Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra izdvojena tema

poruka: 1.203
|
čitano: 506.899
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
ivicask kaže...
tumba kaže...
ivicask kaže...
MG2703 kaže...

Ajde probajte iskljucit otkljucavanje ekrana preko skenera za prst i vidite da li ce vam opet pocet stekat ekran. Ja sam ga jucer iskljucio i za sad mi jos nije poceo stekat, a znalo mi se svako malo to dogodit.

 Pa da upisivam šifru 200 puta dnevno, i dont think so..

 

Gore šta sam napisao 5min fix nemam više problema, neda mi se cekat 2 mjeseca da riješe problem.. 

 kolega,ni ta apk ne pomaze. nakon 2 dana koristenja "Galaxy Max Hz" ,ponovno mi titra ekran 

 Radi 100% kad sam imao taj bug valjda 500 puta i sad više nemam čim isključim app imam bug, jel si dobro postavio i dao sve dozvole i isključio da nemoze app u sleep u battery optimisation itd jel ako se isključi samsung preuzima kontrolu nad refresh , i bug... 

 kolega, evo nakon tjedan dana koristenja aplikacije, dalje mi se dogada problem ali ne tako cesto kao bez aplikacije.Da, sve sam aktivirao kako si opisao ali i dalje se to dogada 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ja sam skuzio zbog cega sam imao reset uređaja preko noci....kad sam obrisao youtube vanced evo vec par dana nema tih problema

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
tumba kaže...
ivicask kaže...
tumba kaže...
ivicask kaže...
MG2703 kaže...

Ajde probajte iskljucit otkljucavanje ekrana preko skenera za prst i vidite da li ce vam opet pocet stekat ekran. Ja sam ga jucer iskljucio i za sad mi jos nije poceo stekat, a znalo mi se svako malo to dogodit.

 Pa da upisivam šifru 200 puta dnevno, i dont think so..

 

Gore šta sam napisao 5min fix nemam više problema, neda mi se cekat 2 mjeseca da riješe problem.. 

 kolega,ni ta apk ne pomaze. nakon 2 dana koristenja "Galaxy Max Hz" ,ponovno mi titra ekran 

 Radi 100% kad sam imao taj bug valjda 500 puta i sad više nemam čim isključim app imam bug, jel si dobro postavio i dao sve dozvole i isključio da nemoze app u sleep u battery optimisation itd jel ako se isključi samsung preuzima kontrolu nad refresh , i bug... 

 kolega, evo nakon tjedan dana koristenja aplikacije, dalje mi se dogada problem ali ne tako cesto kao bez aplikacije.Da, sve sam aktivirao kako si opisao ali i dalje se to dogada 

 Nezban jbg meni ni jednom nije do sada :/

Moguce da trosis više rama od mene pa telefon ubije app tu i tamo.

 

Probaj ga zalockati u ram možda pomogne.

 

U recent apps držiš na ikonu aplikacije i onda imaš zadnja opcije ostavi otvoreno. 

16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Stigao je novi One UI 4.1

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.3.2022 7:02 (4mal).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

U novom updateu piše da u gallery ima nova funkcija koja slike landscapea, vode, gradova i slično može pretvoriti u timelapse. Piše da se kod takvih fotki pojavi novi button sa tom opcijom. Ja ga ne vidim nigdje.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Nema ni ekstra boost brightnes opcije  jer izgleda da je on samo za snapdragon, koja debilana.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.3.2022 11:35 (4mal).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Dali netko zna možda ovu novu promociju za kupnju S21 FE uređaja? Što se dobije watch 4 44mm gratis.
U promociji piše da sat se dobije, aktivacijom isključivo preko novog uređaja.
Kupio bi preko njuškalu taj mob za curu, i sat bi bio win win opcija. Vidim da većina oglasa po njuškalu i prodaje taj mobitel + za dodatnih 800injak kuna i sat.
Dali je moguće uopće naručiti sat, bez da ste otvorili novi mob? Preko s/n s drugog Samsung uređaja? Ima netko iskustva, da je dobio/naručio već sat?
Čudno mi je da piše u promociji da se sat dobiva isključivo preko aktivacije novog uređaja, a neki već prodaju s satom?
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Mislim da nemoze nikako drugacije.nego ak hoces sat das 800kn vise ako neces covjek ti proda mob ali prije ga upali i aktivira si on sam sat u members applikaciji,tak ja to kuzim

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Ja mislim da nije tako. Jer ti možeš S21 FE registrirati sa drugog uređaja ako imaš potrebne podatke (broj modela i IMEI).
Možda ti se posreći da prodavatelj nije upoznat s time pa iskoristiš. Tako sam ja onomad kupio S9+ i dobio tablet.
Ali vidim da je S21 FE sad na njušci baš jeftin, a i tih satova će biti more u narednim tjednima po maloj cijeni.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

U dvojbi sam između S21 FE i S22 koji se prodaji u pretplati kod A1 ali nigdje ne vidim koji je procesor u njima SD ili Ex. Za S21 FE sa SD 888 sam čitao da je OK .

Preporuka koji  odabrati .????

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
mariolla79 kaže...

Mislim da nemoze nikako drugacije.nego ak hoces sat das 800kn vise ako neces covjek ti proda mob ali prije ga upali i aktivira si on sam sat u members applikaciji,tak ja to kuzim

Želim novi zapakiran mob...

 

Kakvo otvaranje mobitela ispred prodavaća. Jesam ti dao lovu za mob. Onda odjebi u skokovima.

 

Na te lihvarske fore nemoj te pristati.

11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Lihvarska fora,ali tako rade...pretpostavljam

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Skužio sam da mi nakon updatea internet radi dosta lošije kad sam na mobilnim podatcima, šteka YouTube, stranice se sporije otvaraju

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Isto se i meni dešava 

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

ekipa,jel se to meni cini da vise nema onog famoznog "laga" nakon updejta?

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Pozdrav, zanima me dal je bolje uzet s21 ultra ili pak ic na noviju s22 ultro

Jer citajuci po netu vidim da ljudi sa novijim imaju problema s baterijom!

Pa me zanima kakva je baterija na s21 ultri? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.4.2022 7:57 (zee_15).
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ovisi za koju lovu možeš dobiti jedan i drugi. Imao oba, ako ti s-pen ne znači puno, te ako ti zaobljeniji ekran na s21u ne smeta, s22 ne nudi gotovo ništa novo u odnosu na s21u. Baterija je tu negdje

Ovako mi je sada na s21u

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.4.2022 12:17 (maks0806).
9 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

🙄😕 

AMD Ryzen™ R7
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Jel postoji negdje samo onaj zaštitni silikonski okvir za S21 FE?

Znači ne cijela maska, nego samo okvir koji ne pokriva zadnju stranu uopće nego samo rub mobitela po cijelom opsegu.
Vidio sam to za neke druge telefone, ali ne pronalazim za S21 FE.

https://imgaz3.staticbg.com/thumb/large/oaupload/banggood/images/F8/85/1c69f5af-b1dd-432e-8054-109923fa8a96.jpg.webp
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.4.2022 9:16 (bikloner).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Jel ima netko problema sa auto rotacijom? Kad je mobitel u landscape i zarotira u obrnutom smjeru (rupa od kamere dolje), on vraća sliku u normalan portrait.
To je od kad sam updateao na 4.1., a ni ovaj travanjski nije popravio. Pa nije vrag da je to sad feature. Užasno iritantno za gledati ležečki.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Dali je kod svih na Galaxy S21 FE sramotan problem kada se snima u 4K30 sa ukljucenim HDR10+ u opcijama ?

Danas napravim par videa i sninka trza kao da smo u 2000-tim, ja sam sokiran, nakon S20+ ovo ispada korak unazad iako bi trebalo biti slicno.

Vidim da kazu da treba ugasiti to ili stabilizaciju da bi radilo kako treba, koji uzas.

 

Dali tko snima HEVC265 i jel to radi 101% ok ? Ako sam dobro shvatio to je identicna kvaliteta a uzima duplo manje prostora ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Karanba kaže...

Dali je kod svih na Galaxy S21 FE sramotan problem kada se snima u 4K30 sa ukljucenim HDR10+ u opcijama ?

Danas napravim par videa i sninka trza kao da smo u 2000-tim, ja sam sokiran, nakon S20+ ovo ispada korak unazad iako bi trebalo biti slicno.

Vidim da kazu da treba ugasiti to ili stabilizaciju da bi radilo kako treba, koji uzas.

 

Dali tko snima HEVC265 i jel to radi 101% ok ? Ako sam dobro shvatio to je identicna kvaliteta a uzima duplo manje prostora ?

 Ali koristi više cpu snage

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Pa jel moguce da je toliko jadan da to ne moze gurat ? Ima isti CPU kao i S20 ja mislim. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Nije istina da koristi vise CPU snage jer HW encoder odraduje posao. Vise CPU-a trosi kod gledanja na starim racunalima koja nemaju hevc hw decoder, mozda je cak i negledljivo.

A ovo sto ti steka ne bi znao zasto, CPU je ipak najbolje sto je Snapdragon nudio prosle godine.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Bas me zanima kako je kod ostalih, znaci 100% neupotrebljivo na 100% videa, trzanje nenormalno.

Doduse to nisam palio na S20+ pa ne znam kako je na njemu bilo al bolje da to onda nisu ni stavili.

 

Kakvo je stanje sa HEVC ? Dal ljudi snimaju tako ili ipak normalno sa h264 ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
HDR10+ snimanje je više testni način jer ga možeš uključiti u naprednim postavkama. Nije namjenjeno za stalno snimanje.
HEVC 4K 30 najbolja opcija
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

To je testna opcija vec 3 godine :)

 

Znaci HEVC nema gubitak na kvaliteti spram obicnog snimanja ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Karanba kaže...

Dali je kod svih na Galaxy S21 FE sramotan problem kada se snima u 4K30 sa ukljucenim HDR10+ u opcijama ?

Danas napravim par videa i sninka trza kao da smo u 2000-tim, ja sam sokiran, nakon S20+ ovo ispada korak unazad iako bi trebalo biti slicno.

Vidim da kazu da treba ugasiti to ili stabilizaciju da bi radilo kako treba, koji uzas.

 

Dali tko snima HEVC265 i jel to radi 101% ok ? Ako sam dobro shvatio to je identicna kvaliteta a uzima duplo manje prostora ?

 Meni na S21 sve normalno radi.

zuper kaže...
HDR10+ snimanje je više testni način jer ga možeš uključiti u naprednim postavkama. Nije namjenjeno za stalno snimanje.
HEVC 4K 30 najbolja opcija

 Kod mene je HDR10+ je stalno uključen

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2022 1:41 (Memphis).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Karanba kaže...

To je testna opcija vec 3 godine :)

 

Znaci HEVC nema gubitak na kvaliteti spram obicnog snimanja ?

 Ne da nema gubitaka nego je kvaliteta u konačnici bolja. HEVC je općenito bolja kompresija, osim što zauzima manje prostora manje degradira. Al to nećeš baš tako lako primjetiti pogotvo na ekranu mobitela.

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Nije jako bitno dal cu primjetit na mobu, gledat ce se na TVu, samo da nije gora kvaliteta bas da se skuzi kasnije kad budem gledo na TVu i jedne i druge. Da sam znao to bi onda prebacio na HEVC i na S20.

 

Ocito da samo S21 FE ima problem sa snimanjem 4K30 u HDR10+ onda sto je prilicno sramotno za programere. 

Dok stojis jos nekako ali kad krenes pomjerat i okretat mobitel dok snima onda je gotovo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2022 10:52 (Karanba).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice