Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 602.118
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Vrlo vjerojatno i je problem u optimizaciji baterije samo što sam ja sve živo postavio u tim postavkama,

sve aplikacije koje su mi potrebne kao whatsapp, viber i sl. su podešene tako da ih sustav nikad ne gasi,

i na njima ne štedi bateriju ali opet šteka. Jedino kad spojim mob sa kompom i prek adb devices izgasim

doze mode onda krene kroz koji dan (čak ne odma) raditi, ali samo do prvog restarta, onda sve ponovno.

 

Samsung nema rješenje za to jer sam ih pitao u više navrata, a mislim da nema ni google za sad. Kao što je netko

napisao već na ovom forumu očekujem da uređaj od 6000Kn+ radi bez greške a ne ovako da se moraš zajebavat

i ići po servisima i sl.

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Maha kaže...

Vrlo vjerojatno i je problem u optimizaciji baterije samo što sam ja sve živo postavio u tim postavkama,

sve aplikacije koje su mi potrebne kao whatsapp, viber i sl. su podešene tako da ih sustav nikad ne gasi,

i na njima ne štedi bateriju ali opet šteka. Jedino kad spojim mob sa kompom i prek adb devices izgasim

doze mode onda krene kroz koji dan (čak ne odma) raditi, ali samo do prvog restarta, onda sve ponovno.

 

Samsung nema rješenje za to jer sam ih pitao u više navrata, a mislim da nema ni google za sad. Kao što je netko

napisao već na ovom forumu očekujem da uređaj od 6000Kn+ radi bez greške a ne ovako da se moraš zajebavat

i ići po servisima i sl.

 90% sam siguran da je ipak do postavki, jer sam na drugom forumu vidjao druge korisnike sa identicnim problemom i kod svih se na kraju ispostavilo da je do postavki. Malo vise procackaj, na samsungu u PIE imas na 3 mjesta da stimas te ustede i pozadinske aktivnosti :)

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Santa domenica ima neke akcije ovaj vikend na s10,s10e,i s10 + cak i neke slušalice dijele

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Slušalice dijeli Samsung Hrvatska.
Znači bilo tko tko kupi od danas do čini mi se sredine 6. Mjeseca Samsung s10 serije, dobije slušalice.
Vrlo dobro ako se daju prodati bar za 100 eura, a naleti netko tko produžuje ugovor i proda novi uređaj. Naravno, ako ne zna za slušalice :D
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Te Y500 sluške su odlične, ponajbolje u svojoj klasi. I uz 20% nižu cijenu, ovo nije loša akcija
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Meni se baterija vratila u prvotno stanje nakon zadnjeg azuriranja. Znaci odlična. Doduse, većinom sam na WIFI i crna tema. FP sensor i dalje brz i pouzdan. Noćni mode bezveze i samo na primary camera.
Jedina stvar koja me nervira je prilagodljiva svjetlina, cesto fula skroz ili ne reagira. Također nema opcije da se ekran upali kada dođe obavijest, koristim glimpse aplikaciju.

Slušalice stigle, meni solidan zvuk i jako udobne. Ljudi kazu da me dobro cuju dok pričam ali zna se desit da ja njih nista ne razumijem, budu smetnje velike.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Meni su slušalice beskorisne, nitko me ništa niti čuje, niti razumije...

Jako sam razočaran.
6 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

ma da, muzika je zivi ocaj slusati na tome, razgovor jos nekako, ali sve ostalo katastrofa

 

ne kuzim fakat zakaj to toliko kosta, sva sreca da sam ih se odmah rjesio

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Vidio sam akciju kod Sancte i opasno razmisljam uzeti si mob, pogotovo jer bi uzimao preko firme pa bi jos dolje isla cijena, samo sto je jedino pitanje uzeti S10 ili S10E.

 

Razlika me ispadne nekih 1000 kn konacno. Sada, uzasno me privlaci veci ekran i rezolucija, ali me strah lagano ekrana bez rubova i koliko je vise krhak. S druge strane, od 10e me odbija nesto manja baterija, dok mi underscreen scanner nije nesto bitan feature.

 

Pa ako moze koji savjet od ljudi koji su koristili oba moba, ili ih posjeduju. Hvala!

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Cratos kaže...

Vidio sam akciju kod Sancte i opasno razmisljam uzeti si mob, pogotovo jer bi uzimao preko firme pa bi jos dolje isla cijena, samo sto je jedino pitanje uzeti S10 ili S10E.

 

Razlika me ispadne nekih 1000 kn konacno. Sada, uzasno me privlaci veci ekran i rezolucija, ali me strah lagano ekrana bez rubova i koliko je vise krhak. S druge strane, od 10e me odbija nesto manja baterija, dok mi underscreen scanner nije nesto bitan feature.

 

Pa ako moze koji savjet od ljudi koji su koristili oba moba, ili ih posjeduju. Hvala!

 

 

Isto me privuklo za s10e ali u u elipsu iz razloga sto tamo kao ide i 2god za lom ekrana + kaljeno staklo i te slusalice ali cijena je 300kn veca, samo se treba odlucit jer svejedno opet dosta para

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

.

Instagram @marko_fit_24_7_365
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2019 10:14 (CreaToR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Gcam za exynos verzije

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Kupio sam danas S10!
Nije neki napredak u odnosu na stari S8, ali je napredak :)

Vratio sam pocetni zaslon, postavke, poruke, telefon i aplikacije preko samsung racuna.
Sve super, ali se aplikacije ne prikazuju u google play trgovini.
Dal da ih sve deinstaliram ili ima neki nacin?

 

EDIT:
Takoder, odmah je stavio moju pozadinu/lock screen s S8 te nisam dobio nikakve official s10 slike/videe u galeriji?

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 21:01 (x360gamer).
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
x360gamer kaže...

Kupio sam danas S10!
Nije neki napredak u odnosu na stari S8, ali je napredak :)

Vratio sam pocetni zaslon, postavke, poruke, telefon i aplikacije preko samsung racuna.
Sve super, ali se aplikacije ne prikazuju u google play trgovini.
Dal da ih sve deinstaliram ili ima neki nacin?

 

EDIT:
Takoder, odmah je stavio moju pozadinu/lock screen s S8 te nisam dobio nikakve official s10 slike/videe u galeriji?

 Te pozadinske slike i slicno ti se ne prikazuju u galeriji nego u temama kojima mozes pristupiti kada duze drzis na pocetnom ekranu.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Da, zeznuo sam s tim pitanjem.
Kako god, backup svega (osim multimedije) je bio vezan za samsung acc.
Sve je super vratilo, ali te aplikacije koje je poskidalo nije nalazio u google trgovini po "moj racun - moje aplikacije"
Zato nije mogao azurirati.
Vratio sam ponovno mob na tvornicke, ovaj puta samo vratio SMS poruke i instalirao sve ispocetka.
Sad je sve super.
Uredaj je zakon, ali da je neki ogroman napredak u odnosu na S8 - nije!
Medutim, kamere jos nisam isprobao, a zvucnici su fenomenalni.

E da, fp senzor nekad radi savrseno,nekad zeza... Ne znam sta je s tim.

I vdim da p30 pro ubija S10ke s low light fotografijama, dal se nazire kakav update da i Samsung malo poboljsa to?
Inace, svakako uredaj koji mi se najvise svida, te je po meni najkompletniji uredaj danasnjice.
Da integriraju kernel u OS (valjda sam dobro rekao, uglavnom ono sto o+ i huawei radi) i da sve bude jo brze, bilo bi cista 10ka!
Jedina zamjerka je izostanak LEDice.
Lijepo zaokruzen mobitel od Samsunga, ali to po meni rade jos od S7 serije.
9 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ja sam skroz zadovoljan sa s10+, no nikako da se priviknem na velicinu mobitela. Sad cak razmisljam da ga zamjenim za s10e... Ako je mozda netko zainteresiran za kombu, neka se javi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Zakaj onda ne za običan s10, manje je kompromisa?
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Nema s10e neke probleme tipa da software nije tako brz kao na obicnom s10 i s10+ ? I baterija je dosta losija.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Prvi glas, ja ga imam od kad je došao na tržište i sa softverom nemam nikakvih problema, solidno je fluidan... A baterija je lila, imao sam i bolje al nije katastrofa tj mobitel se moze normalno koristiti citav dan bez problema...
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Kad će i hoće li izaći good lock ili neka official alternativa od strane Samsunga?
Nisam mislio da će mi toliko led notifikacija nedostajati
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
x360gamer kaže...
Kad će i hoće li izaći good lock ili neka official alternativa od strane Samsunga?
Nisam mislio da će mi toliko led notifikacija nedostajati

Kod nas official jos nece biti. Skini si nicelock.

12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

https://www.samsung.com/hr/news/local/otvoren-novi-samsung-premium-servisni-centar-u-zagrebu/

 

Dobro je znati.Stvarno više nema razloga da ekipa ide u Agram Servis pa dođe na forum kukat.

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Idem na novi posao pa moram vratiti svoj S9, planiram kupiti S10. Zanima me ona dijamantno zelena boja? Ima li tko S10 u toj boji? Crni S9 mi je monoton i magnet za packe, pa me ova boja vučer, a nisam ga uživi još vidio u toj boji. 
Reko' ako netko ima da kaže dojmove 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Imam ga ja,s10+,prekrasna boja,uzivo mi je puno ljepsi od ostalih modela.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
S10e Nisam čitala dal' se već netko žalio. Osim što ponekada ne želi prepoznati punjač (izvučem, uštekam ponovno i ok je). Za vrijeme poziva sa SIM2 ne rade mi mobilni podaci vezani na SIM1 (jel greška ili je to tak- ne znam jer nisam dosad koristila DualSIM opciju) ALI NAJGORE OD SVEGA je to da se za vrijeme poziva svakodnevno upali ekran i onda ili nesvjesno ugasim mikrofon i meljem u prazno ili stavljam poziv na čekanje. To se nije događalo na galaksijama koje sam imala, od dvojke pa do devetke... Pa se pitam ima li itko ovdje sličnih problema...
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
E da. Ekran se i meni dok pričam zna zblesirat pa upali na zvučnik pa probije bubnjic. Ali dosta rijetko.
Ali ovo za neregistrirano punjenje, to me opako zivcira. Dok sam u autu, priključim mobitel, upalim auto i nakon 20min skuzim da se ne puni a piše da se puni. Kad ponovno spojim krene se punit po pravo. Ne kužim to stvarno.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ParaNO1d kaže...

Idem na novi posao pa moram vratiti svoj S9, planiram kupiti S10. Zanima me ona dijamantno zelena boja? Ima li tko S10 u toj boji? Crni S9 mi je monoton i magnet za packe, pa me ova boja vučer, a nisam ga uživi još vidio u toj boji. 
Reko' ako netko ima da kaže dojmove 

 juce bas u mediamarkteru i gledao S10 u svim bojama,htio sam kupiti zelenu dok ju nisam vidio uzivo,stvarno bezveze nekako izgleda,bijela nekako najljepsa i onda plava,izmedju te 2 boje cu birat definitivno.naravno subjektivna stvar.

 

a inace sto mi se nimalo ne svidja kod s10ke niti jedne je lock dugme,to su bas glupo napravili al eto opet bolji telefoni od konkurencije,makar imaju headphone jack

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
mersimh kaže...

a inace sto mi se nimalo ne svidja kod s10ke niti jedne je lock dugme,to su bas glupo napravili

elaboriraj?

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Previsoko je :)
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Polako stize novi update koji donosi poboljsanja za kameru. Neke od novosti su mogucnost koristenja night mode s ultra wide lecom, sto daje kvalitetniju i ciscu sliku. Takoder, sad je moguce koristiti telephoto lecu za live focus. Bravo za samsung.

Moj PC  
3 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice