FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.737
|
čitano: 5.473.741
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Barca je iznad svega. Igrači će dolazit i odlazit, ali Barca je samo jedna....

Što ti misliš, da napad napr.  Reus-Suarez-Neymar nebi bio opasan po svaku obranu, i to bi svi oni bili isti, nebi se imao prioritet kome prvo treba dodati. Akcije bi bile puno fluidnije i brže, nebi trebalo čekat Messija da se došeta po loptu, ili da izađe polako iz ofsajda.

Messi je za mene najbolji igrač na svijetu, ali ne ovakav. Ako mu je dosadilo, neka se izjasni i prodaja bi bila najbolja stvar za Barcu, u tom slučaju.

Već dvije godine čekamo da spoji tri dobre tekme, još i danas se čudim kako nema sigurnost zabijanja zicera, i promašuje nemoguće, a znamo svi da zabija iz onih situacija koje se čine teške a on ih je zabijao skoro žmireć.

Jbg, kad igra dobro hvalit ću ga, ali kad se već dvije godine poteže po terenu, sigurno da ga neću hvalit.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ako Messi gusi igru vec 2 godine zato sto nije u formi

onda ga treba prodati....

 

Pogledajte samo da sve slobodne puca bilo sa lijeve ili desne strane...

 

Prodati ga ako nezeli slusati sto mu se kaze...

Mozes dovesti Reusa za napadaca,Pogbu za veznog ili Vidala ako treba vezni...A za obranu mozes koga hoces.

15 godina
offline
FC Barcelona

Vidal je prestar.

 

Klasa ali prestar, kao da sad krenemo dovoditi Yayu Tourea.

 

 

 

 

Pep koliko je donio svojim dolaskom, toliko je i razjeb*o odlaskom.

 

 

Ibrahimovic, Toure...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Vidal 27 a Toure 32....

I da imas novaca nemas desnog beka koji bi mogao igrati 4-5 godina....A za stopera pogotovo..Iako sam

misljenja da je Bartra odlican I nas najbolji stoper.

 

 

Pepu se nema sto zamjeriti...

Volio bih vidjeti trenera koji ima drugaciji stil od tika-take...

Npr Kloop koji bi sa ovakvom ekipom osvojio sve.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.11.2014 13:19 (mirc11).
15 godina
offline
FC Barcelona

Pogba je čovjek kojeg treba dovest pored Rakitića, a za DMFa više nisam siguran.

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

a tko bi ga platio...

Treba novi stoper,I desni bek ostalo je stvar taktike.

Iako mozda netreba gledati dalke od La Masie kad vidim Adamu Traorea

15 godina
offline
FC Barcelona

A ne znam, ali ja realno predvidam da ako Barca ove sezone ne osvoji nesto, nece vise dugo vrijeme, razlog tome je upravo ova zabrana transfera.

 

 

2016. se tek mogu kupovat igraci, Messiju ce vrijednost pasti nesto drasticnije, kao i njegova forma/igra, a onda opet svi igraci koje trenutno imamo ce definitivno biti prestari da bi igrali ovoliki broj tekmi na jednakoj razini kao 2011. (Iniesta, Alves, Adriano)

 

 

 

Ekonomski gledajuci, na ljeto iduce godine bi trebalo prodat Messija, ukoliko se nesto zeli postici transferima, ali opet to je malo debilna odluka s obzirom da CR7 isto tako ce bit na listi iduce godine

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mislim da prodaja Messija nema smisla,covjek je najbolji igrac svemira,pitanje je samo kad ce se opet vratiti,takvog igraca se isplati cekati,a bas citam malo komentare po 24 sata i slicnim portalima i vecina ljudi kaze da Barca nema pravog trenera sto mi se sve vise i vise cini istinitim,pogledajte samo ostale najjace klubove,imaju trenere koji su prosli po 3-4 kluba,imaju 10-15 godina iskustva,a Barca uvijek dovodi neke neprovjerene trenere,mozemo mi govorit da je Enrique najbolji za Barcu,ali on nema iskustva vodenja velikih timova osim Rome i tu se nije bas iskazao,jer ja ne vidim nikakav pomak ili promjenu u Barcinoj igri od Martinove Barce,mozda nesto vise vrste presing,ali to nije dovoljno za pobjediti jednog Reala npr...kad ne ide uvijek se oslanjamo na Messija,a posto on nije u formi,normalno da i rezultat pati onda.....ali opet ovo je nova Barca s novim igracima,treba treneru dati bar 1 godinu prilike da se dokaze,vidjet cemo,za sad ne izgleda obecavajuce,ali ko zna sta se moze jos desiti

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Počelo je. Mathieu zadobio ozlijedu mišića i out je dva do tri tjedna...

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.11.2014 16:42 (Tommy_123).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

najbolji igrac dosada...Bez greske.

Bar ce Bartra zaigrati

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nerazmijem kako Adama Traore nemoze dobiti priliku u Barceloni kad je nevidejeni potencijal.Nikad nisam vidio takvog igraca sa 18 godina.Jednostavno nezaustvljiv.

 

Pogledajte kako je prosao 1v2 jucer na utakmici.

  04:08 , 04:58

 

Denis Suarez stvarno odlican,igra standardno i mogao bi biti veliki igrac. 

Alex Song dominatan u Premier Ligi.

 

11 godina
offline
FC Barcelona

vec vidim kako sezona zavrsava, opet necemo nista osvojit i tjesit cemo se nekim glupostima, zato treba neki drugi trener poznatog imena koji neće drkat po toj tika taki koja je dosadila i bogu i narodu i svi su je apsolutno prokužili

15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Treba pravi trener koji ce se ujedno brinut i o kondiciji i disciplini na pravilan nacin.

Takoder treba strucnjak koji ima veliko iskustvo u LP i europskim natjecanjima, a prosla dva to nisu bila.

Diego Simeone je strucnjak na svakom podrucju.

 

Vidis da ni Kloppu ne ide bas najbolje, 16. na tablici lol...

 

 

Van Gaal je isto shebao Man UTD, na kraju ni Boas ni Moyes nisu bili losi u odnosu na njega...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.11.2014 21:07 (Mitch).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Van Gaal je isto shebao Man UTD, na kraju ni Boas ni Moyes nisu bili losi u odnosu na njega...

Tu je više stvar pogrešne selekcije nego same taktike. Ulupali pare na Falcaa i Di Mariju, a obranu im drži "briljantni" Smalling koji uspije dobiti 2 žuta u razmaku od 5 minuta.

 

Klopp nije uspio nadomijestiti Lewandowskog i to im je glavni problem. Na papiru su dobro kupovali, ali zamjene nisu ispunile očekivanja.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
piksic kaže...

Di Maria ih je odveo u finale, ne Messi.

Upravo ovo I Di Maria nije igrao finale,, Argentina izgubila........

When you are halfway up,you are always halfway down
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
mirc11 kaže...

Nerazmijem kako Adama Traore nemoze dobiti priliku u Barceloni kad je nevidejeni potencijal.Nikad nisam vidio takvog igraca sa 18 godina.Jednostavno nezaustvljiv.

 

Pogledajte kako je prosao 1v2 jucer na utakmici.

  04:08 , 04:58

 

Denis Suarez stvarno odlican,igra standardno i mogao bi biti veliki igrac. 

Alex Song dominatan u Premier Ligi.

 

 

Naravno ja mislim da nikome nije jasno zasto Traore ne igra jer je lik zivotinja ali i Denis Suarez je odlican i ocito netko nema muda da ih povuce.

 

Glavni problem Barce jos tamo od odlaska Pepa su nedostatak kvalitetnih transfera koliko kupnje toliko i prodaje meni jos danas nije jasno kaj jos uvijek rade ovi jazavci Biskvit,Pedero,Pique i Alves u klubu to je sve odavno trebali rijesiti dok bi jos dobili neki novac isto tako zelite prihvatit ili ne Xavi-a isto treba prodati tamo u Katar ili nekud za veliku lovu dok je jos uvijek moguce.

 

 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.11.2014 21:56 (dad0r).
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Za Xavia se ne moze dobit vise od 15tak mil vise sigurno jer je u godinama i niko nece kupit starca kojemu je karijera pri kraju za tu lovu osim ako nije makretinski div a Xavi nije exponirana zvijezda tako da nista od toga

When you are halfway up,you are always halfway down
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ma tko zna sto ce biti do kraja sezone.Netreba nikad otpisivati Barcu.Pogledajte kako je Real krenio izgubio je od Sociedada 4-2 a vodio je 2-0.

To je nogomet.Neznam kako ste nezadovljni kako su nasi igrali jer su imali prostora i sansi pa to je jedno cudo.

Odlicno su stojali na terenu i ono sto sam primjetio je da nisu bas igrali 4-3-3 nego ovu formaciu,kad su imali loptu...

 

3 u obrani,Mathieu Macherano i Busqets.

Dani Alves i Alba su se digli do vezne linije.Rakitic i Rafinha su kontrolirali sredinu.

Messi je igrao poluspica a Neymar i Suarez spiceve.

 

Sve je bilo dobro pa cak i obrana,osim kad je Dani Alves skrivio gol.

Kad imas 10 100% sansi na utakmici onda neigras lose,nego te neide i nemas srece.

 

U srijedu LP protiv Ajaxa,uvijek je tesko protiv njih, obicno su rezultati 2-1 ili 1-2.

Treba pobjeda i to uvjerljiva da se vrati samopuzdanje,i volio bih da Suarez zabije debitaski gol jer to zasluzuje a nemsunjam da ce to biti brzo.

 

Potencijalno dobre vijesti: (mozda se smanji kazna za transfere)

http://www.sport.es/es/noticias/barca/barca-podria-fichar-verano-que-viene-3655020

 

Promjena taktike za utorak : 4-2-3-1 ili 3-4-3

http://www.mundodeportivo.com/20141103/fc-barcelona/el-desafio-de-luis-enrique-es-encajar-a-luis-suarez_54418854400.html

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.11.2014 10:23 (mirc11).
14 godina
offline
FC Barcelona

Sve ja mogu razumjeti, ali da se još uvijek forsira Alvesa svaku utakmicu, to mi nikad neće biti jasno. Pa on nije u stanju potrčati više, njegova karijera je gotova. Kad vidim one njegove ubačaje, dođe mi da ugasim prijenos svaki put.

Na klupi imaš Montoyu kojemu se uopće ne daje šansa, a perspektivan je igrač na toj poziciji. Eto vidim sad da ga opet Inter želi kupiti, godinama već ga oni žele. A nam trune na klupi pored onakvog Alvesa. Pa jeli žalosno da je Montoya 2011. kod Pepa dobivao više šansi nego sad, a tad je imao 18 godina? I imao je za konkurenciju Alvesa koji je tada bio najbolji na svijetu na toj poziciji. I svejedno je Montoya igrao više nego sad. Pa ja sam 150% siguran da bi trentuno Montoya odradio duplo bolji posao od ovakvog Alvesa.

 

Također, imamo sve kreativce u veznom redu, igrače koji su odgojeni da dominiraju sa loptom u svojim nogama. A Luis Enrique od njih želi nešo što oni nisu naučeni niti su u stanju. Ne možeš ti od Xavija i Busquetsa zahtjevati odjednom "run&gun" stil igre. Niti imaju fizičke predispozicije za to, niti su tako naučeni. Pa nama je vezni red uvijek bio najjači adut, a sad ga uopće nema, kao da igraju bez veznog reda. Messi se mora vraćati u svoju polovicu po loptu da bi se nešto organiziralo, a od veznih igrača se zahtjeva nešto potpuno drugo umjesto organizacije. Pa mi kupimo Rakitića i umjesto da on vodi organizaciju igre, on igra skoro kao krilo, daleko od sredine terena. Totalno bezveze.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.11.2014 14:01 (antimadridista).
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ajmo prodati messia za 200 milijuna i kupit Ronalda da Barcelona ponovno počne pobjeđivat

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

{#}

Ovaj iznad mene ako ima vise od 12 godina ja sam onda penzioner.

Kako nezrelo -.-''

 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

 Pa mi kupimo Rakitića i umjesto da on vodi organizaciju igre, on igra skoro kao krilo, daleko od sredine terena. Totalno bezveze.

Pokrao "taktiku" od Štimca

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Vidim da stalno isti igraci graju a Montoya i Bartra zasluzuje barem 5 utakmica od 1. minute jer su to zasluzili.

Proslih sezona kad je Montoya igrao,prema naprijed i nazad je bolji od Alvesa.Ali za kvazi navijace ako nemas oigravanje petom ili dribling kao zadnji u obrani (aludiram na Alvesa) onda nisi dobar igrac.

 

Sjecam se prije kad je igrala mlada reprezentacija Spanjolske,glavni bek je bio Montoya a njegova zamkjena Carvajal.

 

I ako na kraju sezone nebude igrao i ako ode,ima pravo.Ovo je stvarno jadno vise.

Dovode nekog Douglasa,a pored Montoye pa i da je lsoiji 5 puta od njega,on je igrac Barce od svoje 10. godine.

 

Jedini koji dobiva priliku je Sergi Roberto a to je daleko najlosiji igrac u prvoj ekipi.

 

Nadam se sutra najvljenoj taktici 4-2-3-1.

 

Ter Stegen,Montoya,Bartra,Pique,Alba,Masche,Rakitic,Neymar,Messi,Pedro,Suarez...

 

Tesko da ce ovakav sastav ali msilim da bi ovaj sastav mogao dati mnogo toga.

 

Busqets radi odvojeno,Alba je takodjer upitan pa bi i Adriano mogao zaigrati.

 

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
mirc11 kaže...

{#}

Ovaj iznad mene ako ima vise od 12 godina ja sam onda penzioner.

Kako nezrelo -.-''

 

Pa tako vi razmišljate,prodali bi igrače koji su cijelu karijeru igrali za klub,sramota.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Messija nikad Barcelona nece prodati osim ako sam nezatrazi transfer.Mislim da mu je najbolje u Barceloni,osvojio je sve osvojit ce jos sigurno LP, i sve ostale trofeje barem jednom.

 

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
mirc11 kaže...

Messija nikad Barcelona nece prodati osim ako sam nezatrazi transfer.Mislim da mu je najbolje u Barceloni,osvojio je sve osvojit ce jos sigurno LP, i sve ostale trofeje barem jednom.

 

Ti si još veći specijalac ako nisi shvatio da sam bio sarkastičan u onom gornjem postu {#}

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

{#}

Nitko nemisli da si bio sarkastican.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Marco Reus ako ode iz BVB dolazi u Barcelonu !

http://www.sport.es/es/noticias/barca/reus-dortmund-sera-barca-3662349

http://www.mundodeportivo.com/20141104/fichajes/bild-asegura-que-por-corazon-marco-reus-quiere-venir-al-barca_54418569053.html

 

Cini se da je Barca ''zakapirala'' Reusa jer on zeli samo u Barcu.Sa njim koji u BVB igra na poziciji lijevog ili desnog krila,a prosle godine je igrao na poluspici utakmice koje sma gledao.

Jel to mozda zamjena za Iniestu?Nisu isti itp igraca ali vidio sam ga kako je igrao prosle godine protiv Reala,sam je rjesio utakmicu u Dortmundu.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Još samo da ukinu kaznu

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Bude se usrecio ista kao i Suarez, ahhahahaahah
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice