Pc komponente zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 1.110
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Pc komponente
Pozz,eto novi sam ovdje, pa vas sve lijepo pozdravljam... Zanima me možete mi pomoći u odabiru komponenata za pc tj za igrice do 10000 kn... Bas se ne razumijem posve u komponente što je kvalitetno, pa vas molim dali možemo zajedno odabrati što je bolje u mome interesu.
. Hvala
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Pc komponente
Plavooki2021 kaže...
Pozz,eto novi sam ovdje, pa vas sve lijepo pozdravljam... Zanima me možete mi pomoći u odabiru komponenata za pc tj za igrice do 10000 kn... Bas se ne razumijem posve u komponente što je kvalitetno, pa vas molim dali možemo zajedno odabrati što je bolje u mome interesu.
. Hvala

 Moraš nam dati i neke druge informacije da se znamo orijentirati malo bolje.

Jel treba monitor ili imaš monitor?

Ako ga imaš o kojem je monitoru riječ?

I da li je plačanje gotovina ili rate?

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2021 14:39 (renato1977).
11 godina
offline
Re: Pc komponente
Plavooki2021 kaže...
Pozz,eto novi sam ovdje, pa vas sve lijepo pozdravljam... Zanima me možete mi pomoći u odabiru komponenata za pc tj za igrice do 10000 kn... Bas se ne razumijem posve u komponente što je kvalitetno, pa vas molim dali možemo zajedno odabrati što je bolje u mome interesu.
. Hvala

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/slaganje-pc-konfiguracija/sklapanje-pc-konfiguracija-7000-do-10000-kn/170222.aspx?page=327

3 godine
neaktivan
offline
Re: Pc komponente
Igrao bi preko televizije Philips 3D...a imam i monitor LG, a uzimao bih na rate...
14 godina
moderator
offline
Pc komponente
“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice