FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.312.377
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FC Barcelona

Jadno, kad imaju stotine šansi i ne zabiju. Kazna u trenu i 1-1.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

 , sada se već sramote na veliko.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Manolas,Manolas!!!!

14 godina
offline
FC Barcelona

SRAMOTA.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
FC Barcelona

Nisam mogao pogledati utakmicu, ali sam na "SofaScore" vidio da je Coeman dobio crveni karton , ako netko može objasniti zbog čega je trener dobio karton?! 

ATJ Lučko
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

osudjeni smo na tezak put. no, treba biti realan, kiksevi su ocekivani i kod nas i kod reala i atletika. i bice ih jos

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ludilo od završnice.

Ne bi mi bilo žao da Sevilla uzme na kraju.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
FC Barcelona

A vidi komentara kad se gubi Isusa ti dragog...

 

Ja imam dojam da osvojimo ligu da nebi jedan komentar bio.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
FC Barcelona

Kako ne? Ti i antimadridista prvi i drugi.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Vidim slabo komentara za sinoćnju utakmicu.. 

Doduše, igrače ne treba komentirati sve se već zna, ali Koeman taj čovjek je panj obični. Mingueza mu kao kriv za 1. gol, a zapravo igrač od Sergi Roberta pobjegao.. pa onda Pique u napadu pri rezultatu 1-1 ide nešto pokušavati petom, umislio se da je Benzema, umjesto da loptu pusti na drugu gdje je De Jong imao tap in situaciju za 2-1.

15sek poslije Pique loše izbija glavom, lopta dolazi na bok, lik centrira Piqueov igrač sam na 6-7metata od gola pogađa glavom. 

 

I Koemanu je problem Mingueza..

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Realno, Mingueza smeće igrač tipa Lindelof iz Uniteda, ali Koeman ako ne vidi performanse "starosjedioca" nije trener za Barce i to je to. 

 

 

14 godina
offline
FC Barcelona

Ja se nadam velikom remontu. Sve ove nedodirljive poslat na zasluženi odmor. Vidi se da se tu igra preko k i da nema nikakve volje osim novaca.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
FC Barcelona

nisam vjerovao da će ovo dobit nakon primljenog gola. Malo nas i sreća pomazila.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

A vidi komentara kad se gubi Isusa ti dragog...

 

Ja imam dojam da osvojimo ligu da nebi jedan komentar bio.

 

pa i ne bi, upravo tako.

ovo je neka play station generacija, instant misljenje bez ikakve podloge. Realno nemaju pojma o fudbalu, a internet im je omogucio da u anonimnosti pisu sta god im naumpadne. Kad se to spoji sa vremenom u kojem zivimo i u kojem nista nije sveto ni cijenjeno. dobijes ovo sto dobijes. 

 

Koeman je rasturenu ekipu, kojoj su ti isti predviđali sredinu tabele, doveo u poziciju da se bori za titulu, a kup je vec osvojio. Ovo što Koeman radi ije viđeno još od Guardiole i 2009 godine. Ja ne mogu da vjerujem da smo ovako puno napredovali u tako kratkom periodu. 

 

Al nazalost, Superliga i jest zamisljena kao odgovor na ovakve bolesne mozgove. To je i Perez govorio. Nemoj misliti da su uopće gledali utakmice o kojima pišu. Ma kakvi, njih fudbal ne zanima. Zato je i pokusano kreirati supertakmicenje evropske elite da se privuce paznja. 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Plakat cemo za granadom, i majstorom Koemanom koji je u utakmici sezone stavio debila Umtitia koji nije nogometas.

 

Scenarij je sljedeci da ce real golovima iz kornera pobijediti sve do kraja, mi cemo dibiti Atletica i tako im dati prvenstvo.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Plakat cemo za granadom, i majstorom Koemanom koji je u utakmici sezone stavio debila Umtitia koji nije nogometas.

 

Scenarij je sljedeci da ce real golovima iz kornera pobijediti sve do kraja, mi cemo dibiti Atletica i tako im dati prvenstvo.

 Rotacije se moraju dogoditi kad imaš ovakav raspored. Sve ekipe rotiraju. Nije Koemanov problem što mu je Umtiti jedino rješenje na klupi dok Real na klupi ima Nacha i Militaoa kad mu se ozljede Varane i Ramos.

 

Ali uostalom, Real ima brutalan raspored do kraja. Imaju Sevillu, Villarreal, Bilbao, Granadu. 3 od 4 utakmice su im u tjedan dana. Sumnjam da će pobijediti sve kako trenutno izgledaju na terenu. Ali ako uspiju pobijediti sve do kraja, svaka im čast, ne može se ništa reći da nisu zaslužili.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Ideje u igri 0%. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
FC Barcelona

kako je moguće biti loš kao sergi roberto

 

Ići će ovaj klošar nizozemski ća. Uvede roberta da bi ga na kraju zamjenio u istom poluvremenu.

 

Uvede malog puiga kojeg šikanira minutažom već mjesecima. Da, sad će te on izvuć iz tvojih taktičkih govana koja si napravio.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.5.2021 23:52 (Del_Boy97).
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Koeman je cetvrti trener u nizu kojeg igraci izdaju. ima gomilu sto postotnih sansi, povedu 2 0, i onda sve to bace u vjetar. Zaista neobjasnjiva nonsalancija u napadu kad imaju priliku da razbiju protivnika. 

 

Tesko objasnjiva situacija. 

 

Promijeni im sistem igre, dodju u poziciju da osvoje titulu i oni sve prospu. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2021 1:08 (Barcelonista).
14 godina
offline
FC Barcelona

Primiti 37 golova u sezoni i očekivati naslov.?!! Ter Stegen ih prima ko po traci, svaki ozbiljan udarac na gol je gol. Uklopio se i on u crnilo obrane.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.5.2021 19:12 (x18x05x).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Primiti 37 golova u sezoni i očekivati naslov.?!! Ter Stegen ih prima ko po traci, svaki ozbiljan udarac na gol je gol. Uklopio se i on u crnilo obrane.

 +1 = 38. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.5.2021 20:22 (x18x05x).
5 godina
offline
FC Barcelona

Pa prije tjedan dana su bili u igri za naslov la lige? Cinilo mi se da je barca usla u formu, kad ono uzas..

Pogotovo u drugoj tekmi sa psgom su izgledali bolesno, stvarno predivna igra. Nisam gledao tekme, ali nakon te su mi izgledali konkurentni za naslov..

 

Ne kuzim kako su se srozali u tjedan dana :O

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Odlične vijesti, Barcelona je izgubila.

 

Zamisliti situaciju, da smo kojim slučajem osovjili prvenstvo sa ovim kramp igračima i da svi ostanu na okupu dogodine.

 

Roberto,Pique,Busqets,Umtiti,Firpo,LENGLET,Alba,Pjanic,Griezmann,Coutinho,Trincao,Braithwaite i skupa sa klaunom Koemanom na prodaju.

Naravno i Ter Stegen jedan od najgorih golmana Barcelona zadnjih 20 godina.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.5.2021 21:21 (Boixus Nois PS).
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Titulu smo izgubili zbog enormnog broja propustenih cistih prilika. sjeticete se, bilo je utakmica u kojem su mašili po 5 6 zicera i gubili ili igrali neriješeno. 

to je neoprostivo i dokaz da nam fali napadac/špic ili dva koji ce realizirat šanse.

Bilo je očekivano da će ujednom momentu Barca pasti, kao sto je pao i Atletico. od nove godine do aprila su drzali stašan niz. Da smo do nove godine skupili više bodova, i ovaj pad na kraju sezone ne bi nas koštao titule.

Ali to je normalno kad prodaš dosta igrača i uvedeš mlade. Titula ove sezone je bila neočekivana i tako se i desilo. To što su neki na ljeto prošle godine pisali kako necemo ni ligu prvaka osvojiti, a sada pljuju Koemana što nismo osvojili titulu, to neka njima na obraz ide. 

Sve u svemu, ova regeneracija tima ide i bolje nego sam očekivao. Vrijeme pred nama ce to pokazati

 

 

I SVAKAKO, ne mogu opisati kako mi je drago zbog Suarezovog uspjeha u Atleticu. Kakav odgovor likovima koji su ga pljuvali neprestano. U El Pistolerovom stilu, šamarčina.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.5.2021 0:13 (Barcelonista).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dok roberto,pique,busqets,alba igraju svaku nemamo se cemu nadati

This time next year we'll be millionaires
16 godina
offline
Re: FC Barcelona
M
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.5.2021 12:39 (Bestija).
16 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mislim da ova ekipa može dati puno više ali trener je jedan od najbitnijih igrača a tu imamo jako lošeg igrača.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.5.2021 12:39 (Bestija).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Bestija kaže...
Mislim da ova ekipa može dati puno više ali trener je jedan od najbitnijih igrača a tu imamo jako lošeg igrača.

 Kao što je kolega gore napisao. Nemamo mi ništa dok neki moraju igrati i dok se ne prodaju ovi nabrojani.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

Ne znam što je sa Ter Stegeneom ali nije ni sjena onog golmana od prije par godina. Sve što protivnik pukne po golu ulazi. Jest da ni obrana ne pomaže ali svejedno...

 

Jednostavno previše loših igrača u ekipi u kombinaciji sa neiskustvom nekih novih koji su se pojavili ove sezone. Sav loš rad proteklih godina je došao na naplatu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

pa povreda koljena koju očigledno dugo vuče. Najavio operaciju prije sat vremena

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice