FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.705
|
čitano: 5.286.256
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
FC Barcelona

Na današnji dan 1992. godine. Ovo finale i ovaj slobodni udarac je započeo sve dobro što se poslije toga počelo događati sa klubom. Barcelona je do tog finala bila poznata kao ekipa koja ima gubitnički mentalitet u finalima. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
FC Barcelona

sad smo poznati kao klub s gubitničkim mentalitetom u gostujućim četvrtfinalima i polufinalima

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Aguero bira izmedu Reala i Intera....eh da ga je dovesti na dvije sezone
9 godina
offline
FC Barcelona

Premda lagano i 5 mjesec se bliži kraju ima li kakav info o kretanju sa sezonom? 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Navodno bi se trebala nastaviti liga 12.6.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
La Liga se nastavlja 8. lipnja.
13 godina
offline
FC Barcelona

Ova uprava je dovela klub do financijskog kolapsa i sad se pokušavaju obogatiti na koroni. A sramote...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Cekaj jos malo da prodaju sve talante sto valja da kupe Lautara 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Nelson Semedo je pred potpisom za City, transfer u iznosu 40 milijuna eura. Već vidim kako ga Pep pretvara u igrača koji je duplo bolji od ovoga kojeg smo gledali u dresu Barce. To bi bilo tako tipično za Barcu...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Nelson Semedo je pred potpisom za City, transfer u iznosu 40 milijuna eura. Već vidim kako ga Pep pretvara u igrača koji je duplo bolji od ovoga kojeg smo gledali u dresu Barce. To bi bilo tako tipično za Barcu...

 Danas kad svaki imalo "dokazani" igrac sa samo jednom dobrom sezonom iza sebe vec vrijedi oko 60 i vise milijuna eura, oni bi Semeda prodali za pisljivih 40 milijuna. Ti ljudi meni nisu jasni, to moras glup biti. Jos vise mi nisu jasni navijaci koji zive u Barci, njih nista ne brine, sve super.. Katastrofa.

13 godina
offline
FC Barcelona

Klub je u jako lošoj situaciji financijski i sad je puno igrača na prodaju za sitniš. Barca izdvaja daleko najveće plaće u svijetu nogometa što se tiče igrača, a ekipa je dosta stara. Klub vode ljudi koji ne mogu prepoznati situaciju na vrijeme i uvijek se sve radi prekasno.

 

Uzeti ću Rakitića kao najbolji primjer. Poslije SP 2018. PSG je nudio ogroman novac za Rakitića i nismo ga prodali. Iako je već te sezone prije SP bio očit njegov pad u igri. I sad 2 godine kasnije se na silu pokušavaju riješiti Rakitića, ali sad ga više nitko ni ne želi. A ima visoku plaću i za njega se može dobiti samo sitniš.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Zato jer nije htio ici.

 

Isto je sa Umtitijem,Vidalom i ostalim .

 

Dobili su bogovske ugovore koje ne zasluzuju a nitko im nece dati takve nigdje.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Zato jer nije htio ici.

 

Isto je sa Umtitijem,Vidalom i ostalim .

 

Dobili su bogovske ugovore koje ne zasluzuju a nitko im nece dati takve nigdje.

 PSG je Rakitiću nudio veći ugovor nego je imao u Barci. Barcelona ga jednostavno nije htjela prodati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Zato jer nije htio ici.

 

Isto je sa Umtitijem,Vidalom i ostalim .

 

Dobili su bogovske ugovore koje ne zasluzuju a nitko im nece dati takve nigdje.

 Niti jedan od nabrojanih (a ima ih još nekoliko takvih) nije vanserijski igrač, a igraju u Barci? Imaju strašne ugovore i igraju sa Messijem.............tko bi to napustio? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2020 22:46 (bananaman1).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Messi ozlijeđen, propušta prvu utakmicu.
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ova uprava je dovela klub do financijskog kolapsa i sad se pokušavaju obogatiti na koroni. A sramote...

 da je jeftinija, kupio bih, ali ovo je bezobrazno skupo :D , iako su mi cool. da su do 10 eura, uzeo bih

 

cuj zasto da ne? ako ce ljudi kupovati, gdje je tu problem? zasto ne iskorsiti priliku?? pa svatko normalan bi

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
13 godina
offline
FC Barcelona

Po slikama cini mi se i da je Suarez izgubio par kilograma, izgleda puno bolje nego prije. Mislim da ce biti klubu bas ono sto im treba za nastavak sezone.

VISCA BARCA
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kakav god da je opet je nasa najbolja devetka.

Mislim da uzimamo prvenstvo ove godine.

 

Ako je neki klub profitirao zbog corone to je Barcelona koja ima stariju mocad kojima je ova pauza dobro dosla, plus da trener moze implemntirati svoje ideje u ekipu.

 

Jos kad bi uspjeli izbjeci potpisivanje Lautara i Neymara , a da se dovede F.Ruiz i npr. Soyuncu...

Posao godine.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Nas je spasila korona jer bi sezona u protivnom bila izgubljena bez Suareza. Protiv jačih ekipa nebi imali šanse bez prave špice ni u ligi ni u LP.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

Iskreno ne znam kojeg sam misljenja vezano za dolazak Lautara, ali me zanima vase. Jeste li za ili protiv dolaska Lautara?

 

0 Za
8 Protiv
VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.6.2020 21:58 (Jack Black).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže...

Iskreno ne znam kojeg sam misljenja vezano za dolazak Lautara, ali me zanima vase. Jeste li za ili protiv dolaska Lautara?

 

 U načelu da, mislim da je on po profilu igrač najsličniji Suarezu. A sad, njegova cijena je visoka a u zadnje vrijeme su nam skoro svi veliki transferi promašaji.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Rade bi da dovedu dogodine Haalanda.

 

Cijena je previsoka, Inter je jasan i ljudi ga ne zele prodati. Ali Ratomeu je naumio da ga dovede iz marketnskih razloga kao najgluplje rjesenje kao i to jer je argentinac i dobro igra u repki sa Messijem.

A to sto ce ga se platiti 100 miliona a nece igrati na svojoj poziciji to nista.

 

F. Ruiz,Soyuncu i to je to. Ako se bude moglo dovesti Desta.

 

Semedo/Roberto Pique/Lenglet Soyuncu/Araujo Alba/Firpo

             Busqets/Rakitic

        Ruiz/Arthur    De Jong/Alena

Messi/Trincao     Suarez/Griezmann    Braithwaite/Fati

 

Braithwaite je tu jer je igrac koji ce igrati bez lopte , vidi se da covijek moze biti nesto ala Pedro.

Ne treba nam jos jedan igrac koji samo ceka loptu u nogama.

 

Dembele,Coutinho,Todibo pa i Semedo bi isli na prodaju sto zbog svojih igri,ozljeda i zelja za drugim klubovima.

Sa 2 igraca kao sto su Ruiz i Soyuncu bi dobili instant kvalitetu,odlicne fizicke predizpozicije i pomladili bi momcad.

 

Ali ipak bolje kupiti Lautara za 111 miliona i ostaviti ga ne lijevom krilu 

 

 

 

 

 

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Slika koja ledi krv u žilama.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Slika koja ledi krv u žilama.

 Baš i ne.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
FC Barcelona

Vase prognoze za mec? Mislim da ce biti 2:0, Suarez sigurno ulazi u drugom pol. nadam se da cemo vidjet bolju igru nego napocetku.
Ronald Araújo starta s Piqueom - nisam ga jos vidio kako igra.

VISCA BARCA
14 godina
offline
FC Barcelona

Sastav:

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

2-0, iz ničega.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2020 22:42 (x18x05x).
13 godina
offline
FC Barcelona

Uf Messi baš željan igre. Izgleda puno spremniji nego prije pauze.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Vidi se da im fali utakmica. Dosta ne povezano sve to dijeluje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
FC Barcelona

Ovaj Braithwaite bar utrčava u prostor i dobro se kreće. Nemamo puno takvih igrača u ekipi. Kad imaš Messija iza sebe to je nekad sve što ti treba.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2020 23:25 (antimadridista).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice