FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.292.240
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FC Barcelona

spominju se neke kurčeve promjene i onda opet trpaš albu, buskija, piquea i roberta u prvu postavu...

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

spominju se neke kurčeve promjene i onda opet trpaš albu, buskija, piquea i roberta u prvu postavu...

 A kog da stavi? Junior Firpo je i od ovog Albe losiji, Semedo i Roberto su tu negdje, Pjanic se tek vratio iz izolacije, Alena nije dovoljno dobar da bude starter, Umtiti konstantno ozlijeden, a Araujo jos uvijek malo zelen.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evo Bartomeu izjavio da unatoč skupljenim 20 000 potpisa nitko neće dati ostavku i da će uprava ostati do kraja madata... Kao što sam i pretpostavio, uzalud sve, ovaj čovjek je Katalonski Mamić

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Evo Bartomeu izjavio da unatoč skupljenim 20 000 potpisa nitko neće dati ostavku i da će uprava ostati do kraja madata... Kao što sam i pretpostavio, uzalud sve, ovaj čovjek je Katalonski Mamić

 Uzalud mu što govori, ako su potpisi valjani članovi kluba idu na glasanje i on nema više pravo birati ostaje li ili ne.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nadam se da bu bilo tako, ali svejedno me fascinira koliko čovjek nema obraza, da nakon svega i dalje ne želi svojevoljno odstupiti s pozicije. 

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sramota da je takav čovijek na čelu takvog velikana.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Nadam se da bu bilo tako, ali svejedno me fascinira koliko čovjek nema obraza, da nakon svega i dalje ne želi svojevoljno odstupiti s pozicije. 

 Po statutu kluba, ako predsjednik sam odstupi mora osobno snositi sve financijske gubitke koje je možebitno nanio klubu za vrijeme predsjedništva. I zato ovo smeće neće odstupiti, jer je financijski klub u rasulu. I čeka kraj mandata pa da to onda sljedeća uprava krpa. Sve bi dao da smeće završi iza rešetaka kao i njegov idol Rosell koji je već gulio u zatvoru.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Zanimljiv podatak. Završit će iza rešetaka, smetje prokleto.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ode Semedo za 38 miliona u Wolwese. Barca bi moglka inkasirati oko 7.5 miliona na racun Marlosa. Vidal u Interu za milion. Saurezu su ponudili 7 miliona da ode, a on zeli sve svoje novce. Treba ga ostaviti na tribinama cijelu sezonu.

Mislim da ce se novci usmjeriti na Desta,Wijnladuma ili Depaya. Dest kao prvi bek ne izgleda dobro iako je mali veliki potencijal.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Ima i pravo Suarez. Ja da sam igrač Barcelone i vidim kako se klub odnosi prema svojim ljudima koji su sve dali za klub, j*bao bi ih za svaku lipu i bolila bi me ona stvar.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Svakim danom sve veći apsurd od strane uprave, prvo ne mogu se razići sa Suarezom bez da mu ne isplate preostalu plaću (što je njegovo pravo i treba da ih jebe sad), zatim žele se riješiti jedinog desnog beka Semeda, ne bi li izvukli 35-40 milijuna za pojačanja, a da bi ga zamijenio tko, Roberto? Smiješno, zatim malog Puiga isto gledaju gdje poslati na posudbu, a to vjv znači i da je zauvijek završila njegova epizoda u Barci, znamo kako to već ide u ovom klubu.

 

Uglavnom, totalno su se pogubili, ne znaju više jesu li pošli ili došli

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 12:38 (barcafan12).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Javi Miguel (novinar As-a): "Rakitić 1,5 miliona, Vidal 1 milion, Suárez besplatno. Potrebno nam je još 2,5 miliona evra da nadoknadimo cenu za transfer Gustava Maiaa."
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jako tužno ali istinito, ali meni je tužnije od cijene za koje su otišli ti igrači, način na koji su otišli. Pogotovo Suarez, pa čovjek je jedan od najboljih igrača u povijesti kluba i treći najbolji strijelac ikad, a oni ga otjerali kao psa, niti oproštajnu ceremoniju nije dobio, pa zlo od uprave. 

 

Slažem se da Suki nije što je bio ali dam se kladit da bi i ove sezone bio najbolji strijelac iza Messija jer boljeg CFa jednostavno nemaju, Griezmann ne ulijeva povjerenje neko, i znači takvog igrača potjeraju, a ostave ove Katalonce koji više ništa ne doprinese igri, štoviše samo sputavaju cijelu ekipu. Ma gade mi se. 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Zna li netko kad će bit izglasavanje nepovjerenja Barcinoj upravi? Kojeg dana?

Wague na posudbi u PAOK-u do kraja sezone.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 14:56 (playjob).
13 godina
offline
FC Barcelona

Suarez u Atletico izgleda gotova stvar. Jedan od najboljih napadača u povijesti Barcelone, bez obzira koliko ga se pljuvalo u zadnjih par godina. 198 golova za klub u 6 godina. Legenda i točka.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 18:53 (antimadridista).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Vidal u Interu, Semedo u Wolverhamptonu, Suarez u Atleticu iz Madrida.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 22:48 (playjob).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Suarez u Atletico izgleda gotova stvar. Jedan od najboljih napadača u povijesti Barcelone, bez obzira koliko ga se pljuvalo u zadnjih par godina. 198 golova za klub u 6 godina. Legenda i točka.

 Šta reći?! Hvala ti za sve golove i asistencije, jeben igrač. Svaki cent koji su dali za njega se isplatio. Čovjek ode iz kluba kao zadnje govno. Šteta što nebu imao ispraćaj kao Iniesta, Xavi..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Iskreno nisam očekivao da će me zaboljet odlazak Suareza. Gledajući ovu sliku, srce mi se cijepa na pola, znajući i sjećajući se kakva su ekipa nekoć bila. Bez sarkazma.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dugo godina ce proci dok ne dobijemo ovakvog ubojicu u 16m. Jedan od najboljih napadaca ikad. Volio bih da je ostao kao joker sa klupe, jer je ocito bilo da fizicki ili u ovoj ekipi opn ne funkcninira kao i prije. 

 

Kvota 1,01 da ce nam dati gol u derbiju a bome Realu u 2, ipak je to njegova zrtva.

 

 

This time next year we'll be millionaires
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pozdrav raja.

 

Došao sam samo da kažem: BARTOMEU, *EBEM TI ĐE GOD ŠTA IMAŠ

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evo Messi i u oproštajnoj poruci za Suareza iskoristio priliku da popljuje upravu zbog načina na koji Suki odlazi.

 

Evo i Neymar napisao kako je nevjerojatno šta uprava i kako radi, Fabregas također dao podršku, al bitno da ostali igrači samo šute ko pizde, pogotovo Pique koji je najglasniji po medijima kad treba bocnut Real, ovog, onog, a sad ni riječi, fkt su pizdice

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 13:53 (barcafan12).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Zna li netko kada će se održat izglasavanje nepovjerenja upravi? Dan 17.9. je bio zadnji dan prikupljanja potpisa.

Rok za objavu dana izglasavanja nepovjerenja iznosi 40 dana od predaje potpisa. Dakle, najkasnije 27.10.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 15:41 (playjob).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sad tek znam šta znači fraza ,,shvatiš, kad izgubiš...”

Šteta.
13 godina
offline
FC Barcelona

Nije problem odlazak Suareza, vrijeme za odlazak je došlo. Veći je problem način na koji je to izvedeno. Kao da je neki anonimac, a ne jedan od najboljih u klupskoj povijesti. Takvog igrača se ne rješavaš preko telefona. I isto tako je problem što se nije dovela nikakva zamjena. Pad u igri Suareza se vidi već 2 godine, a ne poduzima se ništa da ga se na vrijeme zamijeni. I sad si se doveo u situaciju da Suarez ode i kako god okreneš, igrati će netko tko je sigurno lošiji od njega. Jer Lautara neće dovesti. Jedino kao moguće rješenje vidim da se Fatija stavi u špicu jer ima za to predispozicije. Ali klub niti trener nemaju muda za takav potez. Radije će dovesti neku novu staru, "iskusnu" prevaru od igrača i svima prodavati pamet kako su doveli vrhunskog kapitalca.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
FC Barcelona

Nisam fan Barcelone (nego onog drugog kluba iz glavnog grada) ali zanima me koji vrag to radi Barcelona ? Prodaje igrače za kikiriki, a ne dovodi ništa novog. Jedino taj swap s Juventusom i povratak Coutinha. Ostatak ekipe isti minus ovi koji su prodani. Niti jedan novi igrač se ne povezuje sa klubom (osim onog Desta) a još 10 dana do kraja prijelaznog roka. Zar misle s ovakvom ekipom nešt napravit u ligi i Europi ?

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
luckyluke kaže...

Nisam fan Barcelone (nego onog drugog kluba iz glavnog grada) ali zanima me koji vrag to radi Barcelona ? Prodaje igrače za kikiriki, a ne dovodi ništa novog. Jedino taj swap s Juventusom i povratak Coutinha. Ostatak ekipe isti minus ovi koji su prodani. Niti jedan novi igrač se ne povezuje sa klubom (osim onog Desta) a još 10 dana do kraja prijelaznog roka. Zar misle s ovakvom ekipom nešt napravit u ligi i Europi ?

 Sve se to desava jer imamo upavu koja je toliko nesposobna da se cini koda sve te odluke donose namjerno na stetu kluba.

13 godina
offline
FC Barcelona

Alena uzeo broj 6 

VISCA BARCA
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Čitao sam sad da je Barca odbila ponudu od 150m eura za Fatia.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sve to ok, al što se dešava sa smjenjivanjem uprave, prošlo je više od 10 dana ako se ne varam od skupljanja potpisa i evo ništa se nije pokrenulo. Kao što sam i mislio, Bartomeu je naumio ostati do kraja, a što je i sam potvrdio da neće biti ostavki. Jbš onda te članove i glasanje ako nemaju utjecaja nikakvog. 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Potpisi su predani, oni imaju 2 ili 3 tjedna da provjere glasove i sluzbeno se izjave.

This time next year we'll be millionaires
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice