FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.291.979
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

eto, odgovorila je spanija umjesto mene.

10 godina
offline
FC Barcelona

biskvit mvp završnice lige nacija.

 

momak očigledno još uvijek može bar jednu tekmu tjedno samo je trener taraba

13 godina
offline
FC Barcelona

Malo da ozivimo temu. Protiv Valencije, okej igra, nis posebno. Coutinho pokazao da zeli igrati i da je motiviran, Fati masina za svoje godine i jako je zreo u glavi, Dest vrhunski odigrao, cak bi rekao najbolji pojedinac na terenu, Busquets malo zivnuo. Ceka se oporavak Dembelea da se vrati u stroj i mislim da uz Fatija i Dembelea te Depaya u napadu imamo sve karakteristike za igrati moderan nogomet. Krila mogu ici okomito na gol, vrlo brza, dobra u driblingu, dok Depay je vrlo jak, dobar okvir tijela, dobar IQ za uletavanje u prostor, samo da se nekad rijesi lopte prije i to je to. Sutra ocekujem da ce u napadu pocet Fati, Depay i Coutinho kao 10ka, a u vezi De Jong, Busquets i Gavi. Treba izvesti najjaci moguci sastav ako se zeli proci skupina.

 

Naisao sam na video gdje Xavi objasnjava kako igra njegov Al Sadd i razne taktike kako probiti neke najcesce obrane s kojima se susrecu. Vrlo zanimljiv video, vidi se da je inspriran Guardiolom i Cruyffom te ima njihovu filozofiju nogometa. Trenira ih kao sto je Pep trenirao tadasnju Barcu i igra na vrlo slican nacin. Poznaje politiku i stil igranja Cruyffa, Guardiole i Enriquea, mislim da ce se u buducnosti zacementirati kao jedan od najvaznijih karaktera u povijesti Barce. Video mozete pogledati

, objavljen je prije par dana.

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2021 22:41 (Jack Black).
14 godina
offline
FC Barcelona

Treba mu dati 3 sezone. Neka vrati Barci onaj prepoznatljivi nogomet. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

 Šta danas očekivati?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

 Šta danas očekivati?

 Bez obzira na sve, očekujem pobjedu Barce!

Die and be free of pain or live and fight your sorrow! - Auron
14 godina
offline
FC Barcelona

To uvijek pobjeda je bitna, ja bi bio zadovoljan i remijem ili porazom od jednog gola razlike. Dosta mi više ubjedljivi poraza od većih ekipa.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

VISCA DE BARSA VISCA DE BARSAVISCA DE BARSAVISCA DE BARSAVISCA DE BARSAVISCA DE BARSAVISCA DE BARSA

9 godina
offline
FC Barcelona

Ništa od Lige Prvaka na godinu :D hehehehe. 

10 godina
offline
FC Barcelona

tvornica tuge u barceloni.

 

bez krvi, želje i volje. Jad jadni.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Koeman je bivši, prenosi Diario Sport.

Barcelona je to službeno potvrdila na svom Instagram profilu kao i na službenoj stranici Kluba.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2021 0:18 (playjob).
14 godina
online
FC Barcelona

Samo se sjetim onih priča kako će Barcelona biti bolja bez Lea, da ih Messi koči u napretku...

 

Ahh a ništa nam ne preostaje nego pratiti španjolski Hajduk 

10 godina
offline
Re: FC Barcelona

neko je to pričao već, ali i ja smatram da je problem što se igrači nisu prilagodili nogometu bez lea. Na utakmicama se čini kao da ga i dalje traže na terenu

7 godina
offline
FC Barcelona

🤔

Die and be free of pain or live and fight your sorrow! - Auron
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Xavi novi trener, samo se čeka potvrda. Ja idući mjesec idem na utakmicu protiv Benfice na Camp Nou. Hvala Bogu da je ova nula od trenera dobila otkaz pa možda i vidim dobar nogomet.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
online
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Xavi novi trener, samo se čeka potvrda. Ja idući mjesec idem na utakmicu protiv Benfice na Camp Nou. Hvala Bogu da je ova nula od trenera dobila otkaz pa možda i vidim dobar nogomet.

 Je li ti to prvi put?

13 godina
offline
FC Barcelona

Bio 4 puta dosad ali nikad u lošijoj situaciji kad je klub u pitanju. Kad sam sve organizirao nisam bio toliko ni uzbuđen što idem zbog same utakmice jer u zadnje vrijeme Barca igra negledljiv nogomet. Uzeo čisto zato jer sam naletio na jeftin let pa reko zašto ne?

A karte za utakmicu su u zadnje vrijeme od odlaska Messija isto prejeftine. Frend tu Irskoj je bio sad na Clasicu i kupio kartu na dan utakmice za 40 eura... Sad kad znam da je ovaj dobio otkaz možda će nešto i krenuti nabolje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
online
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Bio 4 puta dosad ali nikad u lošijoj situaciji kad je klub u pitanju. Kad sam sve organizirao nisam bio toliko ni uzbuđen što idem zbog same utakmice jer u zadnje vrijeme Barca igra negledljiv nogomet. Uzeo čisto zato jer sam naletio na jeftin let pa reko zašto ne?

A karte za utakmicu su u zadnje vrijeme od odlaska Messija isto prejeftine. Frend tu Irskoj je bio sad na Clasicu i kupio kartu na dan utakmice za 40 eura... Sad kad znam da je ovaj dobio otkaz možda će nešto i krenuti nabolje.

 Aha to da... nadam se da ću i ja uskoro opet. Bio sam već jednom 2019 protiv Seville i bilo je stvarno odlično, dobili smo 4:0 čak je i Messi dao gol.

 

Iduća želja mi je protiv reala, tu atmosferu želim osjetiti.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ja sam bio na Clasicu 2019. Stavio sam bio tu slike baš u temi. Kartu sam platio puno a utakmica bila bezveze, prvi Clasico bez golova još od 2002. godine. Al svejedno mi nije bilo žao što sam išao jer je atmosfera na Clasicu nešto što se stvarno treba doživjeti.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Smecar je otisao to je glavno.

 

I dalje ostaju veliki i glavni problemi a to su Busqets,Pique,Roberto i Alba. 

 

Nadam se da se Xavi nece voditi metodom da ova 4 debila igraju svku utakmicu od pocetka do kraja.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nemojmo se zavaravat. Sve dok ne odu u mirovinu, taj četverac će činit dio početnog sastava svaku utakmicu.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tako nam je i Suarez bio debil i ništa nije valjao pa je otišao u klub sa zdravom atmosferom i posloženom ekipom i donio im naslov prvaka. Pa se govorilo da će odlaskom Messija biti bolje jer neće sve ići preko njega i da će neki drugi igrač više raditi u obrani. Pa pogle gdje smo sad. Nek mi samo netko objasni kako to da nam više od pola ekipe igra super za reprezentacije a u dresu Barcelone loše. Nek mi netko objasni kako to De Jong u Barceloni izgleda kao prosječan igrač a u Ajaxu proglašem najboljim veznim Europe? Možda je ipak problem malo dublji. Ja bi rekao da ekipa nije imala pravog trenera već 6-7 godina negonse zapošljavalo obične pijune koji će klimati glavom i neće zahtjevati ništa jer znaju da kvalitetom ni ne zaslužuju biti u Barceloni.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2021 21:26 (antimadridista).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Riba smrdi od glave, kako je netko napisao.

 

Najveci problem je skauting. Dovodimo igrace od 25-30 godina koji su gradeni kao osnovnoskolci, bez urodene motorike kao sto je brzina i agilnost.

Takve igrace i stvaramo.

 

Spore, ziceraske dodavace, koji su dobri jedino u dodavanju a u svim ostalim karakteristikama zaostaju.

 

Pogledajte primjer El Clasica. 

 

Real je igrao bunker jer je znao da je Barca spora u obrani, a da na postavljenu obranu nema igrace koji mogu 1 v1 probiti. 

I tjt. Vise im nije trebalo.

 

Promjena paradigme u nogometu je u tijeku, a Barcelona to ne prati. Tiki-taka je mrtva shvatite to. Pa i Guardiola igra na kontre sada, i uvijek ima 2 krila koja mogu proci ili utrcati u prostor.

 

Jedino Barca na krilima ima levate, a ta su mjesta osigurana za najbolje igrace na svijetu. Nama Sergi Roberto kojeg mrzim vise nego ikog igra na toj poziciji. 

 

Toliko o tome. Nije mi zao ni da ispadnu iz lige, ako sami sebi nece pomoci i rijesiti se debila poput navedenog,Busqetsa i Piquea.

 

 

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

Barca se vratila nazad u realnost nakon sjajne generacije i mitova o tome kak La Ma$ija štanca nove Messije kao na traci. Izgleda da štrajkaju već dosta dugo

tito vampir! Bog I Hrvati!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
A tko je to rekao da stalno štancaju nove Messije? Ja nikad nisam vidio da je bilo tko to rekao. La Masija i dalje radi svoj posao. Ansu Fati je veći talent nego bilo tko iz Realove škole unazad 10 godina. Barcin problem je što ima ili prestare igrače koji nisu ono što su bili, ili premlade igrače koji su neiskusni. Nedostaje onih igrača između.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Riba smrdi od glave, kako je netko napisao.

 

Najveci problem je skauting. Dovodimo igrace od 25-30 godina koji su gradeni kao osnovnoskolci, bez urodene motorike kao sto je brzina i agilnost.

Takve igrace i stvaramo.

 

Spore, ziceraske dodavace, koji su dobri jedino u dodavanju a u svim ostalim karakteristikama zaostaju.

 

Pogledajte primjer El Clasica. 

 

Real je igrao bunker jer je znao da je Barca spora u obrani, a da na postavljenu obranu nema igrace koji mogu 1 v1 probiti. 

I tjt. Vise im nije trebalo.

 

Promjena paradigme u nogometu je u tijeku, a Barcelona to ne prati. Tiki-taka je mrtva shvatite to. Pa i Guardiola igra na kontre sada, i uvijek ima 2 krila koja mogu proci ili utrcati u prostor.

 

Jedino Barca na krilima ima levate, a ta su mjesta osigurana za najbolje igrace na svijetu. Nama Sergi Roberto kojeg mrzim vise nego ikog igra na toj poziciji. 

 

Toliko o tome. Nije mi zao ni da ispadnu iz lige, ako sami sebi nece pomoci i rijesiti se debila poput navedenog,Busqetsa i Piquea.

 

 

 

 

14 godina
offline
FC Barcelona

Dobra pojeda Barce. Nadam se da neće skroz potonuti kao Milan nekad.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Dembouz ozlijeđen.
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Bilo bi smiješno da nije žalosno
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
darkborg kaže...
Bilo bi smiješno da nije žalosno

 Valjda će taj Laporta uvidjet da je ili do stručnog medicinskog ŠTABA ili će ga šćapit na ljeto i prodat ga, ovo nema smisla. Nema ekonomske računice.

 

Mislim da nije problem samo do medicinske službe već i kondicijskog/ih trenera, npr. Bayern ima fizički jače, spremnije, nadmoćnije igrače u odnosu na naše.

 

U prilogu ću postavit tri slike Cou-a, jednu iz doba kad je igrao za Bayern i dvije slike od nedavno, pa prosudite sami.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.11.2021 17:20 (playjob).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice