Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra izdvojena tema

poruka: 1.203
|
čitano: 504.845
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Realno slab SOT za surfanje i yt, ako je dosta bilo na mobilnim podacima moze proci, ali ovo je slabo i za mob sa 3500 mah baterijom, koji nije samsung
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
5 sati SoT, dan i pol bez punjača i još ima skoro četvrtinu baterije...
Šta je tu točno slabo??
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Ja na P30 u dva dana sa preostalih 20-tak% baterije izvucem 7-8 h SOT-a sa ovakvim koristenjem, a imam 3680 mah, a Ultra ima akumulator od 5000 mah

Da slabo je, ako je pretezito bilo na mobilnim podacima sa jakim osvjetljenjem onda OK, inace nije
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Koliko se Isplate Buds pro?
dosada sam koristio USB typ C Slušalice i krepaju nakon doslovno 3 mjeseca SVAKA
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

brightnes oko 70% i 90% vremena mobilni podaci...mozda 30 minuta prek wifi..wqhd reza i 120 adaptive hz..po meni je to ok,mozda bi i duze drzao ali vidim da mi google play radi u pozadini skoro cijelo vrijeme..na mi 10 nije

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.3.2021 20:18 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Galaxy Buds Pro

Odlicne su.. zvuk, dizajn slusalica, meni odlicno leze u usima i ne ispadaju, jedino ove touch kontrole na njima zahtjevaju malo prilagodbe i nisam bas skroz zadovoljan ali bi dao ocjenu 3.5/5. Dobio sam ih kroz promociju.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2021 0:41 (Croshadow1234).
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ewo malo zastite za s21,nikad nisam imao uag,do sad samo spigen pa rekoh da probam,pathfinder i monarch

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2021 17:49 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Baterija se jos popravlja na bolje 70% wifi,ostalo mobilni podaci..auto brightnes i adaptive 120 na fhd..netreba mi wqhd..tu negdje bi se moglo vrtit ko mi10 na wi fi,oko 10h mozda malo vise,sve u svemu iz dana u dan zadovoljniji s ultrom...iskreno nisam ocekivao ovo od samsunga

P.s neznam cemu td ali dobro,svatko ima svoje veselje

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.3.2021 18:34 (mariolla79).
Moj PC  
6 2 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Uzeo sam S21 preko operatera, u akciji je bio i sat active 2 na poklon. E sad, tel. je tu a registrovao sam za sat na stranici, za njega sam kupca vec i nasao posto ga ne planiram koristiti, ali posto se prvi put susrecem sa ovim ne znam sta covjeku da kazem za koliko ce vremena doci sat, znam da se ne moze znati u dan, ali otprilike koliko treba da dodju ti pokloni?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Sve ti piše u uvjetima promocije, a i dobit ćeš obavijest kad će ti isporučiti sat.
Al trebao si prvo dobiti sat pa onda staviti u prodaju...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
zuper kaže...
Sve ti piše u uvjetima promocije, a i dobit ćeš obavijest kad će ti isporučiti sat.
Al trebao si prvo dobiti sat pa onda staviti u prodaju...

 

Nisam ni stavio, uzet ce ga kolega sa posla, pa pitam onako informativno.

 

Rekli su mi prvo da cu dobiti u paketu, telefon i sat na kucnu adresu, pa sam dobio telefon a za sat mi kazu da se registrujem...iskreno od posla ne stizem da to pogledam detaljno, pa zato pitam.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
dani2 kaže...
zuper kaže...
Sve ti piše u uvjetima promocije, a i dobit ćeš obavijest kad će ti isporučiti sat.
Al trebao si prvo dobiti sat pa onda staviti u prodaju...

 

Nisam ni stavio, uzet ce ga kolega sa posla, pa pitam onako informativno.

 

Rekli su mi prvo da cu dobiti u paketu, telefon i sat na kucnu adresu, pa sam dobio telefon a za sat mi kazu da se registrujem...iskreno od posla ne stizem da to pogledam detaljno, pa zato pitam.

 Aj kad dobiješ javi, i meni je to bitno pošto će mi se to sve morat shippat u inozemstvo pa da znam okvirno koliko dugo čekat. Vjerovatno 3 dana za mob, reg naručit par 3-4 dana za sat da stigne.

Ubi bene, ibi patria.
16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Stigao novi update 

Moj PC  
2 0 hvala 3
8 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Prijatelji mobitela i automobila, da li imate ikakvih problema s Android Autom a pritom imate postavljenu zemlju na Hrvatsku? Prethodni mobitel (Pixel 2 XL) i automobil su pričali bez problema no S21 nikako ne želi. Prije sam i mogao pokrenuti Android Auto kao odvojenu aplikaciju a sada ni to. Nešto piše da je od Androida 11 Android Auto dio OS-a pa ne postoji više kao aplikacija pa je to vjerojatno razlog ali bi se trebao automatiski pokrenuti kad se ukopča u automobil. Jedino mi pada na pamet da bi uzrok problema mogla biti činjenica da Android Auto nije službeno podržan u Hrvatskoj

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

3-4 dana za sat nije sigurno, 01.04. dobio mail za potvrdu u ucescu, a danas dobio mail da mi je odobreno, i pise vrijeme isporuke od 25.03. do 30.05.

11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ja dobio prije 10 dana da je odobreno..a prekjucer mi dosao mail s 3 godinom jamstva..mozda bu sat uskoro..i btw usage 80 % wifi ostalo mobilni podaci..nije lose..bas sam htio vidjet koliko mogu dobit preko wi fi😀

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 3:56 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

evo ja nekih dva tjedna koristim s21 običan, i mogu reći da sam zadovoljan sa svime osim sa baterijom...prešao sam na s21 sa p20 koji ima manju bateriju i nekako mi se cini da se na p20 prije napunila i duže trajala, ok velika je razlika između ta dva telefona al evo, samo usporedbe radi...a nisam neki korisnik da visim cijeli dan na telefonu, malo navečer youtube, iptv, društvene mreže i tak...i još moram reći, kupio sam neki 45w punjač, ne samsungov s kojim punim mobitel...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Pozdrav,

 

dogodilo mi se vec nekoliko puta da nakon updatea aplikacija sa Galaxy Storea 

moram restartat mobitel jer nekon updatea kad idem nekog zvat ili netko mene

zove ne cujemo jedan drugog....tišina, nema onog bipa ni zvonjave.

Nevjerojatno...i to sam primjetio samo kad updateam APK preko

Galaxy Storea.

 

Imao netko slicnih problema?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

EDIT nakon cca mjesec i pol dana s Ultrom:

Ne mogu se nadiviti ekranu, fantastičan je. I po najvećem suncu slika je toliko jasna i svijetla, kao na papiru da čitam. Sve su postavke na max.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.4.2021 18:47 (krugerko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Da, ekran je odličan. WQHD+ i 120Hz, 1500 nits peak... Super!

Ja sam nedavno uzeo i sve je odlično osim što sam očekivao malo bolju bateriju. Ali još uvijek se analizira upotreba pa vjerujem da će biti bolje...
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Baterija s svime popaljenim je definitivno bolja nego s20 ultra mozda bolja nego u zadnje 3-4 s serije..barem po meni

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Narucio danas s21 gray.Vi koji ga imate...jel dolazi instalirana folija na njemu..hvala

11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Meni na ultri je dosla..zeni na s21 je dosla...onda ce i na tvome biti

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Hvala

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Sergio CS kaže...

Prijatelji mobitela i automobila, da li imate ikakvih problema s Android Autom a pritom imate postavljenu zemlju na Hrvatsku? Prethodni mobitel (Pixel 2 XL) i automobil su pričali bez problema no S21 nikako ne želi. Prije sam i mogao pokrenuti Android Auto kao odvojenu aplikaciju a sada ni to. Nešto piše da je od Androida 11 Android Auto dio OS-a pa ne postoji više kao aplikacija pa je to vjerojatno razlog ali bi se trebao automatiski pokrenuti kad se ukopča u automobil. Jedino mi pada na pamet da bi uzrok problema mogla biti činjenica da Android Auto nije službeno podržan u Hrvatskoj

 Pogledaj u smart things, ja sam audio izlaz podesio na auto, a telefon izlaz na buds pro da me svi na parkingu ne slušaju kad razgovaram i to funkcionira odlično. Kad upalim auto odmah mi je sve spojeno i radi.

 

No da budem iskren, ostale stvari još podešavam jer se nemam vremena zezat sa svime, dovoljno mi je za sada da radi Spotify.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Jučer uzeo S21, napunio, prebacio sve kablom sa starog S10, fantazija kako je sve brzo obavio i evo sad idem s posla a baterija na 80%. Usporedno na S10 bi imao ispod 40%.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Da li netko ima preporuku za screen protector i da radi fingerprint? Riječ je o S21 Ultra
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2021 17:42 (pizzonia).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
bik kaže...
Jučer uzeo S21, napunio, prebacio sve kablom sa starog S10, fantazija kako je sve brzo obavio i evo sad idem s posla a baterija na 80%. Usporedno na S10 bi imao ispod 40%.

 Kakav ti je S21 za sada?

Promijenio bi S10 s kojim sam prezadovoljan, čisto radi bolje baterije i nove garancije.

Ali nekako mi je logičniji izbor S20, nego 21. 

Glavni razlozi: memory card, edge ekran na koji sam navikao i više premium feel...

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
I ja sam bio sa S10 zadovoljan do prije 2mj odkad enormno cucla bateriju, znaci nakon godinu i pol je baterija bar 30% degradirala, mozda je i novi android previse za njega.
Prezadovoljan sam sa S21 zasad, veliki napredak u brzini, citacu otiska i ekranu, svakako je premium uređaj, pogotovo u bateriji bolji od S10 i S20. Zasad mu nisam nasao manu osim sto ne dolazi s punjacem, iako imam hrpu punjaca kod kuce danas sam uzeo orginalni 25W za 13eur i orginalnu gumenu masku koja upravo zbog nezaobljenog ekrana pase ko budali samar.
16 godina
moderator
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ja baš nisam oduševljen s čitačem otiska (S21), ne znam možda je do zaštitne folije koju još nisam skinuo... Prije sam imao S9 s čitačem sa stražnje strane, on mi je bolje radio, barem mi je to ovako prvi dojam. Uključio sam i prepoznavanje lica, to mu puno bolje radi nego na S9, no rekao bih da još uvijek ne reagira tako brzo kao iPhone.

 

Nego, imam "problema" s postavljanjem pozadina na ekranu za zaključavanje i home screenu, jednostavno mi se već nekoliko puta u par dana resetira i prebaci na neku drugu kombinaciju. Isključio sam one njegove "usluge za pozadine", valjda će se onda stabilizirati. Ima li netko drugi takvih iskustava.

...
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2021 13:15 (Miro).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice