to pojedinači ispadi, nego organizirana falanga koja nema baš dobre i iskrene namjere sa neistomišljenicima.

Da, se razmemo, ne volim ni Dinamove huligane, koji su uz pomoć zlih sila(+izdajnika, petokolonaša) napokon preuzeli DZG.

 

Radi se tome, da danas i navijači, ultrasi žele imati koristi od svojeg navijanja za klub.
Bilo materijalne, neke koristi da zadovolje svoje niske strasti.

 

Osobno, mi je nezamislivo da neko može u HR, izvjesiti transpranete koji podržavaju nacifašizam, kao što je to uradila nedavno Torca i BBB.
Zamisle da neko na taj način u DE, na nogometnoj tribini podrži WM. Suludo.


Klubovi će raditi i funkcionirati na način sukladan važečim zakonima, al gore opisane pojavnosti, trebalo bi u korijenu sasjeći.
Nulta tolerancija na nasilje i mržnju. To je poanta.

dzg
10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Tvpronlem kaže...
Ja bas suprotno mislim, ne ocekujem ispriku niti mislim da je triba dat. On je igrac hajduka kojeg se najvise vriđa al on je isto tako i navijac hajduka. On isto ima pravo ba svoje misljenje i svoje stavove i uzvracanje udarca. Ka sta sam vec reka price da je on “idol mladima,igrac njegovog kalibra blabla” on to nije bira, to su mu drugi dali….on samo zivi svoj zivot

 On je obično mandrilo Splitsko

13 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
PzKpfw kaže...

 


HST je nekada slovio za pravi antifašistički klub. Imao je navijače posvuda.
Nije bilo mržnje koja se valjala ulicama i tribinama, kao danas.

 

Nažalost, zahvatile su ga neke druge stvari u međuvremenu.

Nije problem samo ML kao takav, nego što i ima podršku samoga kluba i navijača.

Nije dobro kada ulica, rulja, huligani imaju glavnu riječ.

 

Fantomska udruga NH je nedavno rekla da na stadion, sem gostujućeg dijela smiju samo članovi udruge...
Huligani HST-a su na autocesti blokirali promet, a trebalo je proći vozilo Hitne pomoći, htjeli dići benz. pumpu u zrak, napadali policiju,
....čemu sve to??

 

Nisu to pojedinači ispadi, nego organizirana falanga koja nema baš dobre i iskrene namjere sa neistomišljenicima.

Da, se razmemo, ne volim ni Dinamove huligane, koji su uz pomoć zlih sila(+izdajnika, petokolonaša) napokon preuzeli DZG.

 

Radi se tome, da danas i navijači, ultrasi žele imati koristi od svojeg navijanja za klub.
Bilo materijalne, neke koristi da zadovolje svoje niske strasti.

 

Osobno, mi je nezamislivo da neko može u HR, izvjesiti transpranete koji podržavaju nacifašizam, kao što je to uradila nedavno Torca i BBB.
Zamisle da neko na taj način u DE, na nogometnoj tribini podrži WM. Suludo.


Klubovi će raditi i funkcionirati na način sukladan važečim zakonima, al gore opisane pojavnosti, trebalo bi u korijenu sasjeći.
Nulta tolerancija na nasilje i mržnju. To je poanta.

 Joj daj nemoj molim te soliti pamet. Bad Blue Boysi eto po Europi ne divljaju i ne prave probleme? Koja to ultras grupa ne radi probleme? Izolirati navijače Hajduka kako nekakvu gamad dok su svi ostali uljudni, ne mlate se ne, ne razbijaju i ne provociraju je dno dna. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Pa retardinho je napisa svoje mišljenje a ono nije daleko od istine. Ako navijači sami za sebe govore da su Ustaše, pivaju ustaške pisme i viču ustaške parole, onda im valjda i netko drugi može reći da su Ustaše.
Nećemo valjda raspravljati jesu li Ustaše fašisti?
7 godina
protjeran
offline
Re: HNK Hajduk Split
Zaporožac kaže...
nicky.sl kaže...

 Mene je tvoj nick asocirao da si iz Slavonije kao i ja... Roditelji djed, baka su mi Imoćani (Ričice, Lovreć, Runovići) pa sam po tome Hajdukovac, no nisam nikada bio preopterećen tim sportsko-političkim mafijaškim igricama. Nogomet sam volio kao mladić u osamdesetim, sad mi je sve to sranje. Previše novca, igrači odlaze premladi vanka, stalno neke svađe, promjene trenera, kako kod nas tako i u svijetu. Nogomet mi je izgubio čar kao sport. Iz ex pljugoslavije bih preuzeo zakon da igrač kojega si školovao mora tvome klubu ostati bar do njegove 25 god. života. ako je 2igrač2 lijepo će se razviti, klubovi će nam u EU natjecanjima biti kvalitetniji, više publike na stadionima, a oni poslije 25 godine ako valjaju, uvijek mogu zaraditi lijepe novce. no, to bi se moralo riješiti u okviru UEFE baš za države gdje su nogometna prvenstav loša zbog prijevremenog odlaska mlađih igrača. Tu bi ubrojio i Bugarsku, Rumunjsku, Sloveniju, skandinavske zemlje, ima ih dosta koje bi pristale na takav zakon.

PzKpfw kaže...

 

 Ne, ne mislim samo na huligane, jednoga kluba. Meni su svi isti. To uvijek ponavljam u svojim postovima.

BBB su ustvari ustaška mladež. Nacifašistička falanga.  

Ti si sociološko-psihijatrijski fenomen ..

Bezobraznik koji je zaposlen u Bug redakciji i koristi ovaj profil da serucka, kao što je seruckao svojim original nickom prije 6-7 godina...

Lukavo si progurao pričicu - buhu da si ti "onaj" you tuber, no nisi. Te jadne psihološke igrice kod mene ne pale.

Znam tko si, dragane.

 

Budeš li još jednom napisao ovakav proser, prijavit ću te nadležnima, jer sam ti već rekao da imam Screenshotove tvojih najvećih uvreda prema Republici Hrvatskoj, njenim građanima.

 

Ovo ti je zadnje upozorenje. !

 

Hoćeš li da ti pročitam članak zakona po kojemu je ovaj tvoj post zakonski neprihvatljiv, te možeš otići u bajbokanu zbog njega ?

 naš Matija je  posvadan sa cilim svitom i socijalno retardiran, veliki je komunist da to mozda ni ne zna, al prije svega ideologija mu je uvlecenje u supak bugu i svemu mainstream.

 

najgore od svega je sta je na drustvenim mrezama jednako retardiran

BlueMax kaže...
Pa retardinho je napisa svoje mišljenje a ono nije daleko od istine. Ako navijači sami za sebe govore da su Ustaše, pivaju ustaške pisme i viču ustaške parole, onda im valjda i netko drugi može reći da su Ustaše.
Nećemo valjda raspravljati jesu li Ustaše fašisti?

 nebi bas tako generalizira....i sam sam puno godina provea na tribini, uvik se iskazuje nacionalna pripadnost, medutim u masi nekom pobigne neka "ustaska"....al masom je lako manipulirat, pogotovo na domacim utakmicama di ima puno dice

12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Pobigne digod i da cila tribina viče za dom spremni, većina tetoviranje ekipe, pogotovo bbb, ima po sebi ustaške simbole itd. Nebitno, to je danas navijački folklor, nisam na to mislio nego da ako sami sebe zovu ustašama nije valjda problem da ih neko drugi tako zove.
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Kad je već otiša dupli post, da ga prominin. Ovo da navijači sebe mogu zvat ustašama a drugi ih ne bi smili mi je ko riječ nigger.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2023 8:18 (BlueMax).
7 godina
protjeran
offline
Re: HNK Hajduk Split
BlueMax kaže...
Pobigne digod i da cila tribina viče za dom spremni, većina tetoviranje ekipe, pogotovo bbb, ima po sebi ustaške simbole itd. Nebitno, to je danas navijački folklor, nisam na to mislio nego da ako sami sebe zovu ustašama nije valjda problem da ih neko drugi tako zove.

 za dom spremni je diskutabilno.......to mnogi zele progurat pod ustaski pozdrav i istina je da su ga koristile ustase, al koristile su i sva moguca vojna salutiranja, pozdravljanja zapovjednika koja se i danas koriste i koja nisu zabranjena.

veze nemam sa ustasvom al osobno mislim da za dom spremni ne triba bit zabranjeno.

BlueMax kaže...

Kad je već otiša dupli post, da ga prominin. Ovo da navijači sebe mogu zvat ustašama a drugi ih ne bi smili mi je ko riječ nigger.

 koja to grupa sebe zove ustasama? ne pravim se pametan nego stvarno pitam, jer do sad nisam vidia da je neka grupa izasla sa tim vanka

12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Tvpronlem kaže...
BlueMax kaže...
Pobigne digod i da cila tribina viče za dom spremni, većina tetoviranje ekipe, pogotovo bbb, ima po sebi ustaške simbole itd. Nebitno, to je danas navijački folklor, nisam na to mislio nego da ako sami sebe zovu ustašama nije valjda problem da ih neko drugi tako zove.

 za dom spremni je diskutabilno.......to mnogi zele progurat pod ustaski pozdrav i istina je da su ga koristile ustase, al koristile su i sva moguca vojna salutiranja, pozdravljanja zapovjednika koja se i danas koriste i koja nisu zabranjena.

veze nemam sa ustasvom al osobno mislim da za dom spremni ne triba bit zabranjeno.

BlueMax kaže...

Kad je već otiša dupli post, da ga prominin. Ovo da navijači sebe mogu zvat ustašama a drugi ih ne bi smili mi je ko riječ nigger.

 koja to grupa sebe zove ustasama? ne pravim se pametan nego stvarno pitam, jer do sad nisam vidia da je neka grupa izasla sa tim vanka

 Meni to nije diskutabilno i čim neko to viče znači da se smatra ustašom. Čak je i zakon vrlo jasan oko toga. A bilo je na tribini i Jure i Bobana, Guste magle i sličnih sranja. 

7 godina
protjeran
offline
Re: HNK Hajduk Split
BlueMax kaže...
Tvpronlem kaže...
BlueMax kaže...
Pobigne digod i da cila tribina viče za dom spremni, većina tetoviranje ekipe, pogotovo bbb, ima po sebi ustaške simbole itd. Nebitno, to je danas navijački folklor, nisam na to mislio nego da ako sami sebe zovu ustašama nije valjda problem da ih neko drugi tako zove.

 za dom spremni je diskutabilno.......to mnogi zele progurat pod ustaski pozdrav i istina je da su ga koristile ustase, al koristile su i sva moguca vojna salutiranja, pozdravljanja zapovjednika koja se i danas koriste i koja nisu zabranjena.

veze nemam sa ustasvom al osobno mislim da za dom spremni ne triba bit zabranjeno.

BlueMax kaže...

Kad je već otiša dupli post, da ga prominin. Ovo da navijači sebe mogu zvat ustašama a drugi ih ne bi smili mi je ko riječ nigger.

 koja to grupa sebe zove ustasama? ne pravim se pametan nego stvarno pitam, jer do sad nisam vidia da je neka grupa izasla sa tim vanka

 Meni to nije diskutabilno i čim neko to viče znači da se smatra ustašom. Čak je i zakon vrlo jasan oko toga. A bilo je na tribini i Jure i Bobana, Guste magle i sličnih sranja. 

 to ne znaci da se smatra ustasom nego to znaci da ih ti smatras ustasom jer stavljas ljude u okvire
znam puno pametnih i uspjesnih ljudi kojima je taj pozdrav prihvatljiv a ne misle nista pozitivno o ustaskom pokretu....
a te idiotarije sta odredene stranke i mediji pokusavaju progurat ne jebem dva posto 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2023 10:24 (Tvpronlem).
13 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Tvpronlem kaže...
BlueMax kaže...
Pobigne digod i da cila tribina viče za dom spremni, većina tetoviranje ekipe, pogotovo bbb, ima po sebi ustaške simbole itd. Nebitno, to je danas navijački folklor, nisam na to mislio nego da ako sami sebe zovu ustašama nije valjda problem da ih neko drugi tako zove.

 za dom spremni je diskutabilno.......to mnogi zele progurat pod ustaski pozdrav i istina je da su ga koristile ustase, al koristile su i sva moguca vojna salutiranja, pozdravljanja zapovjednika koja se i danas koriste i koja nisu zabranjena.

veze nemam sa ustasvom al osobno mislim da za dom spremni ne triba bit zabranjeno.

BlueMax kaže...

Kad je već otiša dupli post, da ga prominin. Ovo da navijači sebe mogu zvat ustašama a drugi ih ne bi smili mi je ko riječ nigger.

 koja to grupa sebe zove ustasama? ne pravim se pametan nego stvarno pitam, jer do sad nisam vidia da je neka grupa izasla sa tim vanka

 I sieg heil pozdrav i kukasti križevi su se koristili negdje drugo prije nego što su to preuzeli nacisti. Pa kad danas neki ultra desničar tako pozdravlja sa rukom onda je jasno na što se poziva. Ili ako te recimo u Njemačkoj ulove da tako nazdravljaš, gulit ćeš u zatvoru. Ne treba se praviti blesav. Jasno je zašto neki viču za dom spremni i na koja vremena se pozivaju. Nije baš slučajnost da isti ti koji pjevaju ubij Srbina viču i za dom spremni.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2023 10:40 (antimadridista).
10 godina
offline
HNK Hajduk Split

 

Nažalost, ne samo Torcida, BBB i ostale huligansko-fašističke falange, nego čak i navijači HR reprezentacije svojim ponašanjem i skandiranjem znaju nemali broj put skrenuti u extemizam.

To su vam činjenice.

 

Umjesto da se isprazni tribina prilikom tih devijatnih ponašanja, samo se deklerativno osuđuje extremizam, te plaćaju simbolični novčane kazne.

Problem je što nema političke volje da se to riješi.

 

Ne treba se bojati takvih stvari, nego ultimativno osuditi takvo zlo.

dzg
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
PzKpfw kaže...

 

Nažalost, ne samo Torcida, BBB i ostale huligansko-fašističke falange, nego čak i navijači HR reprezentacije svojim ponašanjem i skandiranjem znaju nemali broj put skrenuti u extemizam.

To su vam činjenice.

 

Umjesto da se isprazni tribina prilikom tih devijatnih ponašanja, samo se deklerativno osuđuje extremizam, te plaćaju simbolični novčane kazne.

Problem je što nema političke volje da se to riješi.

 

Ne treba se bojati takvih stvari, nego ultimativno osuditi takvo zlo.

 Misliš onih 80% Bosanaca? Jebiga, imaju dvojno državljanstvo pa su samim tim i glasači a njih nitko ne želi ljutiti.

7 godina
protjeran
offline
HNK Hajduk Split

tip misli da ce njega zabolit novcana kazna i da ce se kajat zbog toga.......o boze cega sve ovde ima 

12 godina
offline
HNK Hajduk Split

Ajmo bit pošteni pa reći ovako: Livaja je nogometaš, 1.HNL, reprezentativac i samim tim je javna osoba.

 

Nije isto je li uvredljive pjesme i komentari dolaze od navijača ili javne osobe.

 

Kad je Prlja iz Let 3 onako maloumno vrijeđao Hajdukove juniore svi smo se digli na zadnje noge i pljuvali po njemu te tražili ispriku. Nema veze što je on navijač, on je javna osoba a u tom trenutku i predstavnik cijele Hrvatske.

Čovjek se ispričao čim se otrijeznio.

 

Livaja je također javna osoba a kao reprezentativac predstavnik cijele Hrvatske.

S te strane njegova isprika bi bila vrlo poželjna.

Vrijedi i za Vuškovića.

6 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Da, zabolilo bi ga 100.000 eura, da vise od godine radi za kaznu. Ne, nece se pokajat, to niti nije smisao. Smisao je da bude primjer, ovo nije privatna festa u privatnom narodnjackom klubu. Ovo je javna osoba, u dresu svoga kluba, on je kao  zaposlenik pozivao na nasilni obracun, na terenu, pred publikom. On moze bit navijac, ali je prije svega zaposlenik, igrac, reprezentativac, javna osoba. Redikuli to ne shvacaju. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice