HNK Hajduk Split izdvojena tema zaključana tema

poruka: 2.232
|
čitano: 537.172
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Opet ti po sucu?
Ali ovaj put se slažem. Totalno izgubljen. Vitoria je do 70. minute trebala imati 3 igrača manje.
Hajduk je imao zicere koji se moraju realizirati.
Dobra tvrda utakmica.
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Ali da VARa nema u ovom dijelu natjecanja,to mi nikako nije jasno!
Sudac tragikomican!
AUDIOFIL
14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
BlueMax kaže...
Opet ti po sucu?
Ali ovaj put se slažem. Totalno izgubljen. Vitoria je do 70. minute trebala imati 3 igrača manje.
Hajduk je imao zicere koji se moraju realizirati.
Dobra tvrda utakmica.

 Moram, ovo boli kad gledaš. Da je bio VAR sudac bi bio udaljen sa terena. :)

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
HNK Hajduk Split

Čestitke Hajduku na prolasku u daljnje kolo...

 

Kad gledaš ove sudce, danas i jučer, naši sudci mi izgledaju sasvim ok ...

 

Idemo dalje ...

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2022 21:17 (Taraba).
11 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
volegradele kaže...
Ali da VARa nema u ovom dijelu natjecanja,to mi nikako nije jasno!
Sudac tragikomican!

 

Nebitno natjecanje.

Ta konferencijska liga je sprdacina i 80% klubova igra bez motiva to natjecanje.

Nema paprike što bi se narodnim riječima reklo.

 

4 godine
offline
HNK Hajduk Split

Čestitke Hajduku od navijača Dinama. Al navijači (ako te možemo tako zvati) opet rade sranje. Mislim da vam opet slijede sankcije.

13 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Silent horror1992 kaže...

Nebitno natjecanje.

Ta konferencijska liga je sprdacina i 80% klubova igra bez motiva to natjecanje.

Nema paprike što bi se narodnim riječima reklo.

 

 Glupost. Ovo natjecanje je napokon šansa i manjim klubovima da steknu europskog iskustva, podignu koeficijent svoje lige, a na kraja dana naravno, da nešto i zarade. Jedan od rijetkih poteza lopova iz UEFA da je na korist manjim klubovima u koje se non stop kunu.

 

A to što se neki ko recimo Manchester United i dalje smatraju svjetskim vrhom, a jedva osiguraju i tu Konferencijsku ligu pa kao igraju bez motiva je samo njima na sramotu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: HNK Hajduk Split
Na to ih je policija isprovocirala. Svi su protiv torcide...
13 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
silvio3105 kaže...
Na to ih je policija isprovocirala. Svi su protiv torcide...

 Treba sociologa Dražena Lalića pitati za komentar.

On uvijek objektivno gleda na događaje i sigurno će znati razlog zašto se to desilo

5 godina
offline
HNK Hajduk Split

Iako sam navijac Dinama, cestitam Hajduku na prolazu, a sad na Villareal nek ih doceka ljepa dobrodoslica na Poljudu.

 

Kaj se tice navijaca, da su prvu tekmu nasi tako bacali stolice na igrace i klupu itd. svi MSM hrvatski bi brujali kako su huligani opet unistili tekmu i kaj sve ne, a o njima jucer nista previse sto su radili cijelu tekmu i onda kao samo huliganizam postoji na Balkanu... uvijek su bila dvostruka mjerila. a potrugalci su jucer stvarno bili prgavi do max.

Binance Referal - https://binance.com/en/register?ref=SZFZHBAA Celsius Referal- https://celsiusnetwork.app.link/132175cb27
10 godina
offline
HNK Hajduk Split

 

Huligani su huligani. Diđo u đitu grtad, te napadaju obične ljude kaj žele provesti mirnu večer u društvu.

Kod nas huigani isto tako napadaju obične ljude koje vole nogomet i pritom ne vole nered i huligane.

Teroristički atak na bez.pumpu i policiju, ma užas.

 

Još najbolji igrača HST provocira protivničku ekipu. Ka je to sport?

 

Ne može ulica voditi klub. U ZGB smo to odavno shvatili.

HST je taoc svojih navijača. Tako je bilo i sa ultrasima DZGa, pa ih se klub odrekao, dok se nisu s godinama primirili, te bili utišani represivni aparatom.

 

Nulta tolerancija na bilo kakvo nasilje. Sa bilo čije strane.

dzg
10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
PzKpfw kaže...

 

Huligani su huligani. Diđo u đitu grtad, te napadaju obične ljude kaj žele provesti mirnu večer u društvu.

Kod nas huigani isto tako napadaju obične ljude koje vole nogomet i pritom ne vole nered i huligane.

Teroristički atak na bez.pumpu i policiju, ma užas.

 

Još najbolji igrača HST provocira protivničku ekipu. Ka je to sport?

 

Ne može ulica voditi klub. U ZGB smo to odavno shvatili.

HST je taoc svojih navijača. Tako je bilo i sa ultrasima DZGa, pa ih se klub odrekao, dok se nisu s godinama primirili, te bili utišani represivni aparatom.

 

Nulta tolerancija na bilo kakvo nasilje. Sa bilo čije strane.

 Slažem se sa zadnjom rečenicom a navijače Dinama ne uspoređuj s Torcidom mi smo ipak institucija naspram njih

7 godina
protjeran
offline
Re: HNK Hajduk Split
PzKpfw kaže...

 

Huligani su huligani. Diđo u đitu grtad, te napadaju obične ljude kaj žele provesti mirnu večer u društvu.

Kod nas huigani isto tako napadaju obične ljude koje vole nogomet i pritom ne vole nered i huligane.

Teroristički atak na bez.pumpu i policiju, ma užas.

 

Još najbolji igrača HST provocira protivničku ekipu. Ka je to sport?

 

Ne može ulica voditi klub. U ZGB smo to odavno shvatili.

HST je taoc svojih navijača. Tako je bilo i sa ultrasima DZGa, pa ih se klub odrekao, dok se nisu s godinama primirili, te bili utišani represivni aparatom.

 

Nulta tolerancija na bilo kakvo nasilje. Sa bilo čije strane.

 kad ce ovaj tip vise dobit ban

13 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
PzKpfw kaže...

 

Huligani su huligani. Diđo u đitu grtad, te napadaju obične ljude kaj žele provesti mirnu večer u društvu.

Kod nas huigani isto tako napadaju obične ljude koje vole nogomet i pritom ne vole nered i huligane.

Teroristički atak na bez.pumpu i policiju, ma užas.

 

Još najbolji igrača HST provocira protivničku ekipu. Ka je to sport?

 

Ne može ulica voditi klub. U ZGB smo to odavno shvatili.

HST je taoc svojih navijača. Tako je bilo i sa ultrasima DZGa, pa ih se klub odrekao, dok se nisu s godinama primirili, te bili utišani represivni aparatom.

 

Nulta tolerancija na bilo kakvo nasilje. Sa bilo čije strane.

Kolega, vi ste očito slijepi kad pored prebjegax2 i danas Krešimira Antolića, kojeg osobno poznajem skorom trideset godina i koji se je od prelaska pod MM skute promjenio za 180', nekome držite prodike?! 
Ako ste se baš i htjeli referirat, mogli ste za početak pokušat biti pismeniji i koncizniji u sadržaju i izričaju, "dva kluba bratska, sa kojima je uvijek ponosna Hrvatska"! 
U Zagrebu, odnosno Dinamu ste imali nekad gospodu na tribinama, kasnije je došla ekipa BBBa koji su imali nekakav drugi predznak kakav se je pojavio početkom 90ih, a onda su se počeli stvarati klanovi unutar BBB skupine, i priča je pošla krivo! A sve se zna tko je inicirao takvu situaciju i razvoj događaja u gradu i na tribinama! 

Danas "Hajduk" ima bez obzira na sve "milijardu" pretplatnika, uvijek ispunjene tribine koje dišu jedno, makar su "ulica" kako vi pišete, ma i nekolicina provokatora mućkih oko mene slično zbori! Ali kada im spomenete krimene vezane za glavni grad RH, od sto junaka jednog glasa čuti nije! 

Umesto da ste se oglasili kako se pridružujete čestitkama na pobjedi, vi pokušavate prosipavati žuč, ali uzalud, bespotrebno i nekvalitetno! 

ATJ Lučko
2 godine
online
Re: HNK Hajduk Split
Tvpronlem kaže...
kad ce ovaj tip vise dobit ban

 zašto bi sam sebi dao bann odn. zašto bi mu tata ili mama dali bann?

nek` se mali zabavalja...kaže tata, iz redakcije buga. 

razmisli... 

 

*moguće je da je i sam zaposlen u redakciji, pa nekad naočigled piše pravopisno pogrešno, ponekad super točno, što je nemoguće...

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2022 9:45 (Zaporožac).
2 godine
online
Re: HNK Hajduk Split
Hexfire kaže...
 Glupost. Ovo natjecanje je napokon šansa i manjim klubovima da steknu europskog iskustva, podignu koeficijent svoje lige, a na kraja dana naravno, da nešto i zarade. Jedan od rijetkih poteza lopova iz UEFA da je na korist manjim klubovima u koje se non stop kunu.

 A to što se neki ko recimo Manchester United i dalje smatraju svjetskim vrhom, a jedva osiguraju i tu Konferencijsku ligu pa kao igraju bez motiva je samo njima na sramotu.

pod manjim vjerojatno misliš na klubove koji imaju manje novaca !

što se tiče tog Manchester-a, osim Ronalda kojemu trebaju kvalitetni suigrači da bi i on bio kvalitetan u ekipnom sportu kao što je nogomet, MU nema već dvije-tri godine neku vrstu igrača da bi se u njihovoj ligi borili za vrh.

 

tamo s ovom ekipom konferencijska liga, u hrvatskoj ligi bi išli na ligu prvaka.

ili misliš da su dinamo i Hajduk kvalitetnijeg kadra od sadašnjeg MU ?

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2022 9:49 (Zaporožac).
13 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Zaporožac kaže...

pod manjim vjerojatno misliš na klubove koji imaju manje novaca !

što se tiče tog Manchester-a, osim Ronalda kojemu trebaju kvalitetni suigrači da bi i on bio kvalitetan u ekipnom sportu kao što je nogomet, MU nema već dvije-tri godine neku vrstu igrača da bi se u njihovoj ligi borili za vrh.

 

tamo s ovom ekipom konferencijska liga, u hrvatskoj ligi bi išli na ligu prvaka.

ili misliš da su dinamo i Hajduk kvalitetnijeg kadra od sadašnjeg MU ?

 Mislim na klubove koji su dosad imali 0% šanse sudjelovati u ikakvom europskom natjecanju i doprinositi koeficijentu svoje zemlje. 

 

Primjer Manchestera je bio u kontekstu skroz promašene izjave da klubovi nastupaju u tom natjecanju bez motiva. Bez motiva igraju samo oni koji su si umislili da bi trebali igrati LP, a ušli samo u Konferencijsku pa ih je sad sram. Jedan Hajduk i Dinamo sigurno ne bi igrali bez motiva.

 

Ne znam kakva ti je ovo usporedba kadra MU i Dinama/Hajduka i s čime to ima veze. Vjerojatno s ničim ko i sve što si dosad napisao.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Tvpronlem kaže...
PzKpfw kaže...

 

Huligani su huligani. Diđo u đitu grtad, te napadaju obične ljude kaj žele provesti mirnu večer u društvu.

Kod nas huigani isto tako napadaju obične ljude koje vole nogomet i pritom ne vole nered i huligane.

Teroristički atak na bez.pumpu i policiju, ma užas.

 

Još najbolji igrača HST provocira protivničku ekipu. Ka je to sport?

 

Ne može ulica voditi klub. U ZGB smo to odavno shvatili.

HST je taoc svojih navijača. Tako je bilo i sa ultrasima DZGa, pa ih se klub odrekao, dok se nisu s godinama primirili, te bili utišani represivni aparatom.

 

Nulta tolerancija na bilo kakvo nasilje. Sa bilo čije strane.

 kad ce ovaj tip vise dobit ban

Neće nikada dobiti ban,jer on ne trola-on zaista misli što i piše,što je još gora situacija jer takvoga čovjek treba ili natući,ili mu pružiti psihijatrijsku pomoć!
To prosipanje gluposti radi i u temi Dinamo,di se "kuiš ono,purgerskom spikom smatra jednim od ekipe",a da nikada nogom nije kročio na stadion.
Dao sam mu TD zbog tih njegovih iritantnih kratica,koje izgleda samo on razumije,

ali se slažem u jednome da zaista treba biti nultna tolerancija za huligane!


Sa mnom je radio jedna mladi kolega koji je "Torcidaš",on uredno iz Sl.Broda ide na utakmice samo da napravi sranje.

Znači,to mu je cilj ide se potući,nešto razbiti i to je to.
Inače,u njemu nema niti 60 Kg niti ne zna nabrojati niti jednoga igrača Hajduka....čuo je za onoga Srnu.
Policija bi zaista trebala lomiti kosti takvoj ekipi,dečkima dati punu ratnu spremu,gumene metke/pendreke i deri!
Par takvih akcija i biti će svi oni manji od makovoga zrna!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
2 godine
online
Re: HNK Hajduk Split
Hexfire kaže...
Ne znam kakva ti je ovo usporedba kadra MU i Dinama/Hajduka i s čime to ima veze. Vjerojatno s ničim ko i sve što si dosad napisao.

koje sve što sam napisao nema veze s čim ?

 

*ne petljam se oko nečijeg motiva, no MU sigurno nije motiviran igrati s Pržogrncima, odakle si izgleda ti (po tvojoj drskosti).

budi pristojan na forumu.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
13 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Zaporožac kaže...

koje sve što sam napisao nema veze s čim ?

 Pa sve ovo gdje spominješ Manchester, uspoređuješ kadar s Dinamom, Ronalda itd nema nikakve veze s ničim, a najmanje s Konferencijskom ligom. Si fan Uniteda pa te upiknulo što sam baš njih spomenuo? Stavi si onda Tottenham ili Arsenal, isti vrag u ovom kontekstu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
HNK Hajduk Split

 

 

Ma, dobro je da što više HR klubova skuplja koedficijente u Evropi.

 

Svaka čast na tolikom navijačkom pokretu, athomsferi, koreografiji, pjesma,its. To je okay. Al' ne volim da zbog huliganizma dobiva kriva slika o nogometu i sportu. 

 

HST ideja vođenaj kluba je sasvim okay, al mi je rekao jedan hajdukovac, da opet jedna grupa sakrivena od očiju javnosti vodi glavno kolo.

Sjetite se kako su svoje svoju opoziciju rješavali. Batinam i poljevanjem boje.

 

Na samo DZG i HST, da budu dva kluba bratska, nego svi klubovi svijet, Balkana pogotovo. Da sport bude sport, sa nultom tolernacijom na nasilje.

 

Samo ne smije mržnja, nasilje i huliganizma prevladati.

 

@ATJLučko

 

Gle, ajd nemoj spominjati imenom i prezimenom osobe, koje nisu toliko razvikane. Ostavi Šokreta na miru.

Bar iz kolegijalnih odnosa. Mrzitelji policije samo čekaju da đudo do insajderskih informacija. 

Nemoj kolega po kolegi. Svi ste vi ovdje u službi ljudi i njihove imovine

Jednom policaj, vazda policijac.

 

Drugo su Mamići. Oni su ionako oklevatani itd.

 

Gle, jel ti znaš da ona frka na autocesti je skoro bila riješena na način da su zvali upravo tvoje ATJ ekipu da smiri huligane, jer su bili najbliže.

 

 

----

 

Znači, nogometna igra, svaka čast. Al' kaj putuješ satima busom u nepoznati grad da bi tamo tukao civile?

Gdje je tu ljubav prema klubu?

 

Ista stvar kao i sa BBB-huligani kaj su se išli šorati sa strancima. Čemu to?

Odi u šumu, gdje nikome ne smetaš, pa tam radi kaj oćeš.

 

Pusti obične ljude da uživaju u večernjem izlasku, vožnji po autcesti, itd.

dzg
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Njemu je rekao jedan da grupica skrivena od javnosti...
A meni je rekao jedan da grupica skrivena od zakona...

Vođenje Hajduka je transparentno i po zakonu.
Kakav je odnos Dinama i zakona jasno je po tome što mu je vodstvo osuđeno čak i u HDZ-ovoj Hrvatskoj.
Fascinantno je kako se Dinamovi navijači prave blesavi po tom pitanju i traže probleme u tuđem dvorištu.
6 godina
offline
HNK Hajduk Split

Ima gdje stream?

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
cvaja997 kaže...

Ima gdje stream?

 https://www.twitch.tv/bembara

مرګ ژوبله
6 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Volim te haha. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
10 godina
neaktivan
offline
Re: HNK Hajduk Split
Super64 kaže...
cvaja997 kaže...

Ima gdje stream?

 https://www.twitch.tv/bembara

 Hvala na linku, prvi put cujem za njega i vidim da ima 15k gledatelja. Jer redovito streama HNL?

7 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Da, svako kolo.

 (bar kaj sam ja gledao, zadnjih 5 tekmi prošle sezone i sad ovu)

 

круха и игала...
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2022 21:14 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Awaziem je veliko pojačanje. Livaja je brz ko ja.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: HNK Hajduk Split
Najgore je kad daš gol pred poluvrijeme. Onda se druga strana oporavi u svlačionici. Ovako stisneš nakon prvog i daš odmah drugi 😁
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Pa treći i četvrti.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice