EP u nogometu 2024

poruka: 404
|
čitano: 37.218
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
“Zalede” zbog utjecaja na igru
Sudi se cca 25godija
11 godina
offline
EP u nogometu 2024

uostalom, objasnili su nakon tekme zašto je bio penal, koliko god se njima (u studiju) takva pravila osobno ne sviđaju (a nekad i nama jbg)

 

vidjet ćemo ako bude neka slična situacija opet, nadam se da će biti dosljedni

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2024 2:11 (60nine).
14 godina
protjeran
offline
Re: EP u nogometu 2024
sporttest kaže...
“Zalede” zbog utjecaja na igru
Sudi se cca 25godija

 Haha. Kakvo glupo pravilo. Cilj je valjda zabiti gol, ako igrač nije dirao loptu čemu prekidati akciju ili gol poništavati?!! Ovako samo ubijaju nogomet sa tim glupostima. 

11 godina
offline
EP u nogometu 2024

Prema posljednjim informacijama, nakon treninga u nedjelju, startna postava bit će u formaciji 4-3-3: Livaković - Stanišić, Šutalo, Pongračić, Gvardiol - Modrić, Brozović, Kovačić - Mario Pašalić, Kramarić, Sučić.

 

 

Hahaha. Broz ostaje. Dalić stavlja sučića na bok pored Pjace, Pašalića, Ivanušeca... Krama špica(a uvijek kad to igra, nevidljiv je)... Nemam komentara! Nadam se sa sam u krivu, i da će me iznenaditi, ali bojim se da će će se opet ponoviti ono prvo poluvrijeme protiv Albanije.

11 godina
offline
EP u nogometu 2024

nema nama prolaza bez Pjace, Baturine, Ivanušeca i Marca Pašalića - i to bar dvojice od navedenih od prve minute...

 

11 godina
offline
EP u nogometu 2024

Nevjerojatno da Ivanušec, Marco Pašalić i Pjaca neće ni minutu osjetiti na ovom turniru. Šta ih je onda zvao? Moderni bokovi, koji su u dobroj formi, s dobrom sezonom iza sebe i čuče na klupi. Koja šteta!

11 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
mmafan kaže...

Nevjerojatno da Ivanušec, Marco Pašalić i Pjaca neće ni minutu osjetiti na ovom turniru. Šta ih je onda zvao? Moderni bokovi, koji su u dobroj formi, s dobrom sezonom iza sebe i čuče na klupi. Koja šteta!

 

sreća pa je zato zvao Vlašića i Vidu koji su uzeli nekome drugome priliku/mjesto, pa bar i na klupi... ok, Vidu još i mogu razumjeti kao nekog seniora/motivatora na klupi - ali takvu funkciju može imati i kao dio stožera

 

užasno mi je žao zbog Pjace i Marca Pašalića, pogotovo kad sam vidio kak je bio sretan kaj je uopće bio pozvan u reprezentaciju - nisam već jako dugo vidio nekoga da je toliko ponosan kaj je dobio priliku, mislim da bi lik i branio da treba, samo da igra :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.6.2024 10:30 (60nine).
15 godina
offline
EP u nogometu 2024

Ma, nema zime.

Zato imamo Luku, ako ne prođemo danas...proći ćemo 2060. 

 

 

Tigar Krezumica
12 godina
offline
EP u nogometu 2024

Evo kako je PES predvidio Round 16

9 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Artem kaže...

Evo kako je PES predvidio Round 16

 teško, jer mi ako maznemo Italiju 99% idemo na Švicarsku. 

14 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Cansee kaže...
Artem kaže...

Evo kako je PES predvidio Round 16

 teško, jer mi ako maznemo Italiju 99% idemo na Švicarsku. 

 zapravo nemoguće. Jer bi po ovome ispalo da bi prošli dalje kao treći (i igrali protiv Belgije koja će vjerojatno bit prva u svojoj skupini), a Talijani kao drugi (pa igraju protiv Švicaraca). To bi značilo da smo odigrali nerješeno protiv Talijana i Španjolci su pobijedili Albance, ali tad bi imali samo 2 boda i gol razliku -3 a s time više niti teoretski ne možemo proći. Već sad zadnji koji prolazi dalje ima 2 boda i gol razliku 0, a samo je skupina A odigrana do kraja. 

16 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
jozef kaže...

 zapravo nemoguće. Jer bi po ovome ispalo da bi prošli dalje kao treći (i igrali protiv Belgije koja će vjerojatno bit prva u svojoj skupini), a Talijani kao drugi (pa igraju protiv Švicaraca). To bi značilo da smo odigrali nerješeno protiv Talijana i Španjolci su pobijedili Albance, ali tad bi imali samo 2 boda i gol razliku -3 a s time više niti teoretski ne možemo proći. Već sad zadnji koji prolazi dalje ima 2 boda i gol razliku 0, a samo je skupina A odigrana do kraja. 

 Potreban broj poena ne može da se smanji, ali gol razlika može. Slovenci su trenutno 4. trećeplasirana ekipa sa gol razlikom 0, ali ako bi ih Englezi zgazili, teoretski mogu da odu na -3 ili niže. Naravno, malo verovatna varijanta, jer bi trebalo još utakmica da se potrefi.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
14 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Ivan(4) kaže...
jozef kaže...

 zapravo nemoguće. Jer bi po ovome ispalo da bi prošli dalje kao treći (i igrali protiv Belgije koja će vjerojatno bit prva u svojoj skupini), a Talijani kao drugi (pa igraju protiv Švicaraca). To bi značilo da smo odigrali nerješeno protiv Talijana i Španjolci su pobijedili Albance, ali tad bi imali samo 2 boda i gol razliku -3 a s time više niti teoretski ne možemo proći. Već sad zadnji koji prolazi dalje ima 2 boda i gol razliku 0, a samo je skupina A odigrana do kraja. 

 Potreban broj poena ne može da se smanji, ali gol razlika može. Slovenci su trenutno 4. trećeplasirana ekipa sa gol razlikom 0, ali ako bi ih Englezi zgazili, teoretski mogu da odu na -3 ili niže. Naravno, malo verovatna varijanta, jer bi trebalo još utakmica da se potrefi.

 Istina, ja sam nekako "zabrijao" da su Mađari 4. sa 2 boda i već odigranim svim kolima (a zapravo znam da imaju 3 boda), a da ostali imaju po 3 boda.
Znači ovako: ako Slovenija izgubi s 3-4 gola razlike od Engleza, Česi izgube od Turske i Albanci od Španjolaca može se proći i s 2 boda i -3, nije nemoguće.

3 godine
offline
Re: EP u nogometu 2024
vrinho kaže...

Čak smo i mi bolje odigrali protiv Španjolaca makar su nas 3:0 sredili. Matematika je nikad jasnija. Dobijemo Talijane i drugi smo, ne znam u kojem scenariju mogu Albanci dobiti Španjolce. Al opet, mi se jedino moramo bojati samih sebe jer po dosad viđenom jako je puno razloga ali imam neki osjećaj da ćemo biti pravi u ponedjeljak, jednostavno moramo. Samo nek Dalić bude malo pametniji. 

Scenarij je taj da Španjolci odigraju s rezervama, izgube i eventualno se riješe Italije ili Hrvatske za nastavak natjecanja, ako odigramo neriješeno s Talijanima.

合氣道
13 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Zaporožac kaže...
vrinho kaže...

Čak smo i mi bolje odigrali protiv Španjolaca makar su nas 3:0 sredili. Matematika je nikad jasnija. Dobijemo Talijane i drugi smo, ne znam u kojem scenariju mogu Albanci dobiti Španjolce. Al opet, mi se jedino moramo bojati samih sebe jer po dosad viđenom jako je puno razloga ali imam neki osjećaj da ćemo biti pravi u ponedjeljak, jednostavno moramo. Samo nek Dalić bude malo pametniji. 

Scenarij je taj da Španjolci odigraju s rezervama, izgube i eventualno se riješe Italije ili Hrvatske za nastavak natjecanja, ako odigramo neriješeno s Talijanima.

 Španjolci će sa drugiim sastavom na Albance tako da im je svejedno dal izgube, prvi su svakako ali koliko vidim po najavama sastava Dalić neće biti pametniji kako sam se nadao tako da je uzalud uopće raspravljati.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
16 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Zbilja se nadam da to nije početni sastav jer čemu sve kritike trenera i navijača, kad bi onda bilo očigledno da naš izbornik nikog ne sluša...

Ja nekak vjerujem u dobru predstavu naših večeras i prolazak dalje...
11 godina
protjeran
offline
Re: EP u nogometu 2024
vrinho kaže...

Scenarij je taj da Španjolci odigraju s rezervama, izgube i eventualno se riješe Italije ili Hrvatske za nastavak natjecanja, ako odigramo neriješeno s Talijanima.

 Španjolci će sa drugiim sastavom na Albance tako da im je svejedno dal izgube, prvi su svakako ali koliko vidim po najavama sastava Dalić neće biti pametniji kako sam se nadao tako da je uzalud uopće raspravljati.

 

I onda pogledaš ko je u drugom sastavu... 

Olmić će riješit sam sladoledare.

Imamo mi većih problema od te utakmice.

Ako budemo igrali u sličnom sastavu kao do sada nemamo šanse.

11 godina
offline
EP u nogometu 2024

Odlično prvo poluvrijeme. Imamo čak jedan udarac. Broz odličan, Krama se vraća na zadnjeg. Sučić ide u sredinu, Pašaliću nisam otkrio koju poziciju igra. Bravoo Dalić. Idemo na penale

14 godina
offline
EP u nogometu 2024

Ništa od igre. Svi sa dvi live noge. Modrić je gotov i povuka je na dno cilu repku.

9 godina
offline
EP u nogometu 2024

Koja dosada, anti-nogomet.

16 godina
moderator
online
EP u nogometu 2024

Taktički je bolje dati gol u drugom poluvremenu. 

 

Sad tko je taj i imamo li, vidjet ćemo...

...
13 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Jedino gore od lukice, brozovića i onog knjapavog kovačića je petrolova reklama...
Halo Bing! Kako bratac?
16 godina
moderator
online
EP u nogometu 2024

Hi, hi....

 

Bravo Luka, i jedan i drugi!

...
11 godina
offline
EP u nogometu 2024

Cijela obrana gleda prema klupi da se napravi izmjena, jer samo je pitanje kad će Talijani zabiti. Mijenjaj brate mili

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.6.2024 22:27 (mmafan).
14 godina
protjeran
offline
EP u nogometu 2024

Igra se dok Italijani ne zabiju. Nema veze i onako Hr nije zaslužila proći dalje. Dati otkaz ovom treneru te sve ove stare u mirovinu poslati. 

13 godina
offline
EP u nogometu 2024

Tipično za nas, dobiti gol u zadnjoj minuti

14 godina
offline
EP u nogometu 2024

Fala k...u. Bar više neću gubiti živce.

11 godina
online
EP u nogometu 2024

Na stranu sve loše što ne bilo na ovom prvenstvu ali ovo je bila žešća navlakuša.

11 godina
offline
EP u nogometu 2024

Sreća nas je pratila zadnja 2 natjecanja, sad nas je napustila. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice