Fer- bodovni prag

poruka: 21
|
čitano: 23.984
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
FER- bodovni prag

Znači zanimalo bi me ako netko zna odgovor pošto se iduće godine upisujem na faks ( sad sam maturant ) - zanima me koliko je bilo uopće prijavljenih za FER, koliko je bodova imao prvi na upisima, ali još me više zanima koliko je bodova imao zadnji student koji je upao. Hvala unaprijed :)

14 godina
offline
Fer- bodovni pra

Ako će ti zbroj ocjena iz matematike i fizike na ljetnom roku biti 7, sigurno upadaš. (Barem je tako bilo ove godine)

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2012 20:27 (sinister_axe).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fer- bodovni pra

Znači npr. te dvije mature polozim sa 4 i 3 i upao sam tj tako je bilo ove godine ? :)

14 godina
neaktivan
offline
Fer- bodovni pra

Znam da su prije upisivali sve koji su prošli minimalni prag [9 odgovora od 30 ili tako nešto] na prijamnom ispitu, sada nemam pojma kako to sada izgleda sa ovom državnom maturom.

13 godina
offline
Re: Fer- bodovni pra
wildwest25 kaže...

Znači npr. te dvije mature polozim sa 4 i 3 i upao sam tj tako je bilo ove godine ? :)

Ma moš i 5 i 2, nije problem {#}

LoL NordicEU : Heineken01
14 godina
neaktivan
offline
Re: FER- bodovni prag
wildwest25 kaže...

Znači zanimalo bi me ako netko zna odgovor pošto se iduće godine upisujem na faks ( sad sam maturant ) - zanima me koliko je bilo uopće prijavljenih za FER, koliko je bodova imao prvi na upisima, ali još me više zanima koliko je bodova imao zadnji student koji je upao. Hvala unaprijed :)

Ukupno je bilo oko 2400 prijavljenih, od toga je oko 1200 imalo fer kao prvi izbor, svi koji su zadovoljili uvijet mat+fiz=7 su upali, tj. upalo je 561 (upisna kvota je 640), prvi na rangu su ti ovi s izrvnim upisom, a zadnji je imao 577 bodova.

http://beterz.com/?Referer=179629
12 godina
neaktivan
offline
Fer- bodovni pra
da ne otvaram bzvz novu temu zna neko za foi ??
13 godina
neaktivan
offline
Fer- bodovni pra

I da kako je stanje u banani na feru i prag prolaznosti je mizeran, MAT1 i MAT2 recimo, postoji jaka sansa da ce FER uvesti prijamni ispit sljedece godine.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Fer- bodovni pra

Pa šta nema vec fer prijamni ?

14 godina
neaktivan
offline
Fer- bodovni pra

Nema FER prijemni;državna matura je "prijemni".

alrighty then
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2012 20:30 (dncrmt).
14 godina
neaktivan
offline
Fer- bodovni pra

A ako ja npr. odem u 2. razredu na drzavno iz infokup algoritama da li ja dobivam bodove ili izravan upis ili se gledaju samo 3. i 4. razred?

14 godina
offline
Re: Fer- bodovni pra
Dinko7 kaže...

A ako ja npr. odem u 2. razredu na drzavno iz infokup algoritama da li ja dobivam bodove ili izravan upis ili se gledaju samo 3. i 4. razred?

  Ne. Gledaju se samo algoritmi u 3. i 4. razredu i to samo ako osvojiš jednu od prve tri nagrade, i tada dobivaš izravan upis.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Fer- bodovni pra

A što je sa srednjoškolcima iz BiH? Da li mogu polagati državnu maturu, pa upisati FER? 

14 godina
offline
Re: Fer- bodovni pra
royalhero kaže...

A što je sa srednjoškolcima iz BiH? Da li mogu polagati državnu maturu, pa upisati FER?

  Na stranici www.ncvvo.hr postoji dokument:

- Brošura za kandidate koji srednje obrazovanje završavaju ili su završili izvan Republike Hrvatske

Prema njemu mogu se prijaviti na državnu maturu i normalno je polagati, no pri pravljenju rang listi postoje određene razlike između onih kandidata koji imaju hrvatsko državljanstvo(bez obzira gdje su završili srednju školu) i onih koji se prijavljuju kao strani državljani. Kandidati koji se prijavljuju kao strani državljani, oni se običnu upisuju preko posebnih rang liste za strane studente. To ovisi od fakulteta do fakulteta, no kvote za te liste su puno manje u odnosu na kvote za studente hrvatke državljane i samim time je teže upasti.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Fer- bodovni pra

Puno hvala, tebi i Emeriku.

A izgleda da ništa od FER-a, no imam još godinu za razgledati. A baš mi je drag FER, ima i elektrotehnike malo na računarstvu, a ne samo predmeti vezani za računarstvo...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Fer- bodovni pra
royalhero kaže...

Puno hvala, tebi i Emeriku.

A izgleda da ništa od FER-a, no imam još godinu za razgledati. A baš mi je drag FER, ima i elektrotehnike malo na računarstvu, a ne samo predmeti vezani za računarstvo...

Zasto ne, pa nije nemoguca misija upisati FER.

Elektronike. Previse. Fuj to. {#}

The programmer is fighting against the two most destructive forces in the universe: entropy and human stupidity. --Damian Conway
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fer- bodovni pra
1domagoj1 kaže...

Elektronike. Previse. Fuj to. {#}

Ja baš volim elektroniku, pogotovo digitalnu (tranzistore, multivibratore, CMOS...).

Crkni, pukni! {#} :D 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Fer- bodovni pra
royalhero kaže...
Ja baš volim elektroniku, pogotovo digitalnu (tranzistore, multivibratore, CMOS...).


Crkni, pukni! {#} :D 

Haha, to mislis sad, al dok pocnes uciti o svemu tome...

I ja cu ju voljeti kad ju napokon polozim i vise nikad ne vidim xD {#}

The programmer is fighting against the two most destructive forces in the universe: entropy and human stupidity. --Damian Conway
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fer- bodovni pra
1domagoj1 kaže...

Haha, to mislis sad, al dok pocnes uciti o svemu tome...

Pa učim. :D

Ma dobro, svako nešto voli. Ja osobno nisam neki matematičar, više sam tehnički tip, dok si ti matematičar ito dobar. :) 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Fer- bodovni pra
royalhero kaže...

Ja baš volim elektroniku, pogotovo digitalnu (tranzistore, multivibratore, CMOS...).

Crkni, pukni! {#} :D 

Kad kreneš malo dublje u elektroniku, u pozadinu kako to sve radi, očekuje je te kvantna fizika, fizika materijala,svakojake nakaradne jednažbe, brzo će ti dopi*dit.Osim ako te to stvarno ne zanima, onda će ti biti super. {#}

alrighty then
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2013 21:08 (dncrmt).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fer- bodovni pra
dncrmt kaže...

Kad kreneš malo dublje u elektroniku, u pozadinu kako to sve radi, očekuje je te kvantna fizika, fizika materijala,svakojake nakaradne jednažbe, brzo će ti dopi*dit.Osim ako te to stvarno ne zanima, onda će ti biti super. {#}

Ne znam šta bih ti rekao. {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice