Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

poruka: 1.152
|
čitano: 409.263
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Mobitel je dostupan!
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2023 21:12 (Mali322).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Mali322 kaže...
Mobitel je dostupan!

 Izgleda da ga stvarno nema više:

 
 

Ima li HT još uvijek svoju verziju FW-a ili je generic EU?

robimarko@gmail.com
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Stigao novi update.

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Je prelazio netko direktno sa S21 na S23 da mi kaže osjeti li se da baterija dulje traje ili je i dalje to tu negdje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Postoji li fora da se na nivou aplikacije odrede one koje (ne)smeju koristiti mobilne podatke u roamingu?! Deluje mi kao no-brainer da bi takva opcija trebalo da postoji, ali što više tražim, više mi se čini da su je ubacili u onu "bilo bi zgodno, ali nije potrebno" kategoriju. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Da,sad vise nije dostupan.Samo obican s23
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Samsung Galaxy s23 Ultra je i dalje dostupan preko weba Hrvatskog Telekoma! 😎
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Hexfire kaže...

Je prelazio netko direktno sa S21 na S23 da mi kaže osjeti li se da baterija dulje traje ili je i dalje to tu negdje.

 Tu je negdje.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Mali322 kaže...
Samsung Galaxy s23 Ultra je i dalje dostupan preko weba Hrvatskog Telekoma! 😎

Nije dostupan, probaj napraviti narudžbu, stavio sam screenshot.

Prođeš prvih 2-3 pitanja i onda možeš samo email staviti za obavijest kada bude dostupan opet.

 

Moj će valjda biti poslan ovaj tjedan jer su izvršili prijenos broja danas, brže maskica stigla iz CZ nego telefon.

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2023 18:07 (robimarko).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Moj je stigao neki dan,9 dana od naruđbe
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
galinjo24 kaže...
Moj je stigao neki dan,9 dana od naruđbe

 Dobro si prošao, meni su u 9 dana uspjeli čak SIM karticu dostaviti

robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ljepši mi je nekako bio one ui 5.1. kao da je bio više ispoliran, ovaj novi font je prelos tako da sam stavio stari i isto tako ne kužim ovo nepotrebno povećanje ikona 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

novi font je kopija google sansa, a taj font je valjda najbezvezniji wannabe san francisco font od applea. samsung one je odličan, uveden sa mislim oneui 1.0, al ima ona opcija za promjenit font pod display  pa i nije frka.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
maxy0 kaže...

Ljepši mi je nekako bio one ui 5.1. kao da je bio više ispoliran, ovaj novi font je prelos tako da sam stavio stari i isto tako ne kužim ovo nepotrebno povećanje ikona 

 

Ja sam se već navikao, nerviralo me jedno dva tri dana samo što je sat na AoD drugačiji, al već sam i zaboravio na to sad dok me nisi podsjetio :-)

Nervira, al prođe :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ekipa koja je uzela sada iz HT akcije, jeste dobili vrećicu za povrat stare opreme koja je kao uvjet ili?
Meni je danas stigao telefon, ali ništa za povrat stare opreme a web tvrdi da imaš 30 dana za to.

robimarko@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Bio sam osobnu u tcentru u ZG, nakon 20min cekanja djelatnik me pitao "cekali ste samo zbog tog? Niste morali :D" i nasmijao se. Dakle, mislim da nema ni potrebe vratit stari uređaj.

P.s.kozne maskice na popustu samsung hr (29€)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Ni ja nisam dobio,ocito im bila zbrka oko toga..pa nisu nikome slali
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Nadam se da se neće sjetiti toga nakon 30 dana, ali su izgleda u teškom rasulu bili.

SEPA suglasnost za terećenje mi poslali 4 primjerka, svagdje navedeno da staviš u plaćenu kovertu za povrat, koverte ni traga, chat nema pojma.
Na kraju sam platio da to pošaljem, barem im adresa piše na suglasnosti.

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2023 12:52 (robimarko).
12 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Vrecicu nisam dobio, tako da niti ne budem predao osim ako vrecica ne dode. Ugovor je potpisan a 20% ne budu skidali 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Također, ma tko zna koliko su tih vrećica imali uopće.

Iskreno moram pogledati dokumente, ali taj povrat starih uređaja nije nigdje ni naveden
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Iz znatiželje sam prije 2 dana zamjenio 1:1 s22u star nešto manje od godinu i pol za vakumirani s23+. 

Primarno je to bilo zbog nešto manjih dimenzija i zaobljenih rubova jer nema hlača koje nisu zaderane od monolita Note/Ultra, koje koristim od 2012.

 

Druga stvar je što je kod kupnje na one ui 5 bilo problema sa mobilnim netom. Ne izgubi konekciju ali podaci ne prolaze. Proradi tek nakon 2-3 toggle-a mobilnih podataka.

Kad je krajem godine bio one ui 5.1 update, to se riješilo i radilo sve 5 sad do "šestice". Sa zadnjim updateom se opet povremeno to znalo desiti ali u manjoj mjeri.

Ma reko, ajde da bez troška probam nešto iz mainstream serije i došla ponuda za 23 plus nekorišteni s 2g jamstva. 

 

Kaj se rada tiče, iz kutije se primjeti da radi uglađenije, brže, ali to će se sve anulirat kroz koji mjesec kad opet natrpam sve i svašta kaj mi ne treba. 

Ono radi čega sam ga djelomično i mjenjao, mobilni net, ovdje radi bolje, brže, bez čudnih anomalija ali zato wifi signal hvata jedno 20% lošije nego 22u.

 

Još nešto. Ne znam da li je itko ovdje dugogodišnji korisnik noteova/ultri pa da je iz nekog razloga išao na mainstream modele Iz S linije?

Čisto da čujem mišljenja jer meni taj 23+ naspram svega prije konstrukcijski djeluje kao igračka, krhko, laganica... 

 

Btw, olovka mi za sad ne fali, barem ne za pisanje. Više kad treba bubnjić počešat malo

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 mjeseca
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Koliko čekate mobitelle od HT s webshopa?

 

Kod njih je tesko rasulo.

 

Ja sam narucio 01.12. Ultru i  S23+ i platio karticom,sutradan me zove agent da sve potvrdi a nakon 3 dana nista ne dolazi.Ja ih pitam di su uređaji a oni meni da je narudzba stonirana.WTF?

Morao ponoviti i ponovo platiti 06.12.,opet karticom.Kad 08.12. postar donosi samo S23+ a ima nacin placanja otkupnina?!?Krivo unijeli nacin placanja na drugoj narudzbi.Vracaj ga nazad njima u ZG.

Zovi opet 0800 9000 i dodjem nekako do webshop agenta, kaze kolege krivo unijele nacin placanja.Uspije  on za Ultru promijeniti nacin placanja na karticno jer je i ona trebala biti poslana s opisom placanja otkupnina.Srecom nije jos bila poslana.

11.12 Ultra uredno stigne meni kao i S23+ povrat njima, i krece opet borba s agentima.Kad salju nazad S23+? Sve kasni i sve problemi radi njihovih gresaka.Kazu da su guzve pa da se strpim.Do danas im jos S23+  nije unesen u sustav da je vracen k njima.

Meni uredno naplaceni mobiteli.S23 Ultra imam a S23+ nemam.

Borba s agentima,od Zvonke, preko Anastatije pa do Marka i Dinka...

U T centru nista  ne mogu, svi vide u sustavu isto ali nitko ne zna konkretnu informaciju.Mole za strepljenje.Niti se ispričali, niti poruku poslali da je bila greska, niti ikakav benefit ponudili.

A znaju naplatit penale...

 Znači danas je 15.12., a ja još čekam S23+ koji ke prvo naručen 01.12. zatim ponovo 06.12.

Inače S23 Ultra je vrh, dosad sam imao  2.godine S21+ koji je isto bio odličan.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2023 23:18 (djjosa).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
dax-lax kaže...

 

Ono radi čega sam ga djelomično i mjenjao, mobilni net, ovdje radi bolje, brže, bez čudnih anomalija ali zato wifi signal hvata jedno 20% lošije nego 22u.

 

 Da, moram se složiti za ovaj dio. Ponekad mi se uopće ne može spojiti na Wi-fi mrežu jer uopće nije u "range-u". Primjetio sam to više puta. Inače sam do sad koristio Redmi Note 10 Pro i on bi i prije hvatao Wi-Fi singal i duže bi ostao spojen na postojeću Wi-Fi mrežu. Nadam se da će to u nekom od ažuriranja u budućnosti popraviti..

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Bojim se da neće. Ziher su radili neki kompromis s antenama jer je cijela generacija s tim problemom. Od Ax4 serije, pa do Sx3
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
djjosa kaže...

Koliko čekate mobitelle od HT s webshopa?

 

Kod njih je tesko rasulo.

 

Ja sam narucio 01.12. Ultru i  S23+ i platio karticom,sutradan me zove agent da sve potvrdi a nakon 3 dana nista ne dolazi.Ja ih pitam di su uređaji a oni meni da je narudzba stonirana.WTF?

Morao ponoviti i ponovo platiti 06.12.,opet karticom.Kad 08.12. postar donosi samo S23+ a ima nacin placanja otkupnina?!?Krivo unijeli nacin placanja na drugoj narudzbi.Vracaj ga nazad njima u ZG.

Zovi opet 0800 9000 i dodjem nekako do webshop agenta, kaze kolege krivo unijele nacin placanja.Uspije  on za Ultru promijeniti nacin placanja na karticno jer je i ona trebala biti poslana s opisom placanja otkupnina.Srecom nije jos bila poslana.

11.12 Ultra uredno stigne meni kao i S23+ povrat njima, i krece opet borba s agentima.Kad salju nazad S23+? Sve kasni i sve problemi radi njihovih gresaka.Kazu da su guzve pa da se strpim.Do danas im jos S23+  nije unesen u sustav da je vracen k njima.

Meni uredno naplaceni mobiteli.S23 Ultra imam a S23+ nemam.

Borba s agentima,od Zvonke, preko Anastatije pa do Marka i Dinka...

U T centru nista  ne mogu, svi vide u sustavu isto ali nitko ne zna konkretnu informaciju.Mole za strepljenje.Niti se ispričali, niti poruku poslali da je bila greska, niti ikakav benefit ponudili.

A znaju naplatit penale...

 Znači danas je 15.12., a ja još čekam S23+ koji ke prvo naručen 01.12. zatim ponovo 06.12.

Inače S23 Ultra je vrh, dosad sam imao  2.godine S21+ koji je isto bio odličan.

 

 

 

  Naručio s23ultra u subotu 02.12. a došao je u petak 08.12.

Odrađeno preko weba.

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ja ti se divim majke mi, zato ja uvik odletim u centar i ne idem dok ga ne dobijem u ruke jer sa tim piz...a  preko telefona ....tipa ovo je prošlo, ovo nije prošlo, ovo je zeleno a mora bit žuto... ja nemam živaca.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
nikonja kaže...

Ja ti se divim majke mi, zato ja uvik odletim u centar i ne idem dok ga ne dobijem u ruke jer sa tim piz...a  preko telefona ....tipa ovo je prošlo, ovo nije prošlo, ovo je zeleno a mora bit žuto... ja nemam živaca.

 

Ili kupiš preko normalnog shopa bez ovih telekom pretplata i kombinacija.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Al onda nije 600e nego 800-900...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Apachy kaže...
Al onda nije 600e nego 800-900...

 

Ali onda možeš na jeftiniju tarifu ili jeftinijeg operatera (jer ti ove skuplje realno uglavnom ne trebaju) pa te na kraju u totalu ispadne jeftinije.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Bitanga kaže...
Apachy kaže...
Al onda nije 600e nego 800-900...

 

Ali onda možeš na jeftiniju tarifu ili jeftinijeg operatera (jer ti ove skuplje realno uglavnom ne trebaju) pa te na kraju u totalu ispadne jeftinije.

 

 Tesko da ispadne jeftinije od 1100e tarifa + teldfon u mom slucaju.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice