Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.519
|
čitano: 6.305.773
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
odjavljen
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Inace bih trebalo pisati koliko grama sadrzi mjerica na pakiranju, otisnuto na etiketi.

PeTak
12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

bih ili bi?

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Pozdrav ljudi,

 

trenirao sam u SUBOSu insanity (insanity je ime grupe, nema veze s popularnim treningom) 3 godine redovno, uz kosarku i biciklizam, sto me totalno osusilo (183cm, 75kg) pa sam odlucio prebaciti se na nesto s utezima.

Prebacio sam se na subos celicenje u 10. mjesecu prosle godine, crossfit treninzi, ali samo 2 puta tjedno, svejedno treninzi su bili savrseni. Uz to sam jednom tjedno plivao i/ili trcao i igrao kosarku. Sada zbog korone i posla i faksa nisam trenirao od 3. mjeseca te sam zivio u astronautskim uvjetima, sjedio sam za racunalom nekad i preko 12h dnevno, bez ikakvih tjelesnih napora.

 

U nedjelju se vracam u ZG, zivim u blizini Cibone i zanima me postoje li crossfit grupe u blizini? Razmisljao sam i o tajlandskom boksu (prvi put u zivotu) pa me zanima postoji li neki klub koji mozete preporuciti, a da prima pocetnike? U obzir dolaze samo treninzi koji su nakon 5 poslijepodne i najdalje 15-20minuta biciklom od cibone.

 

Treniram jer volim trenirati i jer se dobro osjecam nakon treninga, nikad mi trening nije bio problem, propustio sam najvise 3-4 treninga u cijeloj godini.

You have to be odd to be number one
13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Pozdrav, moze preporuka klupe za bench za vjezbanje s bucicama, neke jeftine na sklapanje.

Gledam ove dvije, ali ne znam koja je kvalitetnija ili ima možda nešto bolje. 

 

https://www.intersport.hr/energetics-ub-10-klupa-za-utege-150629

https://www.decathlon.hr/klupa-za-bodybuilding-500-id_8380453.html

 

5 godina
protjeran
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Ako je za lagano, rekreativno treniranje - obje su ti dobre. Za 100 kg na benču, mislim da nisu dobre? Izgledaju kao da ih isti proizvođač radi pa samo piči drugu naljepnicu/etiketu na njih.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2020 11:29 (bananaman1).
16 godina
moderator
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
marxone kaže...

Pozdrav, moze preporuka klupe za bench za vjezbanje s bucicama, neke jeftine na sklapanje.

Gledam ove dvije, ali ne znam koja je kvalitetnija ili ima možda nešto bolje. 

 

https://www.intersport.hr/energetics-ub-10-klupa-za-utege-150629

Imam tu klupicu i toplo bih ti preporučio da ti to bude zadnja opcija, ako ne uspiješ naći ništa bolje. Glavni problem s njom je način na koji je riješena promjena nagiba - samo komad metala ulazi u neku od rupa na glavnoj cijevi, što znači da je "naslon" nestabilan kad se podigne, a zapravo pleše i kad je skroz spušten. Ja sam je kupio kad je bila na akciji za 441 kunu.

 

Ova iz Decathlona se čini bolje konstrukcije, samo mi nije baš jasno kako se naslon učvršćuje - samo preko "trenja", kad se šaraf pritisne uz cijev? Fakat ne kužim... Pogotovo ako netko klupicu misli koristiti za potisak na kosini... Što fali rupama i šarafu kroz rupe?

 

Ako ne misliš dizati teške terete na kosini, ova iz Decathlona je bolje rješenje. Ako misliš, ni jedna nije dobro, sigurno rješenje.

15 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
marxone kaže...

Pozdrav, moze preporuka klupe za bench za vjezbanje s bucicama, neke jeftine na sklapanje.

Gledam ove dvije, ali ne znam koja je kvalitetnija ili ima možda nešto bolje. 

 

https://www.intersport.hr/energetics-ub-10-klupa-za-utege-150629

https://www.decathlon.hr/klupa-za-bodybuilding-500-id_8380453.html

 

 Takve jeftine podesive klupice su jedino dobre za poginut, ok podesive klupice s razlogom kostaju 2k+kn.

13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Krenuo vježbati prije par mjeseci standardne vježbe koje se mogu izvoditi s bucicama. Sad imam trenutno 2x10kg i za bench press mi je premalo tj prelagano pa bi možda uzeo još 2 puta 2x5kg utega i klupu tu neku jeftiniju jer nemam puno mjesta u stanu. Znači nije baš stabilna za podesavat nagib? 

16 godina
moderator
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
marxone kaže...

Znači nije baš stabilna za podesavat nagib? 

Ako govorimo o onoj prvoj iz Interpara - ne. Već i dok ti ležiš na leđima na njoj bez kosine i radiš "benč" (tj. potisak), naslon može malčice plesati (toliko koliko ima lufta u rupi), a recimo ako pokušavaš podvući lopaticu kad držiš 50-60-70 kila u rukama, počneš se pitati neće li se naslon prevagnuti na jednu ili drugu stranu. Mislim, neće valjda, ali ti je jasno da je to samo za lagane vježbe. Nisam zapravo ni jednom na njoj radio kosi "benč", jedino što sam na kosini radio je dumbbell row (ako se tako zove ta vježba - u mom slučaju mislim da bi to bila chest-supported twist-grip dumbbell row - kut od nekih 30 stupnjeva, prsima sam na naslonu za leđa i vučem bučice prema trbuhu/prsima). Ono, s obzirom na konstrukciju i debljinu daske, čini mi se da bi bilo bolje da ta spravica nema mogućnost promjene kuta, znači da je fiksna - bila bi stabilnija.

 

Tako da... Ako ciljaš sve raditi na ravnome, OK i za solidnu težinu - za mene sa 88 kila i dvoručni uteg od 70 kila. Znači, osjećam da to nije stabilno koliko bi trebalo biti, ali se ipak ne bojim da bi moglo puknuti, jedino je nezgodni osjećaj kad se namještaš s utegom u rukama (doduše, to bi se trebao namjestiti prije, ali opet tu imam problem što mi je stalak za šipku malčice previsok jer je zapravo primarno namijenjen za čučnjeve).

 

I vidi sad situaciju - kupio sam tu, a ne fiksnu, jer sam htio imati mogućnost vježbanja i na kosini, a sad imam klupicu koju gotovo da i ne koristim za vježbanje na kosini, a koje nije najstabilnija ni kad je ravna. To je u skladu s onim "nemreš imat i ovce i novce" ili "tko kupuje jeftino, kupuje dvaput". 

 

Ako hoćeš nešto baš tako jeftinije, možda ovo? Ne izgleda kul ko ostale klupe, nego ko da ju je doma netko zašvasao, ali izgleda dosta stabilnije od ovih koje si razmatrao. Samo što, eto, nije sklopiva (meni je to bio važni faktor kod kupovanja).

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2020 21:35 (mbaksa).
5 godina
protjeran
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Ovo se ne čini loše, ali od njih nisam ništa uzimao do sada. Kažu da je Njemački proizvođač. 

 

https://www.electronic-star.hr/Fitness-i-sport/Vjezbanje/Klupe-za-vjezbanje/ADJ-Just-crna-300-kg-multifunkcionalni-uredaj-za-kucni-trening-celik.html?force_sid=ru26ij34etatdj9v5fp0euehg5

 

Vidim i ovaj kavez sa lat mašinom je isto prva liga, a cijena relativno povoljna? Kod naših proizvođača bi bila dupla cijena.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2020 23:25 (bananaman1).
16 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Dečki ja bi trebao spravu za zgibove a da nije preskupa i da ne ide na zid,strop ili vrata?

 

Ima tak nešto a da nije preskupo?

 

Inače cardio i prehrana ubijaju, sad mi je tjedan dana a već se vide napredak na trbuhu, ali moram usporiti jer me danas cijelo tijelo ubija.

16 godina
moderator
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
amd freak kaže...

Dečki ja bi trebao spravu za zgibove a da nije preskupa i da ne ide na zid,strop ili vrata?

 

Ima tak nešto a da nije preskupo?

Misliš - samostojeću spravu za zgibove? Ja imam ovu, upecao na akciji pa me došla s dostavom 123 eura.

 

E, sad - fora je to što je samostojeća, fora je što se na njoj mogu raditi i dipovi, ali su problem ove ručke prema sredini pa ih treba stalno podešavati kad ideš raditi dipove, jer ako su izvučene za dipove, onda ne možeš raditi pull-upove. A i ručke su užasno tvrde - moram si staviti biciklističke rukavice kad radim dipove - bolje da je tu malo deblja metalna cijev nego te užasne plastične ručke.

 

Najveći problem s njom je njena (ne)stabilnost, a sad se već čuje i škripanje. Mislim, da se na njoj raditi, ali čini mi se da bi ona sprava koja se ušarafi u zid ili plafon bila daleko stabilnija. Ima li stabilnijih samostojećih razumne cijene - ne znam.

 

Meni se recimo ovo čini super, ali eto, treba za to bušiti plafon ili zid.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 17:35 (mbaksa).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Kupio sam whey, ON gold, bez okusa, u plastičnoj boci/tegli. No kako nikako nisam bio u mogućnosti da krenem u teretanu. Whey u istječe rok ovaj ili sljedeći mjesec. Zanima me da li whey stvarno ima rok?
Nisam ga načeo. Šteta mi ga bacit
16 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
mbaksa kaže...
amd freak kaže...

Dečki ja bi trebao spravu za zgibove a da nije preskupa i da ne ide na zid,strop ili vrata?

 

Ima tak nešto a da nije preskupo?

Misliš - samostojeću spravu za zgibove? Ja imam ovu, upecao na akciji pa me došla s dostavom 123 eura.

 

E, sad - fora je to što je samostojeća, fora je što se na njoj mogu raditi i dipovi, ali su problem ove ručke prema sredini pa ih treba stalno podešavati kad ideš raditi dipove, jer ako su izvučene za dipove, onda ne možeš raditi pull-upove. A i ručke su užasno tvrde - moram si staviti biciklističke rukavice kad radim dipove - bolje da je tu malo deblja metalna cijev nego te užasne plastične ručke.

 

Najveći problem s njom je njena (ne)stabilnost, a sad se već čuje i škripanje. Mislim, da se na njoj raditi, ali čini mi se da bi ona sprava koja se ušarafi u zid ili plafon bila daleko stabilnija. Ima li stabilnijih samostojećih razumne cijene - ne znam.

 

Meni se recimo ovo čini super, ali eto, treba za to bušiti plafon ili zid.

 

 

 E tako nešto...ali vidim da su cijene dosta napuhane...

16 godina
moderator
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
amd freak kaže...

E tako nešto...ali vidim da su cijene dosta napuhane...

Da, sad su više zbog korone. Cijene su sad od 10 do valjda 20-30 eura više nego prije. Sad u ponudi imaju dostupnu samo tu spravu, dvije su rasprodane, a ako me sjećanje ne vara, mislim da su prije u ponudi imali još modela... Zakon ponude i potražnje.

 

Ja sam te sprave škicao koji mjesec, vagao bih li kupio ili ne, i onda početkom godine onako provjerim kakvo je stanje na webu i vidim pri vrhu stranice traka s kuponom za 10% popusta... I eto, to je prevagnulo - nisam baš bio tako napet za kupovanje toga, ali kad se već nudi s popustom, šteta ne iskoristiti. Sad si pak misli da je šipka na kojoj možeš raditi pull-upove i na koju se možeš cijeli zavjesiti jedna od najvažnijih sprava i trebala bi biti jedna od prvih sprava koje će si netko priuštiti. Ja sam najveći napredak u najkraćem vremenu doživio upravo nakon što sam za 35 kuna kupio onu šipku koja se umontira na štok vratiju s unutarnje strane (OK je za chip-upove, ali ne valja za pull-upove) - tu su mi se prsa počela puniti i to me motiviralo da nastavim s vježbanjem.

 

Pull-up sprave su super za jačanje mišića gornjeg dijela tijela, pogotovo leđa (a kao što spomenuh, i prsa mogu imati koristi), ali meni je također jako bitno što pomaže pri dekompresiji kralježnice. Kak imam problema s kralježnicom, volim se malo zavjesiti svaki dan, znači i dane koje ne vježbam. Kao prilog tome, obavezan je i "joga" roller, za "ravnanje kičme". I konačna stvar - pred nekoliko dana konačno sam si kupio novi stolac i ne mogu vjerovati kolika je razlika u odnosu na stari, koliko mi je bolji za kralježnicu. Problem sa starim je bio što je to bila ono kao neka "direktorska fotelja", ali kao da je namijenjena za osobu do 165 cm (iako dimenzijama stolac nije malen) i onda me "pigala" prilikom sjedenja - gurala mi ramena naprijed, znači nisam se mogao nasloniti na taj naslon, a da sjedeći u naslonu ne sjedim pogrbljeno, nisam mogao podvući lopatice pa se tako nasloniti. Sad kad mogu - nebo i zemlja. Još je bio problem što je i samo sjedalo profilirano pa ako ne sjediš točno na sredini, onda te odiže s jedne strane. Sad se ponovno moram "učiti" normalno sjediti na radnom stolcu.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 15:03 (mbaksa).
13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Dex.pwn kaže...
Kupio sam whey, ON gold, bez okusa, u plastičnoj boci/tegli. No kako nikako nisam bio u mogućnosti da krenem u teretanu. Whey u istječe rok ovaj ili sljedeći mjesec. Zanima me da li whey stvarno ima rok?
Nisam ga načeo. Šteta mi ga bacit

99,99% da ti neće biti ništa.. a ako ipak budeš imao nekih probavnih problema, nemoj više uzimati i problem riješen 

13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
mbaksa kaže...
marxone kaže...

Znači nije baš stabilna za podesavat nagib? 

Ako govorimo o onoj prvoj iz Interpara - ne. Već i dok ti ležiš na leđima na njoj bez kosine i radiš "benč" (tj. potisak), naslon može malčice plesati (toliko koliko ima lufta u rupi), a recimo ako pokušavaš podvući lopaticu kad držiš 50-60-70 kila u rukama, počneš se pitati neće li se naslon prevagnuti na jednu ili drugu stranu. Mislim, neće valjda, ali ti je jasno da je to samo za lagane vježbe. Nisam zapravo ni jednom na njoj radio kosi "benč", jedino što sam na kosini radio je dumbbell row (ako se tako zove ta vježba - u mom slučaju mislim da bi to bila chest-supported twist-grip dumbbell row - kut od nekih 30 stupnjeva, prsima sam na naslonu za leđa i vučem bučice prema trbuhu/prsima). Ono, s obzirom na konstrukciju i debljinu daske, čini mi se da bi bilo bolje da ta spravica nema mogućnost promjene kuta, znači da je fiksna - bila bi stabilnija.

 

Tako da... Ako ciljaš sve raditi na ravnome, OK i za solidnu težinu - za mene sa 88 kila i dvoručni uteg od 70 kila. Znači, osjećam da to nije stabilno koliko bi trebalo biti, ali se ipak ne bojim da bi moglo puknuti, jedino je nezgodni osjećaj kad se namještaš s utegom u rukama (doduše, to bi se trebao namjestiti prije, ali opet tu imam problem što mi je stalak za šipku malčice previsok jer je zapravo primarno namijenjen za čučnjeve).

 

I vidi sad situaciju - kupio sam tu, a ne fiksnu, jer sam htio imati mogućnost vježbanja i na kosini, a sad imam klupicu koju gotovo da i ne koristim za vježbanje na kosini, a koje nije najstabilnija ni kad je ravna. To je u skladu s onim "nemreš imat i ovce i novce" ili "tko kupuje jeftino, kupuje dvaput". 

 

Ako hoćeš nešto baš tako jeftinije, možda ovo? Ne izgleda kul ko ostale klupe, nego ko da ju je doma netko zašvasao, ali izgleda dosta stabilnije od ovih koje si razmatrao. Samo što, eto, nije sklopiva (meni je to bio važni faktor kod kupovanja).

 

 Onda možda još najbolje uzet ovu običnu za 300kn ako nije stabilna kosina na ovima od 500kn i bok, da ne dajem 200kn gore za nešto što neću koristiti?

 

https://www.intersport.hr/energetics-ab-10-klupa-za-utege-150627

 

 

 

Hvala na savjetima. 

16 godina
moderator
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
marxone kaže...
Onda možda još najbolje uzet ovu običnu za 300kn ako nije stabilna kosina na ovima od 500kn i bok, da ne dajem 200kn gore za nešto što neću koristiti?

 

https://www.intersport.hr/energetics-ab-10-klupa-za-utege-150627

Ako nisi spreman izdvojiti osjetno veći novac za bolju spravu - da, onda ti je ta za 300 i kusur kuna vjerojatno najisplativija opcija.

14 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

što mi je bolje uzet za bench? ez šipku ili ravnu? sa njom bi radio veslanje stojeći i u pretklonu, opružanje sa čela i opružanje triceps, i naravno bench

11 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Genoxxx kaže...

što mi je bolje uzet za bench? ez šipku ili ravnu? sa njom bi radio veslanje stojeći i u pretklonu, opružanje sa čela i opružanje triceps, i naravno bench

 Bez razmišljanja ravnu šipku.

I am a man who walks alone And when I'm walking a dark road
5 godina
protjeran
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Pa sa EZ šipkom se benč niti ne radi.

13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Definitivno ravna šipka, 200cm model od 10kg

 

ez šipka za je za dve tri vježbe većinom ruke i sve možeš opet sa ravnom čak i bolje. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Pozdrav raja, 

 

Mozda je mali offtopic ali mislim da je korsno za procitati cisto da ne shvacate "blaze" povrede olako. 

 

Prije skoro dva mjeseca, odmah iza prvog maja, sam sa drugom otisao na obliznje igraliste kako bismo bacili koju partiju basketa onako 1 na 1. Nakon igranja nekih sat do dva onako lezerno i iz zezancije pridruzi nam se jos jedan drug i dodju jos 3 lika i odlucimo da igramo 3 na 3. Igrali smo bas lijep basket, nista grubo ili neko forsiranje ali prilikom jednog skoka ja i jos jedan momak i suprotne ekipe nekako se sudarimo i obojica padnemo na beton, s tim da sam se ja docekao na ruke, a on je nekako pao na guzove. 

 

Tada me zabolila ruka ali nista posebno da bi me nakon sto sam se malo ohladio bolio zglob ali sam imao svu motoriku i mislio sam da se radi o klasicnom uganucu. To se desilo u ponedeljak. Ja sam ruku malo stegnuo elasticnim zavojem i tako sam se vukao uz manji bol do vikenda kada sam kod stare malo radio jace oko kuce u subotu da bi me u nedelju ujutru rano probudio jak bol i vece oteknuce citave sake. Tada sam shvatio da bih ipak trebao otici doktoru jer vec sada su simptomi bili ozbiljniji, bol je dosla do tacke nepodnosljivosti da sam po prvi put u zivotu popio tabletu protiv bolova. 

 

Da ne duljim vise, nakon pregleda, snimka zgloba ustanovljeno je da imam napuknuce skafoidne kosti u rucnom zglobu i evo od tada sam sa gipsom na ruci. 

Znao sam da imaju te karpalne kosti u saci zgloba ali nisam ni sumnjao da znaju biti prava mala zajebancija kada se povrede jer veoma sporo zarastaju, simptomi su veoma blagi, dosta ljudi cesto zamijeni tu povredu sa uganucem i dosta ljudi zna cak i da zalijeci lom tih kostiju sa nekom vrstom samoinicijativne bandaze ali ukoliko ne srastu kako treba veoma cesto onda znaju praviti probleme i otici u osteoporozu ili artritis. 

 

Uglavnom u slucaju da vam se nekada desi slicna povreda bolje je otici doktoru na pregled, pe se mozda sjetite ovog mog dozivljaja. 

Ja sam samo imao srecu da sam tu subotu malo fizicki vise radio pa sam opteretio tu povrijedjenu kost dodatno pa je rezultiralo oteknucem i boli inace bih poznavajuci sebe vukao neko duze vrijeme. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.6.2020 21:06 (Dr. Vicko).
8 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Pozdrav ekipa,

 

Ne znam kako je sa vama, ali mene od svega najvise muci prehrana. Nakon tjedan dana zdrave hrane, vise nemam ideje sto bih jeo. Uglavnom rotiram piletinu, crveno meso, nesto sitno ribe i povrce (najvise krastavci i paradajz, tu i tamo riza ili krumpir). Ono sto mi se dogada je to da mi se to vise neda jest, pogotovo kada se uzmu 3 obroka dnevno pa ispadne da svaki dan jedem isto unatoc tome sto pileka pripremim na razlicite nacine i to razlicite dijelove pileka. E sad, krenuo bih sa 16/8 fastingom i zanimaju me vasa iskustva sa prehranom, ideje za obroke itd. Ne trebaju to biti detaljni recepti, ali ono savjet dva kako da mi se piletina ne zgadi :)

Imam naravno cheat day, ali i tu pazim na ukupan broj kalorija. Trenutno mi je cilj skinuti cca 4kg i to po planu 0,5kg tjedno (imam 187cm i 90kg). Proslu jesen sam uspjesno skinuo 10kg u 15 tjedana (sa 100kg na 90kg) i tu sam dosao do zida jer, da se blago izrazim, mi je zdrava hrana dosadila.

Sto se tice treninga, radim treninge sa vlastitom tezinom tijela, znaci varijacije sklekova, trbusnjaka i cucnjeva plus jedno 2 puta tjedno cardio na biciklu, a kad nabijem malo kondicije mislim ici na kickbox/muay thai jer mi se lakse motivirat kada sam u grupi i kada vidim druge kako rade.

 

Glavni cilj mi je dovesti prehranu u red pa ce ovo ostalo samo doci na mjesto, gledao sam cak onu delimano fritezu na vruci zrak pa da u njoj pecem meso, ne znam da li ima itko iskustva sa njom?

I am over 9000!!!
11 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Stajao mi kreatin u plastičnoj kutiji mjesec i pol i sad vidim da jr se zgrudao.

Ima li smisla sad to piti ?

Rastopi se normalno u vodi ali ne znam da li je izgubio svojstva tim što je povukao vlagu ?

Btw

Gymbeam ima masu lošije budget proizvode od myprotein. Mslm na whey i kreatin. Osobno se uvjerio u to.

10 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Je li netko imao od vas iskustva s ovim proteinom BATTERY WHEY PROTEIN s ove stranice proteini.si ?

Uzimao sam myprotein ali sad zadnja narudzba mi nije dosla vjerovatno radi problema s koronom proslo je mjesec dana,vratit ce pare pa gledam nesto uzet sto je ok cijena i kvaliteta.

Origin_Steam: hrka11
13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
hrka11 kaže...

Uzimao sam myprotein ali sad zadnja narudzba mi nije dosla vjerovatno radi problema s koronom proslo je mjesec dana,vratit ce pare pa gledam nesto uzet sto je ok cijena i kvaliteta.

 Naručio sam MyProtein prije mjesec dana i uredno je stiglo

10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
ministar kaže...
hrka11 kaže...

Uzimao sam myprotein ali sad zadnja narudzba mi nije dosla vjerovatno radi problema s koronom proslo je mjesec dana,vratit ce pare pa gledam nesto uzet sto je ok cijena i kvaliteta.

 Naručio sam MyProtein prije mjesec dana i uredno je stiglo

Po tracking broju nije napustilo drzavu,kontaktirao sam postu odgovorili mi da je embargo na Bih i da nece bit dostavljeno.

Proslo je vise od 21 dan ( nakon 21 dan mozes trazit povrat) rekli su danas da ce povrat novca biti uplacen u roku 3-5 radnih dana,ne ceka mi se sada opet mj dana da na adresu u hrv narucim.

Mada narucio sam vise stvari i kostalo me oko 550kn,a ovako ovaj protein sam od 5kg je kod nas 640kn,velika je razlika u cijeni ali jbga.

 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2020 15:22 (hrka11).
13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
hrka11 kaže...
ministar kaže...
hrka11 kaže...

Uzimao sam myprotein ali sad zadnja narudzba mi nije dosla vjerovatno radi problema s koronom proslo je mjesec dana,vratit ce pare pa gledam nesto uzet sto je ok cijena i kvaliteta.

 Naručio sam MyProtein prije mjesec dana i uredno je stiglo

Po tracking broju nije napustilo drzavu,kontaktirao sam postu odgovorili mi da je embargo na Bih i da nece bit dostavljeno.

Proslo je vise od 21 dan ( nakon 21 dan mozes trazit povrat) rekli su danas da ce povrat novca biti uplacen u roku 3-5 radnih dana,ne ceka mi se sada opet mj dana da na adresu u hrv narucim.

Mada narucio sam vise stvari i kostalo me oko 550kn,a ovako ovaj protein sam od 5kg je kod nas 640kn,velika je razlika u cijeni ali jbga.

 

 Aha, u tome je stvar, ja sam u hrv, sorry  meni obično stigne kroz 4-5 dana

10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
ministar kaže...

Po tracking broju nije napustilo drzavu,kontaktirao sam postu odgovorili mi da je embargo na Bih i da nece bit dostavljeno.

Proslo je vise od 21 dan ( nakon 21 dan mozes trazit povrat) rekli su danas da ce povrat novca biti uplacen u roku 3-5 radnih dana,ne ceka mi se sada opet mj dana da na adresu u hrv narucim.

Mada narucio sam vise stvari i kostalo me oko 550kn,a ovako ovaj protein sam od 5kg je kod nas 640kn,velika je razlika u cijeni ali jbga.

 

 Aha, u tome je stvar, ja sam u hrv, sorry  meni obično stigne kroz 4-5 dana

A jebo te to je extra...ja sam ovde ceka i 20 dana kad je sve ok,mozda kad je tako i narucim kod rodjaka u hrv pa pribacim.

Hvala sto si napomenio.

Origin_Steam: hrka11
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice